ליברפול 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Dejan Lovren 4 days ago.... “I could even play half an hour now! But let’s go step by step. Let’s do the preparation and we will see what will happen on Sunday. “I’m now ready & fit again, and full of desire to win many games and hopefully we can win a couple of trophies.”

מאוד מוזר.
    מה זה שיחק אותה? הוא היה צריך גם לא להתאמן בכל הימים האלה...הוא התאמן או לא התאמן?

2. oranfu Member

הוא גם שיחק במונדיאל עם כאבים, לא?

אני חושב שהוא לא התאמן. אבל מי יודע למה (אם לא)? אולי אמר שלא מרגיש טוב?

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

WTF

פאקינג דז'אן לוברן. נו. באמת.

הטיימינג והסיפור עצמו אחד ההזויים ששמעתי לאחרונה, בדגש על הראיון מלפני 4 ימים.

מקווה שזה טחורים.

4. Rushie Member

האמת היא שאחרי שמחברים את כל הפרטים אין פה משהו באמת הזוי. הוא נפצע במהלך המונדיאל והחמיר את הפציעה כשהמשיך לשחק (זה גם הזמן להזכיר שקרואטיה נכנסה 3 פעמים להארכות). כשנגמר המונדיאל הוא קיבל חופשה מלאה והאמין שיחלים (פוגבה וקאנטה למשל חזרו מוקדם יותר וכבר פתחו במחזור ה-1). הגיע חזרה למלווד, נתן את הריאיון ההוא, ואז כשהתאמן בפעם הראשונה לא הצליח לסיים את האימון והבינו שהבעיה לא נעלמה והכאבים האלה לא ייעלמו מעצמם.
    עכשיו נשאר לראות מתי הוא אמור לחזור.

הפציעה ההיא של גומז הייתה בACL, מאז הוא נפצע באופן קבוע כל כמה חודשים פציעות שלא קשורות לזה בכלל. כל פעם זה איזה knock או strain או כל מיני דברים קטנים שלוקח לו משום מה הרבה זמן לחזור מהם, בדיוק כמו שקורה עם סטארידג' ומאטיפ ושאר השבירים.

owen11111 ו-Mellow29 אוהבים את זה.
  5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא אמר שהוא לא מצליח לשבת בכיסא במכונית.
    אתה אומר שבחופשה שלו הוא לא יצא מהבית?
    לא נשמע מהראיון שלו כמו משהו שהוא גילה באימון הראשון.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  6. oranfu Member

אני דיי בטוח שאם מחסרים את הפציעה הארוכה של גומז, מגיעים לכמות פציעות סבירה מינוס. לא אופטימלי אבל לא רכיכה כמו לאלאנה או מאטיפ לצורך העניין.

אבל שוב, אני בעד להיפטר מכל הנכים. לוברן, לאלאנה, מאטיפ בראש הרשימה. תכלס גם הנדרסון נפצע המון, אבל תגידו שיש לי אג'נדה.
    בשנים האחרונות אני דיי בטוח שהנדרסון, לאלאנה ומאטיפ פצועים לא פחות מסטארידג' (מבחינת כמות המשחקים שהפסידו עקב פציעה).

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הופעה טובה של ווינאלדום, ובכלל, ייאמר לזכותו שהוא תמיד נותן עבודה, אבל הוא שוקיסט ברמה אחרת כשזה מגיע לשליש האחרון במגרש.

באופן עקבי זה תמיד נראה כמו החבר שלך בפיפא שמתבלבל בין בעיטה למסירה ברגע האחרון.

הופעה קבוצתית טובה מאוד, כשהשלישייה רוברטסון-קייטה-מאנה השאירה טעם לעוד.

Coutinho10, oranfu ו-Mellow29 אוהבים את זה.
  8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

החילוף של הנדרסון בפירמינו הציב את ווינאלדום בעמדה קדמית.
    אם היה עולה שאקירי אני מניח שהיה נגמר 5 או 6.
    אבל בגדול הוא היה טוב, מצד שני זה משחק אידיאלי עבורו. בבית מול קבוצה חסרת אופי. הייתי שמח אם ליום שני הבא בסלהרסט פארק פאביניו היה יכול לשחק ולתת הופעה טובה. לא יודע אם זה ריאלי.

9. Scouser Member

גם קייטה אחרי החילוף של פירמינו ממש עבר לאגף שמאל. אני מניח שזה ניסוי של קלופ להתמודדות עם פציעות של השלישייה הקדמית.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ונראה מעולה שם. לבנאדם יש את הכל. מסירות עומק, בעיטה, דריבל, תאקל, כיסוי שטחים. רכישה אדירה.

oranfu ו-owen11111 אוהבים את זה.
  11. Rushie Member

האמת שקצת הופתעתי לראות איך אחרי קדם עונה די רצחני רוב השחקנים עדיין נראים מאוד חלודים ולא מתואמים. חוץ ממילנר ששיחק כאילו זה אמצע פברואר והיה בכל מקום. אני באמת מתחיל להצטער על איך שהשתלחתי בו בתחילת הקריירה שלו כאן, unsung hero.
    ועם כל זה המשחק נגמר ברביעייה ואליסון לא צריך להתקלח בכלל. קלופ התראיין לפני כמה ימים ואמר שבעונה שעברה זה הרגיש שכדי לנצח היינו כל פעם צריכים להיכנס למצב של אובר-פרפורמינג והעונה הוא ישמח אם ננצח משחקים גם בלי להתעלות יותר מדי, אז זה היה בדיוק זה.
    ווינאלדום שיפר את טווח המסירות שלו, או שזה תמיד היה שם והוא פשוט התחיל לנסות להראות את זה, אחד מהשניים. גם גומז היה טוב ואלגנטי עם הכדור בכמה וכמה הזדמנויות.

12. Big Virgil Member

ראשי אי אפשר להיות חזירים, חוסר תיאום וחלודה זה לגיטימי למחזור ראשון... כל עוד ההתקפה מתקתקת מספיק טוב בשביל 4-0 כליל אפשר להיות יותר ממרוצים.

מה שהכי מרגש בקייטה זה זה שגם בקדם העונה וגם היום נראה שהוא עוד משחק בהילוך ראשון, מעניין איך זה יראה כשהוא יכנס לקצב.

Rushie אוהב/ת את זה.
  13. oranfu Member

היה קטע "משעשע" בדקות האחרונות כשהכדור הגיע לשאקירי עמוק בחלק המגרש שלנו.
    הנדרסון סימן לו להחזיר אחורה (כמובן). שאקירי פשוט הסתובב ומסר קדימה לווינאלדום שהיה פנוי לגמרי.

אנקדוטה קטנה שמספרת הרבה.

14. Coutinho10 Member

קיי אמר יפה, ליברפול בפאקינג קרוז קונטרול. 4 שנים עם קלופ בכל זאת.
    הקבוצה משחקת על אוטומט, פשוט כך.

אני זוכר כשקלופ הגיע אחד הדברים הראשונים שהוא אמר זה שיש לו את השחקן המושלם - זה לא היה פירמינו ולא קוטיניו, זה היה מילנר.
    השחקן הזה מדהים אותי, הוא המנייה הכי בטוחה בכדורגל העולמי. אין לו ימים רעים והוא תמיד שם, הוא פשוט משתבח עם השנים והוא השחקן שעושה את התפקיד שלו וממלא את ההוראות שלו בצורה הכי טובה בקבוצה הזאת.

לגבי ווינאלדום, הוא היה מעולה היום, בחיים לא הטלתי עוררין בכדורגל שיש לו אלא רק בתעוזה ובפחדנות שלו. הוא רואה את השער מולו ומשתין, חוץ מזה הוא היה מושלם היום. אני זוכר שהוא שיחק בעונה שעברה כקשר אחורי ואני כבר אז אמרתי שהתפקיד הזה עושה לו טוב. כל התכונות החזקות שלו באות לידי ביטוי, האתלטיות, האחריות והטכניקה. מה גם שקשר אחורי זה לא תפקיד שמצפים ממנו לגולים.
    כשהיה דיבור על למכור אותו בקיץ אני הרגשתי שזו טעות ומוקדם עוד לוותר עליו. מבחינתי עונה חדשה זאת הזדמנות לדף חדש.

ג'ו גומז היה מצוין בעיני, משחק הרגל שלו צריך להשתפר אבל בעיקרון הופעה טובה, מקווה שימשיך ככה ושיתפוס את המקום של לוברן.

הוא שיחק רבע שעה אבל הוא פשוט אדיר בכל נגיעה שלו בכדור, שרידאן שאקירי מעורר תיאבון לראות אותו יותר. המקום שלו לא בספסל, כל נגיעה שלו בכדור + סגנון המשחק רומזים שהוא מוכן להתפוצץ.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

יהיה מעניין לחשוב על שינויים למחזור הבא.
    הנדרסון יהיה כשיר עד אז, לוברן? פאביניו?
    זה הולך להיות משחק הרבה יותר פיזי, פאביניו היה יכול להיות אידיאלי לזה אבל יש לי תחושה שקלופ ירוץ עם אותו ההרכב.
    זה לא פשוט אבל הייתי מספסל את ווינאלדום בשביל פאביניו כמו שזה מרגיש לי היום. חוץ מזה לא הייתי עושה שינויים אלא אם לוברן כשיר לגמרי ואז הייתי מעלה אותו במקום גומז.
    זה הולך להיות משחק מעניין, תמיד יש לנו דברים רעים שקורים באיצטדיון הזה.

מצב נושא:
הנושא נעול.