ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי הצהוב, היה אידיאלי אם היה מקבל כי אז היה מחמיץ את גביע הליגה.
    לגבי המסירות שלו קדימה, בבירור זאת הייתה הנקודה המרכזית של קלופ בחדר ההלבשה במחצית.
    פאביניו במחצית ה1 כמעט אך ורק מוסר הצידה ואחורה. במחצית ה2 כל הזמן חיפש צ'יפים קדימה, בדקה 65-70 כבר יצאו אליו ולא השאירו לו ספייס.

Rushie אוהב/ת את זה.
  2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הצ׳יפים האלה שלו היו כלי משמעותי בטירוף היום, ולא בפעם הראשונה. אם הוא יהפוך את זה למנהג ולידו ישחק אוקס שגם מסוגל לאיים בבעיטות מרחוק, הכלים שלנו לפתוח הגנות יהיו אינסופיים. תדמיינו את אוקס של 17/18 עם פאביניו, תענוג.

הבעיטה של טרנט שם... כבר ראיתי אותו קורע את החיבור. הרגל של סטיבי כבר אמרנו?

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. oranfu Member

טרנט עם הגבהות גרועות? כנראה ראינו משחק אחר.

צהובים מהליגה תופס לגביע הליגה? אני לא בטוח.
    צריך שלא ישחק בשבת. אבל עם איך שאני מכיר את קלופ הוא ישחק.

4. Rushie Member

בהמשך לדיון מאתמול, דיברו אתמול בMOTD קצת על התפקוד של הנדרסון. איך הוא לקח את הטיפול בדני רוז כשהיינו בלי הכדור ואיך הוא תמיד משך ימינה כשהיינו עם הכדור כדי לפנות שטח לטרנט להיכנס לאמצע ולנסות להשפיע עם המסירות שלו. אני מניח שצ'מברליין מסוגל לתת את החלק השני, כשקלופ יסמוך עליו מספיק עם החלק הראשון הוא יתחיל לראות דקות יותר משמעותיות.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לטרנט היו כמה כדורים מטורפים לרוברטסון, כדורים על 30 מטר שהסתובבו ככה ששלחו את רוברטסון קדימה.
    הבנאדם מוסר ברמה הגבוהה ביותר שיש. טכניקה עילאית עם הכדור.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  6. Rushie Member

זה נכון. אתמול ספציפית ההגבהות שלו לרחבה היו מחפירות ברוב הזמן. הרגיש לי שיחד עם קרנות ובעיטות חופשיות הוא הרים איזה 15 כדורים שאולי 3 מהם היו נורמליים. אחד מהימים האלה כנראה.
    הוא מתפקד אצלנו ממש כמו סוג של פליימייקר כבר. בעונות קודמות היו משחקים שקלופ היה מעדיף את גומז כדי לקבל אגף סולידי יותר הגנתית, אני מאמין שאנחנו נראה פחות ופחות מקרים כאלה כי כל עוד טרנט כשיר ולא משחק אנחנו מאבדים שחקן חיוני מאוד לשיטת המשחק.

7. ליברפול לעד Guest

האמת שאני מקווה שפאבניו יהיה בחוץ בשבת גם כדי שלא יקבל צהוב ונצטרך להסתדר בלעדיו נגד סיטי וגם בשביל לראות קישור קצת יותר מגוון

8. ליברפול לעד Guest

דרך אגב מישהו יודע איך אפשר להירשם?

9. Ori8 Member

לא חושב שיש לנו את הפריבילגיה כרגע לתת לו לנוח נגד וילה. גרוע מאוד שצהוב שם והוא לא משחק נגד סיטי.
    יישמע מוגזם אבל לדעתי וילה אחת הקבוצות היותר מאומנות בליגה. הכי מסודרות, הכי מקשות על החיים. הם קבוצה טובה ודווקא בגלל שאנחנו לא בתקופה כלכך טובה אני חושב שיהיה קשה, אלא אם ניתן גול מוקדם בבליץ שיפתח את המשחק.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לא תושיב אותו נגד וילה אז נגד מי כן?

נכון שכל משחק כשאתה רץ מול סיטי זה גמר גביע, אבל צריך לנהל את המרתון הזה בחוכמה. אני רוצה להאמין שלמשחק אחד נוכל לתת לו לנוח ולשחק עם הנדרסון או וויינאלדום כ6. ככה גם תרוויח את קייטה/אוקס בקישור.

11. ליברפול לעד Guest

אני מסכים שזה בעייתי לנו להסתדר בלי פאביניו אבל אתה לא יכול בגלל זה לא להושיב אותו לעולם בעיקר במצב כזה ולדעתי גם קלופ מבין את זה ונראה לי שאם הוא יפתח בלי פאביניו יש יותר סיכוי שנראה את מילנר נכנס במקום הנרסון ואת הנדרסון כ6

12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברוך הבא. בגדול מסכים שלמשחקים מסוימים מילנר יועדף על פני אוקס/קייטה, אבל נגד קבוצת תחתית בבית, מקווה ומאמין שקלופ יילך על האופציה ההתקפית יותר.

מאמין גם שכל השלושה יפתחו ברביעי וזה ישפיע על ההחלטה.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדהים איך פאביניו הפך איפשהוא באמצע העונה שעברה משחקן שלא נראה קשור לכדורגל אנגלי לשחקן שאני פשוט לא יכול לדמיין אותנו בלעדיו.
    מי ישחק אחורי בוילה פארק? סרט.
    קלופ יגיד שהוא שחקן חכם ושינסה להימנע מצהוב. אתם יודעים מה יקרה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. oranfu Member

לא הייתי עולה עם פביניו אבל לדעתי קלופ ישחק איתו.

מאטיפ בחוץ חודשיים. הנה הולכת הליגה עם לוברן.

טרנט אתמול:

מה אני אגיד לכם, הכנסות כדור איומות...

יש לו טכניקת מסירה עילאית.

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפציעה של מאטיפ מכה קשה. אלוהים ישמור אם הזבל הזה חוזר להרכב באופן קבוע, אני רק חושב על זה ומקבל חרדה בכל הגוף. חייבים הופעה טובה של גומז מחרתיים.

מצב נושא:
הנושא נעול.