ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Ori8 Member

לא חושב שיש פה מישהו שאומר אמן על כל בחירה של קלופ ואני מניח שרובנו היינו שמחים להשתדרג על הנדרסון, ויינאלדום ומילנר. זה רק לא אומר שהם פחים ואין להם מקום. האמת שגם קלופ ניסה, אבל מה לעשות שקייטה לא בעניינים כבר שנה ואוקס נפצע? אני באמת לא מבין מה הציפייה, שיהיו לנו 15 ואן דייק בסגל ו-10 פאביניו? די נו. כמה אפשר אחרי כל משחק לכתוב כמה הארבעה האלה גרועים ואין להם מקום? זה מבאס את התחת.

עכשיו הציפייה ממאטיפ היא למסור כדורים פשוטים לזה שלידו? כי כשזה יקרה תתלוננו שהוא אף פעם לא מחפש את המסירה קדימה לעומת גומז. אני זוכר לא מעט איבודי כדור של גומז ביציאות שלו קדימה ובחיפוש אחר מסירה טובה שלא לזה שלידו. מאטיפ גם עושה את זה כל הזמן וטבעי שחלק מהניסיונות האלה לא תמיד יגיעו לכתובת. טפו טפו אני לא זוכר אותו מאבד כדור באזור בעייתי או מוסר ליריב ומכניס אותנו ללחץ. הוא בכושר טוב, הציוות שלו עם ואן דייק טוב וכרגע אין שום סיבה שהוא יירד לספסל.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מדבר אלי? כי אתה מדבר בלשון רבים.

מאטיפ מאוד לא מדוייק, אני מצפה ממנו למסור רק קצר כדי להחזיר ביטחון במסירה.
    אם אתה לא זוכר זה לא אומר שהוא מדוייק.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים שמאטיפ לא מספיק טוב עם הכדור. מעבר לזה שהוא נראה גמלוני, אתמול הוא איבד המון כדורים בשטחים מסוכנים, בין אם בגלל שהיה מחוץ לעמדה באופן חריג או בין אם מסר כדורים לא מדויקים לאמצע המגרש. כשיש לך את טרנט, אנדי וVVD לידך בהגנה, אני גם לא מצפה שתהיה יותר מדי הרפתקן... אפשר להשאיר את העבודה הזאת למי שעושה את זה ברמה של וורלד קלאס.

לתחושתי אגב, גומז יעלה בברידג' כמגן ימני.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גם חושב שיש סיכוי גבוה לגומז בימין.

אשכרה רוברטסון היה צריך לבטל את הפרופיל טוויטר שלו אחרי הפנדל שגרם נגד נאפולי.
    מי שכתב לו חרא אני מניח שזה לא אוהדים שלנו, אף אוהב שלנו לא יכול להיות מספיק מטומטם בשביל להיכנס בטוויטר במגן השמאלי הכי טוב שהיה לנו ב30 שנים אחרונות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנדי הוורלד קלאס הכי ברור אצלנו למעט השלישייה ו-VVD. שחקן הכי קרוב לשלמות שיש, 99% החלטות נכונות, מבשל, אוטם שחקנים, לוחץ, חכם. העונה הוסיף לארסנל היכולות גם דריבלים ב1 על 1 באגף... אין לי ספק שהוא ימשיך להשתפר גם. אמן שיגמור אצלנו את הקריירה.

זה דיי ברור שמדובר באוהדים שהתחילו לצפות בקבוצה בגמר ליגת האלופות במקרה הטוב, ואנשים שמתחזים לאוהדים שלנו אבל בעצם אוהדי קבוצות אחרות במקרה היותר סביר.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

אני גם משוכנע שהוא סופר אהוב על האוהדים. אני לא מאמין שאוהדים, בטח לא איזה כמות רצינית, קיללו אותו. אם הייתי צריך להמר הייתי אומר שהוא השחקן הכי אהוד על האוהדים שלנו מכל הסגל.

לגבי הנדרסון - אני לא חושב שהוא סוגר שטח טוב. הוא מכסה שטח כי הוא רץ הרבה, אבל הוא לא מכסה שטח טוב (לדעתי). הוא פחות טוב בזה מווינלדום ולפביניו בכלל אי אפשר להשוות אותו.
    אני חושב שהוא שחקן עם אינטליגנציית משחק נמוכה מאוד.
    עם הכדור הוא מביך, לא פחות מזה.
    לא ראיתי מסירות עומק טובות ולא כלום. גם כשהמסירות שלו הן הפעולה הנכונה לרוב הן מבוצעות לא מספיק טוב (היו כמה מקרים כאלה אתמול). הוא על אוטומט מקפיץ את הכדור לאוויר במקום על הדשא, הוא לא רואה מה שלא נמצא ממש מול העיניים שלו.
    הוא עדיף כבוקס טו בוקס כי הנזק שהוא עושה פחות משמעותי.
    הוא (ומילנר\ווינאלדום) הכי חלשים אצלנו בהרכב בחתיכת פער.

אגב, הוא לא לוברן ולא לוקאס. הוא פשוט שחקן לא מספיק טוב (הם ממש מחבלים, גייס חמישי).

מאטיפ מאבד מלא כדורים. הוא כל כך לא מדויק במסירות שזה כאילו הוא בכלל לא מכוון אלא סתם נותן את הכדור לכיוון כללי של שחקנים שלנו. כשהוא יוצא לדריבלים האלה שלו זה נגמר באיבוד כדור (ומתפרצת של היריבה) בלפחות 70-80 אחוז מהפעמים.
    חוץ מזה יש את העניין שהוא לא שחקן הגנה טוב במיוחד.

לא צריך שכל ההרכב יהיה מאנה וואן-דייק. אבל זה לא שחור ולבן. אפשר שחקנים מצוינים שהם לא אדירים ובלי קשר, אין שום סיבה שלא נמשיך לחזק את ההרכב כל הזמן. על הקשרים המרכזיים שלנו צריך להשתדרג כי אוקס לא בעל כשירות טובה ועם קייטה זה עושה רושם שנפלנו בענק.

הקבוצה שלננו אדירה וזה צורם לי שיש כמה שחקנים (משמעותיים מבחינת המעמד) שהם בכמה וכמה וכמה רמות פחות טובים. אני לא יכול לשחרר מזה, מרכז הקישור שלנו אוכל אותי כבר שנים.

7. Ori8 Member

אני מקווה שזה עוד לא מוקדם מדי להגיד ש"נפלנו בענק עם קייטה". ממש מחזיק אצבעות שהסיפור שלו אצלנו יקבל תפנית ושקלופ עדיין מאמין בו. לא לגמרי ברור מה הסיפור שם. אם זה רק שחקן שפיזית לא מתאים לכדורגל באנגליה או שהוא פשוט לא שחקן כלכך טוב כמו שחשבנו.

8. Cup of Tea Liverpool, UK

זה עוד יכול לעבוד עם קייטה לדעתי, הוא צריך קצת קצב ואמונה, אפילו במעט ששיחק בסוף העונה שעברה עד שנפצע שוב הוא הראה שהוא יכול לתרום. וזו בטח לא הייתה 100% היכולת שלו. אי אפשר להתעלם מתחושת ההחמצה מהקריירה שלו כאן עד כה, אבל כבר היו מהפכים גדולים יותר ואני מאמין באיכות שיש לו.

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אם ייכשל בשורה התחתונה בסוף הפרק שלו אצלנו, אני לא חושב שיהיה אפשר להגיד שהוא פשוט לא שחקן כל כך טוב... מה שהוא עבר בשנה וחצי האחרונות מבחינת כשירות זה קשה בטירוף. להגיע לקבוצה חדשה, מדינה חדשה ותרבות חדשה, עם ציפיות ענקיות על הגב (לא משנה כמה קלופ ניסה להוריד מהן בראיונות וכו'), להתחיל טוב ומשם פשוט לא להצליח להישאר כשיר לאורך זמן במהלך העונה. לקראת סוף העונה חזר, תרם, אפילו כבש גול-שניים חשובים, ואז הפציעה המחורבנת הזאת בנבחרת שדפקה לו את פתיחת העונה הנוכחית.

אני מתחיל לאבד תקווה לגביו, מבחינה מנטלית לדעתי זה מאוד קשה להתאושש בצורה כזאת, ועם התחרות הכבדה במרכז הקישור זה גם לא שהוא יחזור דוך להרכב. אני מניח שנסכים פה על דפי הפורום שבטווח הארוך עדיף שהוא יפתח מאשר הנדרסון/וויינאלדום, אבל מצד שני, מה אם נשלם על החזרה שלו לעניינים בנקודות? בליגה שהפכה לגמר גביע כל שבוע (סעמק עם הלב שלנו) זה סיכון גדול מאוד.

מצב מחורבן בגדול.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. oranfu Member

אני עדיין בדיעה שהוא שחקן מצויין. אבל מסיבה כזו או אחרת זה ממש ממש לא בא לידי ביטוי אצלנו כבר שנה.

אני מאוד מאוד מאוד מקווה שזה סתם חוזר מזל עם פציעות שלא נותנות לו להיכנס לקצב וזה יעבור (בקרוב) אבל זה פשוט לא נראה טוב.

הראה פה ושם ניצוצות כששיחק, במיוחד לקראת סיום העונה. אני מעדיף אותו בהרכב שלנו על האופציות הקיימות בלי למצמץ בכלל (יודע שאני לא מפתיע פה אף אחד), הוא נותן לנו דברים שאף אחד אחר בקישור לא יכול לתת. אבל לא הראה את זה מספיק ועם הפציעות הבלתי נגמרות האלה אני כבר מאוד מאוד סקפטי אם זה יקרה.

11. Big Virgil Member

@Liverpool-Forever

קצת שיעמם לי לי אז הנה בשבילך גיל אחוזי השלמת המסירות של מאטיפ...בשורה התחתונה אתה צודק, המסירות שלו העונה לא מספיק מדוייקות.
    הוא במקום טוב באמצע אבל רחוק מלאפורט וואן דייק שהם כמצופה בליגה משלהם (ביחס גם לכמות המסירות שהם מוסרים). אגב גומז במשחק היחיד שלו בליגה העונה עם 83% גם לא ממש מרשים.

לדעתי זו לא סיבה מספיק טובה כדי להוציא אותו מההרכב. הזוגיות שלו עם ואן דייק פורחת והוא סיים את העונה הקודמת בצורה לא פחות ממעולה, כשבכמות נכבדת של משחקים גם היה טוב יותר מוירגיל. גומז עוד יקבל את המקום שלו, זה ברור לכולם שהתקרה שלו גבוה משל מאטיפ בהרבה, אבל זה לא אומר שהמקום שלו צריך להיות מובטח באופן אוטומטי. בכל מקרה זה צרות של עשירים.

*אגב סתם לקחתי אקראית בערך בלם אחד מכל קבוצה, אז זה לא ממש מיצג עד הסוף, אבל זה מעביר את הנק'.

נערך לאחרונה ב: ‏19/9/19
    Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  12. yakov_y YNWA

שי אוג׳ו כבש היום בליגה האירופאית אז החלטתי לעשות עידכון קליל על המושאלים הבולטים שלנו שפתחו את העונה טוב.

אוג׳ו - 12 משחקים, 5 שערים ו-4 בישולים בכל המסגרות בריינג׳רס.
    מרקו גרוויץ׳ - 2 שערי ליגה ב-4 משחקים בהרטה ברלין.
    קאמיל גרבארה - שוער ראשון בהאדרספילד שנמצאת במקום הלפני אחרון.
    הארי ווילסון - 2 שערים ב-4 משחקים בבורנמות׳.
    אובי אג'אריה - 2 שערים ב-5 משחקים אצל רדינג.

מבין לגמרי את הסיבה שברוסטר נשאר, הסגל קצר ובגלל הפציעה של קליין אז מילנר גיבוי למגנים.
    עדיין, כמה חבל שלא השאלנו את ברוסטר עם סעיף חזרה אוטומטי כמו במקרה של ג׳ונג׳ו שלבי, היה צובר כמות משחקים גדולה וניסיון בצ׳מפיונשיפ.

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  13. Big Virgil Member

השם ישמור איזה חמור

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  14. Rushie Member

לא הייתי דואג לברוסטר, הוא עוד יקבל את ההזדמנויות שלו העונה. הראשונה תהיה די בוודאות במשחק גביע הליגה השבוע.
    הוא צריך רק פציעה אחת של שחקן התקפה אחר בתקופה עמוסה של משחקים והוא מוצא את עצמו פתאום פותח במשחק ליגה או ליגת אלופות.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שקלופ יאלתר וישנה מערכים ולא יכניס את ברוסטר למשחק ליגה/ליגת אלופות אלא אם זה גארבג' טיים.
    לדוגמא, יכניס את שאקירי או לאלאנה ובמידת הצורך גם יזיז את וואיינלדום קדימה.
    ברוסטר לא יראה דקות במשחק שמשנה משהו משמעותי. אם הייתה אמונה גדולה בו כמו שנרמז לנו בקיץ, הוא היה חלק מהסגל, אופציה מהספסל. אין כרגע אמונה שהוא מספיק טוב.

קאריוס....אין דברים כאלה. הוא לא שוער.

oranfu, Mellow29 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.