הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

י-ם עם קו אחורי טוב, הגנתית מעולה, הבעיה היא בקו הקדמי העלוב, אי אפשר לעשות שום דבר בעונה הזאת עם הסגל הזה, אני במקום קטש לפני שהוא מחסל את הקריירה לעצמו מנסה להביא את: אמארה, פישר או ג׳רלס, ברור לי שכולם בלתי אפשריים כמעט אבל אולי יש אזרחות לאמארה, פישר משחק ביפן למרות הגיל, ג׳רלס בדרך לסיים את עונת היורוליג, אולי אפשר להחזירו.
    יובל נעימי למרות שאין בו צורך אפשר להחזיר די בקלות, אולי להחזיר מאילת את רוזפלט לתת הגנה בצבע, להביא ישראלים מהליגה, לעשות טריידים, זה אפשרי, שיוותרו על שחקן בקו האחורי העמוס ויביאו שחקנים, כמו קליבלנד.

2. Roma מנהלים

אם מודי לא היינו לוקחים אליפות וכבר איבדנו את הגביע ואירופה. הסגל שלנו חלש ונחות ממכבי וחולון אבל אולי מאמן חדש יכול להוציא משהו מהשחקנים הרדומים שלנו ואולי נעקוץ אליפות. בכל מקרה מאמן זה השינוי היחידי שאפשר לעשות בשביל לשנות את המצב כי את מצבת השחקנים לא ניתן לשנות.

צעד מעולה רק חבל שהחוזה לשנה וחצי, היה אפשר חצי שנה אם אופצייה או מאמן ישראלי פחות בכיר - רוב המאמנים היו קופצים על העגלה.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Roma
    על הנייר קטש מאמן טוב, אבל בגלל שהבעלים לא רצה להדמות לראשי מכבי הוא בזבז סתם זמן. בקטע הזה הוא הפסיד היום בגדול. אם תקחו אליפות אתם האוהדים הרווחתם.

4. Roma מנהלים

כבר אמרתי את זה בעבר וביקרתי אותו על כך, האמת חשבתי שהוא ימשיך עם האגו המטומטם שלו ויתן למודי את המשרה על סוף העונה בכל מצב אבל למזלנו קיבל שכל. כנראה קיבל את הסטירה מהגביע וההפסד בליגה לאחר מיכן.

הצעד של מכבי למנות את שיבק בסוף העונה על מנת אולי להשיג אליפות אומנם נראה מגוחך אבל בפועל אם היה עובד היה שיחוק גדול של ההנהלה. בניגוד לשיבק לקטש גם יש זמן ללמוד את הקבוצה ולהכין אותה הכי טוב לקראת הפלייאוף.

בכל מקרה אתה עדיין מובילים במאמן אחד אז ככה ש... ואולי גם העונה אתם יכולים לצמצם את הפער עם הפסד היום ועוד אחד בשבוע הבא...

5. yakov_y YNWA

התווכחתי עם חבר, אשמח לשמוע דעות כאן.
    איך שופטים גארד/פורוורד מבחינה הגנתית ? לפי ממוצע החטיפות, נתון סטטיסטי אחר או לפי מה שהעיניים רואות ?

6. DRORIKO Member

מה שהעיניים רואות. סביר כמובן שהוא יחטוף לא מעט כדורים, אבל לא רק, הוא ישנה זריקה, הוא ישבש את התרגיל של היריבה, מה שמכונה "דברים שלא רואים בסטטיסטיקה".

7. Jefecito Member

וכמובן שהוא ישתמש ברגליים ולא בידיים שלו על מנת שלא יעברו אותו באחד על אחד.

8. yakov_y YNWA

לירושלמים פה, עם כל הכבוד לקטש, אתם קבוצת הריב׳ והחס׳ הכי גרועה בליגה, זה לא ישתפר.
    אתם יוצאים בקרוב לצמד משחקי חוץ בנוקיה ובחולון, אין לכם פחד עם הקו הקדמי הזה ? למה לא להחזיר את אמרה, פישר ונעימי ? לפחות אחד מהם.

9. Roma מנהלים

חשבתי אולי להחזיר את עדי גורדון, פפי תורגמן וקני ווילאמס.

עכשיו ברצינות, אמארה לא יכול להגיע בגלל שאין לי אזרחות וכרגע נחשב לזר, אם היה לו אזרחות מזמן היו מחתימים אותו. הוא עדיין גם לא בטוח ב-100% שזה מה שהוא רוצה.
    נעימי? די באמת. מספיק עם השטויות של נעימי, רותאבראט ועוד שחקנים מיציאת מצרים, לא מתאימים ונמצאים בדיוק שמתאים להם. ליגה שנייה.
    פישר? אין לי מושג מה קורה איתו.

---

היום במגרש פתוח, נאמר שם שירושלים ניסו טרייד להנחית ישראלי בקבוצה לשינוי המצב. מזה אומר? שאם יהיה אופציה לשנות אורי והורס הקבוצות שמנהל אותנו ינסו את זה. אני לא דואג מכך שאם יהיה אופציה לשינוי הם לא יעשו אלא יותר בטוח שאין אופציה אמיתית לשינוי.

לא מפחיד אותי, הם קבוצות יותר טובות וכנראה ינצחו אותנו, מכבי צריכה לפחד ממשחקים עם צסק"א ופנר? כל ה-NBA ממשחק עם גולדן? זה המשחקים הכי כיפים ועכשיו שאין לנו מה להפסיד זה עוד יותר כיף :)

idans10 אוהב/ת את זה.
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Roma
    מבדיקה קצרה מצאתי שפישר משחק ביפן בקבוצת Shiga Lakestars .

לגבי טרייד אפשרי. זה העניין, השוק הישראלי כל כך חלש שאין בכלל אלטרנטיבה. מבחינה התקפית אין גבוה ישראלי שיכול לתרום יותר מאליהו. זה בדיוק הדבר העצוב. אולי רק ג'ייק כהן, אבל הוא משחק כאמור במכבי.

למרות שכרגע מכבי וחולון נראות הקבוצות הטובות בליגה ירושלים עדיין מסוכנת. נראה מה יהיה בשבועות הקרובים.

11. DRORIKO Member

חשבת שראית הכל בכדורסל הישראלי עד שאתה פותח טלוויזיה ורואה שיש קבוצה בשם איצקוביץ' רעננה

12. yakov_y YNWA

ממש לא מסכים איתך, קודם כל אל תצפה שאפשר להביא עכשיו שמות, זה מה יש, בתחילת העונה לא בטוח שהייתי מביא את השחקנים האלה.
    אמארה אמר בראיון לערוץ הספורט שלא מעוניינים בו ומהקיץ לא דיברו איתו, הוא אמר שהוא קרוב לקבל אזרחות ופנו אליו קבוצות יורוליג + מכבי חיפה והוא מוכן לשחק רק בי-ם, אתה עוד אומר שהוא לא בטוח ב-100 אחוז, בראיון לא הבנתי ככה.
    רות׳בארט היה נהדר באילת אשתקד, קבוצה שדרסה את הליגה יחסית, 11.5 דק׳, 6.5 נק׳ ו-4 ריב׳, אבל בסדר תזלזל בשחקן מהלאומית.
    פישר משחק בליגה היפנית.
    לא ברור לי הזילזול ביובל נעימי, אני לא בטוח אם הוא עדיף על אוחיון אבל לפחות להמהר, מה יש להפסיד ?

הלוואי ויהיה טרייד ישראלי, אפשר יותר פרטים ?

מילא היה לאליהו והאוול שותפים טובים בהגנה, יש רק את רוברטס, אי אפשר להצליח ככה וזה שפרפגולו משחק ב-4 בטוח לא עוזר, אין לי תקווה עם הסגל הזה, הקבוצה הזאת הולכת להתרסק כל כך חזק בלי שינוי בסגל, אנחנו במחזור 17 אם אני לא טועה, ב-16 המחזורים הקרובים אני לא בטוח שיהיה לי-ם 50 אחוז הצלחה.

13. yakov_y YNWA

ג׳ייק כהן משחק עם 4 גבוהים הגנתיים במכבי ת״א, אליהו משחק עם האוול.
    הבעיה בהפועל י-ם העונה היא בדיוק הבעיה בנבחרת ישראל ובמכבי ת״א אשתקד, לדוגמא: אומיץ׳ ואוסטין דיי שחקנים נהדרים אבל כששמים לצידם את האוול ואליהו מה הפלא, זה תלוי בסגנון.
    אליהו והאוול הצליחו אשתקד לא רק כי היה קו אחורי קטלני, היה את אמארה ורוזפלט מהספסל ובמהלך העונה היה גם את שון ג׳ונס שהיה רע התקפית אבל טוב הגנתית.

שימו לב למכבי חיפה, הביאו חתיכת שחקן, אם הם מחליטים לשחק עם 5 זרים הם קבוצה חזקה מאוד, בדיוק כמו שנה שעברה, בקושי עלו לפלייאוף עם רכש בחודש הזה, עלו לפלייאוף עם מאזן שלילי ומשם השמיים הם הגבול.
    אם אילת היה מביאים זר חמישי הייתי מהמר עליהם בדיוק כמו על חולון, כנ״ל הפועל ת״א אבל קבוצות בליגה מעדיפות לקבל 250 אלף שקל מענק מאשר להיות תחרותיים ולזכות בתארים שנמצאים על המדף, מאחל לקבוצה עם 5 זרים בליגה להצליח.
    * חולון עם 4 זרים אבל אלכסנדר נותן תקופה של זר ומרוויח משכורת מטורפת, אשתקד קיבל 300 אלף דולר במכבי ת״א ותוסיפו חוזה כבד לפניני גם, זה נותן לי הערכה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/2/18
  14. Jefecito Member

כל האירוע הזה של האולסטאר זה תענוג. הישראלים והזרים נותנים אחלה שואו ומחוץ למגרש גם זורמים. חוץ מפייר ג'קסון שבראיון בתחילת המשחק היה עם פרצוף תשעה באב וטען שהוא עייף.

15. yakov_y YNWA

פייר ג׳קסון סיים כמצטיין, 18 נק׳ ו-6 אס׳ וזה אחרי 15 שעות מהמשחק נגד צסק״א.
    זה נורא מביך אבל העיקר הכוונה, בכלל אני שמח לראות את ג’קסון, דייסון ורייס ביחד, קו אחורי הכי טוב בליגה ומהטובים שהיו לנו.

מצב נושא:
הנושא נעול.