ליברפול 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. owen11111 Member

מעבר לזה שאני יכול להבין את הטיעונים משני הכיוונים, אני מרגיש שאני חיי את הקונפליקט הזה על בסיס יומיומי.
    ביום אחד אני מסתכל על ההרכב שלנו, על הדרך ששיחקנו שעברה, ושואל את עצמי אם יש בכלל שחקן שיכול להכנס מחר בבוקר להרכב שלנו ולשפר אותו? ויום אחרי זה, אני מסתכל על מה שמנצ׳סטר סיטי עושה, ותוהה לעזאזל איך אנחנו אמורים להתחרות עם המפלצת הזו?

בגדול, בשורה התחתונה, אני מסכים מאוד עם אלעד.
    כרגע מה שחסר לנו בצורה מובהקת זה מגן מחליף לעמדת המגן השמאלי, ושחקן שיהיה פאקטור כחלק מהשלישייה הקדמית.
    אני לא יודע כמה ברוסטר אמור לתרום לנו, אבל אני לא הייתי שם אותו ואת אוקס באותה קבוצה.

אוקס של עונת 2017-18 התפתח להיות אחד השחקנים הכי טובים והכי משמעותיים בסגל שלנו. הוא אחת הסיבות המרכזיות לריצה הנפלאה שלנו אחרי המכירה של קוטיניו. אם יוצאים מנקודת הנחה שעצם העובדה שנתנו לו כמעט שנה להחלים, יחד עם התקדמות הרפואה והאופי היוצא דופן שלו - הוא בהחלט שחקן שאפשר להמר עליו כשחקן שיצליח לחזור לעצמו ולתת לנו משהו שהיה חסר לנו מאוד בעונה הקודמת.

בנוסף אליו אני חושב שקיבלנו בקושי הצצה, ממה שקייטה יכול לספק לנו. אני באמת חושב שזה שחקן שבהחלט יכול להיות גיים-צ׳יינג׳ר מבחינתנו, ועונת הפתיחה המגמגת שלו לא שינתה את הדעה שלי לגביו.

יש רק אמירה אחת שאני לא יכול להסכים איתה בכלל, וזה הדיון לגבי פציעות, ופציעה של ואן דייק בפרט. אם ואן דייק יפצע לנו, זה מבחינתי שקול לפציעה של מסי עבור ברצלונה או פציעה של רונאלדו עבור ריאל (כשהאמירה הזו הייתה רלוונטית) - אין אף שחקן שיכול להחליף אותו. אני לא חושב שזה ריאלי לעבוד תחת הנחת עבודה שהוא יכול להפצע, כי באמת שאין דרך לעבוד סביב זה.
    יש לנו כרגע 4 בלמים בכירים, ש-3 מתוכם בשלב כזה או אחר סיפקו תצוגות הגנתיות טובות. מעבר להם יש לנו שחקן בכיר שיכול למלא בלם במידת הצורך (פאביניו), ובנוסף יש לנו 2 פרוספקטים נהדרים שמחכים באנדר 23. אני חושב שבשביל ההגנה, זו מצבת שחקנים יותר מסבירה.

בסופו של דבר, אם בסוף החלון נסיים עם הסגל הנוכחי, אני בהחלט אחשוש מהתחרות שטוטהנאם עשוייה להציב לנו, ויותר מתסכל מכך, אני לא אצליח להבין איך אנחנו אמורים להציב תחרות כלשהי לסיטי. אם איכשהו כן נסיים את החלון הזה עם החתמה של מגן שמאלי כגיבוי (דבר ששמענו שכן מחפשים, עד שבורנמות החתימו את לויד קלי) + ושחקן כלשהו שעשוי לשחק בשלישייה הקדמית, אני לגמרי אצא לעונה הזו עם תחושה סבירה של עומק, ותקווה שנצליח להשאר כשירים כמה שיותר.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילא מילא מילא ה3 הראשונים שאני עוד מבין את הכוונה, גומז -אם- הוא כשיר עונה שלמה יכול לשדרג את ההגנה שלנו למספרים מטורפים עד כדי כך שזה מה שיביא אותנו שוב ל97~ נקודות, אבל לאלאנה? זה ניסיון לעבוד על מישהו? שסוטון תבוא ותציע הצעה. הוא בדיוק ההיפך מ "new player" הרי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

שילוב של דה יונג ודה ליכט.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

21:25
    ספורט 1 HD
    ספורט 1
    שידור ישיר
    טרנמיר - ליברפול (הכנה)
    טרנמיר - ליברפול, משחק הכנה לקראת עונת 2019/20

יום חמישי חוזרים!

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. oranfu Member

Rhian the same; He’s a big talent. We’re really looking forward to seeing him in training. We planned an important role for him.

אני מניח שזה יסגור את הדיבורים על השאלה שלו.

מתי, למען השם, ניפטר כבר מלאלאנה? איזה אפס עצום השחקן הזה. קשר התקפי שהפעם האחרונה שתרם גול\בישול היתה לפני 3 שנים.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מעבר לאפס לא אפס, שזאת דעה. תסתכל על רקורד הפציעות שלו, איך אפשר לסמוך עליו למשהו?
    נניח שאני חושב שהוא שחקן ענק ולא אפס, בפעם האחרונה שהוא חזר מפציעה, הוא נפצע אחרי פעמיים שנכנס כמחליף שוב וזה עבר מתחת לראדאר כי הוא פשוט לא היה חסר לאף אחד.
    לדעתי הוא לא היה כשיר ל5 משחקים ברצף כבר 3 שנים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. owen11111 Member

נחמד יהיה לראות את ווילסון, ברוסטר, ואן דן ברג ו-וודברן במשחקי קדם העונה. מניסיון עבר זה לא בהכרח מעיד על היכולת שלהם להשתלב בסגל הבכיר, אבל לפחות הזדמנות שלנו לראות אותם.

איך אתם מעריכים את הסיכויים של ווילסון להשאר כחלק מהסגל?

8. k_700 Member

שואפים ל-0 בערך?

מאמין שהוא מסוג השחקנים הזה שינסו לעשות לו מרקטינג טוב בפרה סיזן ואז למכור/להשאיל עם סעיף מכירה.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסתמן שברוסטר זה המחליף של סטארידג'.
    ווילסון יילך לפני סיום החלון. לדעתי בהעברה קבועה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. oranfu Member

אני לא חושב שווילסון ישתלב. הוא שחקן טוב אבל אנחנו היום בלבל אחר לחלוטין.
    לא רואה מה הטעם לשווק אותו בקדם עונה הזה. הוא נתן עונה מצוינת בשנה שעברה, לא נראה לי שתהיה לו בעיה למצוא קבוצה בהשאלה העונה וגם אם נרצה למכור - מה שהראה עונה שעברה כבר ממקם אותו על איזה 20 מיליון דמי העברה דיי בשקט לדעתי.

11. Coutinho10 Member

אני דווקא כן רואה סרט שהוא נותן פרי סיזן טוב ואנחנו מעדיפים להישאר איתו מאשר להביא חיזוק להתקפה מבחוץ. כאילו, זה לא כזה תלוש ממועדון שהחליט על סמך פרי סיזן להישאר עונה שלמה עם מילנר כמגן שמאלי..

12. owen11111 Member

סלאח ומצרים מסיימים את דרכם באליפות אפריקה עם הפסד (דיי מפתיע) לדרום אפריקה.

מניח שהוא יקבל 3 שבועות מנוחה כמו אליסון ופירמינו, וצפוי לחזור לאימונים ב-29 ביולי.
    מאנה כרגע הנציג היחיד שצפוי להמשיך לשחק גם עד אמצע השבוע הבא, בהנחה וסנגל יעברו ברבע הגמר את בנין.
    אם סנגל אכן יגיעו ל-4 האחרונות, אני מניח שמאנה יחמיץ את המחזור הראשון בשביל לקבל מנוחה הולמת.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

להכחיש שעודדתי שלשום את מרוקו כדי שאם סנגל תעלה יהיה לה קשה ברבע ואז עודדתי את אוגנדה נגד סנגל ואז את דרום אפריקה נגד מצרים?
    אני לא אכחיש.

אם בנין תעיף את סנגל זה יהיה ממש מצוין, הסיכויים כנראה קלושים, במידה וסנגל תעלה זה אומר שמאנה נשאר גם לחצי גמר וגם לגמר/משחק על מקום 3.

אגב, לא יודע איך הרמה בדרך כלל באליפות הזאת אבל הפעם המשחקים שם איטיים להחריד. במגרשים בקושי מרגישים קהל. חוויית הצפיה גרועה.

14. Sturridge Member

אז אני מניח שנהנית לראות את סלאח יורד מהמגרש בוכה. שחקנים הם לא רובוטים, כישלון בנבחרת יכול להיגרר גם לקבוצה.

רק אל תבקש אחר כך את פפה, הוא עוד בטעות יכול לזכות במשהו עם חוף השנהב.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/19
  15. Scouser Member

אני בספק אם המשחק מול דרום אפריקה ישב לסלאח בראש כשהוא יהיה באחד על אחד מול איזה לוריס. בינתיים ראיתי שכוכבים אמיתיים מעלים את הרמה שלהם אחרי כישלונות ולא להפך.
    מצד שני, אם הוא היה עובר ואיזה נגר אקראי היה פוצע אותו לכמה חודשים...

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.