ליברפול 21/22 - The Last Dance?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏18/8/21.

1. oranfu Member

קאבאק הגיע בהשאלה, לא עלה כסף.
    דייויס עלה איזה מיליון וחצי.
    מינאמינו אכן היה רכש מפוצץ ב-7.5 מיליון. אתה יודע מה אתה מקבל ב-7.5 מיליון? אפילו לא את פיליפס (סירבנו להצעה של 7 מיליון עבורו השבוע).
    את ואן-דייק הבאנו אחרי שמכרנו את קוטיניו. בלי למכור כוכב אתה לא עושה רכש.

על רכש בינואר אני לא מפנטז אפילו.
    הלוואי הלוואי שיהיה בקיץ וגם זה אני בספק גדול.
    במקסימום נביא שחקן אחד, איזה 30 מיליון, אלא אם נמכור את סלאח ונשתמש בכסף הזה בשביל להביא עוד איזה שחקן או שניים.

Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  2. Esomech Member

שמע בדרך כלל בתקופה הזאת של השנה עם מדברים על תוכניות גדולות לקיץ ועל איזה War Chest שיש למועדון.

אולי עכשיו הם שוב טועים פשוט לצד השני

**הודעה זה נכתבה בציניות**

3. ZobyGadol Member

אדוארדס עשה בחלון הקודם מהלכי ידי אומן.
    את קבאק הוא הוציא משאלקה בעסקת השאלה בלי חובת רכישה. אם אני לא טועה זה עלה לנו מיליון פאונד.

בן דייוויס הגיע מפרסטון בתשלום אפ-פרונט של 500 אלף.

זה יוצא בדיוק את סכום ההשאלה של מינאמינו לסאות'המפטון (1.5 מיליון פאונד).

עד כדי כך אנחנו עלובים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. Footballover Member

ליברפול מרמים את המערכת עם 13 false positives? לא, אין מצב...

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה? זאת שאלה רצינית?

אם כן אז אחלה, מאוד הגיוני מצידך להניח שיורגן קלופ, שחטף הרגע קורונה ואיבד את פאקינג אמא שלו למחלה, ישתמש בה בשביל לדחות משחק בגביע שמעניין לו את הביצה מהרגע שדרך באנגליה.

אני אפילו לא מדבר על מה זה אומר עליך מבחינה אישיותית שאתה חושב שזאת אופציה. רק אינטלקטואלית. וזה... לא מחמיא לך ידידי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Footballover Member

מה הסיכוי שדבר כזה יקרה? באמת רוצה להבין. הסיכוי ל-false positive הוא 0.04 בקירוב. איך יכולים לקרות 13 כאלה? תחסוך לי את הטפות המוסר.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד לא התחלתי עם המוסר, זה מה שאני מנסה להגיד. נשאר בגזרת הלוגיקה והאינטיליגנציה.

- שנתיים אנחנו במגיפה, דחייה ראשונה שהמועדון הזה מבקש לאורך כל התקופה הזאת.
    - גביע הליגה זה מפעל שקלופ ליטרלי העדיף להעלות בו את הu23 לא פעם ולא פעמיים, אפילו לא היה אכפת לו מספיק כדי לבוא לאמן בחלק מהמקרים.
    - הסיכוי ל-false positives הוא 0.04 במה? על איזו בדיקה מדובר? מאיפה הנתונים שלך? מחבורה של דפ״רים בטוויטר? אתה יודע איזה בדיקות עושים בפרמיירליג? מה אתה מזיין לי בשכל תגיד? מילא לשאול שאלות אבל לזרוק מספרים מונפצים מהתחת זה כבר מעצבן.
    - איפה כתוב שהיו לנו 13? לא ראיתי מקום אחד אמין שכותב את זה אבל אולי פספסתי.
    - האם אתה חושב שבחרנו לרמות דווקא במפעל הכי חסר חשיבות מול פאקינג ארסנל? מה ההיגיון בזה? למה לא להשתמש בתוכנית המבריקה הזאת במשחק ליגה?
    - למה שקלופ יגיד בתקשורת שהיו false positives ויחשוף בכך את התוכנית הגאונית שלו? למה לא פשוט... לסתום את הפה?

למרות שבמקום להשקיע ולכתוב דברים ברורים מאליהם, אני צריך לשאול אותך: מה לדעתך קרה?

בהלם שאני מנהל את השיחה הזאת פה. קראתי את השטויות שאנשים כותבים בטוויטר ובאמת תהיתי מי יכול להיות מטומטם ברמות האלה. מסתבר שיותר אנשים ממה שאני חושב.

Bruno Fernandes, Scouser ו-oranfu אוהבים את זה.
  8. Footballover Member

אתה יכול פשוט להודות שפחדתם מארסנל, הכל טוב.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  9. oranfu Member

היה לנו מאוד חשוב לדחות ספיציפית את המשחק בגביע המיקי מאוס נגד ארסנל.

מוזר שדווקא נגד טוטנהאם וצ'לסי, בליגה, לא עשינו את השטיק הזה למרות שהיו חסרים לנו שחקנים משמעותיים.

אגב, סגרו אצלנו את מתחם האימונים לפי דרישה של משרד הבריאות, עד כמה שידוע לי. הלכו רחוק עם התוכנית הזדונית.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לול

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. k_700 Member

לילד לא ברור עדיין שכל מאומת עובר גם בדיקת pcr.
    אבל בטוויטר מישהו הפיץ פייקוש, איך הילדים של כולנו לא נשארים בטיקטוק?? מי החסר אחריות שנותן להם רשות להכנס לטוויטר??? חוסר אחריות.

12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

The 29-year-old said: “I want to stay, but it’s not in my hands. It’s in their hands. They know what I want. I’m not asking for crazy stuff.”

Salah, who is at the Africa Cup of Nations with Egypt, believes Liverpool’s offer should reflect what he has given to the club since his arrival from Roma in 2017.

“The thing is when you ask for something and they show you they can give you something,” he said, they should, “because they appreciate what you did for the club. I’ve been here for my fifth year now. I know the club very well. I love the fans. The fans love me. But with the administration, they have [been] told the situation. It’s in their hands.”

וואלה מאמין לו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. Scouser Member

עצוב לקרוא את זה.
    מאמין ומקווה שהבעלים לא עד כדי כך מטומטמים להיכנס לבור כזה מול האוהדים.

14. oranfu Member

לא מאמין בזונות האלה בשיט ועל הזין שלהם האוהדים.

אם הוא יחתום על חוזה חדש זה רק כי הם יגיעו למסקנה שיותר זול להם להחתים אותו מאשר לא להחתים אותו.
    אין לי ספק שכשזה יקרה הם גם יעשו על זה ספין גדול על ההשקעה שלהם במועדון למרות שברור לכל בר דעת שגם אם יקרה זה פשוט יהיה התירוץ שלהם לא לחזק את הקבוצה וגם למכור שחקנים אחרים.

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

חושב שהוא יחתום. FSG, כמובן, הם FSG, ולכן הם יחלבו את זה עד הטיפה האחרונה - יגרמו לזה להיראות כמו תהליך ארוך שמוציא את סלאח כאחד שמעמיד דרישות לא הגיוניות, ואת עצמם כאלה שבסוף נכנעו להן כי הם מבינים כמה הוא חשוב ואהוב אז הם חורגים מהדפוס הרגיל שלהם בשבילו. תראו כמה הם טובים אלינו.

זווית נוספת לדבר הזה - הקרבה לחלון ההעברות בקיץ. עדיין לא נכנסנו לעונת הספינים של חלון ההעברות (בינואר הם כבר לא צריכים ספינים - אוהדי ליברפול כבר הורגלו לחלוטין למציאות שבה אין חלון העברות בינואר), הם ימשכו את זה עד מרץ\אפריל כדי שיהיה אפשר מיד לשווק את זה כחיזוק הכי חשוב של הקיץ. זה צריך להיות טרי בזכרון של האוהדים, ועדיין חומר רלוונטי לספינים של השופרים, כשנפתח את 2023\2022 שוב עם אותו סגל של העונה, +- שחקן אחד אם יש לנו מזל.

oranfu אוהב/ת את זה.