ליברפול 2020/2021- לא מגנים על התואר, תוקפים אותו שוב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rushie, ‏27/10/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

אורי צוחק על ברוסטר כאילו פירמינו יותר טוב ממנו.

החלוץ הכי עלוב בליגה זה פירמינו. דחוף למכור בקיץ כל עוד אולי יש מישהו שישלם עליו. דחוף.

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז עכשיו פירמינו לא יותר טוב מברוסטר... good take אחי.

Roma אוהב/ת את זה.
  3. Ori8 Member

תגיד, ברוסטר נתן גול אי פעם בחיים שלו? לדעתי הפעם האחרונה שכדור שלו ראה רשת היה אצלנו באנדר14 בערך. מה שהוצאנו משפילד זו גאונות.

כל כמה שנים יש לנו שחקן אעלק מוכשר שבונים סביבו איזה הייפ. פעם זה וודברן, פעם זה פאצ'קו, פעם זה ניית'ן אקלסטון ופעם זה ברוסטר. לכל הרשימה הזאת אין מקום בליגת ג'פאניקה. פחי אשפה שלא קשורים למקצוע.

כמה גולים יש העונה לבובי? 6 עוד 5 בישולים. בעונה הגרועה בקריירה שלו כשהקבוצה מפורקת ושבורה? לא רע. גאון הכדורגל הזה עשה אצלנו מספיק בשביל שלא יקראו לו החלוץ הכי גרוע בליגה, אבל מה אפשר לצפות.. פתאום מה שנורא זה שהוא לא נותן גול מול שער ריק אה? מה קרה לחשיבות האדירה שלו שלא תלויה במספרים שכל כך דיברתם עליה פה? הכל חרטוטים שאפשר לכתוב כשהכל הולך, אבל כשהכל לא הולך שיח ה"גיס חמישי" חוזר לפרונט. מביך.

נערך לאחרונה ב: ‏1/3/21
    Roma, Esomech ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מי זה ברוסטר. בקושי שיחק בפרמייר ליג וכששיחק נראה חלש.

יש לנו בעיות עצומות הרבה לפני שאני אוכל להרשות לעצמי לחשוב על פירמינו.
    יש לנו 2 בלמים חלשים, כדורים עפים להם מעל הראש, את פיליפס לוקחים תמיד בדשא, קאבאק עומד גרוע מאוד מבחינת תפנית לכדור, קבוע עוקפים אותו כדורים.
    יש לנו שוער מזעזע והשאלה מתי אליסון יהיה מוכן לחזור.
    אלה 3 בעיות ענקיות קודמות להכל.
    צריך לקוות שאליסון יחזור בחמישי, שפאביניו ישחק בלם וירגיע את קאבאק לידו וישפר אותו למרות שלדעתי פאביניו עצמו הוא בלם מוגבל.
    אפשר רק להתפלל. תנו לי מקום 4 ולהתגלגל לאוגוסט. אמן.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  5. Rushie Member

אורי, מצד אחד אתה נעלב בשם פירמינו כשיורדים עליו כאן ומצד שני אתה לא מפסיק ללכלך על טיאגו. איך זה מסתדר?
    טיאגו שחקן טוב מאוד ואני שמח שהבאנו אותו. הוא עוד לא התרגל למהירות של המשחק באנגליה, משחרר כדור שניה מאוחר מדי, נכנס לתאקל שניה מאוחר מדי, והבעיה איתו היא שהוא יודע את זה ובכל זאת מתעקש להמשיך ולשחק את המשחק הרגיל שלו.
    אנחנו כרגע צריכים ממנו בדיוק ההפך, לשחק פשוט, לקחת כמה שפחות סיכונים ולנסות כמה שפחות תאקלים כי אנחנו במצב מאוד שביר שבו כל מתפרצת נגדנו זה פוטנציאל לשער וכל צהוב שהוא מקבל אפקטיבית מוציא אותו מהמשחק. יעבור זמן ובסוף הדברים יתחברו וזה ייראה טוב יותר.
    מבחינת טווח ואיכות מסירות אין הרבה כמוהו באירופה. ברור שלא עוזר לו שהרבה מהשחקנים שאמורים לקלוט את הכדורים שלו- סאלח, פירמינו, מאנה, רוברטסון יצאו לחל"ת.

מה שאני לוקח מהמשחק אתמול זה שקלופ מתעקש לא לשנות, הולך עם אותם השחקנים לא משנה מה. מניח שיצטרפו לזה פאביניו להגנה וג'וטה אבל לא מעבר.
    ממש מקווה שזה יעבוד, לא רואה כרגע סיבה להיות אופטימי לקראת צ'לסי.

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שקבאק נראה אני מכניס את פאביניו להרכב במקומו ולא במקום פיליפס. האחרון סופר-דופר מוגבל אבל לפחות קורא את המשחק בצורה סבירה ולא נתפס מחוץ לעמדה *כל התקפה* כמו הטורקי.

אולי בלונג ראן לקבאק יש אופק (ברור שלפיליפס לא), אבל לחמישי אני לא חושב שאני הולך איתו.

צרות של קבצנים.

7. oranfu Member

אני קראתי לפירמינו גיס חמישי?
    לא.

הוא חלוץ מביך. סתם השתמשתי בשם של ברוסטר כדוגמה לאיך אפילו חלוצים חלשים יותר מסוכנים לשער ממנו.
    יש חלוץ יותר עלוב ממנו בליגה מול השער? הוא בירידה עצומה ביכולת שלו, כמה אפשר לעצום עיניים??
    כל ה"תרומה" שלו שלא מול השער גם היא זבל מוחלט העונה (לא אתמול).
    אנחנו (חלקנו) רושמים את זה פה. הוא לא מצליח שום דריבל, מסירות שלא הולכות לשום מקום, אפס נוכחות פיזית. אתה באמת לא רואה את הירידה הדראסטית אצלו בכל ההיבטים האלה?

תמיד יש שמות כאלה שנזרקים לאוויר והם פחים, ברור. גם טרנט כזה? אני זוכר שבקיץ (נראה לי שהאחרון אבל אולי הקודם) עוד סיפרו לי פה שג'ונס פח ולא שחקן כדורגל.
    ושוב, ברוסטר סתם היה שם של חלוץ כושל שניתן כקונטרה.

ואני רושם על פירמינו כי הוא באנקר שלנו. כי הוא עלוב במשך יותר משנה. כי אני מצפה ממנו לתרום כשחקן בכיר. כי אני כבר מיואש ממנו לחלוטין אחרי כל כך הרבה זמן שהוא מציג כזאת יכולת ירודה. כי אם אנחנו רוצים להביא שחקן התקפה נורמלי בקיץ זה חייב להגיע מכירה של שחקן התקפה קיים ואני לא רואה אופציה אחרת.

דווקא היו שינויים טקטיים אתמול. הזכרתי את זה בדיון המחזור.

לגבי טיאגו, הוא לא מרשים בינתיים אבל צריך לזכור כמה דברים:
    לרוב, לוקח לקשרים בערך חצי עונה להיכנס לתוכניות של קלופ. אני מזכיר איך פאביניו נראה בהתחלה, שאוקס לא נספר עד שהיה אצלנו איזה חצי שנה...
    טיאגו, אולי גם בגלל כל הפציעות, נכנס ישירות לעניינים כי לא היו לנו אופציות אחרות.
    קלופ מפעיל שיטת לחץ ששונה מרוב המאמנים ולוקח זמן להתרגל אליה, בטח כשאין יותר מדי זמן לאימונים.
    הוא משחק בקבוצה שמאוד מתקשה, התנועה בלי כדור לא זורמת, שחקני ההתקפה לא מצליחים להשתלט על כדורים כמו בד"כ.
    אין לנו קשר אחורי (בגלל הפציעות) אז אין יותר מדי "הגנה" לקשרים. אין את פאביניו שמנקה את השטח ואין אפילו את העבודה של הנדרסון שם. זה משפיע.

לא יודע איך אני עולה בחמישי האמת. שני הבלמים לדעתי נראו רע אתמול ואמנם פיליפס טוב באוויר אבל הוא מזעזע על הדשא. כל שחקן צ'לסי שיבוא מולו בדריבל ישרוף אותו, כל כדור עומק ישרוף אותו.
    בעיות גדולות מאוד.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עולה עם פאביניו ו-וואיינאלדום בלמים.

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

= מילנר בקישור?

אחח איזה התלבטויות בריאות. תענוג.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן.
    או 4 שחקני התקפה עם תיאגו וג'ונס בקישור. מתאבד על זה.
    זה או זה או לפתוח עם קאבאק ולקוות שישתפר.
    פיליפס לא צריך לעלות נגד התקפה כזאת, על הנייר זה יכול להיות אסון.

11. yakov_y YNWA

ויינאלדום בלם בפעם הראשונה העונה, פאביניו שחוזר מפציעה לצידו, טיאגו וג׳ונס הרכים לבד בקישור = עדיף כמו וויליאמס כבלם עם כל הפחד.

קישור מעובה חובה, פיליפס לא רלוונטי לשום משחק מבחינתי.
    מקום רביעי בלי להתבזות באלופות יהיה הישג עצום לדעתי, איזה מצב הזוי הגענו.

12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא כזה עוקב אחרי צ'לסי מאז שטוכל נכנס לתפקיד, אבל בוא נגיד שאם יש סיכוי שהוא עולה עם ז'ירו, וויינאלדום ופאביניו זה אסון. אם הוא עולה עם ורנר אז פיליפס זה אסון. ואם הוא עולה עם שניהם אז מה זה משנה כבר...
    לא מקנא בקלופ.

@yakov_y
    פיליפס לא רלוונטי לשום משחק? כרגע הוא הבלם הכי טוב שלך. ושלא יהיה ספק שאני בטוח שהוא שחקן ברמה של מקסימום צ'מפיונשיפ, וזה רק מעיד עד כמה קבאק, וויליאמס וככל הנראה גם דייויס (או שהוא פצוע? מה הסיפור) חלשים.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחיי תביאו לי את אוגוסט כבר.
    בלתי נסבל המצב הזה.

14. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם וורנר ישחק אתם יכולים לעלות גם עם אמא של קלופ ואבא של אליסון (#סליחה) במרכז ההגנה.

Roma ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  15. הקופ בישראל Member

אני לא חושב שצריך למכור מישהו השלישייה אלא להמשך לגבות אותם עם רוטציה.

במידה וג'וטה חוזר לכשירות ולהרכב, אחד מהשלישייה יוכל לזכות למנוחה ולהיות האקס פקטור מהספסל. אי אפשר לרוץ עם אותו חוד 4 עונות, לשחוק אותו לחלוטין ואז להתלונן על התפוקה הדלה כשאין להם מחליפים ויש משחק כל שלושה-ארבעה ימים.

עד היום אני לא מצליח להבין למה לא מכרו ביוני 2020 את אוריגי - אוקס - שאקירי - גרויץ' - ווילסון שהם כמעט ולא מהווים השפעה על סגל הקבוצה חוץ מלקיחת משכורת. במקומם היו יכולים להביא שחקן התקפי נוסף לצד ג'וטה.

כרגע הסימן שאלה הגדול הוא גם לגביי היכולות של קייטה (3 עונות של ציפיות) ומינאמינו ומה יעשו איתם בקיץ.

אז הנה יש פה 7 שחקנים שבשקט אפשר למכור, לחסוך משכורת ולהביא 2/3 שחקני התקפה לחוד/קישור התקפי/מרכזי.

yakov_y אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.