ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתי שהיריבה שלנו לא תהיה מנצ'סטר סיטי אלא היריבות שהיו למנ יונייטד לפני 10 שנים.

היום התחרות צמודה מאוד בין שני טיטאנים. כל איבוד נקודות הוא גרוע.
    תחשוב שהם איבדו בכל העונה שעברה 16 נקודות ואנחנו 17. העונה הם כבר איבדו 8. זה סופר משמעותי.
    בדצמבר-ינואר אתה יודע טוב מאוד מה המועדון שלנו יעשה, רוטציות, יהיו פציעות, ואנחנו נשמיט נקודות.

כל איבוד משמעותי מאוד. אותם בריטים שענו לי שהתיקו בגודיסון פארק לא כזה נורא, לא חזרו אלי לגבי ההשפעה שהייתה לו. הפסדנו את האליפות עם התיקו הלא רע הזה.
    זאת המציאות. אנחנו מצויינים, אם רוצים אליפות צריך להיות טיפה יותר מצויינים.
    גם אם נסיים מקום 2 שוב עם 97 נקודות אפשר להיות גאים ולהנות, אבל בשביל אליפות אין תיקו טוב.

2. oranfu Member

אנחנו עפנו קדימה עד אותו המשחק נגד לסטר וסיטי היו על מקבץ תוצאות רעות.
    יום לפני זה הם הפסידו לניוקאסל, אתה ראית את הפנים של פפ?
    איבוד הנקודות ההוא נגד לסטר החזיר אותם לחיים, הראה שגם אנחנו יכולים לאבד נקודות.

בסוף מה שגיל רשם נכון. אתה מתמודד פה נגד קבוצה שכל איבוד נקודות שלה הוא הפתעה עצומה. אין לוקסוס לאבד נקודות כי הם מסוגלים לצאת עכשיו לרצף של 25 ניצחונות רצופים.

נערך לאחרונה ב: ‏13/10/19
    Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  3. Ori8 Member

אני מסכים עם שניכם, שלא יובן אחרת. אבל בסוף קשה מאוד לשלוט על מתי אתה בדיוק מאבד נקודות ומה קורה איתם באותו מחזור. זה כאילו אבסורד בגלל הפערים אבל תיקו באולד טראפורד זה סביר. לא יודע אם אני לא חותם על זה עכשיו רק כדי לא להפסיד. מצד אחד ארצה לשבור את הטלויזיה ולקלל את כולם ומצד קשה קשה לבוא בטענות לקבוצה שמוציאה מעצמה הרבה מעבר ל-100% בכל מחזור..

האליפות הזאת היא של סיטי להפסיד. השאלה אם אנחנו נהיה שם באמת בשלבים מאוחרים יותר.. הפער עכשיו חסר כל משמעות בעייני. אני נשבע שלא הסתכלתי על הטבלה פעם אחת מתחילת העונה. לא מעניין ולא רלוונטי. תן לי לחיות כל משחק כאילו הוא עולם נפרד ונראה בסוף מה יהיה. אני רק יודע נגד מי אנחנו. חוץ מזה אני לא מסתכל על כלום.

Mellow29 אוהב/ת את זה.
  4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

תיקו שם תוצאה לא טובה.
    סיטי תנצח שם. הם יפתחו רגליים זה במרץ.
    אתה גם מקבל אותם במצב מנטלי נוראי. הם יפתחו חזק כי זה משחק גדול אבל אם תחזיק בשליטה ותשים גול תמוטט אותם.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם התיקו באולד טראפורד בעונה שעברה היה מיותר בדיוק כמו התיקו בגודיסון. הבעיה בשתי התוצאות האלו היא מה שקרה במשחק עצמו, היינו בשליטה מוחלטת ושתי הקבוצות לא היוו איום כמעט בכלל - אבל לא הלכנו וניסינו לתת את הגול בכל הכוח.

מהתיקו מול לסטר אגב אני פחות התאכזבתי. אמנם משחק באנפילד אבל היו תנאים קשים מאוד, שלג אם אני זוכר נכון... זה קצת יותר מובן.
    בגודיסון ובאולד טראפורד עמדנו מול שתי קבוצות שנראו מזעזע ספציפית באותו יום, מעבר לכך שהן מזעזעות גם בתמונה הרחבה יותר. זה מה שהיה מבאס באמת.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  6. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאן, בדיון של ליברפול? חחח

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב וואיינלדום כובש בהולנד.
    אצלנו כשאני צריך ממנו גול יוצא לו דרדלה שבא לי להרוג אותו.
    שם כל בעיטה חיבורים, כל נגיחה פינה.

חחח צמד....פצצה לחיבורים.
    דיי נו.

נערך לאחרונה ב: ‏13/10/19
    oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  8. oranfu Member

תכלס אצלנו הוא נראה כמו הפינישר הכי גרוע בקבוצה למעט הנדרסון.
    זה לא רק שהוא לא מבקיע אצלנו, הבעיטות שלו אשכרה מביכות.

Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועוד במשחק חוץ בבלארוס. מה נותר להגיד.

10. Ori8 Member

אבל אורן אמר שהאפס הזה נראה אותו דבר בנבחרת. אולי באמת לא?

11. oranfu Member

ההבדל היחיד הוא ששם הבעיטות שלו גם נכנסות לפעמים.

פה היו כאלה שניסו להגיד כאילו אצלנו קלופ מסרס אותו ובגלל זה הוא לא מבקיע.
    אז לא, קלופ לא מסרס אותו. אצלנו הוא לא מצליח לעשות פעולות שהן לא מסירה בנאלית על 3 מטר לשחק שלידו.

הבועט הכי גרוע בכל הסגל שלנו למעט הנדרסון (ואולי מאטיפ וגומז שאין לי מושג איך בועטים).

12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

קלופ לא מסרס אותו. התפקוד שלו אצלנו שונה מבנבחרת? כנראה שכן. אבל עדיין אצלנו נופלים לו לרגל מספיק מצבים כדי לסיים עונה עם כמה גולים מסכנים. בפועל כל התקופה שלו במדים שלנו הוא הראה יכולת לכבוש רק עם הראש, כל מה שיוצא לו מהרגל מזעזע. אולי איזה מחסום מנטלי שבנבחרת משתחרר.

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  13. Ori8 Member

אני לא חושב שהוא "מסרס" אותו, אבל לא מנותק מהמציאות לחשוב שבנבחרת יש לו הרבה יותר חופש לזוז קדימה ולנסות דברים ואצלנו קלופ מבקש ממנו לשחק מבוקר ובטוח יותר. הפיניש שלו בנבחרת נראה אחרת, עם זה אני מסכים, וקשה להתווכח. יש לו יותר ביטחון שם מול השער.
    מצד שני, מישהו ראה אותו אצלנו אי פעם מנסה לבעוט לשער מ-30 מטר? אני לא חושב שזה מקרי שהוא בחיים לא עשה את זה וגם לא יעז לנסות.

ווינאלדום שחקן טוב אבל הוא באמת תוקע לנו את המשחק כשאנחנו צריכים יותר יצירתיות מהקישור נגד קבוצות קטנות שמצופפות עם הרבה שחקנים. מצד שני הוא נתן הופעות עצומות נגד קבוצות גדולות שהיינו צריכים ללחוץ חזק, לחטוף כדורים ולצאת מהר קדימה והוא עשה את זה במשחקים גדולים.

אני חושב שהשאלה היא לא על ג'יני ספציפית אלא על איפה הפער בנינו, אלה שרוצים לראות גם בקישור וורלד קלאסים עם כל החבילה ולא רק בהתקפה, לבין קלופ שבסוף שם את הביצים שלו על מילנר, ווינאלדום והנדרסון שוב ושוב ושוב ולא על קישור אחר לגמרי.
    פאביניו, קייטה ואוקס בקישור זה החלום, לא? מעניין אם זה היה גם עובד.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור, כי פשוט יותר להתמודד מול קבוצה כמו ארסנל של ויירה, דניס, פירס, ליונברג והנרי שלא הפסידה בליגה עונה שלמה.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Ori8
    השאלה היא למה כשהוא כן מקבל מצב זה בדרך כלל מוביל לדרדלה אצלנו. עזוב שניה את התפקידים. כשבסוף כן יש לו מצב לבעיטה יוצא לו משהו שגם אני יכול להוציא.

@Sir Alex Ferguson
    לקחו 90 נקודות, זה קונה לך 8-10 מאחורי סיטי בשנתיים אחרונות.

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.