ליגת הכדורסל בארץ...

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Dyer, ‏1/11/02.

1. RE-QL Member

ברור שאני ראיתי את המשחקים של הפועל שנה שעברה בספורטה!!! הם ניצחו את סיינה שהייתה קבוצה מדהימה שנה שעברה הרבה יותר טובה מהסיינה שמכבי ניצחה השנה

2. Emil Member

אהה...תתפלא...אבל שימון סידר למכבי מקום ביורוליג עד 2006 (אם אני לא טועה) בלי שום קשר לתוצאות בליגה הישראלית
    משמע, מחר מכבי יכולה לרדת ליגה, אבל מחרתיים היא שוב תהיה בליגת האלופות...

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי צריך לשנות לגמרי כל דבר כמעט בליגה..
    אולי לעשות את זה משהו יותר כמו NBA..
    אין לי בכלל בעיה שיוציאו את מכבי[אני אוהד אותם]

אפשר לעשות דראפט שזה לדעתי רעיון אדיר..הגבלת שכר אני לא אוהב..
    צריך לעשות הרבה איחודים של אזורים בארץ [למשל כל אזור בקעת אונו גבעת שמואל סביונים קריית אונו גני תקווה ועוד מקומות כאלה לקבוצה שיקראו לה איחוד בקעת אונו-לא סגור על השם..
    ואז שכל יישוב ישלם תקציב עונתי לקבוצה וביחד יהיה הרבה כסף לכל קבוצה..]
    אבל בשביל כל הדברים האלה צריך דמיון ורצון..ואין את זה לאף אחד מהדרגים הגבוהים בליגה שלנו..[קסטן מזרחי וכו..]

4. יוגב אסולין Guest

אוקי... אני מאמין שפה זה הדיון המתאים לדבר על המשחק הגדול של היום בכדורסל הישראלי.

הפועל ת"א מארחת את מכבי ת"א..

משחק דרבי שכבר 4 שנים לא ניראה בארץ (האחרון נגמר ב+26 צהוב). היום הפועל נמצאת בצמרת האוהדים מוכנים ואפילו ההנלה דאגה למצוא דרך לאולם אם מעט צהוב ע"י מחירי כרטיסים גבוהים.

למכבי ת"א יש עדיפות בולטת בכל פרמטר על המיגרש מלבד החשיבות למשחק. בהפועל רואים בזה כמשחק שישנה תדמיות כמשחק שעם הם ינצחו אותו הם חזרו רשימת לליגה הראשונה והם שוב קבוצה גדולה. מנגד מכבי ת"א... פחות מתלהבת מהמשקח הם רגילים לשחק נד מגרשים מלאים ומשחקים עם מעמדים גדולים וזה עוד משחק עבורה. חוסר המוטיבציה הזה יכול לשחק קלף טוב עבור הפועל

5. Julian Joachim Member

אמנם אני יודע שלא תהיה לזה משמעות מעשית, כי מכבי תיקח את האליפות, אני חושב שניצחון של הפועל ת"א היום יכול לעזור מוראלית לשאר הקבוצות, להמשיך ולהאמין שאם ישקיעו יותר, בסופו של דבר המפלצת הצהובה תיפול.

6. יוגב אסולין Guest

ההבדל בין מכבי לבין שאר הליגה הוא הרבה יותר מעניין של ניצחון זה או אחר.. זה פשוט הבדל מעשי ענק... מכבי אחת הטובות באירופה.. והליגה ישראלית היא צנועה וענייה.

בכל מיקרה המשחק של היום יכול לתת הרבה אושר לכל מי שלא אוהד מכבי כי בכל זאת.. כיף ליראות את מכבי מקבלת בראש.. אני שונא מכבי כי בעני היא הרסה תכדורסל הישראלי. נכון שהיא לא אשמה שהיא טובה והאחרות גרועות.. אבל עדין אפשר לא להרוס שחקנים ע"י לתת להם כסף..

7. RVN Member

מכבי ניצחה 82-75.
    את הרבע הראשון מכבי פתחה בטרוף של 31-17 עם פתיחה של 14-0. הרבע השני היה יותר מתון ונגמר 50-34 (19-17). רבע שלישי הפועל פותחת בטירוף ולמכבי אין ממש תגובה להתקפה שלהם וגם להגנה (1-3-1 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ). רבע רביעי מכבי שומרת על הפאר ומנצחת בהפרש זעום.

זה היה סיכום מאוד מקוצר של המשחק המלהיב הזה (ואני אישית אוהד מכבי שמחתי שהפועל עלו (בשביל הדרבי)).

לפי דעתי השופטים היו לא משהו לשני הכיוונים.

8. RVN Member

ושחכתי להוסיף, פיני:
    אולי יש אנשים שלא אוהבים שהוא לפעמים מדבר על דברים שלא קשורים לכדורסל (יש לו קצת ראש כחול יחסית לשדר בטלוויזיה) אבל אני חושב שהוא מוסיף המון עם קצת הצוחק וזה והידע האדיר שלו בכדורסל וגם במכבי תל אביב (הוא מכיר כמעט את כל התרגילים שלהם).

9. יוגב אסולין Guest

תעודת כבוד לכדורסל הישראלי.

יופי של קהל. יופי של משחק. פשוט תענוג ליראות קבוצה שנותנת פקטור רציני למכבי ת"א לא נכנעת גם ב20 הפרש ומצליחה לחזור למשחק הזה. משחק מעולה של הפועל ת"א בעיקר בהגנה אחרי הרבע הראשון. הקהל היה פשוט מעולה. והלוואי וכל העונה יהיו משחקים כאלה. הפועל חזרה לליגה!!!

10. Julian Joachim Member

אחלה משחק...

רבע שלישי מצויין, במיוחד של גילי מוסינזון (שלי!!!), שפשוט נתן משחק הקרבה ע-נ-ק.

גם הדאנק שלו היה מדהים... תאווה לעיניים.

11. ג'רי בית הלוי Member

קודם כל...
    מה זה אשמתה של מכבי שכל הקבוצות האחרות בליגה הן חרא?
    הקבוצות האחרות צריכות להשתפר- ומכבי לא צריכה להיות פחות טובה.
    ושחקנים כמו ליאור ליובין ויואב ספר, יודעים שהם לא יקבלו יותר מדי דקות, אז זה שהם באים- זה בעיה שלהם בלבד. אין שום חוק ששחקנים חייבים לבוא למכבי.

ועכשיו בקשר למשחק..
    הדאנק של מוסינזון באמת היה מדהים...
    סל השנה.

ובקשר לקהל ולכרוז. זה פשוט בושה מה שהלך שם. לא יתכן שקהל כלשהו, יאחל שואה, והכרוז ימשיך אותו, והשופט לא יגיד כלום. יש הבדל בין העידוד של רפי גינת ביורוליג, לבין השטנה שהכרוז של הפועל הפיץ(שריקה לרעתנו.. שמעון שילם לשופט...). בושה.
    ס