ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. k_700 Member

מה הוא עושה ממש טוב?
    כנראה מקדם את המשחק בכדרור הכי טוב מכל השחקנים בליברפול(ובצמרת הקשרים בליגה).
    הוא מקדם את המשחק במסירה בצורה יעילה, הוא כתובת לכדורים ישירים כי גם בכדרור הוא משאיר אבק לרוב מספרי ה8 בליגה, הוא כנראה אחד מה50-50 שמכניסים הכי הרבה כדורים לרחבות באנגליה השנה והוא איום על השער, הוא לוחץ מדהים והוא בעיקר נראה כמו איום בשליש האחרון week in week out. כאמור, צריך עם פינצטה למצוא אצלו הופעה של פחות מציון 7 העונה.
    כל זה מגובה גם בסטט׳ מכל סוג שרק תרצה למצוא.

תמשיך לאנוס לי את המציאות אני מווזלן במקרה שלו.

2. MaxAaRons Member

אל תזיין את השכל.
    כמה מצבי CCC הוא יצר נגד פורסט,ברייטון,נברטון,שיטי,פורסט שמול קבוצות אלו הוא שיחק דקות משמעותיות ולא פירורים?
    כמה דריבלים מוצלחים היו לו? מסירות מפתח? כמה בישולים ושערים יש לו במשחקים האלו?
    מה מרשים ב300 דקות משחק עלובות שלו בליגה????
    אתה משקר ?
    זה כמו שמאונט 8 היברידי?
    זה כמו שאמארבט פרוגרסיב פאסר?
    זה כמו שאוננה טופ 5 בליגה?
    זה כמו שכל האיטלקיות רוצות את מגוויר ?
    זה כמו שראשפורד צריך להיות ברשימה לבלון דאור?
    זה כמו שטן האח עשה עונה אדירה עונה שעברה?
    להמשיך?
    גראנברח שחקן מטומטם שבאיירן זרקו במחיר מופקע,אם היה שחקן לא היו מוכרים אותו.
    תפסיק כבר יא שמעאק.
    אחוז הפגיעה שלך זה 5% מתוך 100%

3. oranfu Member

גרבנבראח היה טוב מאוד בתחילת המשחק ואחרי זה דיי נעלם.

אני מאוד מרוצה ממה שראיתי ממנו עד עכשיו.
    מקווה שישמור על כשירות ויעבוד קשה והוא יכול בהחלט להתפתח לקשר לרמות הכי גבוהות מבחינתי.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצחיק לראות את שלל התירוצים שנותנים אוהדי ליברפול להגנה של ארנולד.
    כשיש טעות של איזה מגן בולט בעולם, ישר אני רואה טוויט "אם זה היה ארנולד לא היו מפסיקים לדבר על זה".
    כאילו ארנולד לא באמת עושה שגיאות, זאת התקשורת שמדגישה את השגיאות שלו, זה הכל בגלל סאות'גייט שלא רוצה לשחק איתו מגן.
    כשארנולד עושה שגיאה, זה כי הוא לא מתאמץ לא כי הוא לא מסוגל.

כמה אפשר להתכחש לזה שהוא לא עוצר אף ווינגר העונה? מהכי טובים להכי פחות טובים, 1 על 1 מולו זה מיסמאץ'. אנחנו נדרשים להביא עזרה או שהכדור עובר ברוחב בוודאות.

פעם אולי הוא היה יכול להגן, אני לא יודע, היום הוא לא מגן. בקישור או בספסל, תחליטו.

אמרתי כבר מזמן שלהערכתי קרה משהו מאחורי הקלעים, הוא בא לקלופ ואמר שהוא רוצה לשחק במרכז, מאז נולד כל עניין ההיברידי הזה.
    ארנולד עצמו מבין שהוא חלש הגנתית, הוא לא מתאים לעמדה וגרוע מכך - היא מגבילה את היכולות הפנומנליות שיש לו בניהול משחק.
    הוא נולד להיות פליימייקר. לא שמים שחקן כזה מגן ימני.

Scouser Tommy ו-Rushie אוהבים את זה.
  5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי ארנולד - בעיניי זה לא תירוץ להגיד שיש לו בעיה של חשק לעשות הגנה, ההיפך, זה הופך את זה לחמור יותר. אם הוא היה incompetent הגנתית הייתי הרבה יותר סלחן כלפיו. דווקא העובדה שכשהוא רוצה הוא יכול לתת יופי של משחקים בהגנה, הופכת את זה למעצבן הרבה יותר. ולגבי התפקוד שלו על המגרש... האמת שאני בעצמי כבר מבולבל לגבי מה אני מעדיף. נתחיל ממה בטוח לא. הוא בטוח לא 6 לדעתי. אם כבר ההפקרות ההגנתית שלו, אני מעדיף אותה בעמדת המגן הימני שגם ככה עולה מאוד גבוה, מאשר בקישור האחורי שהוא הקו הגנה האחרון לפני הבלמים. הוא גם לא 8 כרגע. הוא לא מספיק מאיים על השער, הטכניקה שלו משתפרת אבל הוא לא באמת מסוגל לעשות דריבלים מעמדות כאלה כמו סובוסלאי או חראפנברח, והתקרה של שניהם ואפילו של מאק אליסטר בעמדות האלה גבוהה יותר בעיניי.

אז מה הוא כן יכול להיות? במערכים אחרים, הוא יכול להיות ווינג באק מדהים, או אפילו קשר ימני ב4-4-2. אבל במציאות של ה4-3-3 שלנו אני חושב שרק מגן ימני. כן, אנחנו משלמים על זה, אבל היינו משלמים על זה פחות אם היה קשר אחורי רוצח בקישור, ואם הייתה איזושהי יציבות בעמדת הבלם הימני. שוב אני יודע שזה נשמע כאילו 2 שחקנים יעשו את ההבדל אבל בעיניי זה פשוט נכון. על הקישור האחורי דיברנו מספיק אבל צריך לדבר על הבלם ליד ואן דייק. קונאטה שאני מאוד אוהב לא מספיק כשיר ובינינו, גם לא עשה איזו קפיצת מדרגה מאז שנחת פה לפני שנתיים וחצי, וגם ככה לדעתי יותר נוח לו בצד שמאל של ההגנה. מאטיפ צריך לסיים את הדרך שלו בקבוצה בקיץ וגומז הוא כלבויניק לא רע בכלל לשמור בסגל אבל כאופציה רביעית מאחורי 3 בלמים כשירים. בלם ברמה גבוהה ליד ואן דייק היה משפיע המון על היציבות ההגנתית שלנו.

לגבי המשחק בחמישי, לקחתי כמה דברים ממנו. קלהר נתן 2 עצירות מצוינות והיה נראה לא רע, חשוב לנו לחודש-חודשיים הקרובים. גאקפו היה מעולה וגם נתן דקות מצוינות בשמאל ואמנם אני חופר על זה אבל מאוד הייתי רוצה לראות אותו פותח עם נונייז וסלאח. אליוט היה טוב מאוד וממשיך להתקדם לדעתי בשקט העונה. קוואנזה ממשיך להיראות טוב מאוד ברמות האלה, בהמשך למה שכתבתי על מצב הבלמים, חושב שבלם רציני במקום מאטיפ לצד ההתקדמות שלו ואנחנו טובים בעמדה הזאת. צימיקאס נכנס לקצב טוב. אחלה משחק בגדול אמנם מול יריבה חלשה אבל זה עדיין כיף לראות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

אני לא מנסה להגן עליו, אבל זאת עובדה שבמשך שנים לא היתה בעיה עם ההגנה שלו, הוא שיתק שחקני אגף מהכי טובים שיש כשרצנו לכל התארים.
    משהו קרה וזה על הזין שלו היום, זה לא ברור? הבחור לא רץ. הספרינט שלו בבישול לגאקפו רק חידד כמה זה לא עניין של פיזיות כי פתאום הוא דהר קדימה כשהמגרש היה פתוח לו לרוץ להתקפה עם הכדור כמו שבא לו.

כמו שאני רואה את זה אני לא מגן עליו אלא מבקר אותו כי זה אכן יותר חמור אם הבעיה היא בגישה שלו.
    ואם עוד היה איזה ספק אז האמירה שלו שבוע שעבר שהוא רוצה לשחק בקישור סוגרת לי את הפינה. הוא לא רואה את עצמו יותר כשחקן הגנה.

נולד להיות פליימייקר? זה אומר שהוא לא צריך לעבוד בלי הכדור?
    ואם הוא פליימייקר אז שיהיה פליימייקר. החרא ההיברידי הזה צריך להפסיק.

אני מסכים עם טומי, אני עדיין חושב שהעמדה שלו צריכה להיות עמדת המגן (אבל הימים האלה כנראה נגמרו).
    יכולת המסירה המדהימה שלו היא ערך מוסף כשהוא בעמדת המגן. כשהוא משחק במרכז הקישור הוא לא נותן לי מספיק חוץ מזה. למעשה הוא לא נותן כלום חוץ מזה כי דריבל אין לו, הוא לא מאיים מספיק על השער, הגנה גם בקישור הוא לא עושה.
    זה לא שאני חושב שאין לו יכולת, אבל כל עוד הוא לא יעבוד קשה גם בלי הכדור אני לא חושב שזה משנה איזה עמדות הוא יתפוס.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את הציטוט שלו, מעניין מה אמר?

אני לגמרי חושב שחובת ההוכחה עליו כרגע, באיזו עמדה שלא תהיה. אצל קלופ ובעצם אצל כל מאמן רציני אין שחקני לוקסוס כאלה, לא ב8, לא המגנים ובטח שלא בקישור האחורי. הוא רוצה להיות קשר אחורי? שישפר את ההגנה שלו וישחק 6. רוצה להיות 8? שישפר את ההתקפה ואת משחק הלחץ.

כרגע עם כל הביקורת והחוסר חשק שלו הוא עדיין שובר שוויון, אבל מכאן בגיל שלו יש 2 דרכים, או שהוא ייתן עוד קפיצת מדרגה וימצה את הפוטנציאל שלו להיות שחקן מהטובים בעולם, או שהוא ימשיך להיראות שאנן ויישאר במקום.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. oranfu Member

לא זוכר את המלים המדוייקות, אבל ברור מהדברים שלו שהוא רוצה לשחק בקישור.

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/23
  9. yakov_y YNWA

איזה עוול נעשה למקאליסטר בעמדה החדשה שלו,
    קלופ טועה בענק איתו ועם ארנולד.

מקאלסיטר כקשר השלישי במרכז השדה גם יודע לנהל משחק, גם מצטרף מקו שני לרחבה, גם איום בעיטה וגם מביא מספרים (יודע שעונה שעברה כבש הרבה מפנדל ועדיין).
    רק קלופ משחק איתו כ-6, בברייטון ובנבחרת הוא הצליח למעלה יותר.

הייתי מעדיף לשחק עם אנדו כ-6 ולשחרר את מקאליסטר למעלה ויהיו רוטציות בקישור שנהיה עמוק קצת.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה משחק מטורלל, לא חושב שאני זוכר משחק עם 4 שערים כאלה חריגים ביופיים מאז אולי סוארז נגד נוריץ׳. 4 סקרימרים פסיכיים, 2 מהפכים... חגיגת כדורגל.

ברמה המקצועית, זה נראה שקלופ מתחיל לאהוב את הרעיון של טרנט כ8. החילוף של אנדו בא לשלוח את טרנט עוד יותר קדימה אחרי שגומז עלה כמה דקות לפני כן ובסופו של דבר זה החילוף שהביא את המהפך. לא אופתע אם כבר ברביעי נראה את טרנט שם מהפתיחה לצד מאק וסובוסלאי. יהיה מרתק לראות לאן זה הולך, יש מצב שזה כבר בלתי נמנע למרות שרק שלשום כתבתי שאני לא חושב שהייתי משחק איתו שם. שער ענק לנצח את המשחק. אם היינו מועדון רציני הייתי אומר שעכשיו חודש נבחן את הדבר הזה לעומק, ואם מחליטים שטרנט קשר אז להביא כבר בינואר מגן ימני מהיר ויציב הגנתית.

הגנתית שוב היינו רכים מאוד, חושב שזה קצת לא הוגן לשפוט את קלהר על ספיגת השערים בהינתן שרק בגול השני היה לו סיכוי אמיתי וגם הוא היה מטווח קצר מאוד. הגול הראשון תוצאה של רכות בלתי נסבלת של מאטיפ וטרנט (בעמדות ההפוכות בגלל שטרנט נכנס למרכז), הגול השני הגנה גרועה בקרן כש3 שחקנים יצאו על חימנז ופשוט השאירו את טטה לבד, ובגול השלישי לדעתי גם לקונאטה, גם לואן דייק וכמובן לצימיקאס היה חלק. בגדול אף אחד ששיחק בהגנה במשחק הזה לא יצא נקי.

בהתקפה אני חושב שהשלישייה הייתה ביום חלש מאוד, ועדיין, נונייז וסלאח במעורבות כבדה מאוד בשני השערים שניצחו את המשחק, השניים האלה מכונות של מספרים. דיאז לדעתי היה הכי חלש מביניהם והייתי מנסה לפתוח עם גאקפו בשמאל מחרתיים, ההופעה שלו בחמישי הייתה נהדרת וגם אתמול בעיניי היה חלק דרמטי במהפך. בכל מקרה מזל שהעונה יש לנו גם קישור שיכול להבקיע ולייצר שערים.

נערך לאחרונה ב: ‏4/12/23
    Walkon אוהב/ת את זה.
  11. oranfu Member

לא יודע מה אנחנו עושים עם מקאליסטר וטרנט.
    אף אחד מהם לא קשר אחורי ואני לא בטוח מי מהם (וגרבנבראח) צריך לפתוח לצד סובוסלאי.
    עכשיו אין קשר אחורי רציני אז לשחק עם שלושתם ביחד זה כאילו הפיתרון, אבל זה בטח לא יכול להימשך לאורך זמן.

אני מסכים שאם רואים בטרנט קשר אז צריך להביא מגן ימני רציני ולסיים עם הסיפור הזה כי הוא פשוט עושה רע לכולם.

סלאח ונונייז אולי מכונות של מספרים אבל החלק הקדמי לא תורם מספיק לקבוצה. השיפור בפרסונל של הקישור עוזר למתן את הבעיה אבל אני חושב שבמבט קדימה צריך גם שם איזה שדרוג\שינוי. מאוד חסרה לי יכולת של שחקנים בחלק הקדמי לקחת כדור ולמתוח את ההגנה עם פעולות אישיות.

12. Rushie Member

נראה שגם קלופ עדיין לא סגור על מה הפתרון האידאלי לקישור והוא נהנה לבחון כל מיני אופציות שונות.
    הרעיון הכי מעניין על הנייר הוא להביא קשר אחורי אמיתי ומעליו סובוסלאי וגראבנברח, בפועל אני לא חושב שגראבנברח עדיין ברמה הנדרשת וגם מפסידים ככה את טרנט שנתן אתמול עוד הצצה לפוטנציאל הענק שיש לו כקשר.

אם זה תלוי בי הייתי הולך עם קשר אחורי חדש, טרנט וקצת מעליו סובוסלאי. אלכסיס וג׳ונס גיבוי לראשון, גראבנברח ואליוט גיבוי לשני. מכניס גם את באייצ׳טיץ׳ ללופ ברגע שהוא כשיר.
    מוכר טיאגו ואנדו.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב מילה על האופי של הקבוצה הזאת. עם זה שאיבדנו את המנהיגים הכי גדולים בחדר הלבשה בקיץ, אנחנו הקבוצה שהרוויחה הכי הרבה נקודות מעמדות חיסרון העונה. יש וייב חזק של אמונה שאנחנו יכולים לחזור מכל מצב, זה קריטי לבניית קבוצה שרצה לתארים.

ברגע שנסדר את עניין הקישור סופית ונתחזק בהגנה, הקבוצה הזאת נראית במסלול הנכון.

14. oranfu Member

משעשע.
    אני זוכר תקופות שסיפרו לי שהמנהיגות של חלק מהשחקנים האלה חשובה...

אני איתן בדעתי שהשחקן הכי גרוע בסגל לא יכול להיות מנהיג טוב. הוא יכול מקסימום להיות רס"ר.

15. k_700 Member

איזה מנהיגות איבדתם?
    הנדרסון ופאביניו? השני יודע לדבר?

באמת מדהים איך אתם נראים הרבה יותר טוב כשהחלפתם שני שחקנים שהיו כל כך חלשים בשחקנים נהדרים.

oranfu אוהב/ת את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 4)

1. Esomech