ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם במשחק הראשון טולוז שיחקו יפה עם הכדור. יש להם פשוט חרא של שחקנים. כקבוצה הם משחקים הרבה יותר נכון מאיתנו.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  2. k_700 Member

עשר שעות, דרמות, ריבים וצהובים רק כדי לשלוח בסוף את השופט לראות את הנגיעת יד הברורה הזאת.
    פשוט שכונה איך הואר הזה מיושם.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה ברור אבל זה של לוטון לא וההוא כן וזה לא. איבדתי כבר עניין בנגיעות יד האלה.
    שיחקנו חרא אז לא הגיע לנו פה כלום.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  4. Rushie Member

אני מבין למה ביטלו את השער אבל לא מבין למה לא החזירו את ה3-4 דקות שכל הבדיקה הזאת לקחה. השופט הריץ את המשחק לעוד 30 שניות ושרק.

מעבר לזה אין תירוצים, במחצית השניה שיחקנו עם הרכב מספיק חזק כדי לנצח. כמעט כולם היו פשוט גרועים. אנדו זה חתיכת עגל שאפילו הרמה של הליגה האירופית גדולה עליו. היה צריך לקבל אדום.

Scouser Tommy ו-k_700 אוהבים את זה.
  5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מחורבן לגמרי, שאננות בכל המגרש. שיפוט הזייה, לא לרעתנו או משהו פשוט הזוי.

לא לוקח מפה כלום, חוץ מזה שאנדו לגמרי לא ברמה, צימיקאס מתחיל גם להיראות קצת sub-par.

אה וגם לשחק עם גומז בקישור זה ממש בזיון.

6. cheddar Member

משחק שאם מנצחים אומרים זה קל מדי זה הליגה האירופית, ואם מפסידים, זה לא מעניין זה הליגה האירופית

7. oranfu Member

אני מצטער, אנחנו פשוט קבוצה לא טובה.
    מי שרוצה יכול להשלות את עצמו לגבי קשר אחורי או לא יודע מה, אבל זאת פשוט קבוצה לא טובה מבחינה טקטית.

אנדו ברור שזה בדיחה. באותה מידה יכלו לתת לספירינג לשחק.

מקאליסטר שיחק היום את ה-8 ושוב נראה כמו אני לא אגיד מה.

סלאח נכנס למחצית שלמה ואפס פעולות חיוביות, שוב.

אבל אפשר להמשיך לדבר על שחקנים לא טובים עד מחר, בסוף יש פה מאמן שלדעתי איבד את זה ומתחילה להתחזק אצלי התחושה שהוא מיצה את עצמו במועדון.
    אני לא יודע אם יש מאמן שיכול לעשות עבודה יותר טובה תחת הבעלים האלה, אבל אני גם כבר לא מאמין שקלופ יכול להתקרב בכלל להישגי העבר.
    אני מאוד מאוד לא מתרשם מאיך שאנחנו נראים העונה.
    ההתעקשות על השיטה ההיברידית הזאת פשוט אין בה שום הגיון, אנחנו נראים אובדי עצות בהנעת הכדור ויש בלגן שלם בעמדות שהשחקנים תופסים.
    טרנט מטייל לו באצע המגרש כאילו הוא ריקלמה, סלאח רחוק מהשער, נונייז הולך לאגפים, סובוסלאיי כמו קשר אחורי.
    אני לא מסוגל להבין יותר מה אנחנו מנסים לעשות על הדשא.

8. k_700 Member

נראיתם חסרי חשק וכאילו מישהו הכריח אתכם לעלות לשחק היום.
    לא יודע אם הייתי מסיק מזה יותר מדי על המשכיות של איזה כדור שלג מתגלגל.
    כשהוא כן עשה כמה חילופים עמוק בחצי השני כן נראתה שהעליתם הילוך והם הלכו אחורה.

לא הייתי מתרגש יותר מדי ומשליך מזה על מי סיים. בסוף אתה בערך מרחק תיקו מלהבטיח עליה מהבית הזה. ואלה התופעות לוואי של המפעל הזה, קשה מאוד למצוא קבוצות שמבריקות בו בשלבים המוקדמים.

בראייה ארוכת טווח אתה חסר קשר אחורי ועוד קצת תוספות לרוטציה בהגנה כדי להאבק על אליפות, כשמבינים את זה אפשר לבקר את העבודה של קלופ בצורה צלולה ולדעתי במסגרת הסגל הנוכחי הוא מוציא מה שאפשר בינתיים.

9. oranfu Member

לא פעם ראשונה שנראים חסרי חשק.
    אותן בעיות חוזרות על עצמן כל משחק.
    לא נראינו טוב גם לקראת סוף המשחק.

לא מתרגש, כתבתי את זה כבר במשחקים קודמים וזה ממשיך להתחדד אצלי.
    טקטית אנחנו פח, זה לא משהו נקודתי וזה לא משנה איזה הרכב משחק.
    עלייה לנוקאאוט מעניינת לי את התחת. אני מדבר באופן כללי על הקבוצה, ואני שונא את מה שאני רואה.

קשר אחורי לא הופך אותי למתמודד על אליפות.
    קשר אחורי לא פותר לי את הנעת הכדור העלובה מהחלק האחורי, לא פותרת לי את את הפקק באמצע המגרש כשטרנט מטייל שם כמו פליימייקר משנות ה-90, לא פותר לי את הכאוס בחלק האחורי כשהבלם הימני סוגר את האגף וטרנט משחק בלם בהתקפות מעבר, לא עוזר לי לצירופי כדור בחלק הקדמי, לא מקרב לי את סלאח לשער, לא גורם לי לשחק פתאום עם אגפים.
    קשר אחורי ישפר את הקבוצה, כי ברור שהבעיה בעמדה הזאת עצומה, אבל יש לנו הרבה בעיות שלא ייפתרו.
    הבעיה של השיטה לא פחות גדולה מקשר אחורי ולדעתי אף גדולה משמעותית.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  10. k_700 Member

אתה בסוף העלית הרכב של טלאים, עם שחקנים פחות איכותיים שגם לא מחוברים לשחק ביחד. יש לזה משמעות, אתה לא יכול לשחק את המשחק הרגיל שלך. אני חושב שאתה מעדיף את המצב הזה על מצב שהוא מעלה פה הרכב ראשון.

אתה כתבת בהודעה שלך אחרי המשחק שאתם לא קבוצה טובה ולתחושתך הוא סיים פה.
    הלכת קצת רחוק. אני לא ראיתי בכלל את הכדורגל או השיטה הרגילה שלכם במשחק הזה. שיחקתם גרוע, בלי חשק, בלי משמעת בירידה להגנה. טבעי, מפעל של חמישי, הרכב שני, הקבוצה יריקה מעליה מהבית הזה.
    מסוג המשחקים שלא זוכרים בעוד חודש קדימה.

11. oranfu Member

אתה ממשיך להתעקש איתי על המשחק הזה ספיציפית.
    אני רואה את אותן בעיות בכל המשחקים.

לא אמרתי שהוא סיים, אמרתי שמתחזקת אצלי התחושה שהוא מיצה את עצמו.

12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהיו כבר פעמים שחשבנו שהוא מיצה את עצמו ובמקום זה הוא המציא את עצמו מחדש. מאמין בו עדיין.

מבחינה טקטית, טחנו את זה כבר, אני חושב שהכלי של להכניס מגן לקישור זה טוב ויפה אם זה מתבצע בצורה חכמה. לגומז אין כלים לעשות את זה וזה גרוע לעשות את זה איתו, טרנט לדעתי מתאהב בזה יותר מדי אבל אם הוא היה עושה את זה נניח 50% מההתקפות ולא 90% זה היה עובד יותר טוב, ויש לזה בונוסים.

אני מזהה בעיקר עניינים מנטליים, שאננות בהרבה משחקים, משחק לחץ לא מספיק טוב ואגרסיבי. חושב שטולוז השחילו לנו בין הרגליים איזה 500 פעם במשחק הזה.

מאק אליסטר היה חלש מאוד היום, זה נכון. אבל כך גם כל שאר הקבוצה. עדיין חושב שקשר אחורי רציני היה משנה דרמטית את המצב, גם אם לא לחלוטין.

ובוא אורן. אתה 3 מסיטי כן? ואנחנו הולכים לסיים ראשונים בבית הזה הרי. לא שאני חושב שאנחנו במירוץ לאליפות אבל אנחנו בטח לא גרועים העונה כמו שאתה עושה מזה...

13. Rushie Member

יכול להיות שהשיטה שלנו טעונה שיפור, אבל הרעיונות שעומדים מאחוריה מובנים לי מאוד. אי אפשר לשחק עם חלוץ כמו נונייז שרק מחפש שטחים לרוץ אליהם, ועם קשר ימני כמו סובוסלאי שרץ המון עם הכדור ברגל, וגם להעמיד את סאלח קרוב לשער. זה פשוט לא יעבוד, השלושה האלה משחקים על אותם שטחי מחיה וייתקעו אחד בשני. ההזזה של סאלח לקו הימני היא טבעית ונכונה במצב שנוצר.
    באותו הקשר שימו לב שבעוד שסאלח כן מצליח לעשות את השינוי בתפקיד משחקן מסיים לשחקן יוצר, דיאז בצד שמאל בינוני מאוד עם הכדור ברגל ומתקשה הרבה יותר.

לגבי המגן שנכנס לאמצע, זה מהלך מצוין ולא סתם הוא הפך לפנים של הכדורגל המודרני בשנה האחרונה. הוא מאפשר לך ליצור יתרון מספרי במרכז המגרש מבלי להתפשר על כמות השחקנים שאתה שולח להתקפה. בתור קבוצה שמחזיקה בכדור רוב הזמן זה היה מתבקש שנחקה את זה גם אנחנו, ואצלנו הפוטנציאל של המהלך הזה גדול פי כמה כי המגן שמקבל אצלנו את הכדור במרכז המגרש זה לא ווקר או זינצ׳נקו אלא טרנט שהוא שחקן עם טווח מסירה וראיית משחק בלתי מוגבלים. זה גם מאפשר לו להתמודד פחות ב1 על 1 באגף ימין שזו נקודת התורפה שלו.
    כשגומז עולה במקומו ברור שתורגש ירידה ברמה.

זה נכון שבמשחק אתמול היה גם עניין של מוטיבציה ירודה, אבל אני חושב שמה שראינו שם וגם מול לוטון אלו בעיקר חבלי לידה של קבוצה חדשה. אנחנו עדיין לא מספיק ממוקצעים בלפתוח הגנות צפופות ולהתמודד עם התקפות מעבר מהירות. יש לי תחושה שאנחנו הולכים לאבד נקודות גם מול ברנטפורד מאותן סיבות.
    העונה הזאת מזכירה לי את 2016/17 ו-2017/18 כשהכיוון המקצועי היה ברור אבל רמת הביצוע לא מספיק טובה. שינויים פרסונליים ובעיקר קשר אחורי כן יכולים לזרז את התהליך.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה שלי עם הפסקה ה1 שלך היא שהפרסונל הזה של הסגל הוא לא גזירה משמיים. הייתה לך שיטה שעבדה, תביא את השחקנים שיתאימו לשיטה. אתה מתאר לי מצב למה הפרסונל הזה דורש שיטה אחרת, אני שואל, במידה והפסקה הזאת נכונה, למה לא הביאו את השחקנים הנכונים לשיטה הקודמת?

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. Rushie Member

אתה באמת היית מעדיף שבמקום הנדרסון נביא עוד שחקן מוגבל כמוהו ולא סובוסלאי?
    אתה חושב שזה פשוט למצוא בשוק שחקן כמו פירמינו שייתן לך את הדברים שהוא ידע לתת?

זה לא עובד ככה. אז אתה מנסה בכל קיץ להביא את השחקנים הכי טובים שאתה יכול ואז משנה את השיטה כך שתתאים להם, ולא להיפך.
    גם גווארדיולה שזכה כמעט בהכל ויש לו אפשרות להביא כמעט כל שחקן שהוא רוצה שיתאים לשיטה שלו, החליט לשנות דברים ולחדש את השיטה ברגע שהייתה לו הזדמנות לשים ידיים על האלאנד. זה גם מה שעזר לו בסופו של דבר להביא את התואר שהיה חסר לו.
    קבוצה חייבת להשתנות ולהתחדש כל הזמן בעיניי, גם מבחינת פרסונאל וגם מבחינת רעיונות על הדשא.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 4)

1. oranfu