ליגת האלופות - תחזיות לקראת אלופת עונת 20032004

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י AFC, ‏19/7/03.

1. AFC Member

בדיון זה נכתוב את ההערכות שלנו לקראת העונה הבאה בצ'מפיונז ליג. השאלה היא כמובן : מי תהיה אלופת המפעל לשנת 20032004?

על מנת שנסקור את כל הקבוצות ולא רק חלק מהן, בדיון זה נכתוב על קבוצה מסוימת עד שכל הנקודות יסוכמו והנושא יהפוך ללא-רלוונטי, ולאחר מכן נעבור לקבוצה אחרת. נתחיל עם מחזיקת הגביע לשנת 20022003 : מילאן.

מדוע שמילאן תזכה בתואר? : הסגל כמעט לא השתנה מהשנה שעברה, מלבד התחזקות בעמדה די חלשה אצל מילאן, עמדת המגן הימני, ע"י המגן המצוין קאפו. שמועות אומרות שילד הפלא הברזילאי קארקה סיכם במילאן, וגם זאת יכולה להיות תוספת משמעותית מבחינת המועדון. מילאן גם הוכיחה שהיא מסוגלת בכושר השיא שלה להגיע להישגים מדהימים - כמו למשל הניצחון 4:0 בריאזור, והניצחון הכפול מול באיירן מינכן. אסור לשכוח שהסגל שזכה בליגת האלופות בשנה שעברה שיחק רק שנה יחד - בשנה הבאה הם יהיו רגילים יותר אחד לשני ושיתוף הפעולה ביניהם יהיה יותר פורה.

ומדוע שהיא לא תזכה? : מלדיני וקוסטקורטה כבר זקנים, ולא יוכלו לסחוב את ההגנה לזמן רב. אומנם נסטה יכול לחפות על הבעיה הזאת מול קבוצות בינוניות, אך במשחקים גדולים האיטיות והעייפות יכולים להתגלות ולפגוע במילאן. קרלו אנצ'לוטי הוא ממש לא מאמן גדול, וצמד החלוצים, אינזאגי את שבצ'נקו, מאד לא יציבים, בעיקר האחרון. גם בעמדת השוער מילאן חלשה, דידה שוער בינוני מאד וגם החיסרון בעמדה הזאת יכול להתגלות כקריטי.

התחזית שלי : מילאן תגיע השנה לרבע הגמר, לאחר הישגים טובים בשלבי הבתים, אך שם תודח.

כעת תורכם - לאן לדעתכם מילאן יכולה להגיע, ומדוע?

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

בני (עריכה : אל תקרא לי וידוקה יותר!) אני לא מסכים איתך בעניין שבה-פיפו..שבה עדה העונה היה יציב ביותר..כל עונה הביא עמט 20 שערים..אז אל תגיד סתם שהוא לא יציב, אני מסכים שצריך בלם טוב על הספסל למקרה שיהיה פישולים מצד ההגנה.
    אני בוחר לא להמר לאן מילאן תגיע..

3. AFC Member

העונה שבצ'נקו כבש בכל המסגרות 10 שערים בלבד. אגב, רוד ואן-ניסטלרוי כבש את אותה הכמות רק בפנדלים. שבצ'נקו היה מאד לא יציב העונה, ואני לא מאשים אותו, אחרי הפציעה שהוא עבר.

4. Igabini Member

סתם שאלה...
    שמעתי שהשנה אין שלב בתים 2 יש רק רבע גמר זה נכון?

5. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל בני בלי שום קשרף אין לך זכות לעשות את מה שעשית..... אל תנצל את הכוח שמוענק לך לרעה, זכותו לקרוא לך וידוקה, זכותך להתנגד, אבל אין לך זכות לערוך לו את ההודעה בגלל זה. זה כמו שאני לא אוהב שקוראים לי דאייר, אבל אף פעם בחיים שלי לא ערכתי למישהו הודעה.

איגביני,
    זה נכון, אחרי שלב הבתים הראשון יש ישר שמינית גמר (16 קבוצות, 2 מכל בית).

גם לי קשה מאוד לראות את מילאן זוכה בגביע..... סך הכל תזכרו שלא הכדורגל הנפלא הוא שהביא לה את הניצחון, אלא שער הדקה ה93 מול אייאקס, שער חוץ במשחק דרבי מילאנזי שתכ'לס היה בדיוק כמו שער בית וניצחון בפנדלים בגמר.....
    מילאן לא תחגוג שוב...

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אי אפשר לדעת יונתן. מילאן לא התחלשה, היא נשארה פחות או יותר אותה מילאן של העונה שעברה וכמו שמילאן זכתה עונה שעברה היא יכולה לקחת גם העונה.
    השער מול איאקס בדקה הה-93 כמובן הביא לה את התואר בהרבה מזל אבל בכדורגל המזל הוא גורם חשוב ומכריע.
    מילאן יכולה לקחת, היא עדיין בין החזקות ביבשת והיריבה הגדולה שלה לדעתי תהיה באירן מינכן. (אולי אני פשוט לא אובייקטיבי, כי אני שונא ריאל חולה מינכן)

7. ofer16 Member

כמה שהיה למילאן הרבה מזל השנה בליגת האלופות, השער מול אייאקס פשוט הגיע לה, כי כולכם ראיתם מה היה במשחק.
    נכון שאני זה שתמיד אומר שאין "מגיע" בכדורגל, אבל אם השער לא היה נופל בדקה ה93 אז היה נעשה למילאן עוול, כיוון שהיא שיחקה הרבה יותר טוב והייתה צריכה להבקיע עוד קודם.

אני לא מאמין שמילאן יזכו שוב... הפעם יהיה להם הרבה יותר קשה.

8. KirkH Member

אין לי כוח לפתוח על זה דיון חדש, מצד שני אין לי כוח לחכות לאחד כזה, אז אני אסכם את מה שיש לוי לומר במשפט וחצי...

יאללה מכבי, תקרעו את וילנה !!!!!!!

אם מכבי עוברת את הסלובנים היא פוגשת את כחולי הגשר של צ'לסי. להתראות בבלומפילד.

9. ליהי Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx קירק, על מה אתה לעזאזל? אף פעם לא ראיתי בחור שכל כך מתלהב מהעובדה שהקבוצה האנגלית שלו הולכת לפתוח את הקבוצה הישראלית שלו לפחות 8-0,וזה ביום חלש.

אם מדברים על אלופת אירופה לעונה הבאה אני חושבת שהתשובה ברורה- ריאל מדריד. :roll:

10. KirkH Member

ריאל מדריד הייתה אלופת אירופה של כל הפרשנים וסוכנויות ההימורים גם באותה תקופה בעונה הקודמת. אני לא בטוח שריאל תיקח. אני חושב שההתחזקות של התחרות בתוך הליגה הספרדית תקשה מאוד על הקבוצה של קירוש לתת עונה טובה גם בצ'מפיונס ליג.

בקשר לצ'לסי. אני מתלהב בעיקר מהאפשרות לראות אותם שוב על כר הדשא 10 מטר ממני. אני באמת לא מחשיב את הצ'מפיונס ליג ולא אכפת לי אם מכבי תנצח או שצ'לסי תקרע את החב'ה של קלינגר בתוצאה הגבוהה בהיסטוריה.

11. AFC Member

ובכן, הקבוצה התורנית משתנה - מנצ'סטר יונייטד.

דעתי האישית היא שמנצ'סטר השנה תגיע לרבע הגמר אבל תיפול שם. מנצ'סטר אף פעם לא היתה ממש טובה בשלבי הנוק-אאוט, בטח שלא מול קבוצות עדיפות עליה כמו ריאל מדריד או באיירן מינכן.

מה עוד שדיוויד בקהאם עזב את הקבוצה, מה שפגע קשות באגף הימני שלה (ואני מקווה בכל ליבי שלא יבוא מחליף ושעמדה זאת תיואש ע"י קווינטון פורצ'ן, או בעזרת השם - פיל נוויל!) ובמצבים הנייחים.

העונה של מנצ'סטר באירופה תקום ותיפול על RVN וסקולס המקוללים (ושאף אחד לא יגיד רוי קין העגלה). אם אחד מהם לא יהיה בכושר, מנצ'סטר בחיים לא תצליח להגיע אפילו לחצי הגמר. נקווה שהפעם לא תהיה איזו מכבי חיפה שתחזיר את RVN לכושר השיא שלו.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הדבר היחידי שיש למנצ'סטר זה ואן ניסטלרוי. הוא חלוץ יציב שאני מאמין שידפוק עוד עונה גדולה לפחות בפן האישי. הכל תלוי באיך שאר הקבוצה תתחבר ואיך הקבוצה תסתדר בלי בקהאם. אני דווקא חושב שאסור להספיד את החברה של פרגי, וצריך לראות איך העונה תתחיל מבחינתם ואיך הם ישחקו.

נ.ב. הרבה תלוי בגיגס, סקולס, קין וורון (תלוי אם ישאר שם או לא) איך הם יכנסו לעונה הזאת, כי במצבה הנוכחי מנצ'סטר חייבת את כולם בשיא.

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

בלי רכש משמעותי בצד הימני שלה היא לא תגיע רחוק..אני חושב שאפשר להסכים שהיא לבטח לא תזכה השנה בגביע אירופה, השנה היא תלויה מאוד בגיגס ורוד והם יהיו אנשים השנה שלה..זה ייפול עליהם בסופו של דבר.

14. ליהי Member

איך שלא מסתכלים על זה.... חיסרון בקהאם,ברטז בשער והעובדה שאף אחד לא יסמוך על ואן ניסטלרוי גם עונה הבאה- מנצ'סטר נחלשה. ולא,אנ ילא אומרת שואן ניסטלרוי הוא לא יציב כי הוא מאוד יציב אבל להבקיע 3 שערים במשחק זה מפלצתי אפילו בשביל חלוץ במעמדו ואני בכלל לא הייתי סומכת עליו שזו התפוקה שהוא יתן שנה הבאה. מנצ'סטר לא נמצאת אצלי בדרג הגבוה ביותר של הקבוצה שתקח את אליפות אירופה.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו עוד עונה של ליגת האלופות,הליגה הצפויה ביותר.
    כמו בכל עונה,די ברור מי הם הפיבוריטות הברורות לזכייה בליגת האלופות:
    מילאן,ריאל,מנצ'סטר ובאירן.
    אחת מה4 תזכה בליגת האלופות,כמו ב6 שנים האחרונות.
    כמובן,כמו כל השנים האחרונות,שני הקבוצות העשירות ביותר בעולם,הם גם הקבוצות שיש להם את הסיכוי הגבוהה ביותר לקחת את הגביע,מנצ'סטר יוניטד וריאל מדריד.
    מנצ'סטר יוניטד השנה אמורה להגיע לשלב יותר גבוהה מבשנה שעברה.
    נכון,דיויד בקהאם,אחד מהסמלים הגדולים ביותר של המועדון עזב את הקבוצה,אבל מצד שני,היוניטד ששנה שעברה נתנה עונה בינונית במונחים של היוניטד, יכולה לתת יותר,ובאמת שאף אחד לא יופתע עם השדים האדומים יגיעו לגמר או יזכו במפעל.
    כפי שכבר צינו כאן,היוניטד תקום ותפול,כמו בכל שנה על שיתוף הפעולה בין שלושת הקשרים:
    גיגס,קין וסקולס,וממש לא משנה איזה קשר ינחת ביוניטד במקום בקהאם.
    עונה טובה של שלושת הקשרים למעלה,תביא את היוניטד לשלבים הגבוהים ביותר בליגת האלופות.
    תחזית שלי,לחצי גמר היוניטד תגיע,יותר מזה,תלוי ביכולת של גיגס,קין וסקולס.