ליברפול 21/22 - The Last Dance?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏18/8/21.

1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההשוואה לטיאגו לא רלוונטית כי צריך קשר שישחק לצד טיאגו, לא במקומו.
    גם בעיניי טילמאנס קשר קצת סטטי מדי בשביל מה שאנחנו צריכים. כנ"ל מישהו כמו רובן נבס. אנחנו צריכים מנוע ופיזיות ליד טיאגו ופאביניו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. k_700 Member

סטטי אחרי העונה הזאת?
    לא חושב שראיתי את טילמאנס כל כך דינאמי בחיים כמו בעונה הזאת.
    השחקן הכנראה יחיד בסגל שלהם שמקבל ציון מצוין על העונה. הזכיר קצת את גונדוגן של העונה שעברה(הרבה כניסות לרחבה, שערים, יוצר מצבים מסוכנים, נראה בכל איזור).

נבס שחקן שבסגנון יותר דומה לטיאגו וגם לו לדעתי יש אפסייד גבוה מאוד.
    הוא משחק בוולבס, קבוצה שבכל השנים האחרונות נראית כקבוצה שאו שמשחקת מאוד הגנתית או שיש לה חסרונות ברורים מקדימה.
    הוא יהיה סחורה יותר חמה בשנה הבאה.
    מעניין אם תכנסו באיזשהו שלב בקי. גם למאבק על פאלהינה.
    המחיר שלו, 20 מליון פאונד. אחת הגניבות של הקיץ הזה.

3. Scouser Member

כל החוזים שנגמרים ב2023 מרגישים כמו התנהלות רעה מאוד שלנו.
    את אוריגי איבדנו בחינם במקום למכור, זה כנראה מה שיהיה עם עוד כמה שחקנים. במקום למכור שנה לפני אנחנו מתמהמהים ומשחררים בחינם, מישהו רואה אותנו מוכרים את בובי בקרוב? מצד שני, לא חושב שנאריך לו חוזה.

Sent from my LE2113 using Tapatalk

4. k_700 Member

אני חושב שהייתם פתוחים למכור את אוריגי מזמן.
    אף אחת לא באמת רצתה לשלם עליו כסף.

5. oranfu Member

גם טילמאנס וגם נבס לא מה שאנחנו צריכים.
    איטיים מדי. גם ככה הקישור שלנו לא אתלטי אז להוסיף עוד שחקנים איטיים?

את אוריגי רצו קבוצות, הוא לא רצה לעזוב.

חושב שעשו מה שצריך עם חוזים.
    מאנה וסלאח זה בעיה כי סלאח לא מוכן לחתום ומאנה הוא כנראה האופציה השניה שלנו.
    פירמינו במצב הזה כי אנחנו לא רוצים לחדש לו חוזה (כנראה) וכי גם מבינים שאם מישהי תשלם עליו זה גרושים אז מעדיפים שיישאר.
    מילנר על חוזה מתגלגל של שנה כל פעם בגלל הגיל שלו.
    היחיד שלדעתי היתה בעיה בהתנהלות מולו זה קייטה.

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל זאת בדיוק הנקודה מהעמוד הקודם, תיאגו יש לך ל30-35 משחקים בעונה בכל המסגרות. היסטורית זה המצב ואין סיבה לחשוב שזה ישתפר בגיל 31. למצוא קשר שיהיה מושלם גם להחליף את תיאגו כשצריך וגם לשחק בימין כשצריך, לא יקרה... אז טילמאנס אמנם איטי אבל כן זז נכון על המגרש, יש לו בעיטה מצוינת מרחוק (מה שיכול לעזור לו לאיים על השער מהעמדה הקדמית יותר), טווח מסירות מצוין ויכולת לנהל משחק ולהתמסר על שטח קטן. העבודה ההגנתית שלו גם אנדרייטד לדעתי. איטי אין ספק, השאלה האם שאר היתרונות שלו לא גוברים על זה.

בנוסף, כשאני מסתכל על האופציות שלנו לקשר הימני, אני רואה את הנדו (מקווה שבעונה הבאה כבר לא), אליוט, קרטיס, קייטה וככל הנראה קראבליו. אמנם אין פה מישהו שהוא כבר ברמה הנדרשת אבל יש פה שחקנים שיכולים לתת עבודה, בסגנונות שונים. עובדתית בלי אליוט וקראבליו לעמדה הזאת הגענו עד הסוף בכל המסגרות. כשאני מסתכל על העמדה של תיאגו, מי יכול לשחק שם חוץ ממנו? קייטה רך מדי, הנדו לדעתי שיחק שם אולי פעם אחת העונה וזה אומר הכל, מילנר זה מילנר, קרטיס כמדומני גם שיחק שם פעמים ספורות מאוד. אין מישהו שישחק בעמדה הזאת כשתיאגו פצוע וזה כרגע נראה לי יותר קריטי, אז אני מחפש שחקן יותר בסגנון של תיאגו שיכול גם לשחק בעמדה הימנית, מאשר שחקן שישחק בעמדה הימנית ואולי יכול לשחק גם בעמדת תיאגו.

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/22
  7. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם ויתרתם על טשואמני ומדברים על קשרים מהולנד, למה לא ריאן חראבנברח של אייאקס (או איך שלא כותבים את שמו)? יכול להשלים מעולה לדעתי קישור לצד תיאגו ופאביניו וגם הגנתית הוא בסדר גמור.

אם יש לכם 80-90M פנויים אז גם פרנקי דה יונג לא כזה מופרך. ליונייטד אולי יש את טן האח אבל לכם יש צ'מפיונס עונה הבאה, קבוצה נורמלית ואת ואן דייק...

8. k_700 Member

גראבנברח כבר חודשים נראה כמו דיל סגור עם באיירן.
    הדיווח האחרון שזה מרחק נגיעה מחתימה.

כשרון גדול מאוד אבל האם הוא כיום אפוי יותר מהצעירים שיש להם לקישור? לא חושב.

דה יונג על משכורת מטורפת(מה שהם לא נותנים לסלאח).
    היום מדווח שפסז׳ נכנסת לסיפור וגם סיטי מקושרת בנוסף ליונייטד(שבקלות תתן לו משכורת תואמת למה שברצלונה משלמת לו).

ליברפול לא תכנס פה לעסק על שחקן יקר עם משכורת גבוהה מאוד כשקבוצות כאלה מתחרות עליו.

9. oranfu Member

לא רואה מה טילמנס נותן לי.
    אני לא רואה אותנו הולכים ושמים 35+ מיליון על שחקן שספק אם הוא בכלל שחקן הרכב אצלנו.
    כלומר, מראש אני אומר שהוא יכול להחליף את טיאגו ואני בכלל לא פותר את הצורך בשחקן הרכב לעמדת הקשר בצד ימין.

עם כל הכבוד לזה שהוא אולי זז נכון על המגרש (הוא יכול לשחק בקבוצה דומיננטית שמשאירה הרבה שטחים ולהפעיל לחץ אינטנסיבי?), אי אפשר שעוד ועוד שחקני קישור אצלנו ייתנו לנו את אותם דברים (או, לחילופין, יהיו להם אותם חסרונות).
    כשאנחנו הולכים לעשות רכש אנחנו צריכים לחשוב איך השחקן משפר אותנו ולא איך הוא נותן לנו עוד מאותו דבר.
    מי שלא שם לב, לינדרס דיבר על הצורך ב"איזון" נכון בקישור. כלומר, אני ממש לא חושב שהם ירצו שחקן עם מאפינים דומים לטיאגו.
    אני מעריך שיירצו שחקן יותר פיזי ואתלטי, אבל אחד כזה שגם יכול לשחק תחת לחץ.
    כי שחקני קישור טכניים יש לנו היום (טיאגו, אליוט, ג'ונס). הם לא מנהלי משחק הילדים, אבל הם טכניים. לעומת זאת, קשר דינאמי יש לנו רק את הנדרסון (וגם זה כבר בירידה גדולה לעומת מה שהיה.

אם זה היה טילמנס לסגל ועוד קשר מוביל לעמדה הימנית זה היה מעולה.
    אבל זה לא ריאלי.

אני גם לא יודע מה התוכנית לגבי קראבליו. הוא מתוכנן לקישור?

אם יש לנו 70-80 מיליון פנויים */aaarofl
    אהבתי.

10. k_700 Member

לפי השמועות אתם הצעתם למונאקו הצעה שהם כבר קיבלו על 70 מליון פאונד על טכשומאני.
    אז כן יש לכם כמובן.

דה יונג זו עסקה מסובכת יותר כי המחיר יהיה לפונה מזה ועם חוזה גבוה מאוד(נכון לעכשיו הכי גבוה אצלכם בקבוצה).

11. oranfu Member

קודם כל, הניסוח משעשע.
    אין לנו כסף פנוי, גם בשביל טשואמני (אם וכאשר) אנחנו נצטרך לגייס כסף במכירות.

שנית, אני לא ראיתי כאלה ידיעות.
    ראיתי שהם רוצים משהו באזור ה-70 מיליון, אבל לא שהגענו איתם להסכמות (מניח שזה לא יהיה מכשול אחרת לא היינו מדברים איתו בכלל).
    עד לפני כמה שבועות המחיר הנדרש עליו היה באזור ה-50 לפי דיווחים ואני מעריך שזה יהיה יותר קרוב למחיר שמישהי תשלם עליו.

אני בכלל לא נכנס פה לעניין המשכורות.
    דה-יונג בטח יילך לסיטי.

12. k_700 Member

קח, מהכתבה של מאדוק שאתה ציינת.

המחיר עליו בשום שלב לא היה 50 מליון.
    בקיץ הקודם הם דחו הצעות של 60.

הדיווחים עוד מהחודש שעבר היו על איזור ה59-61 פלוס בונוסים(איזור ה70 מליון פאונד עסקה).
    אתם לגמרי הייתם אול אין שם ובצדק כי נראה שאתם יעד מאוד מועדף גם על השחקן והוא בהחלט כשרון ששווה את הסכום הזה ובראיה לעשור קדימה.

זה לא רק מאדוק.
    סנטי j וכל הכתבים האמינים של העולם דיווחו את אותם דיווחים שמאדוק זרק.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה מי צודק פה, כי באקו ומאדוק אומרים שהוא הולך לריאל, לאקיפ אומר שהוא הולך לליברפול.

יש לי תחושה שמאנה רוצה ללכת, מחפש אתגר חדש.
    יש שמועות בכיוון שלו, יש דממה בנושא חוזה חדש, מרגיש לי שהוא לא רוצה לחדש.

14. k_700 Member

ברור שהיום הוא פייבוריט ללכת לריאל מדריד.
    הם כרגע אול אין עליו, לפני שבוע כשכל העולם חשב שאמבמפה סגור שם הם לא התרכזו בו ולא התכוונו להוציא סכום כזה על שחקן שלא בטוח שרואה שם בכלל הרכב.

לפני שבוע זה מה שכל העיתונאים התיישרו עליו-

אורן אומר שאין לכם כסף ואולי הערכתם אותו ב50 מליון(רגע, 50 מליון יש ו60 מליון אין?).

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז למה בלאקיפ רשמו שהוא רוצה לעבור אלינו?