ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

לקחת את הקבוצה הכי טובה בכדורגל האנגלי לדעת רבים והיית צריך ללכת 16 שנים אחורה כדי להוכיח את הטענה שלך ?

מנצ׳סטר סיטי מאפריל 2017 עד אוגוסט 2019 ניצחה 71 משחקי ליגה מתוך 84, 220/252 נק׳.
    לא הגיוני.

ליברפול ממאי 2018 עד היום עם 39 ניצחונות ב-47 משחקי ליגה והפסד אחד בלבד, 124/131 נק׳ אפשריות.
    קלופ עם 4 הפסדי בית בליגה מאז שהגיע, 2 הפסדים לפאלאס.

נערך לאחרונה ב: ‏14/10/19
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש תחושה של שאננות באוויר.
    גופי תקשורת גדולים באנגליה עושים הרכבים מעורבים של ליברפול ומנ יונייטד, כולם נותנים לנו 10-11 שחקנים בהרכב הזה.
    הכותרות אומרות שדה חאה לא ישחק אבל סולשאר אמר שהוא "חושב" שדה חאה לא ישחק. לא אופתע אם בסוף ישחק.

מקווה שערים בקבוצה למשחק הזה, הם יבואו במוטיבציה גבוהה. אנחנו עם אנגוג ומיירלאש הוצאנו מהם תוצאות כשהם היו אלופים.
    בעונה שעברה הם היו מחרידים ויצא 0-0.
    צריך להבין מה המסביב עושה למשחק כזה ולבוא כמו שצריך לבוא למשחק גדול.

oranfu, Esomech ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  3. Clichy COYG

למה שלא יתנו לכם 10 שחקנים בהרכב? גם שחקני המפתח שלהם נחותים משלכם באותן עמדות.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תעשו הרכב משולב אם אין בזה ערך.
    לפני ליברפול-שפילד יונייטד עשו הרכב משולב?
    מקווה מאוד שאין שאננות והרגשה שמגיעים למשחק קל כי אז נאכל אותה בענק.

Gianzola, oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

11 שחקנים של ליברפול בהרכב המשותף כפי שפירסם דני מילס מסקיי ספורטס זאת הקצנה של המשבר ביונייטד מצד אחד, והאדרה של שחקנים בינונים בליברפול שנהנים מהנוכחות של קלופ ושחקנים טופ קלאס לידם מהצד השני.

אני באופן אישי לוקח את דה חאה על כל שוער בעולם (אנשים התרגלו לאיכויות שלו ולא באמת מבינים מה זה לשחק עם שחקני ההגנה איתם הוא שיחק בשנים קודמות, גם השנה עד שהיה שיפור בחוליית ההגנה קיבלנו שוב את יאנג חזרה בהרכב עם כל מיני ליצנים בעמדת הקשר האחורי כמו מאטיץ') אבל לאור הירידה בחצי השנה האחרונה אני אבין כאלה שיקחו את אליסון לפני דה חאה.

אבל מאטיפ לפני מגוואיר? הנדרסון/ווילנדאום לפני פוגבה? אם זה היה הפוך, ומגוואיר ליד ואן דייק ופוגבה אצל קלופ בלירפול, בעוד מאטיפ והנדרסון/ווילנדאום אצלנו, מישהו חושב שההרכב היה אותו הדבר? מישהו חושב שהמצב המקצועי שלנו היה משתפר או שהם היו מקבלים את אותם מחמאות?

לא שזה מפריע לי יותר מידי, בדיוק ההפך, כמה שיותר ביקורת על היונייטד טוב יותר כי בסוף זה יביא לשינוי, אבל מקצועית, ההרכב של מילס הוא פופוליסטי, לא מקצועי.

6. Clichy COYG

@Sir Alex Ferguson
    פוגבה - הבנתי שהוא ייעדר מהמשחק ולהשוות את מה שיש לכם במרכז מגרש זה לא רציני, גם אם זה מול ויינאלדום והנדרסון.
    דה חאה - אם אליסון ישחק אין שאלה בכלל (בכושר הנוכחי), אחרת דה חאה.
    מגוויר - עניין של טעם, עם כל הירידות על מאטיפ הוא נראה טוב מאוד מתחילת העונה.

וכמובן זה לא אומר כלום, ככל שאתם יותר גרועים ככה הסתברות לנצח אתכם בOT קטנה (תקף גם אלינו).

עריכה : מסתבר שדה חאה ייעדר אז גם פה אתם נופלים.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Sadio Mané: “Everyone was taking the p**s out of us. Wijnaldum, who likes to tease people, waited until everyone was there, came up to me and asked out loud ‘Mo Salah, why did Mane want to hit you?’ and the whole team started laughing."
    “We talked between ourselves, and then the manager called me into his office and we spoke. I told him it was already sorted and he was pleasantly surprised.”
    לאלה שחשבו שיש שם משהו.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

זה גם לא מעניין איך השחקנים שלנו היו נראים תחת קלופ. כשעושים הרכב משותף (שזה סתם גימיק מטופש אבל נניח), בוחנים איך הם נראים במציאות ולא בעולם מקביל. ובמציאות אך שחקן שלנו לא מספיק טוב בשביל ליברפול, כולל דה חאה ופוגבה.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנקודה שמקשרת למשחק ביום ראשון היא שCURRENT FORM לא ממש חשוב במשחקים כאלה, כמו שרוברטסון אמר וטוב שאמר כדי שלא תהיה שאננות.
    בין אם יש לנו 11 בצדק בהרכב משולב או לא, במשחק נתון לדרבי חוקים משלו.
    כמו שהיה פה:

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב לרגע שתהיה פה שאננות מצידנו. אנחנו פייבוריטים ברורים ועל אחת כמה וכמה בלי דה חאה ופוגבה (אם זה המצב), אבל השחקנים יודעים מה זה משחק באולד טראפורד. בעונה שעברה היינו ההיפך הגמור משאננים ובגלל זה נגמר שם תיקו... צריך להגיע עם מטרה ברורה לקחת 3 נקודות, אבל באמת לא חושב שיש סכנה שפתאום ניראה כמו נגד זלצבורג אחרי ה3-0.

החשש היחיד שלי הוא הכושר הירוד של סלאח (לא היה דיבור על איזו פציעה שלו לפני הפגרה גם כן?) וההשפעה של הפגרה על פירמינו ומאנה.

Andy Robertson: Form will count for nothing at Old Trafford - Liverpool FC

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/19
  11. Rushie Member

המשחק שם בעונה שעברה היה כל כך מתסכל. הכל הלך בכיוון שלנו, כל ההרכב שלהם התחרבש אחרי חצי שעה עם פציעות ועדיין לא היינו מוכנים לקחת שום סיכון. העדפנו קודם כל לשמור על הגחלת ולנסות לעקוץ עם כדורים ארוכים לסאלח ומאנה. זה היה מוטיב חוזר במשחקי חוץ מול הטופ 6 שעזר לנו להפסיד רק במשחק אחד מאלה אבל גם לנצח רק במשחק אחד.
    העונה מרגיש שאנחנו באים עם יותר בטחון לשחק כדורגל במשחקי חוץ קשים. מול נאפולי וצ'לסי באנו עם הכדורגל הרגיל שלנו. זה נותן לי קצת אופטימיות ליום ראשון.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגדול אני מאמין שזה היה חלק מהשינויים הטקטיים ואפילו אסטרטגיים שקלופ ולינדרס העבירו לקבוצה בעונה שעברה. ניהול משחק אחראי יותר, לקיחת פחות סיכונים מבחינת לחץ ומספר השחקנים שמגיעים לשליש האחרון של המגרש, וכנראה גם פחות ניסיון להניע כדור מאחורה כשלוחצים אותנו. בסופו של יום, השינויים האלה הביאו אותנו ל-97 נק' וגביע אירופה, אבל זה לחלוטין גם תיסכל כמו באולד טראפורד ובגודיסון. כשאני אומר "אסטרטגיים" אני מתכוון לכך שלתחושתי מלכתחילה באנו למגרשים האלה מתוך נק' הנחה שתיקו בהם זאת תוצאה טובה בהסתכלות על עונה שלמה, ועל כן גם היינו אפילו יותר זהירים.

מקווה שמה שציינת פה (ובצדק) הוא חלק מהטוויקים הקטנים שעשינו בהכנות לעונה הזאת.

13. oranfu Member

סלאח מתאמן בנפרד משאר השחקנים. בכלל לא בטוח שישחק.

כמו שנאמר, זה לא משחק רגיל. זה שאנחנו הרבה יותר טובים לא אומר כלום. גמר מונדיאל שלהם.
    אנחנו בכלל מתקשים נגדם בשנים האחרונות.

אני ממש ראיתי אותנו עולים אחרת לטוילט וגודיסון. עלינו לתיקו, בצורה מאוד מאוד לא אופיינית.
    לדעתי העריכו אצלנו שתיקו זה תוצאה טובה כי עבורם זה גמר גביע, כל מה שיש להם לשחק עליו. על הנייר אלה היו 2 המשחקים הכי מסוכנים שלנו עד הסוף.
    הבעיה היתה שסיטי לא שמטה שום נקודה בצורה פסיכית לחלוטין.

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שבזמנו עלינו כמו שעלינו למשחקים האלה כי קלופ באמת חשב שנקודה במגרשים האלה היא תוצאה טובה. אולי אפילו הוא חשב שהסטטיסטיקה חייבת להתיישר מתישהוא ושאשכרה נפסיד משחק ליגה לעוד מישהו חוץ מסיטי, ואלה מוקשים גדולים אז נקודה זה לעבור את זה בשלום. כמובן שבדיעבד אנחנו יודעים שסיטי לא עצרה עד סוף העונה אז זה מרגיש ששם איבדנו את זה.

אני חושב שבשלב הזה בעונה, מוקדם מדי בשביל שקלופ או השחקנים יחשבו על לשחק על תוצאה, או להתפשר על תוצאה. הם יבואו לעוד יום עבודה, האם זה יספיק? לא יודע. כשהמצב היה הפוך ויונייטד הייתה למעלה ואנחנו למטה (בשפל נמוך יותר משאוהדי יונייטד חוו עד כה), יונייטד באה לתת עבודה באנפילד ויצאה שוב ושוב בלי נקודות. אין לי ספק שזה יהיה משחק שונה ממה שאנשים מצפים לראות על סמך האיכות והיכולת של הקבוצות על הנייר.

15. Ori8 Member

יונייטד בהרכב חסר זה בדיוק הדבר האחרון שהיינו צריכים וביחד עם החזרה של אליסון זה מתכון בטוח במאה אחוז להפסד משפיל. לא סתם בקטנה, אלא 3-1 כזה. לא זוכר מתי הפעם האחרונה שהכתובת הייתה כלכך ברורה על הקיר. אין יותר עם הגב לקיר מזה עבור יונייטד וזה בדיוק מה שהיא צריכה.

מצב נושא:
הנושא נעול.