ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

אליוט הושעה לשבועיים בגלל שצחק על קיין בסנאפצ'ט.

רודרי התראיין בספרד ואמר שבסיטי מלמדים אותו איך לבצע עבירות טקטיות. לא משהו שאנחנו לא יודעים אבל ממש מעצבן שהתקשורת האנגלית לא מתייחסת לזה בכלל. אולי אם היו מדברים על זה קצת זה היה מפעיל טיפה לחץ על שופטים להעניש אותם על זה.

Sir Alex Ferguson ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכל עניין של כמויות וסיטואציות לדעתי. היו ויהיו מצבים שאני אשתגע אם שחקן שלנו לא יעשה עבירה טקטית לדוגמה. העניין שאצל סיטי זה קורה המון, לפחות לתחושתי, וכשזה מגמתי לא יכול להיות שזה עובר בלי צהוב גם אם הפאול עצמו לא שווה צהוב.

אבל זה המקסימום שאפשר לעשות בנושא. לא חושב שאפשר להוציא אדומים על דברים כאלה, לא פרופורציונלי.

3. oranfu Member

ברור. העניין שאצלם זה מאוד בולט.
    מילא זה, עכשיו בא שחקן שלהם ואומרים שמתדרכים אותם לעשות את זה. זה כמו ששחקן יבו ויגיד שמלמדים אותו איך לסחוט פנדלים.

לא מדבר על אדומים אבל צהובים. הם בכלל לא מקבלים צהובים למרות שהם עושים הרבה עבירות כאלה. אלה עבירות קטנות אז לא נראות חמורות אבל זה מצטבר.

אליוט קיבל 14 יום השעייה בגלל בדיחה ברשת חברתית. מה יקבל ברנרדו סילבה על בדיחה (גזענית) ברשת חברתית?

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני זוכר שכתבת על הפאולים של סיטי לפני שבוע שבועיים ורציתי לכתוב לך שהשנה כן מגיבים להם על זה.
    מאז יצאה כתבה שמוכיחה את זה, כמות הפאולים שלהם ביחס לצהובים ירדה מ7 ל4 בערך וכמות הפאולים ששורקים להם עלתה מ8 ל10.
    משהו בסגנון הזה.
    אני מרגיש שהשנה שורקים ומענישים אותם על זה.
    ייתכן שרודרי עושה את זה בצורה פחות אלגנטית מאיך שברנארדו ופרננדיניו היו עושים את זה עונה שעברה.
    השניים האלה וגם סטרלינג עשו המון המון פאולים טקטיים בעונה שעברה.
    העונה זה עובד להם פחות חלק בינתיים.

5. oranfu Member

זה כל השחקנים שלהם. כל איבוד כדור הם מפעילים לחץ ואם לא מצליחים בלחץ אז עושים עבירה.

יכול להיות שיותר מתייחסים לזה, לא יודע. אם אתה אומר אז אני מאמין לך.
    אני רוצה להבין למה התקשורת באנגליה מתעלמת מזה ששחקן שלהם אשכרה אמר שהם מתאמנים על זה.

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גם דיברתי על זה שבוע שעבר אבל לדעתי זה נאיבי לחשוב שלא עובדים על זה ברמה מסוימת בכל קבוצה. פשוט סיטי הפכה את זה לאמנות. למה זה לא זוכה ליחס? אני מניח בגללשכדי לבדוק ולהדגיש עד כמה סיטי טובה בזה ועושה את זה יותר מהשאר, צריך להיכנס למספרים וניתוח מעמיק יותר - לא משהו שמעניין את תקשורת המיינסטרים באנגליה.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  7. one united Member

אני ברצינות, מהי עבירה טקטית לעומת עבירה רגילה? ובמה היא לא חוקית?

8. k_700 Member

כל העבירות ה קטנות על קו חצי המגרש כשלרוב יש עוד שחקנים מלפני השחקן היריב שיוצא קדימה עם הכדור אחרי איבוד כדור אז קל לא לתת על זה צהוב(זה לא תפיסת חולצה או משהו קיצוני).

גם אם באמת שופטים ישימו לב לזה יותר במשחקים של סיטי עדיין זה לא באמת ישנה את התמונה הכללית כי סיטי מייצרת הרבה יותר עבירות לזכותה תוך כדי המשחק, בעיקר בזכות זה שהכדור רוב הזמן אצלה ברגליים ויש לה עילויים טכניים עם הכדור ברמה של סטרלינג, אגוורו, דה בריינה והסילבות.

אדומים אני לא מאמין שהם יתחילו לקבל על זה,
    יש אינטילגנציה בסיסית ברמה גבוהה לקבוצות כאלה.
    שמשהו לא עובד לך במשחק והשופט כבר שם את היד על זה אתה לא ממשיך ועושה אותו קבוע.

9. one united Member

אוקיי תודה , לי לפחות נראה שדווקא סיטי עושה פחות עבירות וזאת הסיבה שיותר קל לשחק נגדה מאשר מול ליברפול. כשסיטי לא בימים הגדולים שלהם, הם נראים הרבה יותר פגיעים(השנה זה בולט במיוחד),אני תמיד שייכתי את זה לעובדה שהם פחות אגרסיבים ומן הסתם עושים פחות עבירות מקבוצות אחרות, אבל אולי אני טועה בנתונים האמיתיים.מעבר לכך ,בפילוסופיית משחק שלהם אני חושב שהם רוצים שהמשחק יעצר כמה שפחות.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיטי עושה לחץ עם המון שחקנים, אם תסתכל על העמידה שלה בזמן שהכדור אצל הבלמים של היריבה אתה תראה בערך 2 שחקנים בחצי של סיטי.
    הלחץ הזה מאוד אפקטיבי, הוא באחוז גבוה מאוד מאוד יסיים את הפוזשן של היריבה ב:
    1. איבוד כדור החוצה. כמעט תמיד זה יהיה שחקן שינסה כדור ארוך בלית ברירה כי סוגרים עליו.
    2. חטיפה. הכי גרוע ליריבה כי אז יש יתרון מספרי לסיטי בהתקפה.
    3. כדור ארוך כמו באופציה 1 שיגיע עד לשוער או לבלמים של סיטי.

במידה והצלחת לעבור את קווי הלחץ האלה, אירוע נדיר שדורש שחקנים מאוד טכניים או עייפות/בלבול/שחקן שלא עושה במדוייק את מה שגווארדיולה רוצה אצל סיטי אז אתה במצב ממש מצוין כי יהיה לך שיוויון מספרי ואולי אפילו יתרון בהתקפה. אם משם תעשה הכל מדוייק אתה תגיע לחצי מצב לכל הפחות.

כדי למנוע את מספר המקרים שעברו את הלחץ, שכן כמעט וכל אחד מוביל לחצי מצב, המון פעמים טיפה אחרי ששחקן עומד לעבור אותך פרננדיניו ברנארדו לאפורט סטרלינג יעשו פאול גם כשנראה שהשחקן לא הולך לשום מקום וזה לא שווה צהוב. הפאולים האלה עוברים הרבה פעמים בשקט ללא צהוב כך היה עד העונה. העונה יותר סבירות שיקבלו עליהם צהוב, יותר פעמים עוברים את קווי הלחץ.
    נוריץ' ווולבס עברו את הקווים האלה לא מעט והגיעו ישר למצבים מול השוער.
    מספר הפאולים עבור כרטיס צהוב ירד משמעותית, מספר הפאולים הכולל עלה משמעותית.
    במבחן העין אני רואה פחות מהפאולים האלה העונה, אולי כי לא מספיקים לבצע אותם, אולי משהו קצת חורק בשיטה. ראיתי גם לא מעט שחקנים שעוברים עליהם את הפאול הזה וממשיכים בדילוגים איכשהוא להתקדם וההתקפה של היריבה נמשכת.

לדעתי פרננדיניו ביצע את השיטה של סיטי באופן מושלם, הוא הקשר האחורי המושלם עבור גווארדיולה. השנה רודרי משחק שם ומבצע את התפקיד בצורה טובה אבל אולי עוד לא מבין לגמרי את החשיבות של הפאולים האלה ומפספס פה ושם.
    פרננדיניו היה עושה כמויות של פאולים כאלה, כמעט כאילו אמרו לו שאסור שהכדור יעבור אותו. השנה הוא משחק כבלם וזה תפקיד אחר כבר.

Ori8, Sir Alex Ferguson, oranfu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

שידור ישיר היום ב17:00 בספורט 1/2/3/4.

https://pbs.twimg.com/media/EGmKptxXkAAx9pW?format=Xxx&name=large

12. cheddar Member

גם לייב ביוטיוב למי שאין את זה

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  13. cheddar Member

מותר לו להתאמן לפחות או הוא נשלח הביתה כמו ילד בבצפר?

14. oranfu Member

אם לא היה ברור אז ההתאחדות השעתה את אליוט (שוב, כי צחק על קיין ברשתות חברתיות).

מחכה בקוצר רוח לראות כמה זמן סילבה יקבל מההתאחדות על בדיחה גזענית.

15. Rushie Member

בלי קשר לאליוט, אם יענישו את ברנרדו על השטות ההיא בהשעיה זה יהיה באמת עצוב ומביך.

Sturridge אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.