ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

לא נכון.
    איבדנו את צ’מברליין לתקופה אחרי שעבר פציעה קשה (לפני הפציעה הוא היה בשיא הקריירה הלא ממומשת שלו) ועכשיו הוא חזר לכושר שיא ושוב נפצע.
    הפעם היחידה במשחק שהתרגשתי/קפצתי/רגש צץ אצלי זה לראות אותו מתפתל מכאבים ובסיום המשחק עם קביים.

מה הסיכוי לרכש נוסף בינואר ? יש דיווח אמין ?

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  2. Scouser Member

מקווה שמסתכלים על איזה בלם/מגן שמאלי לעיבוי הסגל. מישהו שיכול להחליף את אנדי ביותר הצלחה ממילנר ולהיות גיבוי לבלמים הפציעים שלנו. ינואר האיום בפתח ואם נאבד את המומנטום זה יהיה שם.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק שאלה שתי העמדות הכי דחופות לחיזוק כרגע. ה"בעיה" האמיתית בהקשר זה היא שבסגנון המשחק שלנו, לבלם ומגן אין כמעט קשר, כלומר הסיכוי למצוא שחקן שיכול לשחק גם בלם וגם מגן בסגנון הזה הוא כמעט אפסי. חושב אפילו על שחקן כמו אגר עם טכניקה טובה מאוד מחלטר בעמדת המגן השמאלי בקבוצה הנוכחית וזה נראה לי נוראי. כנ"ל מגן שישחק בעמדת הבלם, לא נראה לי שמישהו פה היה חי בשלום עם אנדי או טרנט בעמדת הבלם.

על כן לא בטוח מה יותר דחוף. כרגע בתחושה שדווקא מגן ורסטילי זה קריטי יותר, בעמדת הבלם החלטורות האפשריות עוברות אצלי יותר חלק בגרון.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמתי לב למשהו מוזר בלוח המשחקים.
    וולבס-סיטי זז לשישי כשיש מחזור מלא בחמישי.
    מה שאומר ששתיהן יאלצו לשחק כבר בראשון שוב פעם. וולבס מגיעה לאנפילד.
    לא הוגן לדעתי אבל זה מקרה שנרוויח ממנו פה. לסטר בחוץ הולך להיות קשה מאוד עם זמן התאוששות קצר וטיסה וכו' אבל לאחר מכן בראשון אנחנו נהנה מוולבס שתגיע די גמורה או שהם יעשו רוטציות רחבות ואין להם ממש סגל לזה.

5. oranfu Member

האמת שבימים האחרונים יש שמועות שאנחנו מביאים איזה מגן שמאלי צעיר מקובנטרי כגיבוי (סאם מקאלום בן 19).

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

סאם מקאלום? זה בטח בן צ'ילוול הבא.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  7. Ori8 Member

אני אשאל שוב כמו ילד מסכן כי אף אחד לא התייחס והדעות מעניינות אותי בעניין זה.

לפני כמה שבועות כולנו לדעתי בלי ממש יוצא מן הכלל קברנו את קייטה ואת הסיכוי שלו עוד להצליח אצלנו.

האם מישהו מתחיל לחשוב אחרת? האם מישהו חושב שיש כאן תפנית קלה מסוימת וקלופ עוד מאמין בו/בונה עליו?

תודה לעונים ושבוע טוב.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זוכר שאמרתי לך שאני אופטימי לגביו ושאלת מה אני רואה בו וכו'.
    אז אני אופטימי לגביו מבחינת יכולות, אין לי ספק שמבחינת יכולות הוא מתאים.
    איפה הבעיה שעדיין לא קיבלנו תשובה אליה גם ברצף הנוכחי הטוב שלו? כשירות. האם הוא יכול להישאר עכשיו כשיר עד סיום העונה?
    איך הוא יגיב למכות הבאות שיקבל? עד עכשיו כל מכה השאירה אותו בחוץ לחודשיים. אי אפשר ככה לבנות רצף ואי אפשר ככה להיות שחקן הרכב בליברפול הזאת.
    כל התצוגות שלו על הדשא, לא מפתיעות אותי, זאת אף פעם לא הייתה השאלה -מבחינתי-. השאלה היא כשירות. האם יישאר עכשיו כשיר? הלוואי. נקווה. אני עדיין לא משוכנע.

oranfu ו-Rushie אוהבים את זה.
  9. Rushie Member

אני מנסה להבין אם הטכניקה שלו כל כך מרשימה אותי כי שאר הקשרים שלנו כאלה רחוקים ממנו בפן הזה, או שבאמת מדובר בכישרון מיוחד.
    הדרך שבה הוא עוצר כדור, עובר שחקנים, כל כך natural. תענוג לעיניים. חייב חייב לשמור על עצמו כשיר ולקחת את ההזדמנות הקרובה. צ'מברליין בחוץ לפחות לכמה שבועות אז בכלל התפקיד שלו נהיה קריטי.

עוד שני דברים טובים לקחת מהגמר הזה:
    פירמינו חוזר להבקיע ולהיראות טוב, גומז סוף סוף מתחיל להיראות כמו הבלם מעונה שעברה.

10. oranfu Member

זה שילוב של השניים. הטכניקה שלו ברמה גבוהה מאוד ושאר הקשרים שלנו (הנדרסון ומילנר בעיקר) הם נגרים מוחלטים.
    דווקא ללאלאנה יש טכניקה מצוינת. כל השאר אצלו ברמה של ליגה לאומית.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני הייתי מהיותר פסימיים נדמה לי, ואכן אני מאוד מופתע מהשינוי שהתרחש פה וחושב שכתבתי את זה כבר מול בורנמות' וזלצבורג. הוא היה נראה לי לא שם מבחינה מנטאלית, אבל כנראה שכשיש קלופ על הקווים אי אפשר להספיד אף אחד. הדרך שבה שחקנים חוזרים להיות רלוונטיים אצלו משום מקום היא מטורפת.

אני אהיה הראשון שישמח לאכול את הכובע אם קייטה יצליח לקחת את ההזדמנויות הרבות שיהיו לו בחודש הקרוב, רק שימשיך ככה.

12. k_700 Member

אני חושב שעם קייטה יש יותר מרק עניין של שמירה על כשירות.
    הוא לא באמת הרשים לתקופה של יותר משלושה משחקים כדי שתשנה את הדעה עליו(לטוב ולרע).
    אני חושב שאחד מסימני השאלה לגביו זה ההתאמה לדרישות הפיזיות שהסגנון והעמדה שלו דורשים.
    בגרמניה זה היה מאוד ברור שהפיזיות שם מול קשרים ושחקני הגנה עזרה לו להיות בוקס טו בוקס נייד.
    באנגליה זה עדיין סימן שאלה גדול.
    היה טוב בכמה משחקים כולל בגביע עולם הזה, השאלה עדיין אם זה לא התאמה ליריבות ספציפיות ולמשחקים נתונים.
    בשביל לקבל תשובה יותר ברורה צריך לבחון את זה על זמן ארוך יותר.

לאורך זמן הוא ישחק בשביל קלופ רק אם התשובה הזאת תהיה חיובית, לא נראה לי שבתפקידים שהוא משחק אצל קלופ הגרמני יתפשר.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא שיניתי לגמרי את דעתי, הוא עדיין "חשוד" במובן הזה של לשמור גם על יציבות וגם על כשירות, אבל לפני כמה חודשים כשדיברנו עליו פה זה היה יותר באיזור של הבנאדם נראה גמור מנטאלית ופיזית, לא בכיוון בכלל. המשחקים האחרונים מציגים תמונה אחרת, הוא לוחמני, הוא לוחץ, הוא אמנם עדיין מאבד כדורים באיזורים מסוכנים אבל נדמה לי שפחות. לגבי הדריבל ויכולת המסירה באמת לא היה ספק אבל כשאין בטחון גם זה נעלם.

עכשיו כשאוקס ופאביניו בחוץ הוא כנראה יקבל המון דקות, מאמין שזה ינוע בין 4-2-3-1 עם שאקירי לבין 4-3-3 איתו.

Liverpool angry with Fifa for stopping them sharing Club World Club triumph with fans inside stadium
    ביטוי של הסיבה המרכזית בגינה אני כ"כ נגד הגביע הזה. פיפ"א זה ארגון דוחה בכל הרמות. לא שאופ"א צדיקים אבל מבחוץ זה נראה שבפיפ"א המצב חמור שבעתיים.

נערך לאחרונה ב: ‏23/12/19
  14. Ori8 Member

לדעתי זה גם לא היה רק עניין של כשירות. הוא פשוט לא היה טוב בלא מעט הזדמנויות שקיבל. מעבר לזה שפיזית הוא הרגיש לא שייך לרמה, הוא פשוט היה רע בפעולות הכי בסיסיות. ברח מהכדור. משהו השתחרר אצלו. גם בשפת גוף אפשר לראות את זה וגם בחגיגות עם השחקנים. הוא נראה יותר מחובר, יותר בעניינים. אולי הדברים באמת מתחילים להסתדר אחרי קשיי התאקלמות לא פשוטים. במשחקים האחרונים בהרכב הוא פשוט נראה כמו שחקן שמחפש את הכדור, שרוצה אותו. זה השינוי הגדול לדעתי אצלו.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

שים לב מתי הוא כן היה טוב, כשהיה לו רצף משחקים.
    קשה מאוד ליצור מומנטום כשאתה בחוץ כל 3 משחקים לחודש.
    זה אבוד מראש.
    התקופה היחידה שהוא כן הראה פוטנציאל הייתה כשהיה לו רצף משחקים. זה קריטי שזה יקרה הפעם.

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.