הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

http://imagizer.imageshack.com/img922/4217/mkl8cm.Xxx

מי מנהל את המדיה בהפועל ולמה לא מעדכנים אותו?

2. yakov_y YNWA

יבזורי בהרצליה, הדר בהפועל.
    שתיהם בפיינל פור לטעמי.

הרצליה אדירים, רובין היחיד שלא טוב שם יחסית יפסיק לקבל דקות והמאזן הטוב שלהם מגיע אחרי עונה אירופאית בעיצומה.

בקשר להפועל, אני אוהד רמי הדר, מחזיק ממנו, בתוספות הסגל הנהדר כשהוא כולל אין כולם, אין תירוצים, רק מתן נאור חייב להפסיק לקבל דקות אבל הספסל קצר.

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יפה. הרצליה - חולון - הפועל צריכים להסתכל בלבן של מכבי וירושלים ולא אמורים לפחד יותר מדי.

מאבק מחומש על התואר :) :)

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אולי הוא פשוט מאוד גבוה.

5. Telkiyski Member

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקהל של חולון נתן הצגה היום. 600 אוהדים שנתנו אווירה ביתית לחולון.
    לצערי אחרי שיפוט מאוזן ברבע הראשון הקהל של חולון הפעיל לחץ גדול על השופטים ומהרבע השני השיפוט היה חד צדדי בצורה קיצונית לטובת חולון.
    קשה לי להאמין שהיינו מנצחים עם שחקן כמו וויאט מולנו (31 נקודות כולל שלוש שלשות עם הבאזר, אחת מהחצי, אחת עם יד בפנים ועוד אחת עם עבירה, והוסיף גם 15-15 מהקו כאשר 8 מהם רצופות כשהפער ירד כבר ל4 בלבד לחולון), אבל היינו יכולים להישאר צמודים מול חולון עד השנייה האחרונה עם שיפוט מאוזן יותר.

מה שהכי חשוב שסוף סוף יש כדורסל בבאר שבע עם אולם מלא וקבוצה שנתנה פייט והרבה כבוד לתחום הכדורסל בעיר.

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  8. Telkiyski Member

האמת שגם אני מחזיק מרמי הדר.
    הגיע הזמן שהפועל תתחיל להיות קבוצה שעושה הגנה ואני מקווה שזה יקרה לראשונה מאז ימי אדלשטיין.

כל זה לא משנה את העובדה שהפציעה של רביב חרבשה לנו את כל העונה.
    בהתחשב בזה שמתן נאור בקושי מגיע לטבעת זה מכה כמעט אנושה לקבוצה.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  9. yakov_y YNWA

@Telkiyski
    רמי הדר מאמן ההגנה הטוב בארץ אבל סגל השחקנים שלכם לא בנוי שחקני הגנה, הגבוהים שחקני הגנה בינוניים מאוד וזה הבסיס.

דרך אגב, היה מצחיק לראות את קופרברג במשחק נגדכם במהלך ההזוי :)

@Sir Alex Ferguson
    אני עוקב אחריכם יחסית ממה שניתן ברשת עוד מהעונה שעברה שעליתם ליגה, אשתקד קבוצה נהדרת נכשלה במאני טיים עם מאמן בינוני, ישראל ברוך.
    העונה סגל ישראלי מרשים ו-2 זרים אדירים, עם רעננה ונס ציונה יהיה מאבק משולש נהדר.
    השאלה שלי האם יש לכם אתר רשמי או אוהדים שאפשר לעקוב אחריכם ? האם אתה חושב שתעלו ? איך 2 הזרים שלכם והאם הקהל מגיע ?
    הניצחון שלכם בגביע לא הפתיע אותי בסיבוב הקודם על ראשון.

10. Telkiyski Member

תגיד, הכדורסל יוצר קצת עניין בעיר?
    יש אוהדים של הפועל ב"ש שקצת פוזלים לעבר הקונכייה?
    בתכלס יהיה מרגש אם לב"ש תהיה קבוצת כדורסל רצינית בליגת העל.
    עם האולם החדש שלכם אתם יכולים להיות אחת הקבוצות "הצבעוניות" בליגה עם קהל ואווירה. תכלס חבל שזה לא קורה. נקווה שהשנה תעלו (או הפועל ר"ג).

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. בשנה שעברה הקבוצה הייתה בנויה אף ורק על שחקן אחד - אלעד הופמן.
    הופמן היה הזהבי שלנו וברגע שהוא נפצע וגמר את העונה הסתיימה למעשה העונה.
    כשהופמן היה בריא הקבוצה הייתה במאזן של 10 - 1, כשהיא מוליכה את הטבלה במרחק של שני משחקים הפרש מהשנייה בטבלה, כשהופמן תורם 18.6 נקודות בממוצע למשחק ומוסיף 4.3 אסיסטים בממוצע למשחק.
    מצד אחד היה לנו חוסר מזל גדול כי איתו היינו הקבוצה הכי טובה בליגה, מצד שני זה לימד לא מעט על בניית הקבוצה ועל הכישלון של הצוות המקצועי.

2. השנה הקבוצה לא בנויה על שחקן ספציפי. אומנם ג'ייסון וויליאמס ובעיקר ג'ף אלן קולעים בממוצע יותר משאר השחקנים והם גם השחקנים הבולטים בקבוצה, אבל המשחק שלנו מגוון מאוד, לפעמים משחקים פנימה על וויליאמס ואלן ולפעמים משחקים על הקליעות של אוהד כהן ודודו שמריז ובמתפרצות ובהתקפות מעבר יש כמובן את טמיר אריאלי ואנטוני פישר ככה שהגיוון שלנו גדול מאוד.
    הכל יוכרע בפלייאוף ושם המאבק בעיקר יהיה עם נס ציונה בעלת התקציב הגבוה בליגה. בהחלט אפשר לעלות השנה.

3. יש פייסבוק מאוד פעיל -

מועדון הכדורסל הפועל באר שבע Hapoel Beer Sheva BC | פייסבוק

וגם אתר אינטרנט -

הפועל באר שבע לכדורסל – האתר הרשמי

yakov_y אוהב/ת את זה.
  12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

באר שבע היא עיר של כדורגל. היא עיר שחיה כדורגל ונושמת כדורגל,
    יש בעיר הרבה מאוד אהבה לספורט בכלל, ולכדורסל בפרט, וגם כמות גדולה של אנשים שמשחקים כדורסל (ואתה זה אני יכול להעיד כשחקן עבר ששיחק גם בבני שמעון, גם בהפועל עומר וגם בבוגרים של הפועל באר שבע), אבל בגלל שלא הייתה כאן מעולם קבוצה מצליחה ברמה ארצית, לא נוצר כאן בסיס של אוהדי כדורסל אמיתים בעיר, בניגוד לתחום הכדורגל.

הפעם האחרונה שהייתה כאן קבוצה רצינית הייתה לפני עשר שנים, אז בשנת 2006 עשינו מסע שהיה רחוק כמה דקות מעלייה לליגת העל מול הפועל חולון. באותה עונה המגרש במקיף ד' היה מפוצץ (מי שהיה במגרש מבין, אולם שמותר לו להכיל 1,000 - 1,500 אוהדים הגיע במשחקים מול חולון ל2,500 צופים ולכמות אדירה של אוהדים שנשארים בחוץ פשוט בגלל שלא היה אפשר להכניס כבר גפרור כשכל המעברים מלאים והיציע מפוצץ בצורה מפחידה), אבל מאז ועד שנה שעברה, לא הייתה כאן באמת קבוצה תחרותית עם שאיפות לעלות לליגת העל.

גם היום, הדרך היחידה של קבוצת כדורסל בבאר שבע להצליח היא קבוצה עם השם "הפועל באר שבע" שבזכות השם והצבע האדום מביאה איתה אוהדים מהכדורגל והם הפוטנציאל האמיתי..
    בשמינית הגמר מול ראשון לציון חצי אולם היה ריק, בגלל שבאותה שעה הפועל באר שבע בכדורגל שיחקה משחק חוץ בליגת העל. אתמול מול חולון כל הכרטיסים היו סולד אואט, וחוץ מ600 אוהדי חולון כל השאר היו אוהדי באר שבע, חלק לא קטן מהם אוהדים מהכדורגל שהעניין סביב המשחק הביא אותם לקונכייה.

לדעתי, אם באר שבע תעלה לליגת העל האולם בקונכייה יהיה סולד אואט עוד לפני תחילת העונה. בליגה ארצית הבאנו כמות של 1,500 איש למשחקי הקבוצה. בליגה הלאומית המספרים עלו ובפלייאוף האולם כבר יהיה מפוצץ.
    חלק לא מבוטל מהקהל יהיה אוהבי כדורסל שיגיעו כי סוף סוף תהיה לעיר קבוצה ראויה ואיכותית, אבל לא פחות חשוב, הגוש השרוף מהכדורגל יגיע מה שיביא הרבה צבע ואווירה למשחקים, והשילוב של זה יכול להפוך אותנו לקבוצת כדורסל אטרקטיבית מאוד מבחינת היציעים.

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  13. c_web Member

הייתי אתמול בבאר שבע והתאכזבתי.
    התאכזבתי שבמשחק כזה הקהל של באר שבע לא הגיע, היה להם קומץ של 15 ילדים נחמדים שניסו בהתחלה לתופף ולשיר אבל נבלעו בתוך ה 600 חולונים ואז הפסיקו.
    התאכזבתי משאר האוהדים שהגיעו שחוץ משיתוף פעולה עם הכרוז לא קמו בכלל מהכיסאות.
    התאכזבתי מהכרוז שהפעיל שריקות בוז ורעש מדומה בהתקפות האחרונות בשביל להגביר את הרעש בהתקפות שלנו.
    התאכזבתי מהשיפוט כששרקו פשוט על כל דבר. אין לי מושג איך האוהד החביב של ב''ש כאן למעלה טען שהם קופחו, השלשה של כהן שהורידה לחמש הפרש לוותה בארבעה צעדים שהוא עשה לפני שהוא זרק והיו עוד כמה וכמה שריקות שלא קיבלנו.

כן התרשמתי מהקומפלקס היפה ומדרכי הגישה.
    והתרשמתי כמובן מהקבוצה הסגולה שלי.

מקווה לראות את ב''ש בליגת העל רק עם יותר קהל...

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יש קצת ניצני 2008, לא עידו? בסדר אין לכם עילוי נ.ב.א כמו פי ג'י טאקר וכנראה שלא תסיימו במקום הראשון, אבל זה ממש מתחיל להזכיר. קבוצה סוחפת, המון שחקנים טובים, זרים שהם בול, ישראלים משלימים טובים (בעיקר הרוש, גוני זה קשה לצפייה). אפשר להתחיל להקביל...

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולפי השמועות גם יבזורי על סף סיכום (וזה מפתיע שכן בתוכנית האחרונה של חמישיות דן שמיר התארח ולשאלה של פיני הוא ענה שגם מבחינה מקצועית וגם מבחינה כלכלית ההחתמה לדעתו לא תקרה).

מצב נושא:
הנושא נעול.