ליברפול 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Scouser Member

ואן דייק כובש מול גרמניה ואז וינאלדום כובש ועוד אחרי דריבל שבו הוא זורק שחקן. אולי היה לו פלאשבק לימיו כקשר התקפי, כי אצלנו הוא לא עשה את זה אפילו לא פעם אחת.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. oranfu Member

חתיכת גול של ווינאלדום. כל כך מתסכל לדעת שיש לו את זה והוא עושה את זה לעתים כל כך נדירות.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא הרס מספיק התקפות לפני.

רובן בהתקפה שם וזה נגמר 6:0.

4. oranfu Member

אני חושב שאתה ממש מגזים. ראיתי התקפה אחת שהוא הרס.

לא שהיה לו משחק ענק, אבל הגול היה מצוין. לקחת כדור באמצע, לזרוק את השומר שלך ולשחרר בעיטה חדה לפינה זה משהו שיש לו בארסנל, אבל כמעט לגמרי לא רואים ממנו. לרוב הוא לא עושה שום דבר חיובי\התקפי עם הכדור.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההתייחסות לא הייתה רק למשחק הזה.

זה פשוט לא שחקן שאתה רוצה בשליש הקדמי במגרש. לא ברמות הללו.

6. oranfu Member

אה, כמובן.
    אין שום ויכוח.

אבל יש לו את היכולת. ואני לא מדבר על שליש קדמי אלא 50\50 שמסוגל לעשות איזה דריבל או בעיטה איכותית לשער.

7. yakov_y YNWA

ויינאלדום הוא הקשר האחורי הכי טוב בליברפול לדעתי בלי תחרות נכון להיום (כן שיניתי את דעתי עליו לטובה אבל זאת לא מחמאה גדולה), לדעתי קשר מרכזי ואפילו כקשר התקפי זאת העמדה שהוא בא לידי ביטוי הכי טוב, כבש כקיצוני שמאלי בניוקאסל 12 שערי ליגה, בעונה הראשונה אצלנו היה מלך הבישולים במסגרת הליגה עם 9 בישולי ליגה.

בעונה שעברה שיחק הרבה כקשר אחורי שפגע במספרים, לדעתי הבעיה שלו מחולקת ל-2:
    ביטחון עצמי ו... השלישייה למעלה.
    אני מסכים שהוא לא טוב לשלישייה האחרונה אבל כקשר ממרכז השדה הוא טוב בכל כך הרבה תכונות, הצטרפות מקו שני, טכניקה טובה, יכולת סיום טובה, תנועה, מהיר, פיזי, חכם, אגרסיבי אבל רואים עליו שאין לו ביטחון עצמי במשחק, מתי ראינו אותו לוקח שחקן באחד על אחד או במהלך אנוכי ?
    בעיה שנייה היא שאין מספיק כדורים, השלישייה למעלה דומינטטית ובצדק.

לא לשכוח:
    1. הבחור למד לגמרי מחדש לשחק כקשר אמצע וקשר אחורי, לוקח זמן הסתגלות + מעבר למועדון עם ציפיות גבוהות.
    2. אחראי על הרביעייה המהירה בהיסטוריה דל הפרמייר ליג אם אני לא טועה, מאנה אחראי על השלישייה המהירה דרך אגב.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  8. Scouser Member

וינאלדום לא הבקיע בחיים רביעייה בפרמיירליג. ואין ספק שיש לו המון תכונות טובות אבל החוסר ביטחון והפחדנות במשחק שלו מורידים אותו לרמה נמוכה לדעתי. וזה לא משהו זמני, יותר משנתיים כבר וזה לא הולך להשתנות. היוצאים מן הכלל אלו המשחקים כמו בגומלין באיתיחאד שהוא מתחיל לצאת קדימה עם המהירות והכוח שלו, אבל בדרך כלל הוא נעלם לחלוטין.

עריכה - טוב הוא באמת הבקיע רביעייה פעם. אני בשוק.

9. yakov_y YNWA

Newcastle United - Norwich City, Oct 18, 2015 - Premier League - Match sheet | Transfermarkt

החוסר ביטחון פוגע בו, משהו בראש, מזכיר לי את לוקאס לייבה שהיה צריך כמה שנים + שינוי עמדה כדי להצטיין, כנ״ל הנדרסון שעולה לי לראש שאיכזב בשנים הראשונות.

לא לשכוח שהעמדה האחורית פוגעת בו מספרית.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

העמדה האחורית הגיעה כי הוא היה פאקינג useless בעמדות הקדמיות יותר בקישור. מניח שעם הפציעה של מילנר עכשיו הוא שוב יהיה 50/50 קבוע, אני לא בונה על זה שנראה דברים כאלה ממנו...

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. Coutinho10 Member

ייאמר לזכותו של ווינאלדום שכמה שהוא היה למלם תמיד אי אפשר היה בניגוד ללוקאס או הנדרסון למשל, לומר עליו שהוא שחקן לא טוב.
    יש לו הכל, באמת הכל, בשביל להיות שחקן נהדר בפרמיירליג. הבעיה שלו תמיד הייתה מנטלית, הוא שחקן שמעדיף להיות שקט ואחראי מאשר לקחת סיכונים. בכל מקרה אי אפשר שלא לראות את השיפור שלו העונה, זה לא משהו שמתבטא במספרים אבל כן הוא יותר מורגש על המגרש ומשחק עם יותר ביטחון.

12. oranfu Member

זה נכון שבניגוד אליהם הוא כן שחקן כדורגל, אבל הוא מביא את זה לידי ביטוי לעתים כל כך רחוקות שאי אפשר להשתמש בזה כתירוץ עבורו.

השיפור העונה הוא כי הוא שיחק בעיקר כקשר אחורי. שם אתה לא מצפה לקבל ממנו מספרים אז החיסרון הכי גדול שלו (פעולות חיוביות\התקפיות) פחות קריטי.

13. Scouser Member

לא מבין איך אפשר להיות אופטימי עם שחקן אחרי שנתיים. הוא לא שחקן צעיר והוא בקבוצה המון זמן, מה שהוא הראה זה מה שיש. במצב אופטימלי גם כמחליף אני לא משחק איתו כי ברוב המוחלט של המשחקים (מול הגנות צפופות) הוא חסר תועלת.

14. oranfu Member

אני משחק איתו רק כאחורי.

במקסימום אני מוכן לשקול אותו כ50\50 במשחקים קשים מאוד אבל רק במידה ויש אחורי טוב מאוד (לא הנדרסון) במקומו ואין אופציות מלבד לאלאנה (שבחיים לא משחק יותר אם זה תלוי בי).

15. Coutinho10 Member

הגזמת ממש, מול הגדולות הוא כמעט תמיד נהדר. בצ'מפיונס אשתקד גם כן היה מעולה כמעט בכל המשחקים וקצת מצחיק, אבל אם תבדוק אתה תראה שיש לו הכי הרבה שערי שדה מכל שחקני הקישור שלנו.
    אתה אומר שצריך להעיף אותו מהקבוצה ? אני חושב שהוא נכס במשחקים מסוימים. כמו שאורן אמר - כקשר אחורי הוא היה מצוין, ובעיניי גם האמת שהוא זה שעושה את התפקיד הזה הכי טוב בקבוצה.

מצב נושא:
הנושא נעול.