ליגת האלופות 2004/5 - שלב הבתים - המחזור השני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Reyes, ‏27/9/04.

1. Reyes Member

עברנו לשיטה חדשה. מעתה, בכל מחזור דיון חדש. כל דיוני הקבוצות ה-X באירופה ייסגרו ורק כאן נדון על משחקי ליגת האלופות.

ריאל מדריד - רומא; שלישי - סנטיאגו ברנבאו - ולאנטין איבנוב (רוסיה) 20:45 - ישיר בערוץ הספורט:

לאחר ההשפלה שנחלה בגרמניה וההפסד בליגה לבילבאו, תארח ריאל את רומא במשחק אותו מגדיר גרסיה רמון כחשוב כגמר, ותנסה לסיים את ספטמבר השחור בחן. שתי הקבוצות במצב עגום ודי נדיר בשתי ערי הבירה. רומא ממוקמת במקום ה-13 באיטליה, עם 4 נקודות בלבד לאחר 4 משחקים. במחזור האחרון, שלשום, היא הפסידה בבולוניה 3-1 ולאחר המשחק רודי פלר לקח אחריות והתפטר (מחליפו הזמני - אציו סלה), בדומה לקמאצ'ו. בריאל, לעומת זאת, המצב בטבלה קצת טוב יותר אך הקבוצה אינה מציגה יכולת משכנעת והיא צברה 9 נקודות ב-5 משחקים. שני הפסדים, שלושה נצחונות ורק ארבעה שערי זכות, מה שבהחלט לא מאפיין את הקבוצה. במידה ומדריד תנצח את שני המשחקים הבאים, מול רומא ומול דפורטיבו בשבת, ייתכן ותעלה על דרך המלך. רק לא עוד 0-1 משעמם מגול מקרי, דורשים האוהדים. החדשה הטובה עבור המראגנוס היא חזרתו להרכב של זינאדין זידאן, שחסרונו במרכז המגרש הורגש היטב בשבוע האחרון, שכן לא היה מי שינהל את המשחק ואת התוצאה ראינו במשחק המפוזר מול בילבאו. איקר קסיאס, שסבו נפטר אמש, ייפתח בשער. בהגנה צפוי רוברטו קרלוס לחזור להרכב הפותח, כאשר לצידו הלגארה, סמואל (אקס רומא) וסלגאדו. באמצע ייפתחו ככל הנראה אלברט סלאדס וגוטי, שיימלא את מקומו של בקהאם, שחטף וירוס (כן יירבו) ונמצא בספק רב. ראול ימשיך לשחק בצד שמאל, זידאן באמצע ופיגו בימין. רונאלדו ישמש כחלוץ בודד. ברומא, שספגה הפסד טכני 0-3 לקייב לאחר אירועי פריסק, ייעדרו מקסס המורחק, קיבו ודל-וקיו הפצועים. הרכב צפוי: פילצולי; פאנוצ'י, דלאס, פרארי, קופר; מאנסיני, דקורט, דה רוסי, פרוטה; טוטי (חוגג היום 28) וקסאנו. רומא עצמה כבר נחתה בבראחס וב-17:30 היום תערוך את אימונה האחרון לקראת המשחק.

http://www.realmadrid.com/web_realmadrid/mmedia/000/000/044/613.Xxx
    שחקני ריאל באימון הבוקר.

נערך לאחרונה ב: ‏27/9/04
  2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנציגות הישראלית שלנו:
    יובנטוס - מכבי ת"א
    מכבי ת"א מגיעה למשחק השני שלה בצ'מפיונס ליג לאחר הפסד ביתי לבאירן מינכן 1-0 ברמת גן שרבות דובר עליו על כך שמכבי ת"א הייתה יכולה להשיג תוצאה טובה יותר מול באירן ביכולת הבינונית מינוס. מאז מכבי ת"א הספיקה להוציא תיקו ביתי בליגה 1-1 עם ב"ש ולקבל בראש עם ההרכב השני מול סכנין בגביע הטוטו 3-0. למכבי ת"א יחסרו לירן כהן בצד ימין של הקישור (כנראה ביטון במקומו), לאחר שהוא נשאר בארץ עם זיהום בקרסול, וגם גל ניר השוער המחליף נשאר בישראל עם פציעה. קלינגר עדיין מתלבט איך לעלות למשחק בחלק ההתקפי אך הוא אמור לא להפתיע ולעלות עם חלוץ בודד (אמבמבה?). גם בהגנה עדיין לא ברור האם נגר או אבו סיאם יפתחו בעמדת המגן השמאלי.
    על פי חדשות הספורט, את הקבוצה נסעו לעודד 100 אוהדים בלבד.
    http://images.one.co.il/images/pictures/pic8191.Xxx
    חולם לחגוג בטורינו. ארז מסיקה.

ביובנטוס שניצחה באמסטרדם ארינה במחזור הראשון באלופות 1 - 0, ספגו השבוע שער ראשון בליגה ואיבדו נקודות בבית מול פאלרמו. במשחק גם נפצע פאבל נדבד ונזקק לתפרים והוא בספק לקראת המשחק. גם טרזגה פרק את הכתף ויכול להיות שינוח וקאפלו יעדיף לפתוח שוב עם אלסנדרו דל פיירו וזלאטן איברהימוביץ'. יובנטוס ודאי תשחק בהילוך נמוך לאחר שתנסה לגמור את המשחק כבר בהתחלה מול היריבה היחידה שלא מהווה איום על העליה שלה לשלב שמינית הגמר. לעומת זאת, קלינגר ינסה לתקוע לגברת הזקנה מקל בגלגלים ולא להעביר אותה את הכביש בדרך לשמינית הגמר ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ) וזאת על ידי סגירה חכמה בהגנה ויציאה למתפרצות שינסו לעקוץ את קנבארו, תוראם ובופון.
    http://images.one.co.il/images/pictures/pic8222.Xxx
    ינסה לגמור את המשחק כבר בהתחלה ולהכתיב את הקצב. פביו קאפלו.

3. ordem e progresso Member

יש שידור של המשחק בערוץ איטלקי או משהו?

4. Joel Gion Member

בסוף משדרים את המשחק של יובה-מכבי בספורט 5,ולא 5+.

5. ordem e progresso Member

ישששש
    יצאו כרישים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

6. ArsenalFan Member

28 דקות ראשונות בהיכל הסיוטים מספיקות לווין רוני לכבוש צמד ב-3:0 של יונייטד על פנרבחצ'ה.

על כך כל מה שיש לי לומר זה- אמאל'ה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

7. Apu Member

40 דקות יובה 1-0 על מכבי ורומא 2-0 על ריאל.
    5 שניות 2-1 לרומא.

נערך לאחרונה ב: ‏28/9/04
  8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

טוב כבר 4-2 לריאל מדריד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx . סך הכל אני מאוד מאוכזב מהמשחק הזה, במחצית הראשונה רומא שיחקה מצויין עם הגנה חזקה וניצול מצבים אפקטיבי אבל שתי החלטות מוזרות של השופט (1. הוצאת החוץ החוזרת של קרלוס אחרי זידאן. 2. הדחיפה שאני לא יודע אם כולם היו שורקים על כך) הרסו לרומא את התוכניות.
    המחצית השנייה הייתה לא טובה, ברומא העדיפו להתגונן בצורה לא חכמה וספגו שער של ראול ששבר טובם ואז הגיע גם הרביעי. רומא לדעתי לא תעלה לשמינית הגמר אבל היא יכולה לראות את עצמה מאוד מאוכזבת סך הכל.

9. Reyes Member

איזה יום בליגת האלופות...

אני בטירוף.

זה התחיל כ"כ רע והסתיים כ"כ טוב.

הוא פשוט מלך. גדול. איפה כל זייני השכל עכשיו? מי רצה את ראול על הספסל? חחח גרסיה רמון שמח כמעט כמוני בגולים שלו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

אין, אני בארטף לקראת דפור'!!!

נשמה!

וראיתי שמנצ'סטר עם שישיה ושלישיה של רוני... מדהים.

ו-4-0 לבאיירן על אייאקס. וואו. באיירן חוזרת לעצמה לאט לאט...

10. Mokesh Member

המלך חזר. 9 חודשים הוא לא הזיז את הרשת בברנאבאו, וביום אחד, 2 גולים, שביחד עם עוד פנדל של פיגו ועוד גול טיפוסי של רוברטו קרלוס, שווים ניצחון גדול. עכשיו, צריך לראות מה יהיה נגד לה קורוניה.

דינאמו קייב ניצחה אם אני לא טועה 4-2 את לברקוזן, מה שאומר שהיא במקום הראשון בבית 2 עם 6 נקודות והפרש שערים של 7-2. לברקוזן במקום השני עם הפרש של 5-4 לטובתה, וריאל במקום השלישי עם 4-5 לרעתה. בינתיים, אם רומא לא מנצחת את המשחק הבא, היא מאבדת כל סיכוי מעשי לעלות, עם 0 נקודות והפרש שערים של 2-7.

ולפי מה שקראתי מקאיי פשוט פירק את אייאקס... יש למכבי מזל שהוא לא התעורר מוקדם יותר.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראול חוזר לחיים.

הוא מחזיר את ריאל לעינינים,הוא אומנם כובש פעמיים אבל מעורב גם בשער השלישי של הפנדל,שמצא מיקום מדוייק שיעשו עליו עבירה.

אולי זו רומא שנמצאת גם היא בבעיות לא קטנות עוזרת לריאל לצאת מבלאגן קטן.

ובאיירן ומקאיי מתפוצצים על איאקס,שלדעתי תגיע לכאן ותתפוצץ על מכבי,כי היא חייבת את ה3 הנק' וההפרש שערים כדי להשאיר לעצמה סיכוי להעפיל.

נערך לאחרונה ב: ‏28/9/04
  12. sela1 Member

http://www.fcbayern.t-com.de/media/images/fotogalerie/fcb_ajax/fcb_ams_08_ddp_280904.Xxx באיירן מינכן, מי היה מאמין כי תחזור להראות כמו בימים הגדולים והטובים...

באיירן נראתה חזקה מול קבוצה לא פראיירית, השחקנים נראו שמחים, השמים הם הגבול שהעניינים מתחברים כמו שמגאת' רוצה.

http://www.fcbayern.t-com.de/media/images/fotogalerie/fcb_ajax/fcb_ams_14_ddp_280904.Xxx

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני צפיתי בריאל-רומא, תמיד חשבתי שהשדרנים הם אלה שצריכים להיות אובייקטיבים, אבל נדב יעקובי וגיא לוי לא הסתירו ולו במעט את אהדתם החסרת גבולות לקבוצה בלבן, אני בספק אם היה אוהד ביציאי הסנטיאגו ברנבאו שהיה יותר שמח מהנצחון שרל ריאל מאשר שני אלה. לא שאנחנו (אוהדי הכדורגל האיטלקי) לא מכירים את זה מרמי וייץ שבשידור מחשק מהליגה האיטלקית איכשהו תמיד היה בעד האגליה שאפילו לא שיחקה שם. יעקובי ולוי דיברו רק על ריאל מדריד ונראה לי שחוץ מהנתון כמה פעמים מחרבן בקהאם ביום, הם דיברו על הכל, לעומת זאת לציין שרומא שיחקה ללא שלושה משחקי ההרכב בהגנה שלמה הם לא חשבו בכלל. אבל, לאחר מכן הבנתי שלא שהם לא ממש רצו להראות שרומא הגיע מפורקת, אלא שהם פשוט לא ידעו כי יעקובי סיפר שעם עזיבתו של סמואל, דז'אז הפך לשחק הרכב חשוב- עובדה ממש לא נכונה. כאשר פראנדלי בנה את הקבוצה קו האחורי שלו היה אמור להיראות כך:קיבו-מקסה-פרארי-פאנוצ'י, היום שיחקו ליד פאנוצ'י- דז'אס, קופרה וקאנדלה. וזה היה המפתח למשחק של ריאל. במחצית הראשונה ריאל הגיעה לכל המצבים שלהם דרך דז'אס וקופרה, רק להזכיר שקופרה לא שיחק אצל קאפלו והשאל לסיינה רק בגלל שהוא לא מספיק טוב. ריאל פשוט הגיע לכל הזדמנות ממרכז ההנגה של האיטלקים. כל הקבוצה עשתה הגנה מצויין, החל מטוטי דרך דה רוסי ופרוטה, אבל מרכז המגרש היה פשוט קאטסטרופלי. ואז במחצית השניה ריאל הבינה שקאנדלה (כן ההוא שמשחק בימקום קיבו) פשוט כבר לא אותו מגן טוב, ואת ובמחצית השניה הם פשוט חגגו על האגף השמאלי, כמובן שמאמן רומא זיהה את זה והכניס את סארטור שכמו שאתם מכירים אותו ככה הוא טוב לרמות האלה, והוא לא. אני לא רוצה לדבר על השיפוט, אבל אני כן. עזבו שהשער הראשון בא מנגיית יד של קארלוס שפשוט תפס את הכדור של זידאן, אז השער השני זה היה כבר תקדים. ברור שלפי החוקה זה פנדל, אבל לי אין ספק ששורקים אותה רק לטובת ריאל בברנבאו.
    עוד דבר קטן, לוי הוסיף לקראת הסוף שריאל היא קבוצה שבספרד הייתה נמצאת רק במקום השישי ואתם יודעים מה, הוא צודק! קבוצה במקום ה-13 באיטליה הייתה נמצאת במקום השישי בספרד.

יובה-ת"א, ושוב תחושת אכזבה נכון.... שטויות, מה קשה להבין שלקבוצה כמו מכבי שליגת האלופות זו המטרה היחידה שלה העונה אפשרי לסגור את המשחק ולהוציא תוצאה מוכבדת, כי יובה בא להוציא תוצאה, כי לה מחקה אודינזה באודינה ביום ראשון ולא נצרת עלית. כמו שלבאיירן חיכתה דורטמונד בחוץ, משחק קשה הרבה יותר. היום אפשר קבוצות יכולות בטורניר להוציא את המקסימום, ראו מקרה יוון, כי תמיד אפשר לסגור ולשמור, אבל יחי ההבדל הקטן של ההפסד 1:0, אז למכבי יש כבוד ויש אכזב, אבל נקודות מבאיירן ויובה הן לא יראו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/9/04
  14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועוד דבר, אני רוצה לראות את ריאל משחקת את המשחק הזה עם ראול בראבו, פאבון ומייחה בהגנה, ונראה אם אז הם היו כל כך מרוצים..

15. Fernando Cavenaghi Member

אורי, צר לי לאכזב אותך אבל רומא היא קבוצה איטלקית כמו שארסנל קבוצה אנגלית.

קאפלו בשנים שלו הנהיג כדורגל מאוד יצרתי והתקפי, במסגרות טקטיות שהוא הבנה לקבוצה.
    אני שמח לראות שגם לאחר עזיבתו רומא לא שינתה את סגנון המשחק שלה, לדעתי זה תלוי מאוד בטוטי, קבוצה שהסמל הבלתי מעורער שלה הוא קשר חלוץ לא תשחק משחק הגנתי איטלקי.