הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Roma
    ג'רלס שוחרר. אנא תגובה ממך. העונה רק החלה כך שאפשר למזער את הנזק, אבל אפשר למצוא בשוק עכשיו שחקן שיכול לתרום כמו שג'רלס עשה? אורי אלון לוקח סיכון.

2. גלץ Member

איזה טעות. הייתי מונה לפחות 5 שחקנים שישוחרו לפניו.

3. shlomydavid מנהלים

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@גלץ
    אני מעריך שהוא שוחרר בגלל שבקבוצה פחדו שהאווירה בקבוצה תפגע. יכול להיות שקציקאריס פחד שג'רלס יתחיל מרד נגדו. זה לא נשמע כמו שחרור בגלל יכולת חלשה. קרוב לוודאי שיוחתם עכשיו שחקן במקומו, אבל לא יודע אם מבחינה מקצועית הצעד יעזור.

5. yakov_y YNWA

הפועל י-ם עם טעות איומה, המעשה מגיע כדי להציג לתקשורת את זה שהם לא מכבי ת״א של עונה שעברה, מקווה שעם המהלך העצוב הזה (שחקן מאוד אהוב עליי ולדעתי הטוב בליגה) שחקנים בהפועל י-ם ייתאפסו ויבינו שהם לא קובעים.

6. גלץ Member

7. Roma מנהלים

אורי אלון החליט לבחור בקציקאריס על חשבון ג'רלס. מצחיק שבתחילת העונה כל כך נילחמו להשאיר אותו בקבוצה(יכול להיות שהבחור הבין שהיה עדיף לו לעבור למילאנו עם הבוס הקודם).

אני מחלק את ההחלטה ל-2 צדדים:
    • הפן הניהולי - שום שחקן לא מעל המועדון והמאמן קובע. אורי החליט לתת לקואץ' היווני גיבוי מלא. בקטע הזה החלטה מצוינת שתעורר קצת את השחקנים ש"הרשו לעצמם יותר מידי".
    • הפן המקצועי - מכה קשה לקבוצה, הקלעי הטוב ביותר שלנו ווינר ענק.
    לדעתי החלטה נמהרת וחפוזה. יכול להיות שג'רלס הביע את דעתו בתקשורת וביקר את המאמן אבל ראבק הוא פקאינג צודק, הקבוצה לא שומרת ולא מתפקדת בהגנה. אם הראל וחומסקי הגאונים לא ימצאו מחליף ראוי אנחנו בבעיה קשה.

שי ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  8. yakov_y YNWA

@Roma
    מי אחראי שהקבוצה לא שומרת ?
    זה לא דבר שיישתנה במהלך העונה, עם קו קדמי כזה (מעולה התקפית, מזעזע הגנתית) אין שום צ׳אנס להצליח.

9. Roma מנהלים

אני מסכים חלקית, אומנם השחקנים כרגע מלבד אוחיון ודייסון ברמת המקומית אינם שחקנים שנחשבים לשומרים גדולים אך מאמן ושיטה הגנתית יכולים להסתיר זאת וכקבוצה לשפר את משחק ההגנה. כרגע היווני לא מביא כלום בפן הזה של המשחק. עושה רושם שאין לנו שיטה בהגנה ופשוט מה שיהיה יהיה.

אם וכאשר, כרגע עושה רושם שיצטרך לג'רלס ברשימת המשוחררים, קינזי יוסיף המון במימד הזה.
    שחקן שיכול להגיע ולהוסיף במימד הזה הוא האקס שכרגע בהפועל, מקיי. סוס הגנתי שמטריף את כל הקבוצה בהגנה.

10. DRORIKO Member

מה שאני אוהב בקבוצה שלנו זה את הגיבוי הבלתי מתפשר שנותנים למאמנים. ראינו את זה גם עם פרנקו ועם פיאנג׳יאני בתקופות שהלך פחות טוב. בליגה שבה מעמד המאמן משול לסמרטוט מלוכלך ירושלים היא אי של שפיות. הג'רלס הזה הוא חתיכת פישר שחושב שהוא מעל הקבוצה, ובירושלים הבינו את זה ובעטו אותו קיבינימט. כמו מקרה סוני וימס רק בהפוך. אהבתי.

נערך לאחרונה ב: ‏20/10/17
  11. Roma מנהלים

DRORIKO

סוני ווימס גם העיף את המאמן וגם אותו בסופו של דבר העיפו:).
    מה שאני מקווה שלא יהיה דומה הוא המאמן, כי ארז שהעיפו אותו לא היה באמת ברמה.

יום רביעי באיירן בארנה, עצוב לראות באיזה מצב אנחנו מגיעים למשחק הקריטי הזה.

12. DRORIKO Member

יכול להיות שזה יפגע בנו ויכול להיות שזה יועיל לנו, זה הדבר המשני. אני מסתכל יותר לטווח הרחוק, ואני רוצה בקבוצה שלי תרבות ניהולית שפוייה. כזאת שמקדשת את המאמן ולא נותנת לכל מיני פישרים לעשות דאווינים(ואני מקווה שזה היה יראו ויראו לשחקנים הישראלים....) בסופו של דבר המהלך שירושלים עשתה לא משפיע רק על קציקאריס אלא גם על המאמנים שיבואו אחריו. הם יודעים שהם מגיעים למועדון שנותן להם חופש מוחלט ולא כזה שצריך לרעוד בו מהדקה הראשונה ולאבד את הביטחון. אתה חושב ששמחתי שיובה בעטה את בונוצ'י? ברור שלא, אין ספק שזאת פגיעה מקצועית, אבל לגמרי תמכתי בצעד של ההנהלה שהעדיפה את אלגרי עליו. מבחינתי המאמן הוא מעל הכל, הוא הרמטכ"ל של הקבוצה, ומי שזה לא מתאים לו מוזמן להתחפף.

13. גלץ Member

הפועל ירושלים הזאת נגד אותה באיירן שניצחה במשחק טרום עונה את ריאל מדריד והפסידה 7 הפרש לצסקא, ואותה באיירן שניצחה את גלאסטראיי בתורכיה. שמשחקים בה מצ'באן, צירבס, הובס ודג'דוביץ?
    שמע חייב לעשות איתם עסקה שיהיו נחמדים ויתנו לירושלים רבע אחד. ברצינות, איך מנצחים את זה?
    לדעתי הפתעה ענקית ואפילו סנסציה אם ירושלים לוקחת.

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/17
  14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

צד אמיץ מאוד של אורי אלון.
    אין ספק שלבחור במאמן על פני שחקן בעייתי, טוב ככל שיהיה, הוא המעשה הנכון. השאלה אם הוא המאמן המתאים כדי לבצע את אותו המהלך.
    מה שכן, ממה שקראתי בעבר לג'רלס יש בעיה באופי, שלמעשה די נעלמה רק בעקבות ההיכרות שלו עם פיאנג'אני. כך שהתמונה היותר מדוייקת היא לא שיש לו בעיה עם המאמן היווני, אלא שיש לו בעיה עם כמעט כל מאמן שהתאמן תחתיו מלבד האיטלקי.
    (כל זה בהנחה ואני זוכר נכון ולא התבלבלתי עם שחקן אחר).

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@שי
    אם ידוע שלג'רלס יש אופי בעייתי והוא לא מסתדר עם מאמנים למה אורי אלון נתן לשחקן להמשיך? היה לו קליק עם פיאנג'יאני, אבל האיטלקי עזב. אם כך זה היה מעשה עוד יותר נכון להפרד גם מג'רלס כי הכתובת היתה על הקיר, לא? אז הבעלים סתם בזבז זמן והצעדים שלו לא כל כך חכמים כמו שאתה כותב.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.