הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

ריספקט גדול לדן שמיר. קרוב לודאי שהוא יסיים כמאמן העונה הסדירה(למרות שכידוע התואר הזה לא נותן יותר מדי)

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי לקחה את הפועל לסוויפ עונתי. הפעם זה נגמר 100-74. נו טוב, שיהיה.

3. Telkiyski Member

לא ציפיתי למשהו אחר לנוכח הסגל החסר שהיה לנו אתמול בלי טאקר ודארל וויליאמס.

האוול זה בית זונות. לא הייתי נותן לו לשחק עוד דקה העונה.
    לדעתי הפועל גם לא תהיה בפליאוף.
    יש לנו סגל חלש מאוד כרגע עם החסרים.

אגב, רק מכבי כדורסל מסוגלים להתחיל לשחק מלוכלך כשהם מובילים 30 הפרש. אין דבר כזה בעולם. מועדון מבחיל.
    אפילו דווין סמית מעיף כדור לפנים של צוף בן משה. מדהים איך כל מי שנמצא שם איזה שנתיים שלוש הופך לחלאה.

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לא ברור לי למה סמית' עשה את מה שעשה. זה היה מיותר לחלוטין למרות שהמשחק החל "להתחמם". מעשה טיפשי לגמרי.
    הזוי איך שהפועל נראית. קבוצת נוער עושה הרבה יותר נגד מכבי של השנה ממה שהם עשו. מכבי שהפסידה בכל משחק בריבאונד כמעט בתקופה האחרונה כולל ביורליג וכולל בישראלית (לחיפה, ראשון, גליל) סיימה מחצית ראשונה עם 10-26 בריבאונד על הפועל. 9 ריב' התקפה, כמעט אותה כמות כמו של כל הפועל. הזוי.

אגב, ויקטור ראד חגג יומהולדת 26 עם החברים ממכבי אחרי המשחק. הצטרף לשם דארל וויליאמס לחגיגות...

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא ראיתי את המשחק ולכן אין לוי מושג מה סמית' עשה, אבל אני לא חושב שלהפרש יש קשר לזה. אם שחקן מקניט אותך, או מוציא אותך מהכלים, אז זה לא משנה אם אתה מוביל ב-5 או 40, אתה תגיב. ודווקא בגלל שסמית' בחור כל כך שקט וחיובי ונמצא כאן כל כך הרבה שנים, ממש לא הייתי מנקה את צוף בן משה מאשמה על מה שקרה. על כל שחקן אחר, ניחא, אבל סמית' הצליח להשאר מאופק בסיטואציות הרבה יותר קשות. אולי שצופי ישאל את עצמו מה לא בסדר אצלו.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. Telkiyski Member

גדול.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

דווין סמית', שנמצא כאן מ-2012 ומעולם, אבל מעולם לא היה מעורב בתקריות מסוג זה, פתאום במקרה מחליט להתפוצץ על הכישרון העולה, צוף בן משה, מבלי שהאחרון עשה או אמר לו דבר. כן, בהחלט נשמע הגיוני ואמין. וכמו שאמרתי, להפרש אין שום מהמשעות ברגע שמישהו דורך לך על הנרווים.

8. Telkiyski Member

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

נו באמת, הכי מתאים לגוני בעולם. מדובר בבן אדם משוגע לחלוטין.לא אפוי עד הסוף.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

10. Telkiyski Member

הוא מביא עצבים. אבל הוא סתם חננה חשבתי.

11. yakov_y YNWA

מעבר לכך שמדובר בשחקן בינוני ודי משוגע בקטע השלילי של המילה, צריך להיות ממש מטומטם וחצוף בשביל לעשות דבר כזה.
    בלי קשר למקרה, לא חושב שעם הקו האחורי שיש להפועל חולון יש לו מקום ברוטצייה.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליאור אליהו רוצה לעזוב את ירושלים אם פיאנג'יאני ממשיך בעונה הבאה. הדבר מאד בעייתי בעיניי בגלל שמדובר בשחקן ישראלי. לפי הדיווחים סיל ופארמר עדיין על הכוונת של אורי אלון. היות שגם לנדסברג ישראלי כדאי למכבי לדאוג שהשחקן נשאר אצלנו. אין בליגה המקומי שחקן ישראלי שמבחינה התקפה מסוגל לקלוע בממוצע מעל לעשרים נקודות.

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לא מביא את אליהו ואורז לאלון במתנה את סיל ואת ה500 אלף דולר שלו לשנה.

ליף הולך להבחר סיבוב ראשון בדראפט אז הוא לא רלוונטי. מקל, אוחיון, פניני ישארו. אני הייתי הולך על דאוסון וקולשוב וסוגר את הסיפור.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מעריך שנקבל מלחמה בין שתי הקבוצות על מספר שחקנים ישראלים. אם אליהו אכן יעזוב הוא ימצא לבטח קבוצה בחו"ל למרות שיש לי הרגשה שהנהלת מכבי תרצה לראות אותו בחזרה בצהוב.

לגבי סיל יש לנו ויכוח קטן. לא יודע, משום מה אני מרגיש שעם מאמן מתאים הוא יכול להיות שחקן דומיננטי. אילולא החוק הרוסי לא הייתי ממהר לשחרר אותו.

ליף ילך לדראפט, הוא ילך לנ.ב.א. לגבי קולשוב אין לי מושג עד כמה טוב הוא? דאוסן? כמו שאמרתי, אני צופה לקרב בין שתי הבכירות בארץ אם השחקן רוצה להשאר בארץ.

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בגדול זה די הגיוני שמאמן שמאמין בהגנה, לא יירצה את אליהו. בלי קשר, אליהו הוכיח שוב בסדרה הזאת שהוא פשוט כשל בצורה מוחלטת. לא הצליח לקלוע סל ממטר. אבל הוא ישראלי. והאמירות של אלון "בשנה הבאה נחזור להתבסס על הישראלים", זאת אמירה טפשית. בעיקר כי אין ישראלים שמתאימים לרמות האלה. בטח לא כאלה שכבר לא במכבי.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.