הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת שלדעתי גם לאנסברג בתור ישראלי זאת החתמה לא רעה בכלל לירושלים. אם ייתנו לו שכר שפוי כמובן.

2. Telkiyski Member

מכבי כאילו זורקים את כל האשמה בזבליות על הישראלים וה"ישראלים", בזמן שהבעיה האמיתית במכבי לא הייתה אוחיון ומקל אלא הזרים.
    דווין סמית', ראד, סילי, ווינס, אייברסון. כל החבורה.

נראה כמו איזה סוג של איבוד עשתונות, ואני אפילו לא נכנס לזה שנכון לכרגע נראה שיהיה בקבוצה רק דובר עברית אחד.

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני לא חושב שיותם הוא סמל של משהו, לדעתי הירושלמים רואים בו מעין סמל, בטח כאחד שזכור כקפטן הקבוצה שהגיעה שלוש פעמים לגמר וזכתה בשתי אליפויות. אתה לא יודע איזה היסטריים הם לגבי הזכיות האלו וכל מי שקשור אליהם?
    אני מאמין שזה גמור, יוגב שם וזה בסדר גמור. שמעון ודייויד לא יעשו כלום עם זה, הם לא רוצים אותו וטוב שכך. מכבי צריכה לנקות אורוות.

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כל הזרים שציינת (למעט סמית' שמכבי כבולה איתו) עזבו\עוזבים. אולי די עם הישראלים הטהורים והתמימים ש-3 שנים לא נכשלים אף פעם אלה רק הזרים וההנהלה? על זה שהם מקבלים ימבה כסף (מקל 650, פניני 500, יוגב 450) והם לא תורמים במהום יותר מעמיתהים בנהריה ובחולון?.

דיבה ב320 או מקל ב650? משעור ב270 או יוגי ב450? התשובה ברורה.

כולם אשמים בשנים האחרונות. בטח ההנהלה דבר ראשון. אבל לא יכול להיות שכל הישראלים נשארים שנה אחר שנה ושום דבר לא נוגע בהם.

5. Telkiyski Member

לא התעסקתי האמת במספרים.
    בקטע הזה אתה צודק. ברור שכל ה500 ו600 אלף שפניני ואוחיון הרוויחו זה הזיה.

אבל לא יודע. זה נראה כאילו הם מעיפים את כל מה שהם יכולים קיבינימט.
    כשאוחיון ופניני היו שחקנים זוטרים והקבוצה זכתה ביורוליג בזכות לגיון אמריקאים טובים אז פתאום הם כן היו שחקנים טובים למכבי?

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

קודם כל זה הגיוני - האנשים האלו 6-7 שנים בקבוצה. פניני היה ענק בסידרה נגד באסקוניה\לבורל ב2012, אז מה?

לפני שלוש שנים מודחים ע"י אילת בחצי גמר - רנדל עוזב (וחוזר), פארגו עוזב, טיוס עוזב, סופו עוזב - לנדסברג, פניני, יוגי נשארים.
    לפני שנתיים מודחים ע"י ראשון בחצי - רנדל שוב עוזב (הפעם באמת), רוצ'סטי עוזב, אמבקווה עוזב, אופייבו עוזב - לנדסברג, פניני, יוגי נשארים.

השנה כל הזרים הלכו (במהלך או כרגע) למעט סמית' ואולי מילר.

אי אפשר שהם אף פעם לא נכווים כשהכל בוער. חוץ מזה - יש פה גם מיצוי של שני הצדדים. יוגי במכבי 6 שנים. פניני 8. הגיע הזמן להפרד.

de Middenweg ו-idans10 אוהבים את זה.
  7. Roma מנהלים

הוגרלנו לבית B ביורוקאפ עם גלאטסראיי, באיירן מינכן, רג'יו אמיליה, ליאטקאבליס ובודוצ'נוסט.
    הגרלה סבירה, נעלה לשלב הבא השאלה אם נצליח להתגנב לצמד המקומות הראשונים.

DRORIKO, הרצליה עד המוות ו-idans10 אוהבים את זה.
  8. DRORIKO Member

על גלא לא צריך לפרט, אנחנו הולכים לקבל אווירה ביתית מטורפת בשני המשחקים. באיירן מינכן שמעתי שהשתפרו בשנים האחרונות,אבל אין לי מושג עד כמה. את רג'יו אמיליה אני מכיר מסאסוולו,לא ידעתי שיש שם גם קבוצת כדורסל. את שני השמות האחרים בטח המצאת.

9. DRORIKO Member

@Drama2 אתה בא איתי לירושלים-גלא? אבל פה לא שם :)

10. Drama2 הסמל מעל הכל

יפתחו לנו יציע ? או שנצטרך להתערבב עם מגדל ?

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    דרור, רג'יו אמיליה היתה בעבר קבוצה בהחלט לא רעה. אני זוכר את הקבוצה הזאת בעיקר בגלל שמייק מיצ'ל שיחק שם שבע שנים. הוא היה אחד השחקנים האהובים עליי שנחתו במכבי.

בודצ'נוסט גם מוכרת לי ממשחקיה נגד מכבי. קבוצה ממונטנגרו.

12. DRORIKO Member

בטח מכבי כל הזמן היתה מנצחת אותם

13. Roma מנהלים

קצת ירושלים:
    הBIG 3 שלנו נשארים אדומים. קינזי, דייסון וג'רלס(מפתיע מאוד) האריכו את החוזים שלהם.
    עכשיו מחכים לאמארה ויבנו את הקו הקידמי לעונה הבאה שרק ליאור אליהו וריצ'רד הוואל חתומים בקבוצה.

עכשיו שהמצב יותר ברור, אפשר להבין מה מוצאים ביוגב אוחיון, הוא ישראלי בנוסף לזה הוא רכז טבעי ואומנם הוא לא מתאים ליורוליג אך ביורוקאפ יכול להשתלב. במצב הנוכחי אני חושב שיוגב אוחיון יכול לתרום לירושלים הרבה יותר מבר טימור.

14. Telkiyski Member

נראה שהזכיה באליפות קצת סנוורה את ירושלים (או את דושי אלון יותר נכון) ושכחו שם איך הם נראו במשך כל העונה.
    כדררת אין סופית של דייסון ושל ג'רלס (שניים מהכוכבים שנשארו עכשיו) שמכדררים 15 שניות ובסוף זורקים שלשה, חודשים לסל, או חודרים ומוציאים החוצה למישהו.
    בקיצור, נראה שגם העונה לא נראה יותר מדי תרגילים על אמארה (אם ישאר) וירושלים שוב תציג את הכדורסל שמבוסס על השלשות והאינדיבידואליות של דייסון וג'רלס.
    היחיד שם שלדעתי אין עוררין גבי הכדאיות שבהשארתו הוא קינזי.
    דייסון וג'רלס מוציאים לך את החשק לראות כדורסל.

לגבי אוחיון או בר טימור - אני גם חושב שכרגע אוחיון טוב יותר, אבל צריך לזכור שהוא כבר בן 30 בעוד שבר טימור בן איזה 25.

15. yakov_y YNWA

אני לא מסכים בכלל עם Telkiyski.
    הפועל י-ם מגיעה אחרי עונה גדולה בכל מסגרת בה שיחקה, אירופה וגביע הליגה זאת הצלחה וגם הדרך שם הייתה נראת מצוין, הפסד בגמר הגביע למכבי ת״א זה לא כישלון, בטח אחרי דרך יפה שעברו ובליגה אומנם כישלון חרוץ בדרך אבל התוצאה הסופית יחד עם העובדה שזה ״הכישלון״ היחיד בעונה כזאת, זה סליח.

סגל שנשאר שנה שנייה ברציפות הרבה הרבה יותר טוב מסגלים אחרים איכותיים יותר.
    ג׳רלס זה תענוג של שחקן, שובר שיווין היחיד בליגה נכון להיום וכנראה שיישאר כך, דייסון וקינזי כל מילה מיותרת אבל בקיץ הקודם היה ברור שי-ם תהיה קבוצת שלשות וקבוצת הגנה, דייסון אין מה להרחיב עליו אבל איפה יש גארד אמריקאי בעולם בעמדה מספר 2 שלא אוהב את הכדור וקינזי שחקן ממש לא אנוכי, דרך אגב, 1. ממתי קבוצת שלשות זה רע ? לדעתי, בלי התחום הזה אתה לא במשחק. 2. איזה שיפור מטורף ביכולת של קינזי בחצי השני של העונה, משחקן בינוני לשחקן מושלם.
    הדבר הכי חשוב מבחינת סגל לי-ם זה הצערת הסגל (מעולם לא ראיתי בשום ענף קבוצה כל כך מבוגרת וזה נמשך כבר שנה שנייה) ואיזון הסגל (סוף סוף רכז אמיתי, מחליף בעמדה 3 וסנטרים אמייתים ולא גמדים כמו הוואל), כמובן גם שהסגל לא יהיה ארוך מידי, 6 זרים ולא יותר, 12 שחקנים ולא יותר, רצוי זר אירופאי בסגל ורצוי גם להפסיק את השטות של המושאלים.

מצב נושא:
הנושא נעול.