ליברפול 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל מה שקשור לניהול סגל גם קלופ עצמו צריך לעלות רמה.

העונה זו הפעם הראשונה שעומד לרשותו סגל שמאפשר לו להיות יותר גמיש ממשחק למשחק, ועם זאת ניהול הסגל שלו (עוד) לא מספיק טוב מתחילת העונה. זה בא לידי ביטוי גם ברוטציה בין משחק למשחק וגם במהלך המשחק עצמו. וגם כאשר היו חילופים נכונים, הם התבקשו להגיע מוקדם יותר.

עם סיטי, אולי למעט משחקים מאוד בודדים, זה לא משנה את מי פפ זורק למערכה. הם דורסים.

2. גלץ Member

למרות זאת סיטי חורקת העונה גם בפרמייר ליג וגם בליגת האלופות. הם לא מכונה משומנת אבל משום מה הם נערצים, קדושים ומודל לחיקוי גדול מאוד על די אוהדי הפרמייר ליג 0-:

אגב, בשמונת המשחקים האחרונים נגד סיטי בכל המסגרות ליברפול עם 6 ניצחונות, תיקו אחד והפסד אחד.

נערך לאחרונה ב: ‏6/10/18
  3. oranfu Member

הספסל של פפ חזק משמעותית משלנו.
    קלופ צריך לנהל את הסגל יותר טוב, אבל זה שיש לנו פתאום עומק זה בלוף. כמה מהמחליפים שלנו באמת שווים משהו? סטארידג' ושאקירי וזה כשסטארידג' ספק רב אם יכול לשחק באינטנסיביות של 90 דקות באנגליה והוא גם לא מפעיל לחץ ככה ששונה לחלוטין מפירמינו שאותו יכול להחליף.

הבעיה היא שבקישור יש לנו שחקנים טובים יותר מאלה שמשחקים אבל הוא מהסס לתת להם לשחק בינתיים. כאמור, שחקן צריך חצי שנה להיות מוכן לשחק אצל קלופ (לטענתו). אני מניח שזה במיוחד נכון לשחקני מרכז קישור כי משחק הלחץ הוא קריטי וזה לא רק עניין של כושר אלא הבנה והתאמה לשאר השחקנים.

4. oranfu Member

האנדר 18 ניצחו את סיטי 1-0 בדקה ה90 משער של בובי דנקן.

5. Coutinho10 Member

עובר בגנים...

סיטי חורקת ועדיין שהיא תגיע לאנפילד היא תעלה הילוך, עם כל הכבוד זה לא משחק בשלב בתים של האלופות והם לא יבואו רדומים.
    יהיה משחק קשה בטירוף, אני דווקא חושב שפפ לא יקבל עוד נוקאאוט מקלופ, יש גבול. הלוואי שטועה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

זכור לי שאמרו לי שלוברן לא יחזור אוטומטית להרכב.
    אז אמרו.

למעט פציעות, אין לי בכלל ספק שגם במחזור הבא הוא יפתח. השאלה היא אם גומז יהיה מגן ימני או שבכלל ייצא מההרכב.

7. Esomech Member

חוליית ההתקפה בכושר מזעזע.
    אין לנו את המומנטום של שנה שעברה, עכשיו מרגישים את החיסרון של קוסם כמו קוטיניו.

שקט מידי בגזרה של פאקיר לאחרונה לא?

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו אנחנו נשחק נגד קבוצות חלשות יותר ואם הם לא יחזרו להפציץ זה באמת יהיה חשוד.
    היה לנו פה צ'לסי נאפולי סיטי כרגע. לפני זה היינו מושלמים. מאכזב לקחת רק 2 מ9 אבל אם ניקח את כל הנקודות מהקטנות המצב יהיה טוב מאוד.
    מחכה לנו האדרספילד כוכב אדום וקארדיף...דברו איתי אחרי זה.

9. oranfu Member

מה מעניין פקיר? גם אם יגיע זה רק עוד כמה חודשים.

10. Coutinho10 Member

פעם ראשונה שאני מבסוט מפגרת נבחרות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. oranfu Member

הבעיה היא לא רק שהם לא מבקיעים. הם לא עושים בכלל פעולות חיוביות על הדשא.

אני מקווה שלא יהיו לנו פציעות אבל לשם שינוי פגרת הנבחרות באה לנו בזמן טוב. אנחנו לחלוטין לא בעניינים מבחינתי על הדשא וקלופ צריך לעשות חושבים.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע מה זה לא בעניינים. היינו מושלמים ואז עברנו לא טוב את צ'לסי-נאפולי-סיטי. אלה 3 קבוצות קשות מאוד.
    כמו שיכולנו להפסיד היום, יכולנו גם לנצח בצ'לסי.
    אני לא מודאג עד שנפסיד נקודות לקבוצה חלשה.

13. Scouser Member

על הנייר יש לנו משחקים קלים, שתי הקבוצות החלשות בליגה כנראה ואת הנמושה מהבית שלנו. איבדנו קצת מומנטום, במיוחד בהתקפה, אחרי הרצף האחרון והפגרת נבחרות זה אחלה ברייק כדי לחזור לקצב כל עוד לא יפצעו כמובן.
    הפתיע אותי שהצלחנו להשתלט על מרכז השדה במחצית השנייה, אבל זה גרם לנו ללא מעט בורות בחצי שלנו שכל איבוד גרם למתפרצת מסוכנת. הפנדל התחיל מעוד איבוד של סלאח באמצע המגרש, הוא ומאנה איבדו המון כדורים כהרגלם בזמן האחרון.
    נראה שכל הבעיטות של סלאח העונה הן או דרדל'ה לאמצע השער או ליציע.

לוברן כמעט עלה לנו בשני פנדלים. בשורה התחתונה היו לו פעולות טובות אבל הוא כל כך לא נקי במשחק שלו ואין בו שום אלגנטיות. גומז חוץ מהטעות הפטאלית התורנית שלו כשהוא משחק מגן, היה סביר. התקפית זה חיסרון משמעותי, ארנולד מוסר מצויין והוא יודע לשבור את קו הלחץ הראשון עם מסירות חזקות ומדוייקות. גומז קיבל לא מעט שטח כי סיטי לא לחצו עליו והגיע לכמה מקומות מעניינים אבל לא באמת תרם התקפית.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חשבתי שלוברן היה מעולה. לא זוכר אותו עושה טעות חוץ מאיזה מסירה עקומה. המון תאקלים בדיוק בזמן הנכון.
    איש המשחק לטעמי.

15. oranfu Member

אני מסכים שלוברן היה מצוין. כן, היו לו 2 מקרים שעלולים להישרק פנדל (לטעמי שניהם לא) אבל אי אפשר גם לגמרי להימנע מזה. תוקפים אותך שחקנים איכותיים, אין כמעט סרט שאין מגע פיזי ברחבה.

ההתקפה לא פוגעת ולא פוגעת מתחילת העונה. הם לא עושים שום פעולה חיובית, אני לא יודע מה אתם רואים. לקחנו נקודות כי ההגנה לא ספגה, השחקני התקפה נראו רע, כנראה כבר שכחתם.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.