ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

הינה, חזרת בשנה איחור.

אין סרט שזה פחות מ100 מליון פאונד ואני ארשה לעצמי להמר שיהיה מדובר בחוזה של טופ 4-5 בכדורגל העולמי.

2. סמואל אטו Member

אנחנו מכירים את הניחושים שלך כבר, וכמה הם מדויקים.

בקיץ הזה? ליברפול לא תשים עליו 100 מיליון ואני לא רואה קבוצה אחרת שכן(למעט סיטואציה מאוד מסוימת).
    אחרי עוד עונה או שתיים בדורטמונד? אלוהים גדול.
    יונייטד? מה יש לו לחפש שם?

3. alexshw Member

מייקל אואן בן 40
    https://i2-prod.liverpoolecho.co.uk/incoming/article13739005.ece/ALTERNATES/s615b/0_OwenBallon.Xxx

4. k_700 Member

באמת לא דיברנו על זה הרבה זמן.
    נזכיר את אירועי הפרקים הקודמים.
    טענת בדיוק לפני שנה שבקיץ הקרוב עלינו לבוא אין שום סיבה שאף שחקן צעיר אנדר 21 לא יעבור ב100 מליון פאונד כי השוק לא יביא לאינפלציית מחירים כזה, לא יהיה מי שישלם את המחירים האלה טענת.
    ואז שחקן אחד מפורטוגל מגיע לבסך הכל אתלטיקו מדריד ב120 מליון יורו... והחלום התנפץ.

הזוי שאתה ממשיך עם המנטרה הזאת שאם סאנצ'ו עובר זה ב70 מליון פאונד.
    אתה בחלומות של דצמבר 2018 לא ינואר 2020.
    כבר שנה שלמה שאין אף איזכור לשם של סאנצ'ו שמדבר על פחות מ100 מליון פאונד, בטח כשעמוק בעסק מעורבות ליברפול, יונייטד, צ'לסי וכשעל הגדר מתצפתות עוד קבוצות גדולות ביבשת(באיירן).

5. oranfu Member

חוזה טופ 4-5 בעולם? הגזמה פראית.

טופ 4-5 בעולם אומר צפונה מ400 אלף לשבוע. יש רק מועדון אחד פסיכי מספיק לשלם כזה סכום על סאנצ'ו ושוב, זה מועדון שכנראה הוא לא רוצה להגיע אליו. כלומר, כנראה שרק במידה ופשוט לא תהיה עליו תחרות הוא יגיע ליונייטד אבל במקרה כזה למה לתת לו משכורת מטורפת?

אני לא בטוח שיש קשר בין מינאמינו לסאנצ'ו. מינאמינו משחק גם כמספר 8 (כלומר בוקס טו בוקס) ואני מזכיר שפירס אמר אתמול שלאלאנה יעזוב בסוף העונה (קולולולולולולו). מינאמינו לא במעמד שיצפה לשחק כל הזמן, אני רואה אותו כמו מחליף של לאלאנה האמת.

במחצית השניה בשלישי עברנו לשחק 4-2-3-1 כשסלאח בחוד ופירמינו מאחוריו. לא פעם ראשונה שעושים את זה וזה גם איך שקלופ שיחק בדורטמונד. הנה לכם איך סאנצ'ו נכנס להרכב שלנו בצד ימין מבלי שמוציאים ממנו מישהו מהשלישייה.

יחד עם זאת, כמו שכבר רשמתי פה, אני לא אתפלא אם נמכור את סלאח בקיץ. אני מקווה שלא, אבל בהסתכלות אסטרטגית שנים קדימה זה מהלך דיי מתבקש. קלופ גם דיבר אתמול על זה שהוא ייבנה את הקבוצה "הבאה" שלנו ויהיו פה ושם שינויים.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא בטוח שאפילו מנ יונייטד תרצה לשלם סכומים כאלה.
    להערכתי, נטו תחושה, רוצים שם לבנות מחדש בצורה נכונה יותר ולא ליצור טירוף גם בהיררכיה הבאה שלהם.
    אין היגיון לתת חוזה כזה.

לגבי העתיד של סלאח, אני במצב שכל מה שקלופ רואה לנכון אני איתו. מילנר חוזה חדש? אוקיי. לאלאנה אמור לעזוב? אוקיי. מה שיעשה ויגיד - קדוש.
    דעה אישית, קשה לי להחליט. צד אחד אומר הכל דופק אל תיגע בכלום. צד שני אומר שהוא נראה מזעזע כבר חודשיים שלושה, ייתכן שהשווי שלו כרגע בשיא. צריך לקחת את זה בחשבון.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. סמואל אטו Member

אמרתי, ואני עדיין אומר, שעסקאות כאלה הן תוצאה של סטייה בשוק. אתלטיקו קנו שחקן ב-120 מיליון(סעיף השחרור שלו) כי הם איבדו שחקן ב-120 מיליון(סעיף השחרור שלו). בדיוק כמו מה שקרה בזמנו עם פסז', ניימאר ובארסה.

אתה לעומת זאת טענת שפרנקי דה יונג עלה רק 70 מיליון כי הוא כישרון בוסרי(פחח), ושדה ליכט היותר מפותח(פחח) יעלה הרבה מעל 100(70-80 פחח).

8. oranfu Member

אתה יכול להגיד את זה אבל השוק לא בסטייה, זה השוק.

ההעברה של פוגבה ואחריה ניימאר פרצו את הגבולות. נכון שאין הרבה מועדונים (ושחקנים) שעל מנת לרכוש אותם יידרשו כאלה סכומים, אבל שחקני טופ או כאלה שמוערכים שיתפתחו לטופ - יעברו בסכומים האלה למעט סקאוטינג מצוין של מועדוני העלית לקחת שחקן כזה הרבה לפני הפריצה שלו.

כל ילד פרודיג'י מברזיל בלי הופעות בבוגרים כבר עובר לריאל ב50 מיליון.
    אף אחד לא ירים גבה אם יונייטד תשים 70 מיליון על ילד בן 19 שהבקיע כמה גולים בחצי עונה בליגה האוסטרית ובליגת האלופות.
    יובנטוס קנו בלם בן 19 ב70 מיליון (או משהו כזה).

סלאח\מאנה\סטרלינג\אמבפה יעברו בהרבה יותר מ100 מיליון (אם יעברו).
    סאנה\דיבאלה\סאנצ'ו\לאוטורו יעברו בסכומים שקרובים ל100.

נערך לאחרונה ב: ‏14/12/19
    Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  9. k_700 Member

כל איזה רינייר בן 17 מפלמינגו עם חצי הופעה באנדר 20 של ברזיל מדובר על מעבר של 40-50 מליון לאירופה.
    והוא מדבר איתי על זה שזה לא השוק שנפתח אלא, סעיפי מכירה או שחקן שהלך ושחקן שהגיע.

סאנצ'ו זה לא דה ליכט ולא פרנקי דה יונג(אגב, דה ליכט עלה 80 מליון פאונד, זה לא שיובה השיגה פה שחקן בן 19 במחיר שהוא לא הכי גבוה בהיסטוריה לשחקן אנדר 20...), שחקן שכבר שנתיים מראה יכולות התקפה של שחקן בטופ עם ראיה ל10 שנים קדימה.
    אין שום סרט שהוא יעבור בפחות מ100 מליון פאונד, זה הערך שוק שלו בטח כשתהיה תחרות עליו ולדורטמונד אין שום סיבה למכור פרט ללקבל סכום באיזור חיוג הזה.

השנה גם צ'לסי חוזרת לחגיגה בשוק, אל תשכח את זה.
    קיץ שעבר היא הייתה עם באן.
    צ'לסי זו קבוצה שכבר ידעה להוציא 75 מליון פאונד על שחקן אחד ומעל למ100 מליון פאונד בקיץ.
    תצפה לחגיגה בשוק.

10. Raulito Madridista

אני לא יודע אם זה הגיוני לשפוט את סלאח לפי 2017/18, אולי 40 גולים זה משהו שלא יחזור, זה סטנדרט גבוה מדי ולא הגיוני. בכל מקרה התחושה הייתה שהוא כובש אבל די מרושל מול השער העונה וצריך יותר מדי הזדמנויות כדי לתת גול. אבל הנה בשני המשחקים האחרונים אלה שני ניצחונות שרשומים בעיקר על שמו. זה מצחיק שאחד על אחד הוא יפספס אבל כן יכבוש נגד חוקי הפיזיקה, השער הראשון פשוט ענק-ענק-ענק. אני כן רואה את ליברפול כן שומרת כוחות במובן מסוים. אגב, העדפה שלכם בשמינית הגמר?

לגבי ג'יידון סאנצ'ו, ליברפול הרבה יותר מושכת כרגע ממנצ'סטר יונייטד וגם בהשוואה לצ'לסי, בגלל המאמן, הקבוצה, החיבור, לא חסר. העניין היחידי שאולי יתברר כמשמעותי - בליברפול קשה לראות אותו משתלב כשחקן הרכב בגלל האיכות של השחקנים בחלק הקדמי והם לא קרובים לסוף. ליברפול כן יכולה לעמוד בסכומים האלה. כיום אני לא רואה שום יתרון בלשחק במנצ'סטר יונייטד לעומת בורוסיה דורטמונד. אני לא יודע אם אפשר להחזיק שחקן כזה על הספסל כמו סאנצ'ו אבל כן הייתי רוצה לראות אחרים חוץ מאוקס ואוריגי. כי זה לא רע אבל לא מספיק לקבוצה כמו אלופת אירופה. זו תחושה שקרית בטח אבל מרגיש לי שלטוטנהאם למשל יש תמיד את אריקסן\לו סלסו שהוא כישרון בפוטנצייה ואפילו לוקאס מורה וזה משמעותי.

קלופ לדעתי יהיה חייב לעשות קצת רוטציות בקרוב, בטח בכריסמס, והמצב בטבלה כל כך חלומי וזה מאפשר לו

נערך לאחרונה ב: ‏14/12/19
  11. k_700 Member

ליברפול הרבה יותר מושכת ממנצ'סטר יונייטד,
    אבל מנצ'סטר יונייטד יכולהל גרום למחיר להיות עוד יותר גבוה.
    למשל, להציע לו 400 אלף פאונד לשבוע.
    משהו שכבר ראינו, ומכאן שליברפול או מי מהאחרות שרוצה אותו תצטרך גם היא לשלם יותר.

את הרכבת של 70 מליון פאונד על סאנצ'ו עברנו לפני שנתיים בערך.

12. alexshw Member

המגמה ביונייטד צמצום פיירול. אחרי מקרה אלכסיס, הם יהיו יותר זהירים עכשיו עם מדרג השכר.

13. k_700 Member

אין שום אינדיקציה לזה.

כל הדיבורים מדברים על רכישות של שחקנים במחירים מטורפים(מקושרים לשחקן של לברקוזן עם הסעיף שחרור של ה110 מליון, אריקסן, ראקיטיץ'), כל אחד מהם יקבל חוזה גבוה מאוד.

רק בקיץ שלמנו לראשפורד כמעט 400 אלף פאונד לשבוע, אז סאנצ'ו אם תהיה להם כוונה להתחרות עליו יקבל הרבה פחות? לא.

14. alexshw Member

המספרים שלך משוללים כל קשר למציאות. איזה 400.

15. k_700 Member

סליחה,
    ראשפורד, 300 אלף פאונד לשבוע.
    עם בונוסים קרוב ל350 אלף פאונד לשבוע.

משולל כל קשר למציאות.

אריקסן ב45 מליון פאונד בינואר יקח כמה על הפיירול? 120 אלף בשבוע או באיזה ה300 אלף בשבוע?

מצב נושא:
הנושא נעול.