ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. cheddar Member

נוניז הזכיר את טורס היום בכמה מהלכים בתנועה עם מהירות וגם בהחמצה

2. k_700 Member

מה הסיכויים של נונייז לפתוח בסופש אחרי ההחמצה הזאת? בכל זאת, לשחקן כמו נונייז אצל קלופ אסור להחמיץ, לאבד כדור, לפספס בירידה להגנה, לפספס נתיב מסירה או לספר בדיחה בחדר הלבשה.

גראבנברח מדהים.
    הכל בהתקפה הוא עושה בקלילות, הדריבל שלו מדהים. נקי כל כך.
    הוא כנראה הדבר הכי קרוב שיש לבלינגהאם בראש של קלופ ולא מפתיע שהוא גם משתמש בו בסגנון מאוד התקפי בשלישייה. רכש מדהים, כמו שהרגשתי שיהיה. באיירן פראיירים גדולים, הקישור שנשאר להם זה העקב אכילס שלהם.

אתם לדעתי כן במרחק 6 רציני מלהתחרות באמת על אליפות כי סובו וגראבנברח זה פשוט סוגר לכם 2/3 בכמה דרגות מכל מה שעבר שם לפני.
    וורלד קלאס.

מסכים עם אורן לגבי אליוט. לדעתי לא הראה שום דבר מיוחד בהתקפה בימין. כלום. רחוק מאוד מהרמה של לאתגר מישהו שם.
    סובו וגראבנברח הם בעיה גדולה בשבילו ובשביל ג׳ונס כי הם מקפיצים את הרמה בשבילהם גם ב8.

3. oranfu Member

@Scouser Tommy אליוט עובד קשה אבל אתמול לדעתי הוא היה גרוע. לא ראיתי כמעט שום פעולה חיובית ממנו, הגנתית או התקפית, למעט זה שהוא עבד קשה. לא מדבר על מסירות גאוניות או דריבלים אלא פעולות בסיסיות להנעת הכדור או מבחינה הגנתית.
    הוא עוד צעיר, יש לו איכויות גדולות כמו הטכניקה וחכמת המשחק אבל הוא יצטרך ללמוד לשחק בצורה שונה בשביל להצליח ברמות האלה. אין לו את היכולת האתלטית להוביל כדור בליגה הזאת ולדעתי הוא יצטרך ללמוד לשחק יותר כמו דויד סילבה למשל(לא באותה רמה, כמובן, אבל מבחינת סגנון).

ג'ונס גם היה במשחק לא טוב אתמול, אבל לדעתי כל עוד הוא ישמור על כשירות הוא הראה לקלופ שיש לו מה להציע. היכולת שלו לשמור על כדור תחת לחץ והעבודה ההגנתית שלו הן משמעותיות. כרגע אני מרגיש שהוא הרבה יותר בשל מאליוט לעשות קפיצת מדרגה (וגם בלעדיה, הוא שחקן סגל לגיטימי).

לא יודע אם נונייז יפתח בראשון או לא, אני יודע שלהחמצה הזאת תהיה אפס השפעה על ההחלטה.
    אני אהבתי את הפעולה האמת, ממש הזכירה את טורס.

4. one united Member

הם לא רחוקים "כלום" ממאבק לאליפות, אמרתי לך כבר לפני חודש, הם אחת משלוש הקבוצות שילכו עד הסוף בלי תנאי כזה או אחר.
    ברור שעם 6 רציני זה יהיה יותר קל אבל הם לגמרי שם בכל מקרה.

5. Rushie Member

אנחנו לא שווים מאבק אליפות. אני סבור שבשלב מסוים ייגמר לנו האוויר.
    זו סוג של עונת מעבר מבחינתנו והמטרה בהתאם צריכה להיות להשיג מקום בליגת האלופות בשנה הבאה. אנחנו רחוקים 2-3 שחקנים ושמירה על סאלח כדי לאתגר את סיטי וארסנל עד הסוף.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים. אני מרוצה מרכישות כמו סובוסלאי וגברנברח, זה מעיד שיש עוד סיכוי למשהו בעתיד.
    אבל צריך עוד רכש, זה גם קשר אחורי שזה ברור וגם מגן ימני גיבוי ועוד בלם רציני ובנוסף לכל זה הייתי אומר שצריך לבחון בצורה מדוקדקת מה עושים עם השיטה של ארנולד לקישור. ממשיכים עם זה? מעבירים חזרה את ארנולד לעמדה המקורית שלו? מעבירים אותו להיות קשר בלעדי? מרגיש לי שהטקטיקה גם לא בשלה למאבק אליפות.

העונה הציפייה היא לסיים טופ 5 ולחזור לאלופות. אני אופטימי מאוד שנעמוד ביעד.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים לגמרי לגבי הסגנון, בול דויד סילבה מבחינת התכונות אם כי כמובן רחוק ברמה. חושב שהעין שלו למסירה היא ברמה מאוד גבוהה וזה משהו שצריך ללטש ברמה הביצועית.

אני חצי קלאץ' עם הנתון הזה של יצירת מצבים באופן כללי, אבל זה נוגע במה שאני מתכוון. הוא מקדם את המשחק בצורה טובה מאוד בעיניי.

לדעתי אגב ג'ונס היה גרוע מהארווי אתמול, איבד יותר כדורים והציע פחות גם הגנתית לשם שינוי. אני חושב שהבלטה שלו נעולה גם לטובה וגם לרעה, הוא שחקן סגל יעיל מאוד אך לא יותר. גם כאלה צריך כמובן. לאליוט מבחינתי יש עדיין שנה-שנתיים להוכיח שאולי הוא יכול להיות יותר מזה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. oranfu Member

יש לו את האיכויות בשביל להתפתח לשחקן בסגנון, אבל הוא לא כזה היום.
    לגמרי יש לו את השליטה על שטח קטן, את העין למסירה וגם את הטכניקה בשביל להוציא אותה לפועל.
    אבל אני לא רואה שהוא מתנהל על הדשא ככה, הוא כאילו עדיין מחפש לשחק עם הכדור במקום לתת לכדור לדבר (לא יודע איך בדיוק להסביר).

אני חושב שג'ונס היה רע מאוד אתמול, אבל פחות גרוע מאליוט. היתה לו נוכחות הגנתית לפחות, אליוט אתמול נתן את אחד המשחקים הכי גרועים שראיתי ממנו.

לגבי המקום שלהם בעתיד? אף אחד מהם כנראה לא יהיה שחקן הרכב. אליוט זה העמדה של סובוסלאי, כל עוד הוא כשיר (או שהמועדון לא יורד על הברכיים ומוכר אותו) - הוא באנקר. הוא הנסיך שהובטח.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  9. k_700 Member

זה נתון מרשים שהוא יצר 29 מצבים מתחילת העונה שעברה כשהוא משחק 8 בשלישייה? מה הייתה התחרות מילנר והנדרסון?
    פליימייקר איכותי נותן את התפוקה הזאת שהוא נותן בלמעלה משנה בחודשיים(כמו סובו, ברונו וכו).
    לדעתי מה שכרגע מאוד חסר לאליוט זה המון תכלס בשליש האחרון.
    הוא מקדם את המשחק בצורה טובה בעיקר דרך מסירות קצרות, גם בקרייר כקשר הוא לא רע(כדרור).

אני לא מזהה אצלו עדיין עין טובה ליצירת מצבים.
    key pass הוא אחוזון 70 מול קשרים, switches אחוזון 24, פאסים לפיינל 3rd הוא אחוזון 35.
    זה די מסגיר שכרגע הוא רחוק מאוד מהרמה הדרושה של להיות איזה פליימיייקר באגף או כ8.
    ההשפעה שלו על המשחק ההתקפי מאוד מוגבלת כרגע. כשאתה רואה איך נראה בתפקיד הזה גראבנברח וסובו אז עולים ספקות אם הוא אי פעם ידביק אותם שם.

הוא אומנם רק בן 20 וזה גיל צעיר מאוד לכל פליימייקר(רובם התחילו לפרוח סביב גיל 23-24) אבל יש לו המון מאוד מה לשפר במשחק ההתקפי כדי שנחשוב להזכיר שאולי הוא ישחק בסגנון של דוד סילבה. כרגע מראה קצת מאוד סימנים לזה. בסגנון שלכם נראה שקצת כמו ג׳ונס הוא יכול בעיקר לתת עבודת בהגנה, לחץ, קידום המשחק במסירה קצרה.
    ג׳ונס קצת יותר מועיל כרגע במשחק בלי הכדור. אני מחזיק מאליוט אבל יהיה לו מאוד קשה להגשים את הציפיות שהיו ממנו כנער ברוסטר הנוכחי.
    כקיצוני, קשה לי לראות אותו צומח אצלכם. מאמין שאחרי סלאח אתם תחפשו מפלצת אתלטית שיכולה להתפתח לאיום רציני מול השער, יש לי כבר כמה שחקנים שעולים לי בראש.

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/23
  10. MaxAaRons Member

גראבנברח שורד אגרוף ללסת מפרנסיס נגאנו.
    גראבנברח יותר חזק מmbs ומגורג סורוס ביחד בכל הקשור לשליטה בכסף.
    גראבנברח ריפא את הHiV
    וגם את הסרטן.
    ואת המלריה.
    ויהיה ראש ממשלת ארה"ב.
    הKKK הכריז שהגזע העליון הוא השחור בזכות גראבנברח.
    ואם היה נשאר בבאיירן הוא מבקיע שמונה שערים בגמר נגד ריאל.

11. k_700 Member

בחור טוב אנגאנו, יצא לי לפגוש אותו כמה פעמים וגם נועד להט סיפר עליו כמה סיפורים יפים.
    לצערו הוא בא להוציא ארנק מפיורי ולא מעבר. יהיה קרב קל ולא תחרותי בעליל לטייסון מחר.

גראבנברח שחקן מצוין. זלזלת, העללת, קשקשת וכרגיל- קיבלת את המוח שלך(או מה שנשאר ממנו) נמרח על פסי הרכבת מהר מאוד.
    אין לו הופעות רעות בליברפול והוא רק מבסס עוד את מעמדו כשחקן שאין לו שום תחליף בסגל שלהם.

ה35 או 40 מליון ששילמו עליו בגיל הזה יתבררו מהר מאוד כאחת מהעסקאות הכי טובות שהכדורגל האירופאי ראה בעשור הזה. מהר מאוד.

12. MaxAaRons Member

שמע אתה חתיכת פצוע.
    השחקן בקושי שיחק בליגה בקושי מקבל 10 דקות
    מה אתה מזיין בשכל ? מה הוא כבר הספיק להראות?? אני יכול להגיד לך בוודאות שנגד נברטון הוא לא עשה כלום הקספר הזה שם המנגר קצת ריחם עליו נתן לו להריח דשא.
    הוא שיחק גם שלושה משחקים טובים באירופית לפי מה שאומרים.
    אני לא ראיתי את המשחק נגד הבלגים (יוניון הבלגית וואווווו ממש ריאל מדריד )
    והרשים מאוד נגד לינץ וטולוז לדעתי,אבל על זה אתה משפריץ פה? בקיצור מדובר בשחקן בלוף עם מניירות של פוגבה,זה בבאיירן יודעים, תשאל בדיון ההולנדי כל אחד יגיד לך.
    אין סיכוי שהוא יעשה בליגה מה שהוא עושה מול הקבוצות המביכות האלו באירופית.

אני על הזין שלי כמובן ,רק אני מבסוט שלטן האח האפס לא יצא להביא אותו ואת גאקפו.
    אחרי זה לך תפטר מהם ,ישארו איתך עד 2034 או 2029 במינימום.
    סטייל מרסיאל הבן זוג שלך.

13. k_700 Member

אין ספק, גם גאקפו דוגמא טובה שלך לעוד שחקן שממש נכשל בליברפול בבקושי 10 חודשים שהוא שם.
    לבדוק מה בפורום ההולנדי אמרו לי גם על גאקפו לפני שנה? זה היה משהו בסגנון שאנתוני כשרון הרבה יותר גדול וגאקפו רחוק מאוד מלהיות מוכן למעבר כזה…

נוזלת לך החמאה. תנגב.

14. yakov_y YNWA

פספסתי או שאין אף תגובה כאן להצלה של ארנולד ?
    זה היה פסיכי.

שמח בשביל אנדו, הוא כל כך חסר ביטחון במשחק שלו, כדור גדול של ארנולד.

גראבנברח הרכש הכי מלהיב הקיץ, מחכה למשחק הבא רק לראות אותו, מקווה שיישחק כקשר השלישי באמצע ויבלה כמה שיותר למעלה, הוא כל כך מרשים עם הכדור.

זוטה אחד השחקנים הלא צפויים שיש, יש לו לפעמים דריבל ומסירות מפתח שאתה לא מצפה ממנו והוא עושה את זה הכי מרשים שיש.

אין לי מושג איך בוחרים כאן את הקישור וההתקפה הכי טובה שלנו,
    כאילו אחד כמו לואיס דיאז צריך להיות בחוץ בגלל זוטה ? גפקו או נונייז ? איך בוחרים ?

Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  15. MaxAaRons Member

אני אגיב רק על השחרחר הקמרוני -לא משתלם לשים על פיורי כסף כי זה 1.07 מעאפן.
    על כל אלף דולר אתה תרוויח 70 דולר.
    זה לא שווה את הrisk שיהיה פה איזה fluke ונגאנו יפגע בו בטעות עם ה1000 ק"ג שיוצאים לו מהיד.
    ***על הנייר נגאנו מפסיד גם לאוסיק\ויילדר\הכנס שם של כל אחד אחר בדיוויזיה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 4)

1. oranfu