ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקבצי שיחות האלה בזום בטח הולכים לאיפשהוא.
    לא מאמין שאין בהם שימוש.
    בשיחות וואטסאפ יש שימוש לפרסום בפייסבוק, אם מוציאים מילות מפתח יכולים להוציא גם את כל התמלול.

2. Raulito Madridista

https://www.thenational.ae/image/policy:1.726403:1525174877/GettyImages-52980455.Xxx?f=16x9&w=1200&$p$f$w=0c484f3

כמובן שאת ה-25 במאי אף אוהד ליברפול לא ישכח. היום של "נס איסטנבול", מפיגור 3:0 נגד מילאן במחצית ועד זכייה מדהימה אחרי דו-קרב הפנדלים (ותודה לג'רארד שכבש בנגיחה, ולדימיר שמיצר שצימק וצ'אבי אלונסו שהבקיע מריבאונד של הפנדל) לפני 15 שנה, גמר 2004/05. ג'ימי קארגר שחזר את אותו משחק או יותר נכון את הטירוף בסיום "הזמן עצר מלכת", דיבר על החגיגות המטורפות באנגליה ושלקח להם איזה חצי שנה להתאושש, ובאנגליה עשו לא מעט כתבות על הערב המרגש בו ירז'י דודק היה חצי אלוהים.

- אולי חלק לא יאהבו את ההשוואה שלי אבל זה מטורף כמעט כמו האליפות שתשיגו השנה, מה גם שהקבוצה ההיא הייתה סופר-מוגבלת, איך נאמר, בקושי עברה את שלב הבתים, הייתה אנדרדוג ברור נגד יובה וצ'לסי ושלא נדבר על הגמר נגד סופר-מילאן.
    - מתצוגות המנהיגות הגדולות שראיתי איי פעם משחקן כדורגל, ההחלקה נגד צ'לסי הרסה לו את חלום האליפות אבל לג'רארד תמיד יהיה תואר ענק אחד בארון.
    - כולם מדברים על 'הדברים שאמר בניטס בחדר ההלבשה', ובגדול אני לא חושב שהיה שם משהו יוצא דופן, תקנו אותי אם אני טועה. ובטח שלא בקטע רע.
    - עונה שהתחילה עם עזיבה די עצובה של מייקל אואן כשהיה נראה שליברפול מרימה ידיים, ג'יבריל סיסה היה הבטחה גדולה ו..לא הצליח, וגם מילאן בארוש..וגם הארי קיואל
    - סתם סיפור מטומטם: באותו ערב בדיוק חבר חגג בר מצווה ובקומה למעלה הייתה טלויזיה שאפשר לראות בה את המשחק, בואו נגיד שמהדקה ה-60 לא ממש היינו ברחבת הריקודים של כיתה ז'.
    - בנושא אחר, קראתי ברפרוף טור מאוד ארוך של רובי פאולר שכעס על בניטס שלא נתן לו לשחק אפילו דקה בגמר השני נגד מילאן, ב-2007, על מה הוא התמרמר? היה נראה כמו טור דכאוני על קריירה "שפוספסה".

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

יום ענק, אחד הגדולים בחיים אין ספק בכלל.
    קאמבק בלתי נתפס נגד קבוצה הרבה יותר טובה ממאיתנו אבל באמת שהרוח ניצחה את האיכות.
    גם צ'לסי ויובנטוס היו קבוצות משמעותית טובות מאיתנו, לחשוב שעלינו עם קארסון נגד יובנטוס וגם לה טאלק כיכב שם...
    מסע מדהים לאליפות אירופה שגם מעיד על טורניר נוק אאוט כמה שהוא יכול להיות לא מייצג.

בקשר למחצית, קאררגר דיבר על זה, בניטז בכלל התעסק במחצית באיזה חילוף לעשות והיה בלאגן בחדר הלבשה ככה שבסוף פינאן היה פצוע ולכן לא יכול היה להמשיך והאמן נכנס.

בקשר לסיסה, אני עדיין חושב שהיה שם פוטנציאל לשחקן טוב מאוד. מה שקרה איתו היה חוסר מזל, הוא שבר את הרגל בצורה קשה מאוד שהגרב ממש החזיקה את הבשר עוד בתחילת התקופה איתנו. אחרי זה הוא חזר לתקופה ובניטז די התעלל בו כשנתן לו דקות רק על אגף ימין, לא היה לו סיכוי להצליח ככה. המזל הרע לא הפסיק להגיע כשעוד בקיץ שכבר סוכם שהוא יעזוב הוא שוב שבר את הרגל.
    היו לו נתונים פיזים מעולים, היה חזק מהיר מצוין באוויר, התחיל מעולה את הקריירה באוקזר והמעבר אלינו עם הפציעות ומאמן הגנתי עשו לו רע.

פאולר יכל להביא גול מכלום גם בגירסת 2007 שלו, וואלה שלטנו שם יפה בקצב ולא היה מזיק שהוא היה שם לדחוק כדור פנימה במקום כל מיני פנאנט זנדן וכאלה שכובשים שער בשנתיים ובניטז נותן להם אינסוף דקות.

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  4. oranfu Member

סיסה לא סתם "שבר את הרגל" קצת אחרי המעבר אלינו. השבירה היתה כל כך קשה שהוא היה מרחק דקות מזה שייאלצו לקטוע לו את הרגל ולמעשה הרופא של הקבוצה הציל לו את הרגל שם על הדשא.
    לא פלא שאחרי זה הוא כבר לא מימש את התקוות. לא שהוא בהכרח היה מממש אותן כשמי שהביא אותו זה הוייה ולא יודע אם בניטז כל כך רצה אותו.

הגמר ב2007 היה פיספוס כי תכלס היינו טובים יותר. כמו שאנחנו "גנבנו" את הגמר ב05, הם גנבו ב07 (לא בכזו צורה מובהקת כמובן).
    בניטז אהב את החיילים שלו וזכור לי (במעורפל) שאני רואה את המשחק ולא מבין איך הוא מתעקש על שחקנים כל כך אפורים כשאנחנו חייבים גול.
    פאולר היה הרבה מעבר לשיא בשלב ההוא אבל עדיין היה יותר סיכוי שהוא יעשה משהו מחלק מאלה על הדשא.

5. alexshw Member

2007 פעם אחרונה ששחקן בודד סחב את קבוצה לזכיה בליגת האלופות - קאקה.
    2005 הפעם הקודמת.

6. yakov_y YNWA

רונאלדו סחב את ריאל מדריד ל-2/3 זכיות לבדו מתוך ה-4.
    ביונייטד היה חלק מקבוצה, מסי לקח לצד צ׳אבי, סוארז וניימאר אבל רונאלדו לגמרי סחב לבד, עונות של 15, 16 ו-17 שערים במפעל בעונה אחת.

7. oranfu Member

לא זוכר קמפיין של ריאל שרונאלדו סחב אותם. בטח שלא בשלבים המכריעים.
    היו לו אחלה מספרים, בעיקר בשלבי הבתים.

8. yakov_y YNWA

ב-2017 כבש 5 שערים נגד באיירן בנוק אאוט, אחר כך השלושער נגד אתלטיקו בחצי, צמד בגמר נגד יובה.
    שליטה מוחלטת.

עם אנצלוטי, 11 משחקים, 17 שערים ו-5 בישולים.
    כבש בכל משחק חוץ מאחד, ההפסד היחיד של ריאל היה כשרונאלדו לא שיחק לדורטומנד.
    3 שערים בבתים נגד יובה, 4 שערים בשמינית, שער אחד במשחק היחיד ברבע, צמד בחצי הגמר ושער ובישול בגמר.

אחראי לקמאבקים ולהופעות יחיד נגד באיירן, וולפסבורג, אתלטיקו ואני בטוח ששכחתי עוד כמה.
    התעלל ביובה ובבאיירן ובאתלטיקו במשך שנים.
    קבוצה של שחקן אחד.

9. Raulito Madridista

Oranfu, חה חה חה, תרענן את הזיכרון שלך, אני מקווה שבדברים אחרים אתה יותר חד.
    הפיניש שלו ב-2016/17 היה הטוב בהיסטוריה של המפעל ואני בספק אם יהיה. הוא הגיע לרבע הגמר עם שני שערים בלבד, ואז...הופ, 12, כפי שנכתב כאן.
    ב-2015/16 הוא העלה אותנו לבדו לרבע הגמר עם שלושער נגד וולפסבורג וזה היה השלושער הראשון של שחקן ריאל בנוקאאוט מאז...רונאלדו השמן.
    בעונה האחרונה אצלנו הוא כבש אמנם שערים "מכוערים" אבל זה עדיין חשוב, צמד נגד פ.ס.ז' ושער נגיחה בגומלין. מה עם המספרת נגד יובה ובסך הכל שישה שערים בנוקאאוט אז?
    כמובן שהיו עונות טובות כמו עם הצמד נגד באיירן מינכן ב-2012 או שנה לאחר מכן עם הנגיחה נגד יונייטד ושער הניצחון באולד טראפורד וגולים נגד גלטסראיי - שלא הספיקו מעבר לחצי הגמר.

לרונאלדו הייתה קבוצה טובה מאחוריו אבל בטח לא מצוינת. הוא עשה את ההבדל, עם התעלות רגעית של בייל, קצת איסקו ומודריץ' ובעיקר צמד מגנים נפלאים.

10. oranfu Member

באופן כללי ריאל לא מעניינים אותי אז אני לא מתעמק במה שקורה שם. לא במהלך העונה ובטח שלא כמה שנים אחרי.

לי זכור שבהרבה מהעונות הוא "ריפד" את הממוצעים שלו אחרי שריאל כבר למעשה הובילה. השערים שלו לא היו ראשונים במשחק או שערי ניצחון (בלא מעט מהמקרים).
    להפציץ נגד שאלקה בבתים פחות מרשים אותי.

עם כל הכבוד לרונאלדו, אני לא חושב שהוא "סחב" אותם לתארים האלה יותר מבייל (שבכלום מהדקות יחסית הבקיע לא מעט שערים מכריעים), ראמוס...

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. DRORIKO Member

כדורגל זה לא כדורסל שאחד כמו לברון ג'יימס או קובי בריאנט יכול לסחוב לבדו חבורת נגרים עד הגמר. בכדורגל אתה בסך הכל אחד מתוך 11. שחקן טוב ככל שיהיה חייב קבוצה טובה מסביבו. לרונאלדו היה את זה בריאל אז הם זכו בגביעים. למסי היה את זה ב-2009 אז הם זכו בטרבל. אנחנו רואים שברגע שהצוות המסייע שלהם פחות איכותי אז הולך להם פחות טוב בצ'מפיונס.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. oranfu Member

לשחקן אחד יכולה להיות השפעה גדולה וכמובן שלרונאלדו היתה השפעה גדולה. אבל לא סחב אותם ובגמרים בכלל זכור לי שלא הוא זה שהכריע.

13. Scouser Member

די נו. אולי בגמרים היה פחות דומיננטי, אבל בנוקאאוט עצמו? כמעט כל גול שלהם בנוקאאוט הוא גול שלו.
    המלך של הצ'מפיונס, לא משנה איך מסתכלים על זה.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספר את זה ל:
    ג'רזי דודק, סטיבי פינאן, דג'ימי טראורה, מילאן בארוש, איגור בישקאן, ג'ון ארנה ריסה ודיטמאר המאן. כולם עם מעל 10 הופעות בצ'מפיונס של אותה עונה אגדית, רובם פתחו בהרכב, רובם ככולם נגרים. *חייב להעיר שאני מת על פינאן, ריסה והמאן, אבל אי אפשר להגיד שהם מעל לבינוניים.
    גרסיה, אלונסו, הופיה, קראגר. זה לג'יט ה-4 שחקנים היחידים בסגל שאני יכול להגיד שהיו מעל לבינוני, וגם כאן, אלונסו הפך לוורלד קלאס רק בשלב מאוחר יותר וגם קראגר היה בעונה הראשונה שלו כבלם... כלומר לא היה פה אפילו שחקן אחד ממש מהשורה הראשונה באירופה. לדעתי אין אפילו שחקן אחד שלנו שנכנס להרכב של יובה/צ'לסי/מילאן מולם התמודדנו באותה עונה. חוץ מאתה יודע מי.

ודווקא הדוגמאות שלך מהNBA חלשות מאוד, מתי השניים האלה הגיעו לגמר בלי לפחות סופרסטאר אחד לידם? רק לברון עונה אחת בקליבלנד, ואכל סוויפ של החיים.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  15. Clichy COYG

ב16/17 הבן אדם לבדו תקע את באיירן ברבע, אתלטיקו בחצי ויובה בגמר...אם זה לא השפעה גדולה אז מה כן.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.