הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

הפועל י-ם עם סגל מעט טוב יותר מהפועל חולון, לא מבין למה לפסול אותם ?
    הפועל אילת עם סגל חזק מאוד, רק שיחזירו את הסנטר הזר ששיחררו והסגל מושלם.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בוודאי שלא. מכבי מעולם לא נתנה משחקים לירושלים במתנה. אבל אם תגיד לי להפסיד 4 משחקים ליגה בארנה בשנה ולקחת גמר גביע אחד, ברור מה תהיה התשובה. ב-2013 ניצחנו בעונה הסדירה את חיפה פאקינג חמש פעמים ובאחרון שבעצם היה גמר האליפות הפסדנו... אז מה נתנו לנו ניצחונות הליגה?

3. Roma מנהלים

הכל בצחוק. השיטה מקולקלת זה ידוע. סיים מקום שמונה, תעלה ב3-2 ותנצח פעמיים בעזרת שופטים והתעלות של שחקן ויש לך אליפות.
    אני יותר הסתכלתי לכיוון של המאזנים שלכם מול קבוצות הליגה ורובם 100-10 בערך אז כיף לראות שהמאזן בארנה שונה.

idans10 אוהב/ת את זה.
  4. גלץ Member

אוסטין דיי . הוא לא חייב לירושלים כלום אבל קצת נאמנות לקבוצה שאתה משחק בה.
    קיבל הצעה מוירטוס בולוניה וכבר מת לברוח (בגלל הכישלון ביורוקאפ אני מניח למרות שגם שם יש עוד סיכוי קטנטן). הליגה האיטלקית יותר מעניינת זה בטוח, אבל לא רואה את זה בעין יפה. כנראה מרגיש שירושלים קטנה עליו.

נערך לאחרונה ב: ‏5/12/17
  5. Telkiyski Member

אתה יכול לסיים מקום 8 ולקחת אליפות גם ב-3 סדרות שמתחילות ב0-0.
    בדיוק כמו שהפועל ת"א של נייט רובינסון הייתה אמורה להעיף את ירושלים של פרנקו ורק בגלל שופטים הפסידה 3-2 (כולנו זוכרים את דונטה סמית' במשחק הראשון מרים את היד לסל ועבירה והשופט בוחר להתעלם, למשל)
    אין שום קשר לשיטה.

6. Roma מנהלים

הסיכוי שקבוצה מקום 8 תצליח לבצע ניצחון של שלושה סדרות רצוף ללא יתרון ביתיות מהטוב מ-5 (מעדיף על 3 אבל גם 3) קטן הרבה יותר מאשר סדרה בודדת וצמד משחקים בודדים. כבר דנו על זה אלפי פעמים סדרות זה לא פיתרון מושלם אך הרבה יותר טוב והוגן, מר צדק עלאק, על השיטה הקיימת שנועדה לסרס את מכבי תל אביב.
    השיטה נקבעה בזכות יושבי ראש טמאים וטיפשים של הקבוצות הקטנות-בינוניות שמחליטות לסרס את הגדולות אבל אם יום אחד מכבי תבחר לעזוב את הליגה אז הם יקבלו את העונש שמגיע להם. הכדורסל לא יעניין אפילו את אלי סהר וגור שלף חובבי הישראלים הידועים.

הפועל תל אביב - לא רוצים לשחק באירופה כי לא מגיע לנו אבל אליפות בשיטה מטונפת? כן. יאללה תמשיכו לחיות בסרט.

idans10 אוהב/ת את זה.
  7. shlomydavid מנהלים

8. Telkiyski Member

זו בדיוק הטעות שלך, מכביסט באדום, גם השיטה הנוכחית לא מטונפת.
    לשיטתך, גם הסדרות הן שיטה מטונפת, הרי זה מאוד הוגן שמקום ראשון פוגש את מקום 8 לסדרה שמתחילה ב0-0 נכון? שאל את הפועל חולון ששנה שעברה עפה ממקום ראשון למכבי חיפה מהמקום השמיני.

אגב, יש לי חדשות קטנות עבורך, גם לקבוצתך, מכבי2, יש סיכוי לקחת אליפות רק בשיטה הנוכחית.
    גם את שתי האליפויות המעלפות שלכם, השגתם בפיינל פורים עם נצחונות על אילת, ראשון ומכבי חיפה. גיבור גדול.

אין לכם באמת סיכוי, לדעתי, לקחת את מכבי בסדרה.
    איך אמרו אוהדי הצהבת? חיים בסרט שהם מכבי.
    עזוב שזה מגוחך שאתם והם תופסים את להיות "מכבי" כמשהו חיובי, הם צודקים.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

להיות מכבי, קרי לשאוף למצויינות והישגים בזירה הספורטיבית זה לא משהו חיובי? כנראה שלא, עדיף להחזיק מועדון שב-30 שנה האחרונות עסוק בהגעה לבוררויות ותביעות מול שחקני עבר שלו על כך שהלין להם שכר ונמצא בגרעונות תמידיים עד שנאלץ לרדת ליגה (בשני הענפים הבכירים). וזה לפני שבכלל נגענו בנושא הקהל וההסתה לאלימות מכיוון ההנהלה.

בסופו של דבר, אוהד צריך לשאול את עצמו למה הוא מצפה מהקבוצה שהוא אוהד. לאכול את הלב בגלל שהקבוצה שלו מתנהלת כמו באסטה בשוק ולראות אותה נופלת לתהום (מרגשת, אבל תהום) או לנסות ולחקות את הקבוצה היחידה בספורט הישראלי שהגיעה להישגים גם בחו"ל ואז גם להנות ממנה כמו שירושלים עושים בשנים האחרונות וכבר קצרו חלק מהפירות, כולל מסע יפה ביורוקאפ. כנראה אתה מאלו שאוהבים לסבול, אחרת אני לא מבין מה חיובי בהפועל ולא חיובי במכבי.

Roma ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  10. DRORIKO Member

מסכים עם כל מה שכתבת מא' את ת'. שיחקת אותה עם הפרגון לירושלים, הפתעת אותי האמת. מקווה שביום מן הימים גם ירושלים וגם מכבי יהיו ביורוליג, זאת כמובן במידה ושמעון יסכים :p

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה לא עניין של פירגון, זו עובדה. אני יכול לא לאהוב את ירושלים, אבל בפועל ברגע שבא אלון והם התחילו להתנהג כמו קבוצה מקצוענית שמכוונת גבוה ולא כמו קליין הבאסטיונר, אז ככה זה נראה. לפחות הם לא בוכים וממשיכים לעבוד, בניגוד להפועל ת"א, בני הרצליה וגליל גלבוע.

12. Telkiyski Member

חח אני חולה על ה"מכבי=שאיפה למצויינות" הזה.
    בולשיט אחד גדול.

בקבוצות אחרות לא "שואפים למצויינות" יעני? מה זו הסיסמא המרוקנת מתוכן הזו?

תן לי הכנסה מובטחת של עשרות מיליונים מדי עונה בזכות שריונים כאלה ואחרים ותראה איך גם אני יופי "שואף למצויינות".

איזה חרטה אלוהים.

יש להם כל שנה תקציב של 100 מליון שקל (או 80) לעומת הבקושי 7 של שאר קבוצות הליגה אז זה "שאיפה למצוינות" באמת שאפו גדול כפיים למכבי אלקטרה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/17
    קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

וכרגיל כשאין מה לענות, מבלבלים את השכל על התקציב. אז קודם לך תלמד היסטוריה, כי ב-50 השנים האחרונות להוציא עונה או שתיים, מכבי לא התקרבה לסכומים האלו ושתיים, אנחנו בצמרת האירופית מספיק שנים למרות שאנחנו לא בצמרת התקציבית באירופה. אבל איזה כיף זה לבכות ושירחמו עליך, אה?

Sent from my D2303 using Tapatalk

Roma אוהב/ת את זה.
  14. Roma מנהלים

Telkiyski,
    האליפויות והכוכביות - זה לא בעיה שלי שמכבי לא הגיע לגמר ולא נפגשנו בדרך לשם. בנתיים אורי סופר 2 אליפיות ואתם עדיין בוכים על מר גורלכם וממשיכים להסיט לאלימות ולהאשים את דון שימון בכל הצרות בכדורסל הישראלי.

אתה חושב שאכפת לי אם אני יכול לנצח את מכבי בסדרה או לא? בשלוש השנים האחרונות אפילו אוהדי מכבי יוכלו להסכים שבוודאות היינו פיבוריטים מולם בסדרה. השנה בפן המקצועי נכשלנו אך יש זמן לתקן וכרגע המצב שלנו רעוע ואנחנו לא קרובים למכבי.

מגיע סדרות לקהל הרחב וציבור חובבי הכדורסל בישראל, לחשוב על סדרות של בין מכבי לירושלים, הפועל ת"א לחלון זה פשוט חוויה.

הכי מצחיק שהדרך הכי הוגנת לפי מה שאני מבין אותך היא ליגה והמקום הראשון מקבל את הצלחת, אז בכלל אין סיכוי להתחרות במכבי ולמעט עונות בודד ירושלים או קבוצת אחרת יצליחו לגרד אליפות. אני בטוח שכבר תכניס את הבכי על התקציב שוב לעניין.
    מעניין שהאליפות של קבוצת הכדורגל הטהורה שלך הושגה בשיטת הקיזוז.... אח אוהדי הפועל.

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/17
    idans10 אוהב/ת את זה.
  15. DRORIKO Member

יש לי שאלה היפותטית אליך. אתה כל הזמן בוכה פה על השריונים כמו איזה דון קישוט שנלחם בטחנות הרוח. אם היורוליג לא היו פונים למכבי אלא להפועל הייתם אומרים להם "אנחנו מוותרים, יש לנו את הערכים שלנו"? זיבי זיבי אחמד טיבי. תשמע אני גם לא מת על השריונים האלה, אבל זאת המציאות, וזאת גם מציאות שאני יכול להבין את ההיגיון הכלכלי-שיווקי שלה. מכבי בטח שלא אשמה בזה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/12/17
מצב נושא:
הנושא נעול.