ליגה העל לנוער - 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏29/8/20.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עובדתית ברור שלמכבי תל אביב יש הרבה שחקנים שאפשר להשתמש בהם בעסקאות רכישה שהיא עושה (למרות שבמצב הכלכלי הנוכחי, לא יודע אם יהיו עוד עסקאות כאלה, גם על שחקנים צעירים עם כישרון לאור הצורך של קבוצות בכסף כאן ועכשיו), אבל מהעסקה הספציפית הזאת בני יהודה היא זאת שהרוויחה, קיבלה שחקן שנתן אחלה תקופה במועדון והיה שותף מרכזי לזכייה בגביע המדינה וגם הכניס למועדון ל מעט כסף, ובנוסף קיבלה חלוץ שגם נותן אצלה תפוקה ואולי גם הוא יכניס לה כסף. מכבי קיבלה מגן שבעיקר מחמם את הספסל ואני לא בטוח שהוא אי פעם יהיה מספיק טוב לשאיפות של מכבי, בטח אחרי אחד כמו ג'ראלדש שהיה כאן, ונתח קטן משחקן שכבר היה שלה.

2. Morientes Member

שוב הכוונה היא האם מכבי קיבלה מזה משהו או לא?
    זה לא משנה שבני יהודה הרוויחה, כי אנחנו שואלים האם למכבי יצא מזה משהו? כן היא לא שיחררה אותם בחינם היא קיבלה את קנדיל + חצי מיליון יורו(או 400 אלף יורו לא זוכר במדויק)
    אגב קנדיל יותר מהספיק, עונה ראשונה פה נתן עונה לא פחות טובה מדסה(אם לא יותר), והוא עוד יחזור לעצמו.
    גראלדש הוא לא יהיה, מצד שני כמה כבר גראלדשים היו פה?

3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

גם אם מתעקשים לא לראות בעסקת קנדיל משהו שהיטיב עם מכבי (מגן שאמנם בעונה האחרונה היה פחות טוב, אבל בעונה הראשונה היה טוב עם מקום בהרכב בערך חצי עונה. אגב אין לי מושג על אילו 400 אלף יורו מדבר משה בעניין צ'יבוטה, כי מכבי בוודאות החזיקו 50% ועוד הכניסו אחוזים קטנים נוספים כשני סולידריות, ובסך הכל מדובר על הכנסה יפה משחקן שלא הייתה למכבי כוונה לשתף כזר. גם דור סנאן זו חוכמה בדיעבד, ולמכבי עדיין יש 50% עליו), מכבי הכניסה בשנה האחרונה כ-400 אלף יורו במצטבר על מכירת אליאל פרץ, אור דסה ושון גולדברג.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתך קנדיל שווה ג׳אן פלוס צ׳יבוטה?

5. abcd Member

לפני כמה שנים הלכתי לאיזה חברה שבודקת אם מגיע לך החזרי מס אחרי ששמעתי על זה מחברים. בגדול הם עושים הכל ואתה משלם להם 20 אחוז.
    תוך לדעתי פחות מחודשיים כבר עשיתי נטו כמעט 4000 שקל.
    אז נכון שאם קצת מאמץ אולי הייתי חוסך את ה-20 אחוז האלה אבל בחיים לא הייתי עושה את זה לבד כמו שמכבי תל אביב בחיים לא היו מוציאים משהו מצ׳יבוטה וז׳אן.
    בני יהודה נתנו להם שחקן שהם רצו והשביחו את השחקן שקיבלו בתמורה, נשמע אחלה עסקה לכל הצדדים.

6. Morientes Member

בנוסף בני יהודה מכרה אותו, אם היה מבלה בספסל אצלנו היינו משחררים אותו בחינם באיזשהו שלב(הוא גם התבטא נגד מכבי לא מעט פעמים)

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועכשיו צ'יבוטה בדרך לליגה האיטלקית ב-3 מיליון יורו. בדיעבד היה עדיף להשאיר את צ'יבוטה. אין לי ספק שבמכבי הוא היה מצליח לפחות כמו צ'יקו אופואדו, ויכול להיות שהיינו יכולים לבצע עליו מכירה של 2-3 מיליון יורו. זה לדוגמא בעיניי רווח. שחקן שמצליח במועדון, וגם מחזיר את ההשקעה רבת השנים אחרי שעזר בתארים ונמכר לחו"ל.

בכלל בעיניים שלי מועדונים בארץ הסיבה שהם לא מגיעים לכלום באירופה, אין להם תארים, ואין להם המשכיות רבת שנים היא אפס השקעה בנוער. לא יכול להיות, בכל קבוצה בארץ, שכל עונה, לא עולים 2-3 שחקנים מהנוער לקבוצה הבוגרת ומזה שנתיים 1-2 מקבלים הרכב. לא יכול להיות.

8. Morientes Member

ציבוטה לא בהכרח היה מגיע לאותו מקום אם היה נשאר במכבי, סביר להניח שהוא היה מסופסל ובסופו של דבר משתחרר חינם מהחוזה שלו.
    לא היה לו מקום במכבי אז, גם בבני יהודה הוא לא היה כזה טוב.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. מצד אחד, 4 - 1 מרשים על מכבי תל אביב היום.

2. מצד שני, מדמון שהיה שחקן הרכב לא מעט העונה שיחק. גם אסקיאס שקיבל הזדמנות בבוגרת כבר בשנה שעברה והיה בסגל השנה, וגם אליגון שגם קיבל דקות והיה בסגל הבוגרת השנה שיחקו עם קבוצת הנוער.
    השאלה האם אליגון, אסקיאס ובעיקר מדמון ירדו בגלל הפגרה, או שיש כאן רוני לוי קלאסי שלא הולך לספור אותם עד סוף השנה אז מעדיפים להוריד אותם לנוער מאשר שיתייבשו ביציע בבוגרת.

https://scontent.ftlv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/166586148_2475367382587613_4268028211068217975_n.Xxx?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=amX-60GfggsAX8uInno&_nc_ht=scontent.ftlv1-1.fna&oh=989c00193bba78520a86f81143added7&oe=60887E07

10. yakov_y YNWA

@Sir Alex Ferguson
    ממש לא מרשים, כשראיתי את תוצאות היום בליגת הנוער ידעתי שתגיע כאן תגובה על המשחק.
    זה מזכיר לי סקורר שכובש רק בליגות קטנות ויש התלהבות, כמו לכבוש במשחקי אימון מבחינתי, אסביר:
    בעוד מכבי ת״א מתנהלת בצורה מושלמת (אפשר לראות את זה בשחקנים שהם מוציאים, אחת משתי המועדונים המצליחים בארץ), שום חריג גיל, אין שום שחקן 2002 אם אני לא טועה, גג שחקנים שמתחילים את העונה בגיל 17 ומסיימים בגיל 18.
    מנגד בב״ש כוכב המשחק היה שנתון 2001, במקום שיהיה שחקן בוגרים 2-3 שנים כבר הוא עדיין חכם על קטנים, היה עדיף שהיה מושאל בליגה א׳.

מכבי נתניה הפסידה 5-3 היום ואני מרוצה, כן יש חריגי גיל לצערי אבל אני מעדיף לסיים לדוגמא בתחתית עם הרבה שערים מאשר מקום 2, אפילו על תואר נוותר, תן לי שחקני התקפה שכובשים הרבה בליגת הנוער, שייקבלו ביטחון לקראת צ׳אנס בקבוצה הבוגרת, לא אכפת לי המיקום, מספרים חשוב.
    תוצאות בליגה הזאת לא רלוונטית, בכלל אם מאמן קבוצת הנוער בונקריסטית צריך להעיף אותו,
    שנתון 2003 ומשחק התקפי זה הדגש בנוער.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. הבולט במגרש היה איילי מדמון שלנו, שנתון 2003.

2. כמו שראית, כתבתי שגם עם הניצחון הספציפי מרשים ומלמד שיש חומר לעבוד איתו אצלנו, אם ימשיכו עם אסקיאס בנוער, ובטח ובטח אם יורידו את מדמון לנוער (השחקן הכי מוכשר שגדל אצלנו כבר הרבה מאוד שנים), אז מדובר בהחלטה שרק מלמדת שצדקו בקשר לרוני לוי.
    ככה לא מקדמים צעירים, בטח ובטח אחד כמו מדמון ששיחק לא מעט והרשים בבוגרת אצלנו השנה.

12. Telkiyski Member

גם הפועל ת"א מנצחת את מכבי. 3-1 בדרבי.

לשחקני הנוער של הפועל ת"א והפועל ב"ש תהיה הזכות לספר בעוד כמה שנים שאגדות הלה מיצייה האלה, שעד אז כבר ישחקו כנראה בלברקוזן, סמפדוריה או לסטר - "אותם ניצחתי בנוער" הם יוכלו לספר.

מזל שהמשחק אתמול שודר, שיהיו לזה הוכחות.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

"לעקוץ" על ניצחון בליגה לנוער מול קבוצה שהיא בבירור טובה ומוכשרת יותר וגם תפיק שחקנים טובים ומוצלחים יותר, זה כבר שיא חדש.

האמן לי שחיים בשקט עם 5 הפסדים בעונה בדרבי לנוער, בלי כיבושים בכלל, כל עוד מחלקת הנוער מפיקה את השחקנים שמפיקה.

14. alexshw Member

את מי היא כבר מפיקה?

15. Telkiyski Member

כמה תעופה עצמית.
    בנוהל.

ראיתי את המשחק, לא ראיתי שאתם קבוצה טובה ומוכשרת יותר.
    ולפי מה אתה ככ בטוח שהקבוצה שלכם "תפיק שחקנים טובים ומוצלחים יותר"?

בכלל,
    הגיע הזמן לשים דברים על השולחן.
    יש לכם בסגל 3-4 שחקנים טובים לרמת ליגה ישראלית מהנוער כרגע (פרז, יוני, חוזז וגלזר) - כולם בני 25-26.
    אין לכם שום שחקן בן 20-22 או אפילו 23 שאתה יכול להגיד עליו "וואו" כרגע או אפילו לסמן אותו כאיזה שחקן מוביל בליגת העל לעוד שנתיים - שלוש מהיום.

אז על מה כל הפוזה שלכם?
    על זה שיש לכם היום בהרכב 3-4 שחקנים שסיימו גיל נוער בשנת 2012 או 2013?
    איזה שחקן עלה מהנוער שלכם מאז 2014 או 2015 נניח שאפשר להגיד עליו שהוא איזה משהו מיוחד?
    כלום ושום דבר.

אבל העיקר הסיסמאות על כמה הנוער שלכם מדהים, ואיך התוצאה זה לא חשוב כי הרי הפסדתם וכשאתם מפסידים כידוע זה לא נחשב.

תמשיכו לעשות פוזות כלום.

לא הפיקה שום דבר חוץ מכמה שחקנים שאת העונה הזו יסיימו כשהם כבר בני 25-26 והתקרה הברורה שלהם היא להצליח בליגה הישראלית.
    אבל אין כמו יחצ ותעמולה.

ההבדל הוא שבנוער מכבי (עדיין) לא יכולה לקנות כל מה שזז ולהינות מהסגל החזק ביותר בפער (כי עדיין לא ברור מי הכי טוב) ולכן בנוער הדרבי לעיתים קרובות נצבע אדום.
    הם חכמים גדולים רק כשיש להם אמצעים שעולים בפער אלה של היריבה, גם בנוער.

אה סליחה, שכחתי את אילון "טלנטינו" אלמוג. מעקב של מילאן חביבי. נכתב בקוריירה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/4/21

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 3, אורחים: 11)

1. Milevskiy
  2. רון עמיקם
  3. עידן444