ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Esomech
    ההרכב שאתה מציע פה הוא בעייתי בעיקר לטרנט בעיניי. הוא טוב בלהגיע מהקו השני כשיש לו ספייס, לשחק בעמדת הקשר ההתקפי זה סיפור שונה לגמרי, לא חושב שהוא מוכן לזה בכלל. על כן אם היינו עולים ככה זה היה הופך ל5-3-2 מאוד מהר בפועל, מה שיכול להיות פתרון יצירתי לפציעה של אליסון (אם יוצאים מנק' הנחה שזה לטובת זה?), אבל בתכלס לדעתי אנחנו צריכים ללכת ההיפך ולהעביר את המשחק כמה שיותר לחצי של היריבה. לעבור למערך/שחקנים הגנתיים יותר רק יעמיד את אדריאן ביותר מבחנים בסופו של דבר לדעתי.

כיום אנחנו קבוצה שיכולה לבוא ולשלוט ברוב המוחלט של המשחק מול 17-18 מתוך 20 קבוצות בליגה, צריך לבנות על זה יותר מאשר על הרכב שמרני יותר. מסכים שבפרי סיזן ומול נוריץ' נראינו עם הרבה מרווחים, אבל לדעתי זה עניין של תחילת עונה + הפתעה מסוימת מאיך שנוריץ' באו לשחק. מאמין שזה יתאזן וגם מאמין שגומז וטרנט יניעו עם התקדמות העונה.

ברביעי אני מקווה שכל השחקנים שצריכים דקות ישחקו, דגש חזק על קייטה-שאקירי-אוקס.

@k_700
    "It's a calf injury which takes him obviously out for a while. I don’t want to make now exact prognosis on when he will be back but it will not be Wednesday for sure, so now then we have to see. It takes a while, it takes a couple weeks for sure."

נראה שלא אכילס, אבל כאמור, עד שהוא לא חוזר להרכב אני לא רגוע.

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/19
    Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  2. k_700 Member

התגובה שאתה מביא פה היא לפי מה שאני זוכר מיד אחרי המשחק.
    מאז כבר הרבה ידיעות נשפכו בנהר שמדוברות על אכילס.

אני רק תוהה למה שלושה ימים ולא נותנים עדכון רשמי ברור וכשבשני המקרים הןא כבר עבר mri שהיה מצביע בבירור מה זה.
    מקווה בשבילך שלא מסתירים משהו.

3. Mellow29 Kopite

התגובה הזו היא העדכון הרשמי שיצא מאתמול, לא התגובה שאחרי המשחק.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  4. alexshw Member

K700 שוב בונה תיאוריות על סמך כלום ושום דבר.

Rushie ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

AS Roma in talks with Liverpool over transfer of Dejan Lovren. Deal possible and asking price around £15m now. Lovren recognises he’s fourth choice.

מחמיץ את מחר. "חולה".

אני כל כך לא מעריך אותו שאני מוכן לקחת הימור על הובר/ואן דר ברג בלי שאני בכלל מכיר אותם.

לא פוסל שיכול להיות שמדובר בטעות.

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/19
    oranfu, Scouser Tommy ו-הקופ בישראל אוהבים את זה.
  6. הקופ בישראל Member

אם קלופ מוותר עליו לטובת אחד הבלמים הצעירים זה אומר הרבה עליו, הובר היה נהדר נגד נאפולי בטרום עונה

נראה שמתחילים לחסוך לקיץ הבא, מכירה ומשכורת שנתית שלו לוברן זה רווח של 20 מיליון פאונד.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שוב מחר אותי לראיון של קלופ אצל ג'יימס פירס. הוא אומר שם שהוא מעדיף סגל קצר עם מוראל גבוה.
    לוברן בלם רביעי כרגע, אם זה היה נמשך לעוד כמה חודשים ללא פציעה של גומז/מאטיפ, המרמור שלו לא היה מאחר להגיע.

8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעט מאוד אנשים פה תופסים מלוברן אבל עדיין זו החלטה שנתפסת אצלי כטירוף. שוב פעם לקצר את השמיכה ולמכור שחקן שהיה משחק לפחות 10-15 משחקים בלי שום תכנית וכשברור שהתועלת היחידה היא להכניס עוד כסף לקופה כשגם ככה אנחנו לא מוציאים שקל וגם לא נוציא בינואר כי הרי חלון ההעברות לא נפתח בליברפול בינואר.

אתה מעיף את הבלם הרביעי שלך כשמאטיפ וגומז חשודים פיזית ואחד מהם הוא גם בכלל המגן ימני השני שלך\שמאלי לעת צורך כי לא טרחת להביא שחקן לאף אחת מהעמדות האלה? מי אמור לשחק בדיוק כשיהיו פציעות? כל שבוע שעובר בקיץ הזה אני שוב שואל את השאלה הזאת כשעוד שחקן הולך בלי מחליף.

שאף אחד לא יהיה תחת אשליות שנקבל את הובר, ואן דר ברג או לא יודע מי כבורג אמיתי ברוטציה, זה לא יקרה וגם אין סיבה שנבנה ככה על שחקנים בני 17. מה שנקבל זה מספר לא מבוטל של משחקים בהם פאביניו\הנדרסון\ווינאלדום\מילנר מחלטרים בעמדות שונות בהגנה. עונה שעברה ראינו את זה במשחק או שתיים ואמרנו מכת פציעות, משחק גביע וכו'. העונה זה כבר יהפוך למחזה רגיל.

owen11111 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה תכנון לקוי אין בכלל ספק, אבל...אני תמיד מרוצה כששחקנים בינוניים עוזבים את המועדון.
    אני חושב שהתכנון הנכון היה להביא בלם בקיץ ולמכור את לוברן.
    בקיץ אחד להיפרד ממורנו לוברן ומיניולה, זה ממש סמלי מבחינתי.

10. Scouser Member

אני לא באמת יכול להתאכזב אם לוברן יעזוב, אבל לא ברור מה התוכנית של קלופ לגבי מבנה הסגל. זה ממש הפקרות, אלא אם הוא ממש בונה על לארושי וואן דן ברג. משהו אומר לי שנראה עוד את פאביניו בלם העונה.

11. owen11111 Member

החלטה שהיא לא פחות ממזעזעת בעיניי.
    מסכים עם כל מילה של וולקאון - ההחלטה הזו בסופו של דבר רק מקצרת לנו את השמכה, ותגרום לנו לראות יותר ויותר הרכבים מאולתרים.
    נותרנו עם שחקן הגנתי אחד כגיבוי ל-4 עמדות הגנה. לא פחות מפסיכי בעיניי. כשלוקחים בחשבון כמה אנחנו קצרים גם בחלק ההתקפי, אני פשוט לא מבין מה אנחנו עושים בקיץ הזה.

אנחנו שומעים הרבה מהמועדון, וגם מקלופ את האמירה: ״לא נביא שחקן לעמדה בה אנחנו מאמינים שיש שחקן מהאקדמיה שיכול להתפתח״. מעבר לזה שהאמירה הזו טרם קיבלה תוקף בצורה מובהקת ברמת השחקנים, זו אמירה שהיא חסרת אחריות בעיניי.

לא הבאנו שוער גיבוי למניולה, כי יש לנו 2 כישרונות באקדמיה - לאף אחד מהם אין הופעת בוגרים.
    לא הבאנו מגן שמאלי מחליף, כי יש לנו שחקן מחליף באקדמיה - לא שיחק מעולם בבוגרים.
    לא הבאנו מחליף לסטארידג׳, שגם ככה לא היה ברמה הראויה - כי יש לנו כישרון שפספס שנה שלמה בגלל פציעה ו- לא שיחק מעולם בבוגרים.

זה מתחיל להראות רע, ואנחנו כרגע לא מאוד רחוקים מלהיות קבוצה שביום נתון היא הקבוצה הטובה בעולם, וביום אחר עם קצת פציעות, היא קבוצת טופ 6 באנגליה,

אגב, צחוק בצד - לוברן נראה חבר מאוד מאוד קרוב של סלאח. אי אפשר באמת לקחת את זה כפרמטר בהחלטה למכור אותו, אבל אני קצת נוטה לחשוב שיכולה להיות פה השפעה גם עליו.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני נוטה להמעיט בערך של לוברן לסלאח מהסיבה הפשוטה שזה דיי ניכר שיש לנו חדר הלבשה סופר מגובש. לא חושב שסלאח ירגיש בודד או משהו כזה...

מעבר לזה מסכים עם כל האמירות על קיצור השמיכה, רק שבשלב הזה כבר אין שמיכה ומתחילים לחתוך מהמזרון. הולכות להיות המון חלטורות העונה, לתחושתי זה הרבה בגלל שקלופ מאוד רוצה לשלב את כל הקשרים המרכזיים שלנו ומבין שבקישור הוא לא יצליח לתת לכולם את הדקות שהוא רוצה.

אין ספק בכלל מבחינתי שנראה את פאביניו כבלם ואת הנדו כמגן ימני. אני רק תוהה אם זה יגיע לרמה שגם אוקס יפתח משחקים כמגן, מהמר שכן בתכלס.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגידו, לא ייתכן שהוא התרשם מאוד מואן דר ברג והובר ומרגיש ששניהם או אחד מהם מוכן כבר השנה לתת תפוקה?
    עד כדי כך מופרך שאחד מהם טוב מלוברן כרגע?

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

Dejan Lovren out of #LFC’s Super Cup squad with “illness” as he edges closer to a £15m Anfield exit. Jürgen Klopp willing to sanction a move due to faith in Fabinho’s ability to play centre-back and youngsters Sepp van den Berg and Ki-Jana Hoever.

יש לך עיתונאים שאומרים את זה שחור על גבי לבן. תרשה לי לצאת מנקודת הנחה מאוד מאוד סבירה שאתה תראה את פאביניו בלם הרבה יותר משתראה את אחד מהילדים האלה בלם.

כולם מבסוטים שלוברן עף עד שיקלטו שפאביניו הולך לבלות חצי מהעונה במרכז ההגנה והשגעון החדש של ללאנה כ6 הולך לככב. אנחנו יוצרים את אחד הסגלים הכי לא מאוזנים שראיתי בקיץ הזה. דלילות מחרידה בהתקפה ובהגנה, לדעתי הכי מעט עומק באזורים האלה בכל הטופ 6 אולי למעט צ'לסי שיש לה סיבה טובה מאוד לכך, ומאסה של כלבויניקים במרכז המגרש.

15. Coutinho10 Member

אתם אשכרה מתלוננים שמכרנו את לוברן אחרי שבמשך 4 שנים קיללתם את האמאמא שלו ?

החלטה מבורכת, ונכונה לטעמי. לוברן פצוע כבר תקופה ארוכה, והובר נראה לא פחות מעילוי רציני לעמדות האלה. הוא אולי בן 17 אבל עם נתונים פיזיים שלא מביישים שחקנים בוגרים ממנו ובפרי סיזן הוא גרם לכולנו להאמין שאם נזדקק לו הוא יוכל לספק את הסחורה.
    ואן דר ברג שיחק שנה בוגרים בהולנד ולמרות זאת אם לא הובר כאופציה נוספת הייתי באמת חושב שזאת החלטה רעה. גם הובר וגם הוא זה מספיק.

להשאיר את לוברן כבלם רביעי שכנראה לא הולך לראות דקות זה בעיה יותר מאשר להסתדר בלעדיו. יש לו פה גדול, הוא חושב שהוא הרבה יותר טוב ממה שהוא באמת וזה מתכון לבעיות, זה אחד שגם יכול להיות ניג'ס רציני ואולי אפילו לעשות בלאגנים. זה לא מיניולה שישב בשקט שנה שלמה כמו ילד טוב ויעלה פוסטים מפרגנים לג'ואל מאטיפ וגומז.

החלטה נהדרת, חלאס להסתפק בבינוניות, מה גם שהוא כבר מזדקן וגם את המעט כסף שנקבל עליו יכול להיות שעוד שנה לא היינו מקבלים.

Cup of Tea אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.