ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין קשר לחוק, מניח שאסף התכוון לרגישות מול הקהל כי זה דרבי וכו'.
    לא מאמין שיעלה ההרכב שרשמת. לדעתי איזה 5-6 שינויים.

Rushie אוהב/ת את זה.
  2. Rushie Member

זכור לי שבליגה בכל זאת היו איזה 5-6 שחקני הרכב שפתחו.
    עכשיו אנחנו לפני רצף של ספרס חוץ, יונייטד בית, וולבס חוץ, ויש הרבה פצועים. אידיאלית אנחנו נעלה פה עם הרכב מהסוג שהעלינו העונה בגביע הליגה, כלומר ללא שחקני הרכב בכלל, אבל שוב בפרקטיקה אני לא יודע עד כמה זה מקובל.
    בגדול הולך עם קלופ אבל אני מקווה מאוד שגם גומז וגם ואן דייק יקבלו מנוחה. אם מישהו מהם נפצע אין לנו ליטרלי את מי לשים במקום.
    מעניין מה הולך עם הובר, ראיתי שבתקופה האחרונה המגן הימני וויליאמס מתאמן עם הקבוצה ופותח בספסל ודווקא הוא לא בתמונה.

3. one united Member

לא מבין בכלל את ההגיון לעשות את הרוטציה דווקא בגביע,הרי הסיכוי נכון להיום לאליפות גדול מלזכות בגביע (שם כל הפסד יוציא מהתחרות), ולכן אפשר לתת לשחקנים לנוח דווקא בליגה כי העיניין סגור ב 99 אחוז, מה? אתם לא רוצים דאבל באנגליה? לא ברור ההגיון, למעט האובססיה שלכם שמשהו עלול לקרות.

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן ברור לי שלזה הוא התכוון. אני הגבתי בהתייחס לזה, שאם בליגה עשינו 6 שינויים בדרבי וזה עבר חלק אצל האוהדים, הפעם 8-9 יעברו גם כן. למרות שזה דרבי.

אני גם לא חושב שזה יהיה ההרכב, זה מה שהייתי רוצה שיעלה. בפועל לדעתי נראה שינוי אחד מקס' בהגנה, לצד מינאמינו ואוריגי אחד מהפותחים, כשבקישור דווקא כן רואה את מי שכתבתי עולה.

כשתהיה 30 שנה בלי אליפות אולי יהיה לך ברור. עד אז תשחררו מאיתנו בחייאת דינק, האובססיה פה היא חד צדדית לחלוטין, של אוהדי קבוצות אחרות שמנסים לפגום לנו בחוויה ע"י הטפות מוסר מגוחכות. יאללה נו.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  5. orelh94 Member

עלק גביע על חשבון ליגה, במיוחד עם הטראמות משנים עברו. אוהדי יונייטד מיואשים למוות אז הם כדרך קבע מזהמים פה את הדיון.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. one united Member

מזהמים?הטפות מוסר? "כולה" מנסה להבין את ההגיון בלהמר על הגביע כאשר האליפות בכיס במידה כמעט ודאית,איזה תגובות.

Roma ו-owen11111 אוהבים את זה.
  7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי הגיוני לעשות רוטציות מסויימות אבל לא מוגזמות סטייל אסטון וילה.

הליגה לא גמורה, יש דוגמאות של מהפכים במצבים דומים, זה 96% כרגע. שאננות תוביל לזה לרדת ל80 ומשם יתחיל לחץ וכו'.

לעשות רוטציה נגד שפילד יונייטד זה הימור, פישלת ולא ניצחת ואתה פתאום נכנס כשהטרנד נגדך לסרייה של משחקים אצל ספרס, בבית מול מנ יונייטד ואצל וולבס ואתה יכול לראות את ההפרש שלך הולך ונעלם ופתאום הרוטציה הבטוחה ההיא ניראת די דבילית.

בשנה שעברה סיטי חיסלה לנו 8 הפרש די מהר, תיקו הוביל לתיקו, לחץ הצטבר והם קיבלו רוח גבית ודרסו וניצחו.
    כרגע הם אוכלים את הלב, אנחנו לא מאבדים כלום, המוראל שם בקרקע. אתה לא רוצה להחזיר אותם לעניינים.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  8. Clichy COYG

הפער גדול וסיטי נראית פגיעה אבל האפשרות שתעשה סיבוב מושלם עדיין קיימת וליברפול מפה יכולה רק לרדת (פציעה של VVD/מאנה/סלאח או סתם כושר רע). בכלל זה מגוחך להמר על הליגה גם בפוזיציה כזאת בשביל גביע שלא יעניין אף אחד - עם האליפות או בלעדיה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

סבבה, בוא נניח שאני זורם איתך, למה לכתוב "למעט האובססיה שלכם שמשהו עלול לקרות"? זאת לא עקיצה? זאת הטפה מבחינתי. תהיה 30 שנה בלי אליפות ותבין את האובססיה הזאת, תאמין לי. מקווה שעוד 23 שנה זה יהיה המצב.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. one united Member

מקבל באהבה את "מקווה שעוד 23 שנה זה יהיה המצב",עקיצה לגיטימית לחלוטין. מכיוון שהdna שלי זה הפועל ת"א, אז אקבל באהבה גם את זה.

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בין אם אתה מקבל ובין אם לא, וודוורד כבר עובד על זה.

Liverpool-Forever ו-one united אוהבים את זה.
  12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתי בטוח שראיתי נכון בזמן המשחק... טכניקה לא אנושית.

Liverpool-Forever, oranfu ו-owen11111 אוהבים את זה.
  13. k_700 Member

לא מאמין שנראה בגביע הרכב שדומה למה שהעלה בגביע הליגה.

יהיו שם 4-5 שחקני הרכב, לאלאנה ה-0, אולי שאקירי, אוריגי, אולי גומז כמגן, אליוט ומיניאמו בהופעת בכורה(אולי מהספסל).

לא מאמין שקלופ יבוא בגישה שנאלץ לבוא אליה בגביע הליגה(לשים זין על המפעל), מאמין שקבוצה כל כך טובה רוצה לנצח גם בגביע הזה וזו אחלה הזדמנות לשלב גם עוד שחקנים שהוא צריך אותם לרוטציה בשלבים מאוחרים יותר בעונה.

14. Scouser Member

קלופ מספיק פעמים זרק את הגביע האנגלי כאילו זה גביע הטוטו. מזכיר את שנה שעברה מול וולבס בחוץ עם הרכב הנוער שם. כרגע סדר העדיפויות ברור וקלופ גם הוכיח את זה אתמול, כשהחילוף הראשון היה אוריגי במקום מאנה בדקה 76 והשאר דקה 90. התותחים הכבדים לא ישחקו, אולי רק ואן דייק.

ארנולד באמת חוויה, לא זוכר מתי מגן שמקבל את הכדור עם קצת שטח 30 מטר מהשער גרם לכזאת התרגשות מהקהל.

15. k_700 Member

מילנר, ואן דייק, ווינלאדום, הנדרסון, גומז ולדעתי אחד מבין סלאח/מאנה/פרמינו ישחק.

מצב נושא:
הנושא נעול.