ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

קלופ גם חתך ולא האמין במספיק שחקנים גרועים בזמן שלו פה, אני לא יודע אם זה נכון לתלות את זה על תווית הרומנטיקן או לא יודע מה. יש לו בליינד ספוטס בנוגע לשחקנים מסוימים שהוא חושב שהוא רואה בהם משהו שאף אחד אחר לא רואה, לכל מנג'ר יש כאלה. אני לא משוכנע אגב שלוברן זה אחד מהם, הוא היה מוכן להפרד ממנו בקיץ גם אם זה אומר להשאר עם 3 בלמים, בסוף רומא הייתה זאת שוויתרה. אני חושב שללאנה זה דוגמא הרבה יותר טובה לשחקן שקלופ מאוהב בו מסיבות שידועות רק לו, הוא עוד רוצה לחדש לעציץ הזה את החוזה.

קאריוס היה גרוע אבל בסוף מהחוויה הטראומטית הזאת הגיע אליסון ועם סתם שוער טוב במקום אליסון מי יודע אם יש לנו מס' 6 ובקרוב אליפות אחרי 30 שנה.

2. oranfu Member

קאריוס היתה טעות של קלופ, כמובן.
    אבל מלכתחילה הביאו שוער בזול שהוא הימור ענק. זה לא שיכולנו להביא שוער טוב ב4 מיליון.

אליסון היה מגיע בלי קשר לגמר ההוא. אני מזכיר שהיינו במ"ומ עליו כבר מאותו ינואר...

3. yakov_y YNWA

תקן אותי אם אני טועה אבל בקיץ 2018 הייתה מחשבה להמשיך עם קאריוס ומיניולה למרות הגמר, רק בגלל משחקי אימון לא טובים בקיץ 2018 של קאריוס הגיע אליסון.
    אני זוכר שדיברנו כאן בפורום על קאריוס נשאר ואיזה אסון זה.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאריוס חירבן נגד טרנמיר.
    שוער כל כך עלוב אלוהים.
    עלו כבר בליברפול אקו עם כתבה שייתכן שדני וורד יהיה השוער מספר 1 לעונה.
    איזה זמנים.

לא יודע מה היה מאחורי הקלעים, זה לא ממש משנה. אני יודע שקאריוס שיחק אצלנו X משחקים וזה X יותר מדי, וזה גם עלה באליפות אירופה.

ההקשר לדיון? גם בקיץ הוא זה ששכנע את לוברן להישאר. כך אישרו גם הוא וגם לוברן.
    הוא לא חף משגיאות בסדר, אף אחד לא מושלם.
    לא יודע מה יהיה עד סוף העונה אבל אם לוברן/מאטיפ לא יקבלו דקות הם ירצו ללכת ואולי הפעם לא יהיה אפשרי להשאיר אותם.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  5. oranfu Member

אתה טועה. נראה לך שהביאו שוער בכל כך הרבה כסף כי קאריוס היה חלש במשחקי אימון?

עבדנו על אליסון מינואר של אותה עונה.

את התקשורת תידרכנו שאין עניין ושאפילו וורד יהיה שוער ראשון...

זה לא נכון לגבי לוברן. הסכמנו למכור אותו לרומא אבל הם לא רצו לשלם אלא רק השאלה.
    קלופ הסכים למכור רק אמר ללוברן שהוא ישמח אם יישאר. גם זה היה, אם אני לא טועה, אחרי שרומא ירדו ממנו.
    כשכבר ברור שהשחקן נשאר אז קלופ אומר שהוא שמח שיישאר. הוא לא באמת יכול להגיד לו שהוא לא רוצה אותו...

אם רומא היו מוכנים לשלם עליו כסף הוא לא היה פה.

ניל קריטצ'לי, המאמן של הU23 עזב לטובת משרת האימון של בלקפול.
    אין בינתיים מחליף.

נערך לאחרונה ב: ‏2/3/20
  6. ליברפול לעד Member

אתה צודק הסתכלתי וטעות שלי גם בפולהאם הוא שיחק קיצוני(אגב הוא שיחק שם בשמאל במשחקים שבדקתי)

7. ליברפול לעד Member

קלופ אומר במסיבת עיתונאים שהוא לא יתן יד להאשמה של לוברן בהפסד לווטפורד (למי שחשב שקלופ למד מזה שאסור לו לעלות שוב בהרכב )

8. oranfu Member

כל מה שאני ראיתי מאליוט זה שהוא שיחק בימין, גם בנבחרות הצעירות. אבל לא ראיתי הרבה.

אגב אליוט, הוא לא יהיה בסגל מחר כי הוא עם הנוער בליגת האלופות לנוער לקראת המשחק שלהם מחר בפורטוגל נגד בנפיקה.

לא חושב שמישהו ציפה שקלום יאשים את לוברן. הוא תמיד מגן על השחקנים שלו.

חוץ מזה שלבוא רק ללוברן בטענות להפסד זה כמובן לא הוגן. הוא אשפה של שחקן, תמיד היה ותמיד יהיה אבל כולם היו עלובים בהפסד הזה.
    הבעיה איתו היא שאצלו זה צפוי לחלוטין.

9. Rushie Member

השמועות על ההרכב להיום בערב מטרידות מאוד. הרבה שחקני ספסל יקבלו את ההזדמנות לפי מה שאומרים. לא שחקנים שינצחו את צ'לסי בחוץ.
    אם בסיבוב הקודם סירבתי להסכים שקלופ מזלזל במפעל הזה, הפעם יהיה קשה להתווכח עם זה. מקווה שזו טעות ושנעלה עם הרכב כמה שיותר קרוב לזה הראשון אם הכשירות מאפשרת. מבחינתי אדריאן הוא שחקן הספסל היחידי שיכול לעלות.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לך תדע מי עולים אצל צ'לסי, אולי גם שם יעשו רוטציות.

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

די ברור לי איזה הרכב יעלה פחות או יותר. זה לא יהיה ההרכבים של אברטון או שרוסברי אבל זה יהיה הרכב מחליפים בלי ספק לדעתי.
    הימור שלי -

אדריאן
    מילנר לוברן מאטיפ וויליאמס
    ג'ונס ללאנה צ'יריבלה
    מינאמינו אוריגי אוקס

הלוואי שלא, אבל זה סגנון ההרכב שאני צופה. האוהדים לא מסכימים ויכולים לא לאהוב אבל לדעתי קלופ לא יעשה שום רוטציות בליגה עד שהיא סגורה סופית. גם למפארד יעשה רוטציות אבל לא באותו היקף לדעתי.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא ממש מבין למה שיעלה הרכב כזה.
    הקבוצה זקוקה לניצחון אחרי 2 הפסדים ב10 ימים, יש שחקנים שנחו בשבת על הדשא (רוב ה11). מילא ואן דייק ואליסון ינוחו, אולי מאנה וארנולד. אני לא רואה סיבה שאף אחד מיתר השחקנים יישב בחוץ.

אם יעלה הרכב כל כך משני זה תמוה מאוד מצד קלופ.

Ori8 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  13. Ori8 Member

הובר, ואן דר ברג ואליוט עולים עם ה-U19 למשחק מול בנפיקה, אז לפחות הם לא רלוונטיים לברידג׳.

מחזיק אצבעות כמו גיל להרכב מלא. לא מנוחה ולא נעליים. שיטרפו את הדשא וינסו להביא גם גביע, מה זה החרא הזה?

הרכב לא מלא ואנחנו סופרים הפסד נוסף. זה לא מתאים. לא רצו לעלות היו צריכים להפסיד בכוונה בסיבוב הקודם. ניצחתם? תעלה בשביל לקחת תואר.

אליפות זה חשוב מאוד מאוד. טרבל או דאבל חשוב אפילו יותר.

14. Scouser Member

כשעונת invincibles כבר לא על הפרק אין סיבה לזרוק את הגביע, בטח אם יש סיכוי שעוד שבוע אין גם אירופה. כשחושבים בנוסף על המורל אחרי הפסד קשה, אין ספק שעדיף לנו ללכת כמה שיותר חזק היום.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שיש הסכמה אצל אוהדים שזה מה שרוצים לראות. לדעתי, והלוואי שאני טועה, קלופ לא רואה את זה ככה. אני חושב שבראש שלו האליפות הזאת לא שלנו עד שהיא רשמית שלנו ומבחינתו ה11 נשמרים ליום שבת. אני חושב שגם אם תגידו לו שהסיכוי לאבד את האליפות הוא 0.001% הוא בשמחה יזרוק את הגביע לפח כדי להקטין את המספר הזה עוד יותר.

אני בכלל חושב שאחרי ווטפורד הדבר הכי טוב לשחקנים האלה כרגע זה לעלות כמה שיותר מוקדם ולשחק עוד משחק. הרגע חזרנו מפגרה, לא סוף העולם לשחק 2 משחקים בשבוע. אין איזה ישורת אחרונה מטורפת בליגה לשמור אליה את הרגליים, התרחיש הפסימי זה שאיפשהוא באפריל אנחנו הולכים לים בליגה.

מצב נושא:
הנושא נעול.