ליברפול 21/22 - The Last Dance?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏18/8/21.

1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה יש לאינטר לחפש אצלו אבל אם מוציאים עליו את הסכום הזה אז הרוח והמסורת של אדוארדס ממשיכים גם בלי האיש עצמו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. Ori8 Member

יש דיבור שסיכמנו עם פורטו על זכות ראשונים פאביו ויירה..
    מישהו שמע משהו ממקור אמין? מישהו יודע משהו על השחקן?

דווקא סוג של הסכם כזה עושה שכל ומרגיש לי שזה משהו שהמועדון רואה טעם בלעשות כרגע, דווקא אחרי דיאז והמאמץ הזריז שהושקע שם בשביל למנוע ממנו לעבור לקבוצה אחרת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Scouser Member

יש לך פה בפורום את הסקאוט הבכיר לענייני פורטוגלים. זוכר שהמליץ עליו פעם.

מינאמינו ב17 זה כמו האוריגי ב20 שניסינו לדחוף ואף אחד לא רצה.

Sent from my LE2113 using Tapatalk

4. oranfu Member

אם מישהי נותנת לנו 17 מיליון על מינאמינו צריך לחטוף את זה לפני שיספיקו להתחרט.
    אני אישית לא מאמין שנקבל עליו סכום כזה. גג גג גג 12 מיליון וגם זה דיי קשה לי לראות.

יש מועדונים שרצו את אוריגי ב-20 מיליון.
    הוא לא רצה לעבור.

לגבי פאביו ויירה - הידיעות האלה ממש נראות כמו בולשיט גדול.
    קושרנו אליו בעבר, אבל מאז הוא חתם חוזה חדש בפורטו ואני מאוד מתקשה להאמין שיש לנו סעיף שמאפשרלנו לקנות אותו ב-12 מיליון.
    אם אני לא טועה בפורטוגל כבר אמרו שהדיווח הזה הוא ממש לא נכון.
    מהמעט שראיתי ממנו לא התלהבתי. הוא מאוד טכני, אבל לא מהיר, לא פיזי במיוחד.
    לא חושב שמתאים לנו.

5. Ori8 Member

אני חושב שאתם מגזימים לגבי מינאמינו. לגמרי ראוי גם לפרמייר ליג, שלא לדבר על ליגות אחרות.

הפיניש שלו ברמה גבוהה מאוד וזה לא עניין של מה בכך גם אם מחוץ לרחבה הוא לא הרשים. שחקן קצת נטול עמדה ברורה וזה טיפה פגע בו בעיני. מה גם שקשה להרשים ולהיכנס לקצב בקבוצה כמו ליברפול כשאתה משחק פעם באף פעם.

האמת? לדעתי הוא לגמרי מסוגל להתקרב ל-20 בעונה בבונדסליגה באיזו קבוצה התקפית נחמדה. אני חושב שהוא יופי של רכש להרבה מאוד מועדונים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. oranfu Member

אין לו מה לחפש באנגליה.
    בעונה שעברה גם סוטון התייאשו ממנו.
    פיניש מצוין, נגיעה ראשונה מצוינת וכלום חוץ מזה.
    הוא חלש מאוד, הוא לא מהיר.
    זה לא שאין לו עמדה מוגדרת. הוא חלוץ\קשר התקפי אבל הוא לא מספיק טוב לשחק חלוץ אצלנו (לא יכול להתמודד פיזית באנגליה) אז לוקחים אותו לאגף כי אין מי שישחק שם כשנותנים לבכירים לנוח. ושם הוא בכלל אבוד בגלל שהוא איטי.
    הוא צריך ללכת לליגה חלשה יותר.

7. k_700 Member

הוא כבר לפני שנתיים קושר אליכם, אז באיזה דיבורים כביכול שרציתם לדחוף אותו באיזה טרייד עם גרוייץ(בדיחה של שחקן, גם בפורטוגל).
    נשמע לי הזוי ופתח לועדת חקירה אם נכון שיש לכם סעיף ראשונים על 12 מליון יורו. נשמע מונפץ. אין לו בכלל סעיף שחרור כזה בחוזה אז גם סעיף נמוך וגם זכות ראשונים.
    קשה לי להאמין שהוא לא היה אצליכם אתמול אם זה היה הסעיף.

מקצועית הוא מתפתח מפליימייקר לסוג של ברונו. כזה שמשחק 10, לפעמים פלס9.
    כתבתי עליו הרבה השנה, השחקן השני הכי טוב בפורטו אחרי דיאז, את המספרים ממש הוא התחיל לתת אחרי שדיאז עזב כשהמשחק התנקז יותר אליו, אבל גם לפני זה הוא היה פשוט מדהים העונה. כנראה השחקן הכי חשוב אצל קונססאו, בגיל 21.
    מאוד יציב, סוג של אול אראונד בהתקפה אבל לשחק איתו זה לשחק בסגנון אחר ובמערך אחר.
    הוא נער הפוסטר של הכדורגל הפורטוגלי, אחרי פליקס.
    מי שראה את האליפות אירופה בהמשכים בשנה שעברה עד גיל 21 ראה בגדול את שחקן הטורניר.

נשמע לי מצוץ מהאצבע שפורטו יגרדו עליו כל כך מעט.
    אחרי שנונו יצא מפורטוגל בקיץ, זה ה-כוכב של הכדורגל הפורטוגלי שעוד לא יצא החוצה וברור שזה יקרה.
    מתאים לו מאוד להגיע לסיטי.

8. Rushie Member

אם אני זוכר נכון הוא הבקיע מולנו העונה בבתים בליגת האלופות. באמת נראה כמו כישרון לא קטן.
    אני לא קראתי על סעיף של 12 מיליון אלא רק על first refusal. בכל מקרה זה לא היה מאיזשהו מקור אמין.

אני עד לפני חודש-חודשיים הייתי די בטוח שאם נביא מישהו לקישור זה הולך להיות טילמאנס ואני אחלה עם זה. קשר טוב שמאוד מתאים לנו. מאז התחילו הרבה דיבורים על צ'ואמני שאני לא מכיר.
    כמובן שהחלום זה בלינגהאם. מי שתשים עליו את היד (וכנראה שזה יקרה רק בקיץ הבא) תקבל קשר וורלד קלאס ל-15 שנים קדימה.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלינגהאם בהכרח טוב מצ'ומאני עבורנו?

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

יצוין שאת שניהם לא ראיתי הרבה אבל ממה שאני יודע, מבחינת סגנון השחקן - בלינגהאם שחקן יותר יעיל בשליש האחרון, טצ'ואמני יותר פיזי וחד הגנתית. בעיניי אנחנו יותר צריכים שחקן כמו בלינגהאם אבל אין לדעת מה התוכניות... מאוד תלוי אם בונים על קייטה אחרי העונה הזאת, אם הארווי יחזור להיות בורג משמעותי כמו בתחילת העונה. אם נניח התשובה לשתי השאלות האלה היא כן אז אולי דווקא שחקן שנותן יותר כיסוי הגנתי יהיה יותר מתאים.

Rushie ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  11. Rushie Member

מהמעט שהספקתי להכיר את צ'ואמני, שחקנים שונים.
    צ'ואמני מזכיר לי לי קצת את ביסומה, שידוע שהתעניינו בו תקופה ארוכה, באלגנטיות עם הכדור וביכולות הפיזיות בעיקר בהקשר של הגנה. אבל לפי מה שאומרים התקרה שלו יותר גבוהה.
    בלינגהאם הרבה יותר דינמי ובעיניי מדובר בפרוספקט הכי גדול באירופה בעמדה הזאת נכון להיום. שחקן שחייב להביא אם יש אפשרות.
    יתרון נוסף כמובן הוא זה שהוא אנגלי, אנחנו בשנתיים האחרונות עומדים על הגבול של מגבלת הזרים.

Scouser Tommy ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  12. oranfu Member

נקודה חשובה לגבי מכסת האנגלים.

13. alexshw Member

סיטי מיליון שנה לא עמדה בה. אז מה? צריך גם לבדוק אם בלינגהאם בכלל יחשב כהום גראון. הוא מגיל 16 בדורטמונד.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הכוונה לא עמדה בה?
    לא חושב שיש דרך לעקוף את זה.
    זה מדבר על הסגל הרחב, לא על ההרכב.

15. alexshw Member

לא עמדה ב 8 לפחות ולכן רשמה פחות מ 25 שחקנים בסגל ראשון באותה כמות הום גראונים שחסרים לה. החוק מדבר על מקסימום של לא הום גראונים שרושמים.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.