ליגה ארצית: הפועל ירושלים וק.אתא בלאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י איגור .פ., ‏6/7/07.

1. הפועל_23 Member

אין עתיד לעוד קבוצה מת"א, זאת הבעיה הגדולה של בית"ר שמשון וזה יהיה קשה מאוד ללא קהל...

בעניין התקציב שחקנים תהיה בטוח שלא עברו את הפועל ר"ג (צ'קאנה וחסן כ-50 אלף דולר כל אחד לעונה)

2. הפועל_23 Member

מרמורק מנצחת 4-3 את הפועל פ"ת...
    שבוע גדול למרמורק במשחקי האימון (נצחונות על אשקלון והפועל פ"ת)

3. kfiros Member

לופא קדוש חתם בהפועל ירושלים

בכל מקרה המועמדות שלי לעלייה הן נס ציונה והפועל אשקלון כשאני רואה במאבק גם את בית"ר שמשון ובני טמרה כמועמדות פוטנציאליות, יתכן שבעתיד גם הפועל ירושלים תסומן (לופא קדוש מאמן מעולה ובגלל זה אני לא מוציא את הפועל ירושלים.. לאור הנסיבות הרבות שמונעות את מועמדותה לעלייה אפשר לומר)
    מועמדות לירידה: טירת הכרמל, כפר קנא, בני ג'דידה ועירוני קריית אתא.

4. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

לופא מתאים בדיוק לליגה הארצית.
    בלאומית הוא כבר נחשב כישלון, בכל מקרה, אני מקווה שהפועל ירושלים תעלה, אם לא השנה אז לפחות שנה הבאה ושיהיה כבר דרבי ירושלמי! (בליגת העל)

5. kfiros Member

כישלון?

אם זכרוני לא מטעה אותי הוא היה האחראי לעלייה של הפועל באר שבע בזמנו
    וגם זכה להערכה כשהדריך אותם בליגת העל
    הכניסה לבוץ של סכנין לא תרמה לו בוודאי

6. הרצליה Member

תסלח לי רק לשנייה
    :aaarofl: :aaarofl: :aaarofl: :aaarofl: :aaarofl: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx .

לופא קדוש מאז מאי 2003 הוא המאמן המוכר הגרוע ביותר בכדורגל הישראלי שנכשל בכל קבוצה שהוא דרך בה ללא יוצא מן הכלל, מאז ההפסד להפועל רמת גן בגמר הגביע עם הפועל באר שבע לופא קדוש הרס כל חלקה טובה אליה הוא הגיע.
    03\04, בכפר סבא נבנה סגל אדיר שצריך לעלות לליגת העל כבר במחזור ה-10 אלא שאדון קדוש לא עולה ליגה.
    04\05 מתחיל את העונה במכבי הרצליה ומוביל סגל לא רע בכלל לליגה הלאומית להישג שיא, מקום 9!, וואו מאמן ענק!
    האיכויות של הסגל ההוא הוכחו עם הגעת הקבוצה לגמר גביע ועלייה עם מרבית הסגל מהעונה הזו עונה לאחר מכן.
    ואם זה לא מספיק הוא גם הספיק לרדת ליגה עם הפועל באר שבע באותה עונה ולחטוף שישייה מהפועל חיפה.
    05\06-מגיע לבני סכנין במחזור 4,עוזב במחזור 25, הקבוצה יורדת ליגה.

העונה הוא הגיע לאחי נצרת במחזור ה-3 ועזב אותה במהלך הסיבוב השלישי כאשר כמה מפתיע היא מתחת לקו האדום, והפלא ופלא הקבוצה נשארה בליגה לאחר עזיבתו.

אפס ליצן שצריך כבר לצאת לפנסיה ולהעלם מהכדורגל הישראלי כמה שיותר מהר.

אה ואגב עכשיו נזכרתי שאת השחקן הענק,ענק,ענק שמופיע בחתימה שלי הוא רצה לשחרר ממכבי הרצליה לאחר המחזור ה-9 בעונת 04\05.

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/07
  7. The best of The best Member

לופא לארצית מאמן מצוין, נכון שהוא כבר פאסה, סוס מת וכ'ו... אבל לארצית הוא יהיה בסדר.
    מה שכן לא מבין אותו מה הוא צריך להכניס ראש בריא למיטה חולה ועוד בליגה השלישית, זה סיכון אדיר בשבילו כי אם הוא לא יצליח בירושלים הוא את הקריירה שלו גמר, ישאר ממנה רק השם, וגם השם בו בזמן פשוט ייעלם כליל ממפת האימון.

אלירן שארי קפטן קבוצת הנוער של מכבי ת"א ושחקנה של נס ציונה עד גיל נערים, חוזר לקבוצת האם לאחר שהוא לא השתלב בבוגרים של מכבי ת"א.
    כמו כן מסתמן כי לירן אלמלם בכל זאת יחזור לעונה הקרובה וישחק בשורות הכתומים.

8. הפועל_23 Member

אין דבר כזה לארצית מאמן מצויין...
    מי שמאמן טוב הוא מאמן טוב בכל הליגות, לופא קדוש אימן אי פעם בארצית שהוא יכול להיחשב כמבין משהו בליגה הזאת?

9. הפועל אשקלון Member

כן לופא לא לופא לא נראה לי שירושלים יעלו ליגה
    הם עדיין לא החתימו שחקן אחד רק עכשיו החתימו מאמן חלק מהאוהדים עדיין לא יודעים אם הם אוהדים עדיין את הפועל ירושלים
    לדעתי הכי הרבה הם יסיימו מקום 4-6

10. הרצליה Member

את הקריירה שלו הוא גמר במאי 2003.

11. הפועל_23 Member

OOPS

12. The best of The best Member

מי מחתים מאמן כמו לופא ל - 3 עונות (!!!) לא פחות ?
    עכשיו אני מבין איפה הקאץ'...
    לופא יחגוג וירושליים יקבלו צינור... פשוט טיפש מי שהחתים אותו ל 3 עונות, בצבא קוראים לזה צעירות..
    חבל חבל, אני כתום אבל ירושלים זו אימפריה וחבל שהם פתחו ככה ברגל שמאל. (לדעתי)

13. הפולני Member

עירוני קרית אתא עומדת לצרף עוד 2 שחקנים,המגן שרון לוי בוגר מחלקת הנוער של הפועל חיפה והחלוץ שי דהאן ששיחק בעונה שעברה בהפועל חיפה.

14. TariboWest Member

"עוד"? את מי היא כבר צירפה?

15. orend84 Member

פששש יש כבר 4 שחקנים !

TariboWest דודי שיחק בעונת 2005-6 בקבוצה ואני לא ממש עקבתי אז אין לי תשובה בשבילך