ליגת האלופות המחזור החמישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Dyer, ‏10/3/03.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

יום שלישי:

אינטר - ניוקאסל:
    משחק להיות או לחדול מבחינתה של ניוקאסל. פעם אחרונה ששתי הקבוצות נפגשו זה נגמר ככה:
    http://eur.news1.yimg.com/eur.yimg.com/xp/empics/20021127/23/2472931621.Xxx
    http://eur.news1.yimg.com/eur.yimg.com/xp/empics/20021127/22/997685300.Xxx
    http://eur.news1.yimg.com/eur.yimg.com/xp/empics/20021127/22/1364708199.Xxx
    http://eur.news1.yimg.com/eur.yimg.com/xp/empics/20021127/21/1463590562.Xxx
    http://eur.news1.yimg.com/eur.yimg.com/xp/empics/20021127/22/1595763864.Xxx סולאנו מעניק תקווה...
    http://eur.news1.yimg.com/eur.yimg.com/xp/empics/20021127/22/471797987.Xxx רקובה קובר את הרביעי.

הפעם ניוקאסל לא תיתן לזה לקרות. גם רקובה וגם קרספו לא יישחקו, איתם עוד כמה שחקנים של אינטר. בלאמי לראשונה מאז ששת הדקות ההן שהסתיימו בבכי (תרתי משמע) ישחק בליגת האלופות. אולם דווקא גיבן לא בטוח שישחק בגלל פציעה באצבע... נקווה לטוב...
    ניוקאסל חזרה לתמונת הסיכויים לאחר שני הנצחונות על לוורקוזן, אבל בשביל להוכיח שהיא באמת קבוצה גדולה היא צריכה ויכולה לנצח את אינטר. בכל מקרה ניוקאסל תשא עיניים למשחק השני. אם לוורקוזן תנצח וניוקאסל לא תפסיד, ניצחון 2-0 מול בארסה יעלה אותה. אם בארסה מנצחת וגם ניוקאסל, אז בארסה מגיעה לסט. ג'יימס פארק בהרכב חסר כי היא תיתן לכוכבים לנוח, אז לניוקאסל יש יותר סיכוי לנצח ולעלות. בכל מקרה המשחק מחר הוא משחק מפתח... אני לא רוצה להתנבא.

ברצלונה - לוורקוזן:
    לוורקוזן, שכבר סיימה אחרונה, רוצה לשמור על הכבוד שלה. ברצלונה רוצה להבטיח את מקומה בשלב הבא. אני לא בטוח שלוורקוזן תתאמץ במשחק הזה, מאבקי ההשרדות חשובים לה יותר. הימור שלי: 4-0 לבארסה.

אייאקס - ולנסיה:
    לאחר התבוסה המדהימה בבית לרומא, תנסה ולנסיה לנצח בחוץ את המוליכה אייאקס. לא ידוע לי על שחקנים שלא ישחקו. אייאקס מצדה תנסה לעשות עוד צעד לעבר ראשות הבית והעפלה לשלב הבא. שימו לב: עדיין לא הייתה שום הכרעה בין שלושת הקבוצות המוליכות בבית. אולי הפעם...? הימור שלי: 1-1.

ארסנל - רומא:
    ארסנל לא הצליחה לנצח בבית את אייאקס ו-ולנסיה, ובעצם הניצחון היחיד שלה היה באולימפיקו על רומא המתפוררת. אולם רומא הפגינה אופי מול ולנסיה כשהביסה אותה בחוץ 3-0, ובשביל להראות רצינות היא תרצה לנצח. יש לזכור לשמרות תוצאות התיקו הרבות, ארסנל עדיין לא הפסידה וקשה לי לראות את זה קורה בהייבורי. רומא תשתדל אבל לא יילך לה לדעתי. הימור שלי: 2-0 לארסנל.

אלה משחקי יום שלישי. הרחבה על משחקי יום רביעי תבוא בהמשך... בכל מקרה אלו הם:
    דורטמונד - לוקומוטיב מוסקבה.
    ריאל מדריד - מילאן.

יובנטוס - דפורטיבו.
    מנצ'סטר יונייטד - באזל.

2. שגיא Guest

משחק טוב שבא לבארסה על מנת לצאת מתקופת התיקו הנוראים הזאת...

הראש של לברקוזן כבר לא בליגת האלופות, ובארסה צריכה לנצל זאת עד תום, לעלות בטירוף ולדרוס את היריבים הפטתיים משהו...
    תוצאה אחרת מלבד ניצחון תחשב כלשון טוטאלי במשחק הזה.

משחק מעניין יהיה לאייאקס, שהוציא תוצאות תיקו מכובדות מארסנל העדיפה בהרבה, והיא תארח את ולנסיה, לאייאקס יש את היכולות והכלים לעצור את ולנסיה, אם זה בהגנה חכמה, או אם זה בהתקפות קטלניות, אני הולך דווקא על אייאקס שכמפתיעה התורנית. ניצחון להולנדים.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בברצלונה
    ויקטור ואלדז השוער שפתח את העונה אצל ואן-חאל זומן לראשונה בקנדצית אנטיץ' לסגל של בארסה.
    http://www.sport.es/media/articles/000000060000/000000060407000000069414.Xxx
    אם הוא הזמין אותו אז ככל הנראה שואלדז גם יפתח בהרכב.

ריקלמה איחר היום(שני) לאימון בארסה
    http://as.com/diarioas/media/200303/10/futbol/20030310dasdasftb_24_I_SCO.Xxx

בלברקוזן
    המאמן הכריז כבר שהמשחק באלופות בכלל לא מעניין אותו והראש של הקבוצה בהישרדות בליגה.

בריאל מדריד
    רונאלדו בספק גדול למשחק החשוב(לפי העיתונים בספרד,לדעתי הסיפור כבר גמור ריאל בשלב הבא) של ריאל מול מילאן שבאה עם 4 ניצחונות רצופים של 1-0 בשלב השני,לעומתו איבן הלגרה חזר לאימונים ויהיה כשיר למשחק.

באינטר
    ללא מוחאמד קאלון,הרנן קרספו,אלבארו רקובה וגבריאל באטיסטוטה תנסה אינטר לנצח את ניוקאסל העיקשת.

רגע האמת של ארסנל יהיה מחרתיים כאשר היא תארח את רומא, ולנסיה שנמצאת בחצי משברון תרצה לצאת ממנו באמסטרדם ארינה של איאקס ללא מידו שהושאל השבוע לסלטה עד סיום העונה,קומאן והילדים קרובים לרבע גמר.

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריקלמה צפוי לפתוח היום במשחק של בארסה,מנדייטה ישחק בקישור אחורי כמו בימיו הגדולים בולנסיה...

http://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/20030311a/60_archivo55_graphic_10_1_2_20030311_YBA01M1.Xxx.Xxx

5. שגיא Guest

נו באמת...
    במקום לעלות עם שני חלוצים, קלייברט וסביולה, ולדרוס את הגרמנים, אנטיץ' בחר אחרת ומושיב את הארנבון על הספסל.
    אני הייתי מציב אותו בהרכב מקום מנדייטה או ריקלמה.
    יש למאמנים נטייה להכניס אותו רק כשהם מרגישים סכנה, או פיגור מסויים.
    למה לא לפתוח איתו, לתקוף, ולסגור את המשחק כבר בתחילתו, למה לעשות חיים קשים לבארסה ולחכות ולחכות ולחכות, אז להיכנס ללחץ לקראת הסיום, לא מובן לי.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ערב אדיר מתוצרת ליגת האלופות מחכה לנו, 3 משחקים מתוך ה-4 הם מכריעים. כמובן המשחק של ברצלונה נגד לברקוזן לא אמור לשנות שום דבר.

אינטר באה פייבוריטית נגד ניוקאסל אבל לי יש הרגשה שהסיכויים של ניוקאסל די טובים, אינטר באה בהרכב די חסר וניוקאסל נמצאת בפורמה טובה למרות ההפסד בליגה למידלסברו. אני צופה פה משחק מעניין וממש אני לא יודע להגיד מה לדעתי יהיה כאן כי באמת הכל יכול לקרות.

איאקס יודעת שאסור לה להפסיד בבית ומצד שני גם תיקו יכול די לסבך אותה אז אני מקווה שאיאקס תעלה במטרה לנצח ואם היא תשחק כמו שהיא יודעת בתוספת המגרש הביתי אני חושב שהיא תנצח את ולנסיה שמבחינתה זה משחק על החיים ועל המוות, עדיין תיקו ישאיר אותה בתמונה אבל אז במחזור האחרון היא לא תהיה תלויה בעצמה. אני מקווה לניצחון של איאקס.

רומא רוצה להפתיע שוב את כל אירופה אחרי השלישייה שהכניסה לרישתה של ולנסיה במסטאייה אבל אני לא חושב שארסנל תרשה לעצמה לספוג הפסד בית בשלב כזה מכריע מה גם שאם כל הכבוד לרומא, היא לא בין הטובות באירופה. אני חושב שארסנל תנצח כאן.

7. Julian Joachim Member

לירן למה אתה חושב שאינטר באה כפייבוריטית למשחק הזה?

לדעתי אם ניוקאסל(ניופולדש) לא מנצחים הערב, הם פראיירים. משחק קשה על הנייר, אבל תכל'ס בלי חצי סגל אינטר לא ממש ברמה של ניוקאסל. למרות שאחרי המשחק ביום שבת מול בורו אני כבר לא בטוח לגבי הרמה בקבוצה הצפונית...

בכל מקרה, עם שני החלוצים, והקישור המהיר והתוסס ניוקאסל צריכה מהפתיחה להכתיב את הקצב ולהעביר הרבה כדורים דרך האגפים, שם לדעתי מצוי היתרון הגדול ביותר שלהם.

8. inter-zone Member

הרבה תלוי באיזה אינטר יחליט הקטור להעמיד היום על המגרש..
    אני מקווה שלא נראה אינטר מבוקרת, שפותחת לדבר עם ויירי בחוד, ואין תנועה לעזרתו, וכל המשחק של אינטר יהיה מבוסס על כדורים שעפים לידו וגם הוא לבדו לא יכול לעשות איתם כלום.
    ככה הייתה נראה אינטר בשני המשחקים האחרונים בליגת האלופות.

האינטר השנייה שאנו יכולים לראות, זה אינטר תופקנית, עם שני חלוצים באמצע, שעוד חולץ מהיר מצטרף לויירי (בדמותו של קרספו הפצוע) זה קצת בעיה מחבינתו של קופר, באטיסטוטה לא יכול לשחק במפעל ורקובה מושעה...מה שמשאיר לו בסגל רק עוד חלוץ אחד פרט לויירי וזה מרטינס חסר הניסיון.
    עוד מפתח למשחק היום של אינטר, הוא מרכז הקישור, די באיג'ו יהיה חייב להיות יותר פעיל, ולא יתכן שכמו במשחקים האחרונים הוא לא יצליח לנהל את המשחק.
    מול בארסה אינטר לא הצליחה לצאת להתקפה אחת מסודרת, והתרכזה רק בלהתגונן.

אינטר של הליגה שונה בהרבה משל ליגת האלופות, אולי בגלל פחד מסוים שנוצר אצל קופר במפעל. אינטר יודעת היא חייבת לנצח היום כדי לעלות..

9. gilb Member

למרות שזו לא פעם ראשונה, ארסנל הפתיעה את כולנו בתוצאת תיקו עלובה מול קבוצת מרכז טבלה באיטליה, ועוד ב 10 שחקנים.
    פשוט לא מגיע לארסנל לעלות שלב, אלה אם הם יפתיעו שוב(לטובה לשם שינוי) בשבוע הבא מול ולנסיה .

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איאקס סיימה בתיקו 1 עם ולנסיה אחרי שולנסיה עלתה ראשונה ליתרון 1-0 מפנדל של קילי גונזאלס(28),פאסנן השווה בדקה ה57 אחרי הגבהה של מאקסוול.

ארסנל איכזבה שוב כאשר לא הצליח לנצח את רומא ששיחקה מהדקה ה22 ב10 שחקנים ולא סתם שחקן הורחק,אלה פרנצ'סקו טוטי שסיים את ליגת האלופות העונה (ככל הנראה).

דקה 12,כדור קרן של וילטורד ישר לראש של ויירה ויש 1-0 מהיר לארסנל,אבל 2 בתוך תופסת הזמן של המחצית הראשונה,כדור ארוך של אמרסון מגיע ישר לקאסנו שלבד מול סימן עובר אותו וכובש.

בארסה ניצחה את באייר לברקוזן 2-0 משחק שהיה אמור להיות קל אבל היה קשה לבארסה,סאביולה בדקה ה17 העלה את הקאטלונים ל1-0,בדקה ה49 דה-בור עם עזרה קטנה של מגן לברקוזן קבע 2-0.ריקלמה היה טוב(אחרי שפתח פעם שלישית רצופה במדי בארסה) קלייברט המשיך להיות חלש,ובונאנו גם לא הבריק כל כך...

אינטר שהגיעה ללא 5 שחקני הרכב חילצה תיקו מניוקאסל.שירר העלה את ניוקאסל בדקה ה42 ל1-0... 2 דקות בתוך המחצית השנייה 'בובו' כבש את הראשון שלו העונה בליגת האלופות.עברו עוד 2 דקות ושירר מנצל טעות בהגנת אינטר ומעלה ל2-1. בדקה ה61 השווה איבן קורדובה בנגיחה ל2-2 וככל הנראה מעלה את אינטר לשלב הבא (שלא אמורה להתקשות בשבוע הבא בבאי ארינה).

הערב
    איזה משחקים מחכים לנו הערב,ריבאלדו יגיע עם מילאן לדרבי פרטי עם ריאל מדריד בצד השני היה אמור להיות דרבי פרטי לרונאלדו אבל הוא יעדר ככל הנראה מהמשחק אלה עם כן יש לרופאים של ריאל זריקות פלא.

יובה תארח בדל-אלפי את דפורטיבו לה קורוניה במשחק של חיים או מוות אחת הקבוצות שתנצח ככל הנראה תעפיל יחד עם יונייטד.

ויונייטד תארח את באזל,או כמו שמודי אמר באזלונה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx , למשחק חסר חשיבות שבו המארחת תנסה לחגוג הערב עם ים של שערים.

ברוסיה דורטמונד מארחת את לוקומטיב מוסקבה כשהכל ברור לה,ניצחון ולרוץ ישר לרדיו לשמוע מה עושה ריאל בבירנבאו.

מנצ'סטר יונייטד,מילאן ובארסה הבטיחו את המקום הראשון בביתם,שאם אני לא טועה מקנה להם מפגש עם הקבוצות שיסיימו במקום השני בבתים האחרים...
    ומי שמפנטז ברבע גמר על מפגש בארסה-ריאל אני מצטער לנפץ לו את החלום הזה כי ברבע הגמר לא יכולה קבוצה מאותה מדינה להפגש..
    אבל אם יצא מצב שיובה בבית שלה ואינטר בבית שלה ורומא בבית שלה יסיימו במקום השני כאן כבר לא תיהיה ברירה ומילאן תפגוש את אחת מהם..

אבל לפני שאנחנו מסכמים ומחשבים את הסיכויים של רבע הגמר , יש לנו חצי מחזור היום ועוד מחזור בשבוע הבא...

11. gilb Member

אני לא חושב שהחוקיות הזו תקפה לרבע הגמר, וכמו שציינת מבחינה הסתברותית כנראה וזה בלתי אפשרי למנוע מפגשים כאלה.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הבית של איאקס, ארסנל וכו' זה הבית הכי צמוד ומותח שאני זוכר.
    פשוט מדהים מה שקורה שם, רומא שהספדתי אותה כל כך יכולה לעלות וזה רק אם היא תנצח בבית את איאקס. המצב פה די מסובך אבל יש דבר אחד בטוח- מי שתנצח תעלה.

בשביל הכדורגל אני חושב בארסנל וולנסיה הם ההכי טובות אבל כאוהב הולנד אני מתפלל שאיאקס תעלה, זה יעלה זיכרונות ישנים וטובים.

בקשר לניוקאסל, מילה אחת יש לי להגיד עליהם- פראיירים!!!!!!! אינטר שיחקה בלי הרבה שחקני התקפה ולמרות זאת ולמרות שהוליכה פעמיים היא לא הצליחה לנצח. אני מצטער דייר אבל אני לא רואה את ניוקאסל עוברת את הסיבוב הזה בגלל שאינטר ככל הנראה תנצח את לברקוזן האומללה.

13. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

נקווה שלוורקוזן תשמור על הכבוד שלה, בבית עם 0 נקודות מול האוהדים שדורשים כבוד...
    לגבי המשחק:
    היה משחק ענק, ניוקאסל הייתה הרבה יותר טובה והגיע לה לנצח. אבל בלי אם ואם..... כי אם סולאנו היה שולח את הכדור האדיר הזה פנימה, או אחרי זה, או ג'נאס בסיום, או בלאמי לא היה נופל וכוס עמאק זה מעצבן. הגיע לניוקאסל לנצח, היא שיחקה יותר טוב והגיעה ליותר מצבים. היא סגרה נהדר בהגנה ותקפה בצורת גלים. התקפה אחר התקפה. כולם היו מצוינים, אבל אני עדיין עצבני על בראמבל, שהפקיר את ההגנה בגול הראשון ובגללו ספגנו אותו. ניוקסל יכולה לעלות, היא תנצח את בארסה, אבל לא בטוח שזה יספיק.

14. RVN Member

יונטוס - לה קורוניה

הגברת הזקנה מגיע בלי דל פיירו ללה קורוניה. ניצחון יבטיח כמעט בבטיחות את העליה שלה לרבע הגמר (עם מנצסטר תנצח את באזל). אחרי 2-2 שפעמים חזרה מפיגור בלה קורוניה יובנטוס מגיע מעודדת מהליגה האיטלקית אחרי נצחון על אודינזה אם פאר של 3 נקודות ממילאן.
    אני מקווה לניצחון של לה קורוניה אבל לצערי יובנטוס ינצחו בגלל ביתיות.

מנצסטר - באזל

מנצסטר צפויה לפתוח בלי הכוכבים שלהם כדי לתת להם לנוח לליגה, למרות זאת אני צופה ניצחון על באזל המפתיעים שעשו בנתיים עונה נפלאה.
    באזל תחסר את אנטוניו אספוזיטו ואיבן ארגיץ' הפצועים.
    למנצסטר צפוי ניצחון חלק על באזל למרות חסרונום של כל הכוכבים.

ריאל מדריד - מילאן

המשחק של המחזור, שתי מועמדות רציניות לתואר של ליגת האלופות.
    ריאל מגיע אחרי ניצחון 4-1 על סאנטאדר והיא בכושר מצוין וזה לא משנה שהיה תחסר את רונאלדו שלא מוסיף לסוללת הכוכבים שכבר יש שם.
    מילאן שכבר עלתה לא צפויה לחלק מתנות לריאל שזהו משחק על הכבוד של שני הכבוצות והיוקרה. העליה של ריאל בידיים שלה שהיא מובילה בנקודה על דורטמונד.

ברוסיה דורטמונד - לוקומוטיב

לוקומוטיב בכושר טוב אחרי הניצחון 4-3 על צסק"א מוסקווה בסופר קאפ. לאומת זאת דורטמונד הפסידה למינשנגלדבאך והיא בפיגור של 13 נקודות מול באיירן בליגה הגרמנית.
    אם דורטמונד רוצה לשמור על סיכוי לעלות היא חייבת לנצח את לוקומוטיב.
    אני צופה ניצחון של דורטמונד.

15. gilb Member

זהו גם הבית החלש ביותר מכל הבתים, לאף קבוצה בבית הזה לא מגיע להיות ברבע הגמר
    ואלו שיעלו, קרוב לוודאי שיעופו.