ליברפול 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. owen11111 Member

אני לא יודע להעריך איך ברוסטר יראה בעונה הבאה, אבל בתקווה שהוא יראה טוב יותר ממה שסטארידג׳ נראה העונה, אפשר לצאת עם שניהם כמחליפים לעמדת התשע שלנו. בעיקר כי ראינו כבר שיש לנו את היכולת להיות ורסטליים כשגם סלאח וגם מאנה יכולים לשחק בעמדה הקדמית יותר.

העדר העומק שלנו יותר בעייתי בכל מה שקשור למחליף אמיתי לסלאח או מאנה. תיאורטית גם אוקס וגם שאקירי יכולים להכנס לכל אחת מעמדות הווינג, אבל הראשון צריך להוכיח שהוא יכול לחזור להיות את אותו שחקן שלפני הפציעה, והשני היה לא רע העונה, אבל היו מעט מאוד משחקים שהוא באמת נדרש להיות איזשהו אקס פקטור. אם היינו מתנהלים כמו מנצ׳סטר סיטי, אני מניח שהיינו הולכים ושמים 70 מיליון פאונד על ויליפרד זאהה.

בסך הכל אני חושב שאוריגי עשה עבודה טובה בדקות שקיבל, הוא מוסיף לנו מימד להתקפה שאין לנו ממש עם פירמינו.
    שמח שהוא נשאר, ולא עוזב בחינם בקיץ הבא.

oranfu, Coutinho10 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  2. Rushie Member

אני מסכים שמבחינת דחיפות שחקן לאגפים בא קודם.
    אולי קלופ באמת רוצה לראות את ווילסון או קנט לפני שהוא מקבל החלטה, אולי הוא מחכה שפפה יחזור מאליפות אפריקה, ואולי אני סתם מקווה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים לגבי כל מה שנכתב בצד הרגשי כלפיו, אבל אני הולך לשבור פה קצת את הקונצנזוס לגבי היכולת המקצועית שלו, ולהגיד שאני חושב שגם מהבחינה הזאת נטו - הוא ראוי לגמרי להיות חלק מהסגל שלנו. הוא מסוגל לתת עבודה גם בחוד וגם באגף ברמה סבירה לחלוטין, עושה את הדברים הבסיסיים - כמו מיקום, תנועה ללא כדור, עבודה קשה וגם the occasional דריבל - בצורה טובה מאוד. אני בתחושה שאחרי העונה הזאת הבטחון שלו חזר, והוא עשוי עוד להשתפר בחלק מהדברים בהם הוא פחות טוב. כולה בן 24 בסופו של דבר.

לנסות להשוות איך אנחנו נראים איתו במקום פירמינו זה לא הוגן. כשאנחנו ב4-3-3, אני לא מכיר שחקן שאפילו מזכיר את מה שפירמינו עושה על המגרש, והשיטה שלנו לחלוטין בנויה על זה... במערך הזה אני שם את מאנה בחוד ואותו באגף וזה סבבה לגמרי. ב4-2-3-1 הוא יכול להיות כלי מצוין גם בחוד בגלל כל מה שציינתי פה וכמובן גם הנתונים הפיזיים המאוד מרשימים שלו.

אני באמת חשבתי לפני הפציעה של שאקירי שעם עוד קיצוני ברמה גבוהה (אהמ זאהה אהמ) שהעומק שלנו בהתקפה הוא יותר ממספק, אפילו כשהיריבה היא סיטי. עכשיו אני חושב שזה קריטי לגמרי שנביא שחקן כזה, ומקווה שבנוסף ווילסון או קנט יצליחו באמת להרשים ולהיות עוד אופציה.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  4. Sturridge Member

כולכם מדברים על אוריגי כן או לא ואני בכלל חושב למה אוריגי עצמו לא חיפש לעבור. אחרי העונה שנתן בטוח לא היו חסרות הצעות אם היה מחפש להיות חלוץ ראשון במקום אחר.

Rushie אוהב/ת את זה.
  5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לעבור?
    אתה אופציה ראשונה מהספסל בליברפול. אין הרבה אופציות טובות מאלה.

לדעתי הוא גיבוי בסדר גמור. מפריע לי שלא מביאים שחקן התקפה נוסף שיכול לשחק גם באגפים, לדעתי זה ממש חשוב.
    ראיתי בלילה את הויכוח בין דומיניק קינג (אקו, ליברפול לא רוצים את פפה) לבין הצרפתים (ליברפול רוצים את פפה אבל לא יודו בכך כי עוד לא יודעים אם הוא רוצה לבוא). מעניין. מקווה שהצרפתים צודקים.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

השחקנים שאני הכי מחכה לראות היום:
    גומז בתור בלם, צ'מברליין - התגעגעתי ממש.
    ג'ונס וקנט - היו טובים פרי סיזן קודם, האם התקדמו מאז?
    ברוסטר, הובר, ואן דר ברג - אמורים להיות כשרונות יוצאי דופן. במיוחד פוקוס על ברוסטר שאמור לקבל דקות כבר העונה.

Sepp van den Berg will not make his Liverpool debut in this evening's pre-season friendly with Tranmere Rovers.
    The 17-year-old, who completed a transfer from PEC Zwolle earlier this month, is pending FIFA clearance and, therefore, is ineligible to figure at Prenton Park.

זה היה ניחוס מהיר לבדוק שאנחנו מוכנים ל19-20.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/19
    oranfu, Scouser Tommy, Coutinho10 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  7. Sturridge Member

יש לו 12 הופעות ליגה, אופציה ראשונה מהספסל הוא לא (אלא אם כן קלופ לא עושה חילופים בכללי). לטעמי עדיף להיות שחקן הרכב בכל מועדון פריימרליג לגיטימי אחר, אבל אולי זה רק אני. ואולי אני בכלל הוזה ואף אחת לא הייתה רוצה אותו. אבל אם סולנקה מצא קבוצה...

אצלנו בגיל הזה שחקנים כמו צ’אלובה ואקה כבר הלכו לחפש דקות במקום אחר בליגה ואני בטוח שהם לא מתחרטים לדקה.

8. k_700 Member

יש לו 12 הופעות ליגה כי הוא היה פצוע בחלק הראשון של העונה.

אצלכם צאלובה ילד הפלא הדרוזי של גולדינג הלך לחפש מקום בהרכב כי מראש הוא לא היה בתוכניות אפילו לדקה אחת דפוקה בזבביר בליגה האירופאית.

אתם גם לא באמת הייתם ברמה של ליברפול בשום שלב שרלוונטי לרגע ההחלטה של צאלובה ואקה.
    לאוריגי יש הזדמנות להיות חלק מהסגל של אלופת אירופה שהיא גם בשנה הבאה לכל הפחות טופ 4 ביבשת.
    לא לכולם מדגדג בבטן להיות ראש לשועלים באיזו ברנלי.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Sturridge
    ה12 הופעות האלה זה משקר מכיוון ש:
    1. שאקירי כבר לא נספר בכל החצי ה2 של העונה, אוריגי היה החילוף הראשון לשלישייה הקדמית מאז.
    2. אוריגי לקח ב2 ידיים את ההקפצה שקיבל ברוטציה, הוא כבש שערים מכריעים. יש לו מעט דקות והרבה שערים בעונה שחלפה. והשערים קריטיים.

כשאתה מנתח את הסגל שלנו לעונה הקרובה, אתה רואה את אותו הספסל להתקפה פלוס צ'מברליין שחוזר אחרי פציעה קשה מאוד ונספר גם לקישור המרכזי ופלוס ברוסטר שהוא שחקן צעיר שאף אחד לא יודע מה בדיוק נקבל ממנו.
    המצב של אוריגי טוב כרגע. להחליף את זה במה? בחלוץ פותח בגרמניה? במרכז טבלה באנגליה? למה זה עדיף?
    בקבוצות הגדולות אין הבטחה שתפתח, זה תמיד משחקים של סגל רוטציות ועומסים. הוא חלק מרכזי בסגל מאז אמצע העונה.

owen11111, oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  10. Sturridge Member

רק בגלל שתרסיס נדחף הלכתי לבדוק וכמובן שהבנאדם לא מחובר כמו תמיד:

בליגה מאז ינואר (כי אמרנו פצוע חצי עונה):
    פחות מדקה על המגרש מול ברייטון ב-12 לינואר,
    27 דקות בשלושה(!) משחקים פברואר + 90 דקות במשחק הרביעי,
    83 דקות בשלוש הופעות במרץ,
    אפס דקות באפריל,
    80 דקות בשתי הופעות במאי.

בקיצור לא חילוף ראשון בשום קונטקסט. אולי בגביעים המקומיים הוא קיבל יותר דקות אבל זכור לי שלפחות מגביע אחד עפתם כבר באוקטובר אז כנראה שלא.

הזוי כמה שערי ניצחון הוא הביא לכם בכלום דקות על המגרש. איך מישהו פה יכול לא לרצות אותו.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/19
  11. Scouser Member

פתח והבקיע במשחק ההדחה מול וולבס.
    הוא לא שיחק הרבה דקות כי קלופ לא מחליף את השלישייה כמעט, אולי רק לחילופים הגנתיים בסוף משחק שאנחנו מובילין (ובחצי השני מעטות הפעמים שהיינו בפיגור והיינו צריכים עוד כוח אש).

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

טרנמיר חלשים ממש, אנחנו בשליטה מוחלטת.
    ברוסטר עם צמד ובישול וכמה נגיעות נחמדות.
    לקנט יש דריבל שתמיד מלהיב אותי.
    המגן השמאלי הצרפתי הזה לא רע בכלל.

13. Coutinho10 Member

קי-יאנה הובר הוא באמת פוטנציאל ענק.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. alexshw Member

Coutinho10 ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

במחצית ה2, כמה נגיעות יפות של וודברן.
    אוריגי עם עצירה יפה של כדור ארוך של מאטיפ ופיניש טוב.
    פול גלאזל היה פעיל מאוד לפני שנפצע.

מצב נושא:
הנושא נעול.