מחזור 7 בליגת העל: ניצחון בכורה להפועל ת"א; 1-1 בין מ. חיפה לבני יהודה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏18/10/19.

1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

לא יהיה גול במשחק הזה ממשחק חי.

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מה אני אגיד לך, ממש ברצלונה בירוק.
    לא יודע אם ניסית לנחס או לא, אבל מול בני יהודה של אבוקסיס אין משחקים קלים. לא במקרה במשחקים שלהם יש הכי פחות שערים בליגה. הם יריבה קשה לכל קבוצה טובה ככל שתהיה.

כמו שרשמתי כבר לפני, היה צפוי שנסיים את המחצית הזאת בתיקו 0. לא אתפלא אם בלבול לא יבין את הסיטואציה ויוציא את עוואד ויכניס עוד קשר.

Sir Alex Ferguson, oranfu ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  3. oranfu Member

בלבול מטומטם.

העיקר הוא יוכל לזיין תשכל ששיחק עם 2 חלוצים ועוואד קיבל הזדמנות.

עווא משחק קשר בצד ימין, רחוק מהשער.

למה נגד קבוצה שמחפשת רק מתפרצות צריך גם את לביא וגם את אשכנזי?

הם עם 3 בלמים ואנחנו עם שחקן אחד מקדימה.

רשום על זה 2-0 של בני יהודה כי אנחנו נילחץץ והם יעקצו במתפרצת ואז נילחץ עוד יותר ונאבד את הראש והם יעשו את השני.

4. alexshw Member

הייתי מכניס את שועה לצד רוקאביצה במקום עוואד

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

5. oranfu Member

למה להוציא את עוואד? למה לא להעביר אותו להתקפה?

מה שיקרה זה שמקסים ייכנס במקום עוואד.

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

קבוצה שכאילו עברה כישוף וודו, שחקנים ומאמן. הזוי פשוט איך שמכבי משחקת העונה.

כמו כן, אני מציע גם שירותי הוצאת דיבוק למעוניינים.

7. South Boy Member

מכירה א-לה ברטקוס של משפתי.

8. Raulito Madridista

מכבי ת"א זה חר"פ מתמשך העונה כבר קשה לעקוב אחרי מצב הפצועים אבל היא הקבוצה היחידה בליגה שיכולה לעמוד בכך ועדיין אני חושב שמתישהו משהו יתפוצץ זה לא הגיוני שהיא תמשיך עם המספרים האלה של תשעה שערים בשבעה משחקים. והנה מגיע לו צ'יקו אופואדו. אני עדיין חושב אגב שמכבי בזכות המוניטין שצברה אשתקד - גורמת ליריבות לחשוש מולה גם העונה.

אני דווקא צופה במכבי חיפה - בני יהודה, מצטער, אבל הקבוצה של אבוקסיס עם סגל הרבה פחות טובה מאשתקד - הרבה יותר מסוכנת. עצוב לראות את מכבי חיפה עם איום וחצי על השער (חזיזה) וזהו-זה. אני מקווה ששועה לא יהיה זה שיצטרך להציל את המולדת כי 'לא מגיע לו' אבל לצד המחמאות שהרעפתי על רוקאביצה - הוא לא יעשה דריבל מחוץ לרחבה ואין למכבי חיפה כוח אמיתי מחוץ, היא לא יכולה לתת גול בבעיטה מרחוק. עדיין אפורה למרות הכישרון שיש לה, זה משחק בית זה? לדעתי חיפה כן עולה למשחקים נגדה עם חשש גדול, כבשה שחורה, השחקנים מודעים למספרים האלה ולמה שקורה. ליואיץ' מבני יהודה נראה שחקן לא רע, שובר את השבלוניות עם המסירות לרוחב והמחשבות רק על הגנה - ויוצא קדימה. אבוקסיס אוהב את המשחקים האלה נגד הגדולות כשלא צריך ליזום רק הפעם בניגוד לעונה שעברה על אף הרצון של מוחמד גאדיר - לא בטוח שיש לו אין להבקיע.

9. yedidel Member

אשדוד בנתה חוליה התקפית כשרונית מאוד השנה ושמה את כולה על הספסל מול מכבי ת"א.
    מדהים כמה מפחדים לעבור מולם את החצי

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  10. oranfu Member

אנחנו בבית, נגד קבוצה שמשחקת עם 3 בלמים ואנחנו ב4-5-1 כשאין בכלל הצטרפות של מגינים.

בלבול זה אנטי כדורגל דוחה שהמקום שלו בקבוצות תחתית.

11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

במרפסת מעל היציע באשדוד גר אוהד של הפועל באר שבע שכבר כמה שנים עושה בעיות כשמכבי מתארחת באיצטדיון. לרוב מנופף בדגל של קבוצתו ויורק על שוני היציע, פעם אחת זרק בקבוק מלא של ליטר וחצי ובמזל לא שלח אף אחד לבית חולים או לעולם שכולו טוב. עכשיו זרקו על היציע רימון עשן אדום והוא אמור להיות חשוד עיקרי.

לא ברור לי איך אחרי תקרית הבקבוק, שגם גררה מהומה גדולה (וענישה כבדה למכבי, אגב), אין איתו איזשהו סידור מול המשטרה במקרה שמכבי מתארחת באשדוד.

12. oranfu Member

עוברים לשחק עם 2 חלוצים ותוך 5 דקות מבקיעים.

בלבול זה פשוט טיפש מוחלט.

13. yedidel Member

או שעושה חילופים מעולים?
    זה לא פעם ראשונה שאתם מעלים הילוך ומבקיעים במחצית השנייה

14. Raulito Madridista

התקפה גדולה של מכבי חיפה, הסטה מצוינת שמאלה, זה גול כמו שהייתי שם בפלייסטיישן על עיוור בימי ה-PES העליזים. אני דווקא חושב שצ'רי היה טוב יותר נגד רעננה כשעשה הרבה יותר דריבלים אבל היום הוא איים יותר על השער. כל פעם שעוואד מוצב בכנף זה גול עצמי, ואין מה לחזור על זה בטח נגד הגנה מעובה כמו של בני יהודה. נגד יריבות כאלה מכבי חיפה צריכה לפתוח בידיוק בצורה כזו.

גם שלומי אזולאי ורועי גורדנה הם שחקני ליגה טובים, בטח לקבוצה ברמה הזו, מגרדים שם את האיכות של הקבוצות שהן לא חל' מהרביעייה הראשונה. לגבי ההרכב של אשדוד, יאקוב סילבסטר ערך הופעת בכורה בהרכב במטרה להוסיף קצת קילריות ברחבה ולהיות סקורר, אולי מנסים לשחק איתו כששובל גוזלן לא נמצא לפי מה שהבנתי. שגיב יחזקאל מוכשר אבל שחקן מתסכל שלא ממש התקדם בשנים האחרונות כך שזו לא טרגדייה כשהוא לא משחק, אולי זה נכון להעלות אותו כשהיריבה עייפה יותר ויש עוד שטחים.
    אם נהיה כנים לגבי אשדוד, נהנתי מהם נגד הפועל חיפה, היה 1:1 מרתק, מהמשחקים היותר טובים העונה (אני לא ציני), אבל הם לא היו ראויים לניצחון הבודד שלהם העונה - נגד הפועל ת"א, ועד היום הם אמנם הפסידו רק פעם אחת אבל כאמור רק ניצחון פעם אחת. זו אשדוד אז זה לא כישלון אבל בעונה כזו וכשהאווירה במועדון השתנתה מעט גם מצד הקהל אחרי ההישארות ההירואית אשתקד - נראה שיש להם הזדמנות מה גם שפתחו שם את הכיס.

אוהדי מכבי ת"א מביעים תמיכה בחביב אוחיון - מרגש:
    [דני מרון, ספורט1]

15. yedidel Member

מולנו הם עלו עם יחזקאל ואזולאי ועשו מתפרצות נהדרות. גם כבשו את השני בעזרת לחץ גבוה