ליגת האלופות - מח' 4

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏5/11/19.

1. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא שמעתי או קראתי אף אחד מלבד אוהדי איאקס בפורום הזה שטוען שהשופט טעה. לא יכול לתת צהוב על שתי העבירות? למה? אתה יכול לעגן את זה בציטוט מהחוקה?

לא הולכים ל-VAR על נבדל שנשרק. לכן כל מה שקרה לאחר הנפת הדגל (שהיתה טעות) לא נלקח בחשבון.

למה היום זה גם, וגם וגם? כי א-ל-ה ה-ח-ו-ק-י-ם.

כמו לדבר עם ילדים. עשו לי, אכלו לי, שתו לי.

Gianzola, golding ו-FreakinMoney אוהבים את זה.
  2. Sturridge Member

אתה יכול.

מכל הקבוצות בעולם אופ״א תעזור לצ’לסי. אוקיי.
    תגידו תודה שהיו 4 דקות הארכה (ועוד שרק ב-3:50) ולא הספקתם להפסיד.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@ChelseaPensioner
    אין לך טיעונים ולכן אתה מדבר מלמעלה. דווקא בגלל שאתה מסתתר מאחורי עצים אתה יוצא בדיון הזה מאד חלש.

אני לא נאיבי. פוליטיקה היא חלק מהמשחק. מתי שיש רגע של מחלוקת לרב הולכים עם אלה שיותר עשירים, שיש להם יותר מה להציע/כח במפעל או ליגה. בליגה ההולנדית אייאקס נהנית הרבה פעמים מרגעי מחלוקת. במוקדמות קיבלנו במקרה אחד עזרה מהשופט (גם פנדל על יד). אני לפחות כנה. לא קשה להודות שרוקי נתן לכם היום דחיפה יפה בגב. בסה"כ כל שופט היה מוציא שני אדומים ופנדל גבולי לקבוצה שלך....די, תפסיק להתנשא לספר לי "שרק אוהדי אייאקס כועסים". אולי אחרים היו עסוקים עם משחקים אחרים....

נערך לאחרונה ב: ‏6/11/19
    Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  4. VAR Member

מחצית שיכולה להפוך עונה שלמה. וגם כזו שאזכור כל החיים

https://i.ibb.co/tBx0QQ3/IMG-20191105-223432.Xxx

במחיר הזה תקנה אולי רגל אחת שלו. וגם אז יכניסו לך Buy Back Clause כמו שהם עושים לכל יוצא מחלקת הנוער שלהם, כך שדה פקטו המקסימום שאפשר לעשות זה להאריך את ההשאלה שלו. לדעתי הוא כבר היום יותר טוב מכל מגן של ריאל ככה שיש לך עד סוף העונה להנות ממנו.

5. Ajax Amsterdam Member

6. TooKy Member

ההודעה הכי מפגרת שקראתי העונה, ברכותי.

7. VAR Member

מה הקשר.

ראיתי את התקציר, האולי טעות היחידה ששמתי לב אליה זה בפסילת השער של אספיליקווטה. לא שמתי לב לנגיעת יד של אף אחד אבל לא שמעתי על מישהו שמתלונן על ההחלטה הזאת אז כנראה שזה רק אני. להשוות את זה לכתם הכי גדול בהיסטוריה של ליגת האלופות זה להעליב את האינטיליגנציה.

oranfu, Footballover ו-golding אוהבים את זה.
  8. Ajax Amsterdam Member

בואנה אנשים מה נהיה עם השפה שלכם, לא רק שהיא ארסית , לא מכבדת, מזלזלת היא גם חסרת טיעונים. הבית שלי באייסקור זה פורום הכדורגל עולמי אל תתנו לי להגעל ממנו

Roma, de Middenweg ו-Gary Cahill אוהבים את זה.
  9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

שיפוט נהדר. אפשר להסביר לי איפה בדיוק הפנדל של פלטמן בגול הראשון של צ'לסי? רגע רגע, עבירה ברורה על בלינד בתחילת המהלך שהוביל לפנדל ול2 אדומים, משום מה הVAR אמור לבדוק הכל מתחילת המהלך שהוביל לגול, אבל בפנדל (שבסוף היה גולל..) ברור שלא. ועל מה ולמה צהוב שני לפלטמן, הכדור טס לו ליד, שטיפה זז מהגוף. פנדל? נגיד, אולי מה הקשר צהוב שני.

אין ספק שכל קבוצה מקבלת 2 אדומים ופנדל באותו מהלך כל יום, בטוח אותו מהלך היה נשרק נגד ריאל בברנבאו או נגד ברצלונה בקאמפ נואו או נגד יונייטד באולד טראפורד. ועבירה ברורה על בלינד לפני, ופנדל בגול הראשון.
    ברור, אחלה שיפוט.

אה כן, מה עם הגול השני של צ'לסי?
    https://pbs.twimg.com/media/EIpXqf1WwAAf6bU?format=Xxx&name=4096x4096

kraz11, de Middenweg, AFCA ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  10. VAR Member

לא כל קבוצה מקבלת 2 אדומים באותו מהלך. גם אייאקס לא. היא קיבלה שני צהובים. סופר מוצדקים. ומה לעשות שזה היה צהוב שני בשני המקרים? על מה אתה מתלונן בעצם? שהשופט נתן יתרון? שהשופט לא התחשב במי שיש לו כבר צהוב?
    היה פנדל ברור על פוליסיק. לא חייב כיסוח בשביל לשרוק. היה מגע שבמהלך כזה יכול להפיל שחקן והוא לא גלש לכדור.
    מהתקציר אי אפשר לראות את תחילת המהלך שהוביל ל2 האדומים.

התסכול שלך מובן כי היה כאן רצף מקרים נדיר מאוד שהוביל לאן שהוביל ולא כיף להיות בצד הזה, אבל לא הייתה פה אף החלטה לא נכונה. אני כן מסכים איתך שצריכה להיות אחידות טובה יותר אבל הפתרון הוא לא לבוא בטענות לשופטים שצודקים אלא לאלה שטועים.

וכן מרגישים תזוזה. באיירן בשבת האחרונה למשל. אין שופט בגרמניה עם ביצים לשלוף אדום לבואטנג בדקה 9 בלי שיש לו אפשרות לצפות בהילוך החוזר.

golding אוהב/ת את זה.
  11. golding מנהלים

האמת שהכדור כבר מחוץ לרגל בתמונה הזו. אתמול הייתי משוכנע שזה נבדל, אחרי שאני רואה את זה? פחות.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הפאול הברור על בלינד שנייה לפני המהלך של הפנדל והאדומים:

13. VAR Member

this media could not be played

היה נבדל בשער של אספי. אבל כמובן שזה משהו שרק שופט הVAR יכול לראות.

14. VAR Member

עוד כמה סנטים על המשחק אתמול

אני אומר את זה כבר מיליון פעמים - גישה למשחק זה הכל בכדורגל. כשמריו גצה שם את הכדור על תיבת ה5 של הנדנוביץ׳ כדי לזרז את חידוש המשחק רגעים ספורים אחרי השער הראשון, ידעתי שהשער הבא וזה שאחריו הם עניין של זמן. אני לא מבין מה הסיבה שדברים כאלה לא קורים מהדקה הראשונה. כישרון מעולם לא היה חסר לקבוצה הזאת ובטח לא העונה. אבל הגישה שלנו למשחק כל כך מחורבנת, עד כדי כך שצריך דרדלה של המגן כדי להתחיל לשחק כמו שהקבוצה הזאת יודעת ומסוגלת לשחק. שמרקו רויס יגיד מה שהוא רוצה אבל זה עניין מנטלי ולא שום דבר אחר.

יוליאן בראנדט לא מחובר בשיט לקבוצה עדיין, עד כדי כך ש70 דקות הוא היה דה פקטו שחקן נוסף של אינטר. אבל ב20 דקות האחרונות הוא הפגין גאונות שיש למעט מאוד שחקנים. מאמן שיודע להשתמש בו נכון יכול להפוך אותו לשחקן ברמה של דה ברוינה. אני לא בטוח שפאברה הוא המאמן הזה.

אני לא יכול לחשוב על צמד בלמים שמשלימים גרוע יותר אחד את השני כמו הומלס ואקנג׳י. הראשון איטי ולא אמין בשיט והשני בנוי כולו על ביטחון שמתרסק ליד בלם כל כך לא יציב. והתוצאה זה השער של לאוטרו.

לא נתקלתי עדיין בתופעה כמו האקימי. הוא יכול לשחק מגן בשני הצדדים וקיצוני בשני הצדדים ואיפה שלא תשים אותו הוא השחקן הכי טוב על המגרש. הוא הצורה המפותחת של זאמברוטה. איך ריאל מדריד מצליחה לגדל שחקנים ברמה הזאת בעמדה שיש בה כל כך מעט כישרון באופן כללי.

משגע אותי איך תמיד הקבוצה הזאת מצליחה לשים את הידיים שלה על השחקנים הכי מוכשרים ואז מצוותת אותם עם השחקנים הכי לא מתאימים עבורם. עושה 2-3 הברקות בכל קיץ ואז מחליפה בלם מצוין כמו דיאלו בסוס מת כמו הומלס, כך שתמיד יהיה חסר גרוש ללירה.

15. Raulito Madridista

גם אני רוצה להוסיף קצת לגבי אתמול:

הבית הזה יכול להיות מטורף: בארסה-אינטר-דורטמונד, אפילו דרמטי יותר מ"בית המוות" בעונה שעברה, ומי יודע מה היה קורה אם בארסה לא הייתה גונבת נקודה בזכות טר-שטגן במשחק בגרמניה, וואו.
    אני שומע את קונטה בוכה כל הזמן וזה כבר נמאס, נכון שהיו גולים שראית על אינטר שהשחקנים גמרו את האוויר וחסר להם את הסנטימטר, אבל להזכיר לו שדורטמונד שיחקה פעמיים בלי רויס ואלקסר עלה אתמול רק לחצי שעה? אינטר כבר הובילה 0:2 ויכלה לחלץ תיקו. בכל מקרה בשיוויון נק', אם וכאשר - האיטלקים עולים וזה משמעותי.
    אשרף חכימי - וואו, יותר גולים מריאל מדריד העונה בליגת האלופות. לא חסר מגנים מהירים שיודעים לעבור שחקנים אבל כמה שהוא מרשים! הוא משחק טוב גם כקשר (וזה משמעותי), גם בכנף השנייה, הוא כל כך שקט וקר רוח ברחבה - בעונה אחת יותר גולים מקרבחאל בכל הקריירה ובקיצור דני צריך לחשוש בעונה הבאה, יש לנו את מגן העשור הבא.

כל ה-4:4 המטורף הזה בין צ'לסי ואייקס - אין מה להגיד כבר, מעדיף לא להתייחס לשיפוט. רק אומר שאני כ"ספרדי" רציתי לראות את ולנסיה ממשיכה הלאה אבל עכשיו - ממש לא. החמיאו כאן לצ'לסי ובצדק - אבל אין לה שחקן הגנה אחד מהטופ כבר כמה שנים וזה לא קרה לה הרבה זמן. פולישיץ' לעתי היה צריך לשחק כל הזמן ואברהם טוב ממה שחשבתי.