הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

Shacham,

• לא רוצים מתאזרחים - בנקס. אז אל תבקר את רוצ'סטי והוואל - אותו דבר. זה החוק במדינה ולא אני קבעתי אותו.
    • 5 זרים - אשתקד היה. חבל שלא הגיע השנה זר חמישי כי באמת אני מאמין שיש לכם סיכוי לקחת את האליפות.
    • הקהל המושלם שלכם. כולם אשמים מלבד הקהל באירועים האלימים ומקבל גיבוי כמובן מרמי כהן שהוא ביזיון ובושה למועדון הזה.
    • כל האנטי מכבי ופגיעה בכדורסל הישראלי וקהל הכדורסל בארץ. המטרה לפגוע במכבי וכיום גם ירושלים בעניין הסדרות שמאוד צורם לי שמועדון ענק כמו הפועל ת"א מתנגד לו.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. Roma מנהלים

מה מפתיע אותך בזה? הכל אינטרסים.
    יש לו בקבוצה סוג של מתאזרח - סם סינגר.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

עוד צבוע

4. Roma מנהלים

@DRORIKO

אני יעשה לך את זה פשוט,
    אקוניס ורמי כהן גאוני הדור ומובילי הדרך נגד המתאזרחים, כמובן שיש להם מתאזרחים בקבוצה, אם היה יכולים היו מחתימים את ג'ון דיברתולומאו, ג'ייק כהן, אלכס טיוס, ר'יצי הוואל, אדיראן בנקס וג'ו אלכסנדר בתור ישראלים ומביאים עוד 3\4 זרים.
    היו לוקחים אליפות ותאמין לי שאת אף אחד מהאוהדים לא יעניין שלא היו ישראלים צברים שנולדו בגליל העליון\תל אביב\באר שבע.

הכל צביעות. החוק הזה דפק את השוק הישראלי והשחקן הישראלי הדרדר למטה אבל הם לא מוכנים להודות בזה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, כתבתי אותו דבר כבר 3 פעמים פה בדיון.

אחלה דיון ענייני, מדברים איתך על מתאזרחים ואיכשהו אתה לוקח את זה להתנהגות של הקהל של הפועל.

שוב פעם לא הבנתי למה הגבת ומאיפה הבאת שרמי כהן קשור לעניין הסדרות, אבל אני אביא לך ציטוט מריאיון עם רמי כהן שמתקשר לכל הנושא: "אני ממש לא עסוק במכבי ת"א. אנחנו החלטנו לא לעלות ליגה כשלא הגיע לנו, לא הסכמנו לשחק באירופה למרות שהציעו לנו סכומים יפים כדי ללכת לשחק שם, כי מאוד היה חשוב לנו לקבוע קריטריונים לאירופה. אני מאמין שחלוקת כספי שידור צריכה להיות שוויונית ואז קבוצות קטנות יותר יוכלו להתפתח. זה יגדיל את התחרותיות, יעשה טוב לכדורסל ובסופו של דבר יביא יותר כסף לכולן. בטווח הארוך, אם הליגה תהיה מעניינת יותר, כולם ירוויחו, זכויות השידור יגדלו כי יהיה יותר עניין ויבוא יותר קהל, המשחקים יהיו יותר צמודים... אני לא בטוח שאני מסכים שהרמה יורדת. יש דבר כזה רומנטיקה. תמיד כלום בטוחים שמה שהיה פעם, תמיד נראה יותר טוב. דבר שני, אי אפשר לעשות סטטיסטיקה על עונה אחת או שתיים, צריך זמן. תקציב הזרים בליגה עלה פלאים וזה גרם לכל הקבוצות להביא זרים טובים. פיינל פור? אני מוכן לסדרות מחר, אבל בסופו של דבר צריכים להיות גם תנאים. סדרות זה ספורטיבי, פשוט צריך להפסיק לתת מתנות ולעשות את העשירים יותר עשירים".

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הייתי שמח להסבר איך סדרות בליגת הכדורסל המקומית הופכת את העשירים לעשירים יותר. בינתיים, בחלוקת העוגה מזכויות שידור, מכבי וירושלים הן אלו שניזוקות הכי הרבה לעומת שאר הקבוצות. אז לא כל כך הבנתי את הפוסט שלך.

Roma אוהב/ת את זה.
  7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

"הפוסט" שלי הוא ציטוט של רמי כהן, בתגובה לרומא שטען שהפועל נגד סדרות כי "פאק מכבי".

למה הוא התכוון? מעבר לעניין זכויות השידור(תחלקו את זכויות השידור בצורה שוויונית=הליגה תהיה יותר שוויונית=לא יהיה צורך בפיינל פור כדי לצמצם פערים), הוא התכוון לקריטריונים להליכה לאירופה, שיעזרו ליצור המשכיות, כי כרגע אליפות בישראל שווה לתחת, ע"ע מכבי חיפה.

הנה הריאיון המלא:
    רמי כהן: "מי שבא לחנך, שיתחיל קודם בבית"

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מה זאת אומרת? כרגע הקבוצות הקטנות נהנות יותר מנושא זכויות השידור. למעשה, למרות שהן לא מביאות את רוב הרייטינג, הן מקבלות יותר ממה שהן אמורות. אז בכל מקרה העשירים לא נהיים עשירים יותר מהסדרות. שנית, הקריטריונים לאירופה בפעם ה-1000, לא קשורות לא למכבי, לא לירושלים ולא למנהלת. היורוליג הוא מפעל פרטי. אם הפועל ת"א תיקח 10 פעם אליפות בקציפות והיול"ב יחליט שהוא רוצה את מכבי אצלו למרות שהיא בדיוק ירדה ליגה, אז זה מה שיהיה. גם אם מכבי תחליט שהיא מוותרת על היורוליג, אתה חושב שהם יקחו את הבאה בתור בישראל? לא, הם יקחו את מי שתכניס להם כסף. שוב, מה קשור הסדרות ומה קשור מכבי? מסכים שזו לא שיטה ספורטיבית, מצד שני זו לא ליגה של ההתאחדות האירופאית אלא ליגה פרטית. מסכים שאליפות שווה לתחת, אבל זה לא משהו שנתון בידיים של אף אחת פרט להנהלת היול"ב. לגבי היומרנות שלו ללכת לאירופה, למה לא ללכת למפעלים הקטנים יותר ולנסות קודם לבנות עצמו משם? כרגע היורוליג גדול יותר על כל הליגה הישראלית כולל מכבי, אז לא הבנתי מה דחוף לו להיע לשם. שיגיע ליול"ב משם הוא גם יוכל להרוויח. והאבסורד הכי גדול שבשנים האחרונות הפיינל פור יכול היה להציל את מכבי הרבה יותר מסדרות.

Roma אוהב/ת את זה.
  9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה בעצמך כותב שהשיטה לא ספורטיבית, אז מה אתה מצפה? אין לו ולאף אחד סיכוי לצמצם את הפער הכלכלי מול מכבי כל עוד השיריון ביורוליג מתקיים, אז מצאו שיטה שבה מכבי לא תזכה בעוד 39 אליפויות ב40 שנה. עכשיו מבלי להתייחס לדעה האישית שלי בנושא סדרות, הנקודה של הדיון היא שלא מדובר פה ב"אנטי מכבי", אלא ב"פרו ליגה תחרותית". אם הפועל ירוחם הייתה יוצרת פער לא הגיוני ולא ניתן לצמצום משאר הליגה עדיין כנראה שהיו חותרים לפיינל פור.

ובאותו ריאיון ששמתי פה הוא מדבר גם על למה הוא בחר לא ללכת לאירופה.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

האנטי מכבי שדיברו עליו פה הוא לאו דווקא הפיינל פור אלא העובדה שיש אוהדים בצד שלכם שיותר שונאי מכבי מאשר אוהדי הפועל (לא כולם כמובן) שיקריבו אליפות של הפועל תמורת לראות את מכבי יורדת ליגה, לדוגמא. זה גם משהו שהם לא מסתירים, כלומר שמעתי גם במו אוזניי אוהדים שמתבטאים כך, אבל עזוב, זה לא כולם וזה שולי.

לגבי הפיינל פור, (ואני לא מתייחס לעמדתך כי אני לא יודע מה היא), סבבה שמכבי זוכה ברצף, מה לעשות? אתה שומע קולות ביוון, בספרד, ברוסיה או בסרביה על הרצפים הארוכים שיש שם, או על העובדה שהאליפות מתחלקת בין שתי קבוצות? אתה רואה מישהו מאיתנו אוהדי מכבי מתמרמרים על העובדה שצסק"א בפיינל פור באירופה ברצף מאז 2001 (למעט עונה או שתיים) כי היא מעמידה תקציב פי 3 מאיתנו? אין מה לעשות, שם המשחק זה כסף. וזה ככה עכשיו בכל העולם ובכל ענף. נדיר שתקבל עונה כמו של אתלטיקו מדריד, שהתקציב שלה קטן משמעותית מבארסה וריאל ועדיין הצליחה להפתיע אותן, או דורטמונד לפני כמה שנים בגרמניה. אנחנו לא שונים בעניין הזה, רק שפה מחפשים להמציא את הגלגל. ובגלל זה אליפות הליגה כאן, בין אם מובילה לאירופה או לא, שווה לתחת כי בעצם אתה מרמה. מכבי חיפה וגליל / גלבוע אילו דוגמאות קלסיות.

de Middenweg ו-Roma אוהבים את זה.
  11. Roma מנהלים

עידן כמובן צודק. ואם חשוב לך תקציבים? תעשה סדרות. איזה קבוצות ממלאות אולמות? נהריה, נס ציונה, הרצליה או מכבי, ירושלים, חולון והפועל ת"א?
    תחשוב מזה סדרה של 7 משחקים בשביל קבוצה קטנה. הכנסה מטורפת.

גליל עליון, חיפה וראשון לציון הצליחו לקחת את המועדון צעד קדימה בעקבות הזכייה באליפות? לא. לקחו אליפות וזהו. אין להם בכלל שאיפות להתקדם קדימה, אז למה להרוס לכולם?

---

פפי תורג'מן ממשיך לגנוב דעת בתוכנית הבוקר של ערוץ הספורט ורק דניאל זיילברשטיין עוד מציל את המצב ומציג קצת ביקורת כלפי השחקנים הישראלים.

אחד הטיעונים ההזויים שנתנו: "מכבי בשנתיים האחרונות עם 7-8 זרים ביורוליג ואף ישראלי לא מקבל דקות וראינו את התוצאות" כל כך מטומטמים ובורים שזה פשוט הזייה. נבחרת ישראל בסגל מלא כולל מר NBA לא עושה 10 ניצחונות ביורוליג.

נערך לאחרונה ב: ‏21/5/18
    de Middenweg, גלץ ו-idans10 אוהבים את זה.
  12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

חחחחחחחחחחח זה אמיתי המשפט הזה?! פפי הוציא אותו מהפה? וואו, אם כן, הוא יותר סתום ממה שחשבתי. זה כמו להגיד שאם גולדן סטייט לא תזכה השנה באליפות זה בגלל שהם חתכו את כספי.

13. Roma מנהלים

לא פפי, הוא אמר שטויות אחרות.

http://www.ibpa.org.il/wp-content/uploads/nir-300x147.Xxx
    הגאון. ניר אלון.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אהה, אז תגיד ניר אלון :) להקשיב לו זה כמו להקשיב ל"פרופסור" אמיר חצרוני. טרוליזם בהתגלמותו.

15. גלץ Member

ישראלים ביורוליג? לא תודה.
    אני מעדיף את פייר ג'קסון וטייריס רייס.

מצב נושא:
הנושא נעול.