ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Premier League clubs prepare for 2020/21 season behind closed doors | Football News | Sky Sports

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. oranfu Member

אם באמת גם העונה הבאה תשוחק במלואה בלי קהל, הפגיעה בהכנסות היא מאסיבית. זה לא רק איבוד ההכנסה של כרטיסים (עבורנו אם אני לא טועה זה הפסד של 85 מיליון פאונד), ניתן גם לצפות שתהיה לזה השפעה על חסויות ואולי גם על זכויות שידור (מורכב יותר ופחות מובהק מכרטיסים\מנויים).

אם זה המצב, להגיד ש"מה זה כבר 50 מיליון על שחקן" זה מנותק מהמציאות לצערי. יהיו מועדונים שיוכלו להוציא סכום כזה (גם אנחנו, לפחות תיאורטית) אבל זה בטח לא יהיה כמו שהתרגלנו בשנתיים האחרונות.

האי-ודאות גדולה מאוד כרגע.

שוער שלא משחק חודשיים וחצי בעונה זה לא עוד איזה שחקן שנפצע. זה חיסרון סופר משמעותי.
    חוץ מזה היו לנו לא מעט פציעות - פביניו משהו כמו 3 חודשים, מאטיפ 4 חודשים, סלאח כחודש, קייטה רוב העונה לא כשיר, כנ"ל שאקירי, הנדרסון גם היה בחוץ איזה חודש.
    זה בכלל בלי להתייחס ללאלאנה ומילנר שכמובן פחות משמעותיים.

בלי קשר לכמה הקבוצה הזאת גדולה - להגיד שלא היו לנו פציעות זה פשוט שקר של מי שמנסה איכשהו להמעיט מהגדולה של הקבוצה הזאת (כאילו שאם לא היו לי פציעות אני צריך להתנצל על זה).

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/20
  3. alexshw Member

4. oranfu Member

זאת לא הפואנטה.

מה זה משנה אם הכל הגזמה פראית אם בכל מקרה יחליטו לשחק בלי קהל?
    לא מתווכחים פה אם יש הגזמה וזאת שפעת או שזאת אפוקליפסה אלא נטו ההחלטות של ההתאחדות האנגלית.

5. alexshw Member

6. k_700 Member

אני לא באמת חושב שההתאחדות האנגלית באמת תקח החלטה רצינית עכשיו לגבי איך בדיוק תהיה האופרציה של המשחקים במשך כל העונה הבאה.
    איך אומרים? אלוהים גדול עד העונה הבאה.

אני מאמין שעולם הספורט יתיישר ביחד לפי עקומת ההדבקות.
    ראשונים יהיו הUFC שמקיימים במאי בכל שבוע אירוע, בפלורידה(שם אין שום הסגר), זה בערך אירועי הספורט הראשונים שהעולם יבחן.
    לאט לאט יראו מה כמות ההדבקויות והאם אפשר להתחיל לשלב כמות מצומצמת של צופים ביציעים נפרדים ועם חוקי הפרדה.
    הדברים יבחנו, יראו איך הוירוס מתפקד ומשם יסיקו להמשך.
    יש יותר מדי כסף על השולחן באי קיום משחקים עם קהל כדי שיקחו כבר עכשיו החלטה גורפת וממש לא מושכלת לשנה קדימה.

7. oranfu Member

אולי.

אני תמיד מצפה מאנשים, בטח ההתאחדות האנגלית, לקבל את ההחלטה הכי מטומטמת.

8. k_700 Member

זה לא באמת החלטה שתלקח רק משגעון של ההתאחדות האנגלית.
    אלה דברים שיתיישרו במקביל בכל ענפי הספורט המובילים, בטח כאלה שהם WORLDWIDE TV, יש כסף על השולחן, חוזים, הסכמי חסויות של מאות מיליונים.
    כרגע נראה שיש האטה רצינית בקצב ההדבקות וגידול רציני בקצב ההחלמה ברוב המדינות בעולם המערבי.
    יתחילו אירועי הספורט, בהתחלה כמובן שתהיה היסטריה ואירועים יתקיימו במקומות ספציפים ובלי קהל.
    הטווח הקצר בטח לא רלוונטי לעונה הבאה ולמסקנות לגביה.

עד שתפתח העונה הבאה למשל, היו אף סי כבר צפויים לקיים קרוע ל-15-20 אירועים.
    מה שהכי מעניין את דיינה זה הentertainment, הוא לא פה בשביל משהו אחר, בניגוד להתאחדויות אחרות בעולם הצד המקצועי וההצלחה המקצועית מגיע בסדר העדיפויות שלו הרבה אחרי החלק הבידורי, שיווקי שזה אומר כסף, קהל, בילד אפים.
    הבן אדם קנה אי והוא מקים שם ארנה ומתחם אימונים כדי לקיים שם אירועים לפי הנהלים שלו.
    רוצה לומר, לא יהיה מפתיע אם היו אף סי יהיו גם הראשונים שיחזרו לקיים אירועים עם קהל(כמובן לא באירועים שנקבעו למאי בפלורידה).
    העולם יסתכל, יבחן, יראה איך זה עובר בגרון ומשם יסיק.

האן בי איי מתיישרים גם כן, בחלק מהמקומות כבר חוזרים לאימונים ב15 למאי, בוחנים גם כן לקיים את העונה הקרובה באורלנדו ללא קהל אבל מראש הם דחו בכמעט חודש וחצי את הפתיחה של העונה הבאה.
    הערכה שלי- מתוך כוונה לבחון פתיחה שלה עם קהל, זו המטרה העיקרית.

לא אתפלא אם גם הליגה האנגלית תדחה ואיתה גם שאר הליגות, מתוך מחשבה שגם אם לא בהתחלה, יהיה אפשר למקסם את כמות המשחקים עם קהל תוך כדי העונה הבאה.

9. oranfu Member

UFC זה UFC וליגה אנגלית זה ליגה אנגלית. לא אותו דבר ממגוון סיבות.

10. Rushie Member

ענק לואיס גארסיה.
    אגב גם 15 שנה אחרי זו חתיכת תעלומה, אני נוטה לחשוב שהכדור לא עבר לחלוטין את הקו.

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסופו של דבר, הליגות לא מחליטות אלא הממשלות והרשויות קובעות אם הן מאפשרות לאנשים להתאסף ועד כמה. מן הסתם, אם יתירו כניסת עשרות אלפי אוהדים למגרשים, אף ליגה לא תגיד "לא, אצלנו לא". אבל אין צפי למועד שבו דבר כזה יוכל לקרות וכרגע ההנחה הכי סבירה היא שבפתיחת העונה הבאה - אם היא בכלל תהיה באוגוסט, מי יודע גם את זה - אי אפשר יהיה להכניס קהל. לא ב-NBA ולא בפרמייר-ליג. בינתיים פשוט צריך לתכנן איך אפשר לשחק. וכשהקהל יצטרף, יצטרף.

12. alexshw Member

לאן לדחות עוד? זה גם ככה ידחה בשביל להשלים את העונה הזו ויש את היורו בקיץ.

13. k_700 Member

ההתאחדויות עדיין לא דנו בזה אבל הNBA למשל כבר כנראה נדחית לדצמבר, כמעט חודשיים.
    אל תשכח שהליגה כשתתחדש כבר תכנס עמוק לתוך הקיץ.
    לא ממש הגיוני שאתה מרים פה מחזור ראשון ב12 לאוגוסט.

לאן לדחות? בחודשיים, אוקטובר.
    יש הרבה רעיונות יצירתיים שכבר מזמן היה צריך לקחת בעניין של הכדורגל נבחרות הלא קשור הזה שתקוע תוך כדי העונה(בוא נתחיל מלהעיף את המשחקי אימון נבחרות האלה ל....מתישהו שלאף אחד לא יהיה אכפת מזה בקיץ כלשהוא.
    דחייה היא החלטה כלכלית מושכלת בהנחה שהחיסון מגיע עד לסוף השנה כמו שהמון מומחים מעריכים כרגע ובמקביל גם סביר שמדינות יגמישו יותר ויותר את נהלי הריחוק והסטרליזציה.

להביא לי פה כתבה שההתאחדות האנגלית הולכת לקראת עונה בלי קהל, זה קליק בייט בשלב כזה.
    אני מאמין שלארגונים גדולים כמו היו אף סי יש כוח גדול מאוד להשפיע על התנהלות של ארגוני ספורט גדולים אחרים.
    היו אף סי חתמו בשנה האחרונה עם ESPN.
    זה כבר לא ארגון נישה בספורט.
    דנה לא יעשה בשנה הקרובה אירועי יו אף סי עם אדסניה, קונור, חביב וטוני פרגוסון באולמות ריקים באווירת בית קברות של גמר TUF/
    איך מנהל הבנק שלו אומר? לא לשם זה התכנסנו כאן.
    כשהיו אף סי יעשו את האירוע הראשון הגדול(לא יהיה מפתיע אם זה יהיה באצטדיון, בחוץ) ארגונים אחרים יסתכלו על זה מהצד , יבחנו ויגיבו.
    ככה זה עובד.

14. alexshw Member

אפשר להתחיל את העונה בפרמייר ליג בסוף אוגוסט/תחילת ספטמבר, אם המשחקים יחזרו באמצע יוני.
    פשוט כמעט ולא תהיה פגרת קיץ. אין ברירה.

מה קשורה ה - NBA לכדורגל עולמי? שני עולמות שונים בלו"ז.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא רואה סיבה להגיד בתחילת מאי שאמצע אוגוסט זה מוקדם מדי.
    העניין כרגע בדעיכה כמעט בכל המדינות בעולם, אם כבר ההערכות הנוכחיות צריכות להיות אופטימיות ולא פסימיות.

מצב נושא:
הנושא נעול.