ליברפול 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

גם קיץ לפני זה התבאסנו ובגמר האלופות נאלצנו לשחק עם לאלאנה.

טוב, אם אתה אומר לי אז סבבה.

Esomech ו-Cup of Tea אוהבים את זה.
  2. Scouser Member

קלופ כל הזמן מתבטא כאילו אין לנו כסף לבזבז בכלל. נכון שהשקענו יפה קיץ שעבר, אבל כשמקזזים את זה עם קוטיניו והנט ספנד הכללי מהשנים האחרונות מדובר במספר לא גבוה. וזה כשההכנסות שלנו בשיא, הכי הרבה כסף בליגה מזכויות שידור וזכייה בצ׳מפיונס. יש את הקטע של האצטדיון אבל זה עדיין מוזר לי קצת.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. oranfu Member

זה נכון.
    גם הלילה ציטוטים של קלופ שאומר שאין מה לעשות, יש רק 4 מועדונים בעולם שיכולים כל הזמן לקנות שחקנים (ואנחנו לא אחד מהם).

מפה לשם, הנט ספנד שלנו עדיין לא מי יודע כמה.
    ניהול מצוין, אבל רצון\נכונות אמיתית להוציא כספים משמעותיים על הסגל עוד לא ראיתי.
    ואן-דייק ואליסון באו מהכסף של קוטיניו, אני מקווה שכולם כבר מבינים את זה.

4. DRORIKO Member

זה שטויות. לא יודע למי הוא התכוון ב-4 האלה, אבל יובה היא בטח לא אחת מהם ועדיין הביאה את דה ליכט ושנה שעברה את רונאלדו(נכון שהוא היה ממוקד מטרה אליה אבל עדיין הוצאנו לא מעט כסף עליו) אז מה הוא רוצה להגיד לי שביובה יש יותר כסף מבליברפול? וזה מבלי להיכנס לדיון אם ליברפול צריכה להביא "סטארים" להרכב או רק להעמיק את הסגל(חשוב להבין שגם למארג הקבוצתי הקיים יש חשיבות).

5. Coutinho10 Member

נותן את הבית שלי אם מישהו פה בכלל דיבר על להיות בגמר ליגת אלופות באותו קיץ, אחרי היעדרות של 10 שנים מהמפעל.
    אני זוכר איך כולנו פחדנו שמא לא נעבור את הופנהיים במוקדמות בכלל.

גם העונה הזאת הייתה מעבר לציפיות.

6. Rushie Member

גם את קיץ 2018, עם כל זה שהוצאנו על אליסון ופאביניו, סיימנו עם 2 סימני שאלה גדולים מאוד בעמדות הבלם ליד ואן דייק וקשר התקפי במקום פקיר שנפל ברגע האחרון. כולנו קיווינו עד הרגע האחרון שיגיע רכש לשם, בסוף קלופ נתן לעמדות האלה פתרונות מדהימים מתוך הסגל והיום אף אחד כבר לא מדבר על חיזוק כזה.
    גם אני הייתי רוצה רכש הקיץ, אבל סתם עוד פרספקטיבה על פתרונות אחרים שיש חוץ מרכש כשיש לך מאמן כמו קלופ וסגל שחקנים איכותי ו-ורסטילי שנמצא בפריים שלו.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  7. הקופ בישראל Member

הוא התייחס אליהם גם בראיון קודם - מ.סיטי, פ.ס.ז, ריאל מדריד וברצלונה

8. Scouser Member

הארווי אליוט חתם רשמית. מעניין מה התפקיד המיועד לו ולבלם ההולנדי.

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגדול עם הדלילות בהתקפה, לאליוט אמורות להיות הזדמנויות להוכיח את עצמו במשחקי גביע וכו'. לגבי ואן דן ברג זה בעיקר תלוי בפציעות של הבלמים/טרנט ואנדי, וגם כאן נראה שהוא ישחק לא מעט.

עדיין מקווה שנביא חיזוק, עם כל האהבה וההערצה לקלופ והצוות שהביאנו עד הלום - זאת תהיה צרה צרורה לצאת ככה לעונה. על גבול השאננות.

Esomech אוהב/ת את זה.
  10. הקופ בישראל Member

ליברפול עדיין מקווה להחתים שחקן מגוון לאגף שמאל, הוא לא חייב להיות שחקן הרכב אלא מישהו שמוכן להיות גיבוי.

לדברי קלופ, הדרישות הבלתי פוסקות לרענן את ההרכב שלו לא מכבדות את אלה שכבר במועדון.

Jurgen Klopp not jealous of rivals splashing cash on players, saying Liverpool do not live in 'fantasy land'

אני בגישה של קלופ, אפשר לרוץ עוד עונה עם הסגל הנוכחי ובשאיפה גם שקייטה, אוקס ושאקירי יהיו העונה חלק מרכזי ממנו, אני גם לא אוהב שלא מכבדים ומעריכים את הסגל ומה שהוא עשה במהלך העונה האחרונה. אם יצטרכו לעשות מקצה שיפורים זה אולי יהיה בחלון העברות בינואר ואם לא בעונה הבאה. אפשר להוציא עוד קצת מהסגל הנוכחי ועומד לחלוטין מאחורי כל ההחלטות של הבוס.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם תקרא לעומק את ההודעות ולא תתייחס בכלליות כמו שאתה תמיד עושה, אתה תגלה שהטענות העיקריות הן שצריך מחליפים בסגל ללוברן,לאלאנה ולסטארידג'.
    יש לך בעיה עם זה שמדברים נגד התרומה של ה3 האלה בעונה האחרונה?
    להדביק על לוברן עונה של 97 ואלופות זה כמו להדביק עליו גמר גביע עולם. ההישגים אליהם הוא מגיע הם בזכות האנשים שסביבו ולא בזכותו.
    לאלאנה מה עשה ב18-19?
    סטארידג' תרומה שולית ביותר, לכן שוחרר.
    עכשיו כשהכנסנו הקשר לרצון ברכש רואים שאין פה אפילו טיפה של חוסר בכבוד או חוסר הערכה.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  12. הקופ בישראל Member

המחליפים בסגל לסטארידג׳ זה אוריגי וברוסטר, ל3 יש גם את שאקירי ואוקס.
    לגביי לאלאנה מייעדים לו תפקיד אחר לגמרי העונה, אם יצליח כ6 זה יהיה הרווח של כולם ואם לא בסוף העונה הוא חופשי.
    יש את קייטה שצריך להיכנס להרכב כשחקן מוביל אחרי עונה ראשונה לא הכי מוצלחת.
    לגביי לוברן בשביל בלם 4 הוא נהדר, העונה יש עומק ואם צריך גם הובר וספ ואן דר ברג ישחקו במפעלים השונים.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי סטרידג' זה אפילו יותר קיצוני, כי על אף התרומה השולית מדובר בשחקן שנתן 27 הופעות בעונה שעברה, שקלופ כן סמך עליו במידה כזו או אחרת (גם אם שלא בצדק לדעתנו) במיוחד בחצי הראשון של העונה. האם הוא באמת סומך באותה מידה על ברוסטר? אני בכלל לא בטוח.

ויש גם את מורנו בסרט הזה, שאמנם בקושי שיחק בעונה שעברה אבל בהרבה משחקים 'תפס' מקום על הספסל.

שוב, אפשר לסובב את זה כמה שרוצים ולצעוק "חוסר כבוד" או וואטאבר, המצב הנוכחי הוא שאנחנו יוצאים לעונה בלי קיצוני מחליף ובלי מגן מחליף. עם כל הכבוד לחלטורות, פשוט מאוד יש 2 מגנים בכל הסגל, ו-2 קיצוניים בכל הסגל. כל השאר הם פתרונות בינוניים ומטה לעמדות האלה. בהתחשב בכך שמדובר בarguably העמדות הכי קריטיות אצלנו מבחינת ההתקפה - זאת בעיה.

לא מבין איך אפשר לטעון אחרת בתכלס.

@הקופ בישראל
    אוריגי המחליף של סטרידג'? הוא היה בסגל כל העונה שעברה... שאקירי פצוע ותרשה לי לנחש שלא נראה אותו בכלל עד ינואר. אוקס זאת תוספת מבורכת לסגל אבל כבר יש דיווחים שיש לו בעיות בשריר הירך, וגם אם הוא כשיר אנחנו צריכים אותו בקישור ולא בהתקפה. לאלאנה זה שחקן שלא יראה דקות העונה.

אם אני לוקח את ההרכב האידיאלי שלנו כיום, אני הולך עם פאביניו-הנדו-אוקס בקישור, גומז בלם לצד VVD. מה שמשאיר לנו על הספסל את: מאטיפ, לוברן, מילנר, וויינאלדום, קייטה (גם עוד פצוע), אוריגי, ברוסטר.

לא מספיק טוב, לא בהשוואה לסיטי והאמת שגם לא בהשוואה כמעט לאף קבוצת טופ 6 אחרי הקיץ הנוכחי. ה-11 שלנו בלי כל ספק עומדים מול האריות של אירופה. הספסל לא ברמה, ואפילו לא קרוב אליה... זה שקלופ עושה ניסים עם מה שיש זה משהו אחר. בהסתכלות יבשה, גם אם נניח שבעמדות הבלם והקישור המרכזי אנחנו סגורים, יש דלילות קשה באגפים.

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/19
    owen11111, oranfu, Clichy ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית חלשה.
    ההגנה ניראת כמו הגנה של 2017.
    הקישור חסר רעיונות.
    ההתקפה חסרת יצירתיות.

אם ברוסטר כזה עילוי שבונים עליו כבר העונה לדקות משמעותיות, למה הוא לא פותח היום בהתקפה, למה 5 קשרים במקום לשחק איתו על חשבון אחד מהם נגיד?

Scouser Tommy, owen11111 ו-oranfu אוהבים את זה.
  15. oranfu Member

הקיץ הזה שלנו הוא ביזיון. כמו שהיו צוחקים על ונגר שמספר שרוזיצקי ודיאבי הם כמו רכש, למה לא צוחקים על קלום שמדבר על אוקס ולאלאנה?

בשורה התחתונה הסגל שלנו עוד נחלש מהעונה שעברה, זה הישג מרשים למועדון עם אמביציה וכסף.

גם רואים שמאטיפ הוא הבלם המועדף על קלופ. זה בלתי נתפס בעיניי שגומז לא באנקר אבל מה אני אגיד לכם.

תמשיכו להגיד שאין בעיה בסגל ושהקישור הזה הוא על הכיפאק. עוד מחצית עלובה לאוסף שלא הצלחנו לעשות בה אפילו התקפה אחת.
    קישור שלם שלא מסוגל לעשות כלום עם הכדור. כאילו הכדור הוא בכלל לא פונקציה.

עולים עם ווינאלדום ואוקס באגפים. זה מה שנראה העונה כשאחד מהשלישייה לא יהיה זמין? לזה אתם אומרים לי שאין מקום לחיזוק וזה לא קריטי?

אני הולך לעונה הזאת בהרגשה קשה, אנחנו נראים זוועה בכל הקדם עונה, שחקני המפתח שלנו אין להם אפילו לא קצה קיצו של תחליף והם הולכים לעונה בלי הכנה בכלל.

ולפני שיקפוץ פה איזה חכמולוג, אני לא אומר שנסיים מקום 8. אבל אנחנו הולכים לעשות עונה הרבה פחות טובה מהקודמת.

מצב נושא:
הנושא נעול.