ליברפול 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

מקצועית? מביא אותו שלשום. גם ב80 מיליון. בלי למצמץ בכלל. כשעזב הוא היה השחקן הכי טוב באנגליה, הוא היה אדיר.
    זה בכלל בלי לקחת בחשבון את הסיכון שיגיע ליריבה שלנו.

אבל אני ממש לא הייתי מזלזל בהיבט התדמיתי\חדר הלבשה. השחקנים חברים שלו ואני דיי בטוח שהם לא לוקחים את הדברים האלה רע כמו שאנחנו לוקחים. אבל כן יש סיכון שזה יגרום לאיזה מירמור מסוים או שזה ייתן לשחקנים אחרים את התחושה שזה בסדר גמור לעשות לנו בלאגנים בשביל לעבור, זה אפילו לא בהכרח סוגר את הסיפור שהם אצלנו אם לא יסתדר.
    כשאנחנו רואים כמה השחקנים אצלנו מגובשים זה חשש לא מבוטל לטעמי.

מצד שני, בגלל שאני כבר לא כזה תמים, גם ככה אם שחקן שלנו יסתובב לו הראש הוא יעשה לנו בלאגנים.

הקהל יקבל אותו כמו גדול. גם האחוזים הבודדים שלא - ישכחו מזה אחרי שעוד איזה רקטה שלו תמצא את הרשת.

שורה תחתונה - הייתי מהמר עליו שוב, כן. לא רואה אופציה טובה יותר באירופה. לא רק בגלל שאני חושב שהוא כזה טוב אלא בגלל שאני חושב שאנחנו מאוד מאוד צריכים שחקן כמוהו ואני לא רואה שחקן עם סט יכולות טוב משלו שאפשר להביא.

ורנר - לא מתלהב ממנו האמת. על פניו, הוא בדיוק מה שהייתי מצפה שקלופ ירצה - צעיר, מטוס, יכול לשחק באגפים וגם חלוץ, עובד קשה, יודע להבקיע. אבל כשאני רואה אותו הוא מאוד לא מלוטש לי עם הכדור. לא יודע למה, אבל משהו בו לא יושב לי הכי טוב.

ברנדט - אני חושב שהוא אופציה שנלקחת מאוד ברצינות במועדון. אני לא בטוח כמה הסעיף שחרור מדויק, יכול להיות שהוא נכנס לתוקף רק אם הם לא מעפילים עכשיו לאלופות. אבל הבנתי שהשחקן אמר אתמול שהוא נשאר בלברקוזן עוד עונה.
    ממש לא הייתי מתנגד לראות אותו אצלנו. מהירות טובה, דריבל טוב, ראיית משחק, בעיטה לא רעה. הבנתי שהשנה הוא עבר לשחק יותר כמו 50\50 אחרי שהתחיל את הקריירה כשחקן אגף ושיחק גם מאחורי חלוץ והבנתי שהשינוי עשה לו טוב.
    מניח שגם האברץ מלברקוזן אופציה שמעניינת אותנו מאוד.

גם את ברחווין מאיינדהובן הייתי לוקח מאוד ברצינות כאופציה. נראה לי כמו אחלה גיבוי למאנה. אבל דיווחים מהלילה שהוא הולך לאייאקס.

בנוסף לשמות האלה - גם ברונו פרננדז (אם לא סגור בסיטי) הוא אופציה שאני ממש לא אתפלא לראות אותנו הולכים עליה.

דה-ליכט? לא מאמין שאנחנו באמת בעניין. קשה לי להאמין שאנחנו מוכנים לשים איזה 60 מיליון על בלם הקיץ.

owen11111 ו-Ori8 אוהבים את זה.
  2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאי האברץ לא יעלה 25m, זו הסיבה העיקרית שבראנדט בכלל מוזכר כמועמד לליברפול.

הוא שחקן עם תקרה אחרת לחלוטין והמחיר יהיה בהתאם.

3. k_700 Member

לפי מה שדיווחו במארקה השבוע,
    ראיולה(שלקח פיקוד על דה ליכט) רוצה קרוב ל15 מליון יורו לכיס שלו מסכום העברה של דה ליכט.
    זה מה שעצר מיידית את המומ בין אייקס וברצלונה(ברצלונה לא רוצה לשלם לו ואייקס לא רוצה לתת לו 15 מליון מסכום העברה).

ליברפול תסכים למס גולגולות כזה לראיולה?
    יש רק קבוצה אחת בעולם שהסכימה.

לברנדט יש מהירות טובה? לדעתי אחת הסיבות שהוא לא משחק הרבה כקיצוני יותר זה היעדר מהירות.
    יש בו FLAIR וטכניקה טובה עם הכדור, הוא קצת מזכיר את בקהאם. עובד קשה, אותה טכניקה בעצירת הכדור, מוסר טוב, בעיטה לא רעה מרחוק.
    אבל זה קיצוני שהיה יכול להיות מבטיח בשנת 1998 פחות בכדורגל של ליברפול ב2020.
    הוא גבוה יותר מבקהאם, כמעט מטר 90.
    אני שוב שואל, אם מעריכים אותו אצלכם כל כך, למה פשוט לא משלמים את ה25 מליון אירו המצחיקים האלה? זה כלום כסף.
    למה מועדונים אחרים לא רצים אחריו? מקרה קלאסי של הרבה יחסי ציבור והתאמה לרמה של הבונדסליגה לדעתי.

די הזוי מה שקרה בשבוע האחרון עם ברונו פרננדס, היה נראה סגור בסיטי אבל כנראה ההדלפה לתקשורת יצרה מספיק הד וספורטינג רוצה עליו 70 מליון פאונד, אומרים שגם הדרישות שכר שלו גבוהות. סיטי בתגובה עשתה מה שעשתה עם אלכסיס בזמנו-"אנחנו לא מעוניינים בו".
    כתבת שאין שחקן בעולם שאתה חושב שיתאים יותר מקוטיניו? לדעתי פרננדס זה הימור טוב יותר.
    שחקן שנכנס לפיק ואולי לא מגיע אחריו, בלי היסטוריה רעה בחדר הלבשה ומול הקהל.
    מאוד ורסטילי ומבטיח, יכול לשחק גם על כמה עמדות בקישור.

הייתי הולך עליו במקומכם ולא על קוטיניו.

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

5. Scouser Member

קיץ קודם הוצאנו המון, לא זוכר ששמעתי דיבורים בזמנו שזה יבוא על חשבון הקיץ הזה.
    בכל מקרה, יש לנו כמה "נכסים" שעוד יתנו לנו כסף - ווילסון שווה 20 מיליון בקלות בשוק היום, גרוייץ' שווה דו ספרתי, קליין אם יעזוב גם שווה סכום יפה, מיניולה, ריאן קנט. יש פה לא מעט כסף בשחקנים שלא מהווים פקטור בקבוצה.

6. owen11111 Member

משהו במספרים של אורנשטיין לא מסתדר לי.
    20 מיליון פאונד לרכש?
    רפא בניטז קיבל 17 מיליון פאונד בקיץ של 2009 אחרי המשבר הכלכלי של 2008 שריסק לנו את המועדון.

אין ספק שאנחנו לא הולכים לשפוך סכומי עתק בקיץ הזה. בטח לא אחרי שבשנתיים הקודמות הוצאנו למעלה מ-300 מיליון פאונד:
    ואן דייק 75 מיליון פאונד.
    אליסון 65 מיליון פאונד.
    קייטה 52 מיליון פאונד.
    פאביניו 40 מיליון פאונד.
    סלאח 40 מיליון פאונד.
    אוקס 35 מיליון פאונד.

אבל 20 מיליון פאונד? זה ליטרלי 0 כסף בשוק של היום.
    אני משוכנע שאם תהיה הזדמנות להביא שחקן שקלופ רוצה, אנחנו נעשה את הצעד הזה. מצד שני, קלופ אומר בצורה דיי מתודית כבר כמה חודשים שזה לא הולך להיות הקיץ הכי מסעיר בתולדות המועדון, ושאנחנו הולכים לבנות לא מעט על קידום צעירים (ברוסטר, הובר) ושימוש בסגל הרחב שיש לנו.

אם אני צריך לנחש, ההחלטה להוציא מעט כסף נובעת מאי הרצון להוציא, ולא מאי יכולת להוציא.

נערך לאחרונה ב: ‏15/5/19
    oranfu ו-אלעד אוהבים את זה.
  7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם הכול.

רק הערה קטנונית: 17 מיליון פאונד ב-2009 הם לא 17 מיליון פאונד ב-2019.

8. k_700 Member

17 מליון פאונד ב
    ב2009 היה מעט מאוד בסדר גודל של מועדון שהיה אז קונטנדר ומתמודד חזק גם בזירה האירופאית.

ברור שהדברים של אורנשטיין הם מגוחכים וחסרי משמעות באמצע מאי.

אם ליברפול תסמן שחקן לעמדה מסוימת וזה יעלה לה 40-50 מליון, היא תביא אותו.
    אם זה שני שחקנים בסכום הכולל הזה, היא תביא אותם.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקיץ 2008 ארסנל יכלה להביא את צ׳אבי אלונסו בסכומים האלה.

הציעו 15 מיליון, ליברפול רצתה 18. לול.

Walkon אוהב/ת את זה.
  10. oranfu Member

לא טענתי שהאברץ יעלה 25 (למרות שמניח שלא יעלה הרבה יותר). רק רשמתי שאני לא אתפלא אם הוא ברשימות שלנו כאופציה. לפני כמה שנים היו גם שמועות שהוא עשה אצלנו סיור במועדון (לא יודע אם זה נכון או לא).

ברנדט בעל מהירות לא רעה. לא מאנה, אבל לא רעה. כשחקן אגף אני גם לא משתגע, כשחקן במרכז זה יותר מעניין.

לא חושב שיש איזה ודאות אמיתית לסעיף הזה שלו. זה בכלל לא בטוח שהוא רוצה לעזוב את לברקוזן.

אנחנו מוכנים לשלם מס גולגלות.

קוטיניו סופר מתאים, יש לזה יותר ודאות מלכל שחקן אחר שנביא. איך אומרים - "מוכח".

המספרים של אורנסטין פשוט לא מחוברים למציאות. אחרי זה הוא אמר שארסנל תוציא 40 מיליון ואם תעפיל לאלופות אז יותר. זה לא מסתדר עם מה שאמר על ליברפול.

אני לא מצפה פה לרכישות סטייל אליסון וואן-דייק, אבל כן בסגנון פביניו.
    יש לנו גם לא מעט דדווד שיכול להכניס לנו כסף הקיץ (גרויץ', קנט, ווילסון ולאלאנה בשקט יכולים להכניס לנו 45-50 מיליון בהערכות סבירות).
    לקדם את ברוסטר והובר זה יפה, אם המועדון יסתפק בזה (בזמן שכל ההערכות מדברות על עוד השתוללות של סיטי ויונייטד) זה פשוט בדיחה.

אני גם לא מבין בפיננסים יותר מדי, אבל ההכנסות שלנו הן בשיא, קופת המזומנים שלנו גדולה - אין איזה הגיון לא לסיים שנה פיננסית עם עודפי מזומנים אלא להשקיע אותם?

הדומינו מתחיל לזוז - גריזמן עובר לברצלונה ב125 מיליון יורו (איזה עיסקה גרועה לברצלונה, אוברייטד עצום במחיר הזוי).

owen11111 אוהב/ת את זה.
  11. k_700 Member

לא הבנתי,
    אתה מביא לי דוגמא את ארסנל של ונגר ? בראבו, לארסנל של ונגר 18 מליון פאונד הייתה הוצאה לא הגיונית.
    מה בין הגיון וארסנל של ונגר? 5 שנים אחר כך הם הציעו 40 מליון ופאונד על סווארז וחשבו שמישהו בכלל ישתין לכיוון שלהם.
    בסיידר, אז גם ב2009 ארסנל הייתה תקועה בנורמות של תחילת המילניום כשכל העולם התקדם.

17 מליון פאונד בטוטאל, תקציב העברות לקיץ שלם זה סכום קטן מאוד ב2009 ביחס למה שמועדון צמרת אירופאית הוציא בשנים האלה(כמובן, ניהול אמריקאי בעיקר ב2009 סבל הכי הרבה מהצנע של המשבר הכלכלי של אז).

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאנטה הגיע ללסטר ב-2015 תמורת 5 מיליון פאונד.

13. oranfu Member

רוברטסון הגיע ב2 מיליון לפני שנתיים חברים.

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר כמו 8. שקרן.

אבל 8 מיליון של 2017 זה לא 8 מיליון של 2019.

15. oranfu Member

מכרנו להם את קווין סטוארט ב8 מיליון וישר קנינו את רוברטסון ב10.

2 מיליון...

אלעד אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.