ליגת העל + פרמייר ליג + ספרדית + איטלקית!

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י כחול לנצח!, ‏6/2/09.

1. כחול לנצח! Member

http://img101.imageshack.us/img101/7654/ttppiissbm0.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/2/09
  2. כחול לנצח! Member

משחק 32: מנצ'סטר סיטי – מידלסבורו: הסיטי חוזרת הביתה אחרי הפסד חוץ מול סטוק, אבל ביתה לאחרונה הוא מבצרה. הקבוצה ניצחה את שלושת משחקי הבית האחרונים שלה והיא מארחת קבוצה במשבר שלקחה נקודה אחת בשלושת משחקי הליגה האחרונים, בהם לא כבשה אפילו שער אחד. הסיטי שחקני הרכש שלה שי גיבן השוער וקרייג בלאמי החלוץ שהגיע מניוקאסל, תעשה את העבודה מול בורו החלשה ותנצח בקלות לדעתי. ההימור: 1, היחס 1.6

הפועל פ"ת - סכנין: אמרתי לכם בדרבי ללכת על מכבי ובטח לא הקשבתם לי, אז גם היום אל תגידו שלא אמרתי לכם ללכת על סכנין. פ"ת שהפסידה את חמשת המשחקים האחרונים שלה, איבדה בדרבי את הבלם המצטיין שלה סטיבן אופייה, מה שמשאיר לה רק את איציק וגל כהן החלשים במרכז ההגנה. כמו כן גם אבו חצירה נפצע וייעדר! אוהדי הקבוצה מחרימים את המשחק הזה. עוד סיבה למה סכנין ינצחו? לכו על זה 2!

3. Don Joan Roman Member

סכנין תבוא לפרק רגליים ותשמור חזק מאוד על סזאר ויסה שהוא בעצם כל משחק ההתקפה של הכחולים ממלאבס, אני אישית חושבה שהמשחק יכול להסתיים גם בתיקו כי זה מה שסכנין בד"כ מחפשת במשחקי החוץ לכן לדעתי סכנין עם הפלוס אחד זה ההימור הכי טוב לליגת העל השבת.

4. matansahmy55 Member

אחלה הימורים יש על ליגה ישראלית השבת. בני יהודה מנצחת את נתניה, מכבי ת"א את קרית שמונה {לאמיצים ללכת על ניצחון של מכבי בשער אחד הימור מצוין}, פתח תקוה סכנין נראה לי תיקו בכל זאת סכנין בחוץ מאוד מאוד חלשה. בליגה האנגלית ווסט ברומיץ תנצל את ניוקאסל שחלשה במשחקי החוץ, ולא ברור לי היחס הגבוה מאוד על תיקו בין וויגאן לפולהאם, גם ההימור פה שווה מאוד את היחס המצוין.

טור טוב לשבת:

קרית שמונה - מכבי ת"א 2
    הפועל פ"ת - סכנין X
    בני יהודה - מכבי נתניה 1

5. Don Joan Roman Member

לדעתי בני יהודה לא תנצח את המשחק הזה
    X.

6. George Best Member

שיטי - בורו: לצערי הרב החלאות ינצחו, הם בכושר לא רע ואחרי 2 ניצחונות ביתיים.
    מנגד בורו בפורמה נוראית, והיא קבוצת חוץ חלשה מאוד.
    היחס על ניצחון של הכלבים בהחלט טוב, אחלה הימור.
    1.

בלקבורן - וילה:
    מאז שסם אלרדייס נחת באיווד פארק, הקבוצה שלו לא הפסידה משחק אחד (אם אני לא טועה הוא כבר הדריך אותה ב-13 משחקים), ומחר מול אסטון וילה המצוינת נקבל משחק מאוד פתוח שכל תוצאה אפשרית, אבל יש לי תחושה שתיקו לא יאכזב יותר מדי את שני הצדדים.
    x, מומלץ מאוד לטעמי.

צ'לסי - האל:
    לפני כשבוע האל סיימה בתיקו 2-2 ביתי מאכזב מול נועלת הטבלה ווסט ברום כדי לעצור רצף מחריד של 7 הפסדי פרמיירליג רצופים.
    מחר החניכים של פיל בראון יתחילו עם ספירה חדשה, לא כוחות.
    1.

אברטון - בולטון:
    שתי קבוצות שדוגלות במשחק של כדורים ארוכים, אברטון החבולה גם ככה מגיעה אחרי 120 דקות מתישות מול ליברפול ביום רביעי במשחק הגביע החוזר, בולטון נחה וזה ישחק לטובתה.
    אבל סה"כ אברטון קבוצה טובה יותר, אני מתלבט בין ניצחון ביתי לתיקו, משחק שכדאי להתרחק ממנו.
    היחס על ניצחון ביתי לא שווה את הסיכון.1 x

סנדרלנד - סטוק:
    סנדרלנד בפורמה טובה, מנגד סטוק קבוצה שאוגרת כמעט את כל הנקודות (חלוקה חד-צדדית) בביתה, סנדרלנד תנצח והיחס משתלם, מה גם שדלאפ יעדר.1

ווסט ברום - ניוקאסל:
    קשה, קשה מאוד.
    נילך על x שלא יהיה טוב לאף אחת מהשתיים.

וויגן - פולהאם: פולהאם היא אחת משתי קבוצות הפרמיירליג הבודדות ללא ניצחון חוץ, והיא כבשה רק 3 שערים ב-11 משחקי החוץ שלה, מאזן מזעזע לכל הדעות.
    וויגן קבוצה ביתית חזקה מאוד, ולטעמי היא תנצח, סביר להניח בהפרש של שער בודד.1

פומפי - ליברפול:
    ליברפול בכושר לא הכי טוב ואחרי 120 דקות בדרבי ביום רביעי, ואם זה לא מספיק אז גם ג'רארד הפנטסטי יעדר מהמשחק.
    אך מנגד פומפי בכושר פשוט מזוויע, והמשחק שינעל את משחקי יום שבת יביא ניצחון חוץ ראשון.
    זה לא יהיה קל, אבל הגנבים ינצחו.2

טור מומלץ:
    שיטי, סנדרלנד ותיקו בין בלקבורן לאסטון וילה.
    30 שקלים יכולים להניב 260.

7. כחול לנצח! Member

איזו אחווה עירונית

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

למי שרוצה טופס קצת פרוע, לא הייתי פוסל ניצחון של פורטסמות', היחס מאוד קורץ, תוצאות תיקו בין סנדרלנד לסטוק ובין ווסט ברום לניוקאסל זה לא בשמיים... אלו משחקים שהכל יכול לקרות, אבל שווה לסכן 10 שקלים, או אולי לצרף אותם לאיזה טופס שיטה.
    אפשר לנחש 0 מתוך 4, אפשר גם 4 מ-4... ככה אני אוהב את זה.

9. פול סקולס Member

הימור שלי:
    ליברפול בטוח מאבדת נקודות, אם יש פומפי 1+ לכו על זהו..
    כמו כן, וויגאן הולכת לנצח וסטוק תוציא תיקו מול סנדרלנד

10. כחול לנצח! Member

פומפי די מפורקים.. לא הייתי שם עליהם את הכסף שלי

11. פול סקולס Member

לא יודע..
    הפראטון פארק עדיין מרש ביתי טוב.. ליברפול בלי ג'רארד היא לא אותה קבוצה..
    נחיה ונראה

12. matansahmy55 Member

למרות ההיעדרות של ג'רארד, אל תעשו מפורטסמות אימפריה היא בסך הכול קבוצה מאוד חלשה שנמצאת בכושר נוראי. יכול מאוד להיות שיהיה לליברפול קשה, אבל אני מאמין שבסופו של דבר הם ינצחו ואפילו בהפרש של שני שערים ומעלה

13. פול סקולס Member

מחצית בין פורטסמות' לליברפול, 0-0.
    לא ראיתי את המשחק, אנחש שליברפול, למרות סגל עדיף בהרבה, לא שלטה במגרש ביד רמה ופשוט "לא הלך לה מול השער". ליברפול בלי ג'רארד וטורס זה לא אותו הדבר-
    אבל זה לא אמור להיות ככה. זה עניין של מנטליות. יונייטד בחיים לא תיראה כבויה כתוצאה מחסרון של איזה פרדיננד או קאריק או רוני,
    יש לייחס את זה הן לסגל הרחב מאוד של היונייטד והן למנטליות.

14. matansahmy55 Member

בסופו של דבר ליברפול ניצחה, כמו שמנצ'סטר מנצחת הרבה פעמים עם שער בדקה ה-90. זה שמנצ'סטר תיקח העונה את האליפות ולטעמי ב-7 נקודות הפרש פחות או יותר מהמקום השני, אבל עדיין לא צריך לעשות מליברפול קבוצת תחתית