ליגת האלופות 2004/5 - שלב הבתים המחזור החמישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Nesta, ‏22/11/04.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

משחקי המחזור החמישי בשלב הבתים בליגת האלופות::
    בשלישי- כל המשחקים בשעה אחידה::
    מונאקו- ליברפול
    אולימפיאקוס- דפורטיבו לה קורוניה
    ריאל מדריד- לברקוזן
    דינמו קייב- רומא
    יובנטוס- אייאקס
    באיירן מינכן- מכבי תל אביב
    ספרטה פראג- פנרבחצ'ה
    מנ'צסטר יונייטד- ליון

רביעי- כל המשחקים בשעה אחידה למעט המשחק של צסק"א::
    צסק"א מוסקה- פורטו -19:30
    רוזנבורג- פאנתיניקוס
    פ.ס.וו איידהובן- ארסנל
    מילאן- שחטיור דונייצק
    ברצלונה- סלטיק
    אנדרלכט- ולנסיה
    ורדן ברמן- אינטר
    צ'לסי- פ.ס.ז'

משחקים מעניינים בכל המחזור, ריאל מדריד, דינמו קייבו ולברקוזן בקרב על העלייה לשמינית הגמר וארסנל תרצה להימנע מהדחה מוקדמת ותהיה חייבת לנצח אבל במרכז לה קורוניה וולנסיה שתי קבוצות גדולות בסכנת הדחה והן חייבות לנצח בשביל שתישאר להן התקווה לעלות לשמינית הגמר.

2. שבצ'נקו Member

אני מצפה להדחה של ריאל,רק אני חושב ככה?
    קייב ולברקוזן לדעתי יעפילו.

יובנטוס העפילה,באיירן תעפיל גם,ליון ומנצ'סטר מעפילות.

איינדהובן צריכה לסיים את הסיפור,כך גם ארסנל,מילאן וברסה יעפילו גם כן השאלה מי מהמקום הראשון בבית,ולנסיה תעוף ואינטר וורדר ברמן יעלו וצ'לסי וצ'סקה גם יעלו לדעתי,זהו...

3. קטאלוני בלב ובדם Member

מה לה קורוניה וולנסיה, איפה ריאל ברשימה? סביר להניח ששלושתן עפות... וחבל.
    מזל שאלופת אירופה תהיה מהליגה הספרדית השנה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx (אני לא אומר קבוצה ספרדית כי היא לא, כאמור בשלט הענק שהונף בקאמפ נואו בשבת אנחנו קטאלונים ולא ספרדים!)

4. yakirmaimon Member

לא נראה לי שריאל תעוף היום, והלוואי ואני טועה. כל תוצאה פרט לניצחון היום תהיה כישלון טוטאלי לריאל שלא תעפיל, זהו משחק חייה ללא ספק.
    באיירן מינכן תעפיל לשלב הבא על חשבון מכבי....
    לה קורוניה תעוף, היא לא תנצח באולימפיאקוס..
    ולא דיברתם על המפגש של איברהימוביץ עם קבוצתו לשעבר איאקס. יובה בהרכב די חסר תארח את אייאקס, למשחק שבו אייאקס יכולה לנצל את הדלילות של יובנטוס בהרכב שקאפלו יפתח איתו היום

5. Deutschland Member

אתה לא חושב שאתה מגזים קצת? "משחק חייה"? נו באמת...

בכל מקרה, לברקוזן היום חייבת להוכיח לכולם שהיא מסוגלת לשגע את אירופה מחדש כפי שעשתה ב2002...הלוואי וזה יקרה, מי כמוני ישמח..!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. yakirmaimon Member

אחי אני לא מגזים
    ניצחון של לברקוזן והיא כבר מעל ריאל וריאל לא תוכל לעקוף אותה
    ובמידה ודינמו קייב מנצחת את רומא גם היא מעל ריאל בשלוש נקודות שני הקבוצות האלו
    תיקו יספיק במחזור הבא לדינמו קייב כדי לעלות, בצוותא עם לברקוזן וריאל תישאר בחוץ
    עכשיו אתה מבין למה זה משחק חייה?

7. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

צ'לסי כבר בפנים שבצ'נקו. המשחקים הבאים שלה הם לפרוטוקול בלבד.

8. Barcik Member

אני לא רואה את ריאל מדריד מפסידה ללברקוזן. ההפסד לברצלונה אינו סימן של משבר מנטלי - הוא פשוט מראה על האמת הפשוטה שריאל מדריד קבוצה פחות טובה מברצלונה. ללבנים עדיין יש יתרון איכות עצום על הגרמנים, ואם הם רוצים (והם ירצו), אין ללברקוזן מה לעשות איתם. אבל אם הם שוב עולים למגרש אם אפס רצון ואפס מוטיבציה, אולי למדרידיסטאס תהיה עוד סיבה להיות לא מרוצים. אמן.

אותי דווקא מעניין הכי הבית של ליברפול, דפורטיבו, מונאקו ואולפימפיאקוס. אני לא ממש יודע מה המצב של היוונים, אבל כל שלוש האחרות נותנות בינתיים הרבה פחות מאשר יש להן להציע. אני מחכה לרגע שבו הן סוף סוף ישכנעו אותנו שיש להן כדורגל, ומי יודע, אולי זה סוף סוף יקרה בדו-קרב בין האקס-בארסאים סביוליטה ולואיס גרסיה היום במונאקו.

9. RMCF Member

1-0 לריאל מדריד.

זהו, קיבינימאט, להעיף את סמואל! היה לו זמן להתאקלם, להתגבש, להתרגל. זהו, נגמר הזמן.

שחקני התקפה עוברים אותו בלי בעיות, כדורים עוברים דרכו, מקפצים מעליו, ועכשיו הוא גם מבשל שערים.

ריאל נראית כ"כ עלובה, כ"כ חסרת אונים! אני עדיין לא מבין, מה לעזאזל עושה שם בקהאם?! גם כשהוא חוטף כדור, הוא מאבד אותו בסופו של דבר!

בושה!

10. yakirmaimon Member

הבעיה היא לא רק סמואל
    הקישור פותח את הבעיה בהגנה תאמין לי אם הקישור היה טוב סמואל היה מספק תסחורה הרבה יותר.. אבל פשוט לריאל אין קישור, ומכאן נובע שאין הגנה....
    פשוט מחצית ראשונה אפורה מאוד של ריאל, אך הכול יכול להשתנות

11. RMCF Member

מחצית ראשונה נוראה של מכבי, לא שזה מפתיע אותי.
    שוב שטראובר הודף כדורים על שחקנים... מעניין איך זה הולך להיגמר.

אני כבר רואה את קלינגר אומר אחרי המשחק: "כשהיה 1-0, אנחנו כבר היינו בדרך אל הקאמבק. אבל אז בא אדון שופט והחליט להעניק לבאיירן קרן וכך גמר לנו את המשחק"

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אוי אוי אוי...... פשוט להתמוגג על נפילתה של ריאל מדריד...

ריאל הייתה קרובה אומנם לנצח את המשחק כולל פנדל מוחמץ של פיגו אבל היא גם לא הייתה רחוקה מלהפסיד את המשחק. ריאל במצב בסדר כי עדיין הכל תלוי בה. ניצחון על רומא בחוץ והיא בשלב הבא כי קייב שניצחה היום ולברקוזן נפגשות בניהן בגרמניה.

13. Deutschland Member

איזה משחק מוזר היה בסנטיאגו ברנבאו...
    אמנם החמצות מסמרות שיער של ריאל, אבל גם ללברקוזן היו הזדמנויות של 100% שער!
    בסופו של דבר, כאוהד לברקוזן, אני מאוד מרוצה מהתיקו, מכיוון שאני לא חושב שריאל מדריד תנצח בעוד שבועיים את רומא באיטליה, מקסימום יהיה שם תיקו, ואז יספיק ללברקוזן תיקו במפגש שלה בגרמניה נגד דינמו קייב כדי לסדר את העלייה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

14. Barcik Member

מריאנו גרסיה רמון נרדם אתמול על הספסל. לא רק שהוא לא ניצל את שני החילופים שנותרו לו כדי להכניס את אואן במקום סמואל וסולארי במקום קסיאס, אלא הוא באמת רצה להכניס את הארגנטינאי בדקה ה- 93! אני נשבע לכם שלא ראיתי דבר מטומטם יותר מצד מאמן בחיים שלי. בטח היה מכניס גול תוך 10 שניות והיינו אומרים שרמון הוא המנצח הגדול.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

בכל אופן, ריאל מדריד קבוצה מתה. היא כל כך קשה להתאמץ קצת ולשחק כמו אחרי השער. איזה אפסים. חבל שהם בכל זאת כנראה יעלו לשלב הבא. נו טוב, נראה.

איך דפורטיבו לה קורוניה לא מצליחה לכבוש שער אחרי 5 משחקים? אין לי מילים על הקבוצה הזו. עוד יותר מתה מריאל מדריד.

15. RMCF Member

ההחמצה של הפנדל חיסל לריאל את המומנטום. אני עדיין לא מבין למה לעזאזל הם לא יכולים להתאמץ ככה כל המשחק, או לפחות יותר מ-20 דקות!
    למה פיגו לא בועט ישר, אלא צריך לעשות כל מטר עצירה? יש לו בעיטות חזקות, הוא לא צריך את התרגילים המטומטמים האלה!

הדבר הטוב היחיד שהיה במשחק הזה, זה השער המדהים. רגע ענק של פיגו, עבר שני שחקנים, דאבל פס עם זידאן ובישול לראול. כ"כ מבריק!

לצערי, אני לא רואה את ריאל יוצאת עם ניצחון מרומא. אבל הם הכניסו את עצמם לזה, והם חייבים לתת הכל מול רומא!