הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

לפני שון דוסון וכל שחקן ישראלי אחר, כרם משעור האופצייה הראשונה, אחר כך שון דוסון ובמקום מכבי ת״א והפועל י-ם הייתי מתחיל כבר מעכשיו במו״מ.

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לא, סליחה, לא קונה את ההייפ עליו. ריבאונדר מצויין, סבבה. אתה ראית את האחוזים שלו? הבן אדם קולע אולי 20 נק' פעם כן פעם לא, אבל הוא זורק בקצב מסחרר. בהרצליה זה אפשרי - בירושלים ומכבי ממש לא.
    האחוזים שלו ירדו משנה שעברה והוא קולע 20% משלוש. בריבאונד הוא השתפר ברמה היסטרית. דו ספרתי למשחק - שאפו. אבל אי אפשר לחשוב שבמכבי או בירושלים הוא יקבל 20 זריקות בערב.

מנהלת ליגת העל בכדורסל | כדורסל ישראלי | עונת 2016-17 | בני הרצליה | כרם משעור

3. Telkiyski Member

יש מצב שאליהו עוד יגיע איכשהו להפועל ת"א?

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי מושג עד כמה הבעיות גדולות בין אליהו לפיאנג'יאני. כרגע אני חושב שהוא ישאר גם בעונה הבאה אלא אם כן ירושלים תתמוטט לגמרי בליגה. אם השחקן יעזוב אז יש לו שלושה אפשרויות:
    לחזור למכבי, חו"ל וקבוצה כמו הפועל ת"א.

לך תדע, אולי ליאור יגיע אליכם. באמת אין לי מושג.

5. yakov_y YNWA

האחראי העיקרי להופעות של הפועל י-ם בליגה בעונה הנוכחית הוא רק גיא הראל, איזה בלוף בחיי.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

יעקב, מאד מעניין אותי לדעת למה אתה אומר את זה? באירופה הקבוצה הגיעה לחצי גמר היורוקאפ. כרגע נראה שהשחקנים הישראלים פשוט לא מצליחים להרים את הקבוצה בליגה המקומית. לא יודע אם הכל תלוי בגיא הראל אלא הרבה בגלל אליהו והלפרין.

idans10 אוהב/ת את זה.
  7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

יש גבול כמה אפשר (והוא אכן בלוף) להפיל עליו, כמו שכ להעונה של מכבי זה לא רק בגלל ווייצ'יץ'.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  8. yakov_y YNWA

טעויות רק מהעונה הנוכחית (לא לשכוח שירושלים בנתה קבוצה ל-2 מסגרות ולא להשתמש באירופה כתירוץ כי חצי מקבוצות הליגה משחקות באירופה):
    1. סגל לא מאוזן + קבוצה אמריקאית:
    שנים שהסגל של ירושלים נראה אותו דבר, אין פוינט גארד ואין סנטר טבעי.
    קרלס לא בדיוק רכז, הלפרין גם כן, טימור יותר 2, דייסון בוודאות 2, תוסיף אליהם את זליקוביץ׳ ואת קינזי שלדעתי באירופה הוא 2.5.
    פשוט רע בעיני שכל כך הרבה שחקנים בירושלים מעדיפים את הזריקה לפני המסירה, רק ק״ג והרצליה מוסרת פחות ירושלים.
    אין באמת מספר 3 בקבוצה, אין אפילו סנטר טבעי אחד בקבוצה הזאת, נגלה לך סוד ? הפועל י-ם קבוצה הריבאונד הגרועה בליגה !
    זה בא לידי ביטוי בעובדה שירושלים הקבוצה העשירית בטיבה בליגה מבחינת נקודות התקפה. אני חושב שזה די מצדיק את טענותי בנוגע לקבוצה הלא מאוזנת.

למה להביא כל כך הרבה זרים ? למה לבנות 2 קבוצות ?
    איפה הזהות והדיבורים על הישראלים שירושלים כל כך אוהבת ?

2. בניית סגל ישראלי קצר ומזעזע באיכותו ביחס לציפיות/תקציב.
    לשלם להלפרין ואליהו את הסכומים האלה נראה דבר הגיוני ? אפילו בר טימור לא שווה את הכסף.
    שיחרור רפי מנקו ? אין צורך לענות, הוא עונה לבד אבל האסבורד שרק עכשיו הגיע ״המחליף״ שלו וירושלים נתקעה עם סגל ישראלי קצר מאוד עד כ׳ו והיא שילמה על כך בהפסדי הליגה שלה.

3. בניית סגל מאוד מאוד מבוגר שנה שנייה ברציפות.
    8 שחקנים מהסגל כבר מעל גיל 30, עוד אחד בעוד חודשיים, טימור, זליקוביץ׳ וג׳ונס הלא משמעותיים כל כך היחידים ״הצעירים״ (25, 27, 25).
    דבר מזעזע בעיני הסגל המבוגר הזה.

4. פיספוס וויל קלייבורן ובכלל כולם מכירים את הדעה שלי שאפשר להביא זרים ב-50k דולר עד 100k דולר נהדרים.
    תסתכל על הזרים שהגיעו לנתניה לפני כמה שנים לליגה ? אריק מקולום, שחקן חמישיה היום במכבי ת״א הגיע תמורת 50 אלף דולר בלבד, לא חסר עוד דוגמאות.
    פארגו, פרקינס ועוד זרים, בכלל חלק מצימצום הפערים העצום לקטן שנהיה היום בין הקבוצות הוא העלות הזולה של הזרים הללו.

5. דני פרנקו, דונטה סמית׳ והקו הקדמי האדיר של הפועל י-ם אשתקד לא המשיך בגלל הפסד אחד קטן במאני טיים, לא היה צריך לפרק את הבסיס הנהדר מהעונה שעברה.
    קינזי טוב מסמית׳ ? הולמן חמישייה בקלות היום, עוד לא דיברתי על שאר השחקנים.

שלא יובן לא נכון, הסגל של ירושלים אדיר והבסיס מעולה, אני רק מקווה שישמרו עליו לעונה הבאה אבל עם תקציב של 10 מיליון דולר ציפיתי להרבה יותר.
    אני גם אם הייתי אורי אלון לא הייתי מפטר את הראל אבל... במידה והאיטלקי יילך למרות שלא מגיע לו אז הראל יהיה חייב ללכת יחד איתו, לא יכול להיות שפרנקו והאיטלקי ייעזבו והראל יישאר ויקבל מחמאות כמו שקיבל בסדרה מול ולנסיה.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@yakov_y
    למה לבנות שתי קבוצות? באירופה הישראלים לא מספיק טובים (ראה מכבי...). אורי אלון רוצה בצדק להגיע להשגים. אתה באמת חושב שאם אליהו, הלפרין או ישראלים אחרים יובילו את הקבוצה שהיא תגיע לחצי גמר היורוקאפ? החוק הרוסי מגביל את שתי הקבוצות המובילות בארץ.

שוב, הבעיה בליגה היא שהישראלים לא טובים. חוץ מאליהו שמדי פעם עוד נותן משחקים עם עשרים נקודות, יותם הלפרין כבר באמת לא מוסיף דבר. למה אתה חושב שמכבי מחפשת מתאזרחים בנרות? נורא נחמד ה'זהות הישראלית' אבל חוץ מהקבוצות הספרדיות והיווניות אין באירופה שום קבוצה עם זהות מקומית. אם אתה רוצה השגים אז הזרים יביאו לך אותם.

לגבי הכסף שמשלמים לישראלים. זו התוצאה של החוק הרוסי. השחקנים הישראלים מחזיקים את אורי אלון והנהלת מכבי בביצים. אתה חושב שאני מסכים לכמות הכסף שמשלמים לפניני, אוחיון, מקל ולנדסברג במכבי? ברור שהם לא שווים את זה, אבל כולם יודעים שאין בליגה הישראלית ריבוי של כשרון.

בסופו של דבר ירושלים עוד הגיעה למשהו באירופה. מכבי היא בכלל בדיחה עצובה. שתי הקבוצות בזבזו מיליוני דולרים על שטויות. הליגה די פתוחה והשליטה האבסולוטית של מכבי נשברה. אז מה רוצים...?

idans10 אוהב/ת את זה.
  10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

המסמך שכתבו מכבי וירושלים בנוגע למנהלת שכרגע עומד על פיצוץ ואי פתיחת העונה הבאה. זו הדרישה של ה"גדולות". גם חולון וחיפה תומכות.

11. yakov_y YNWA

מצוין, הייתי מוסיף כמה דברים קטנים אבל זאת התחלה מעולה, רק חבל שזה הטוב מ-3 בחצי גמר והגמר אבל בתור התחלה מצוין.
    במידה ולא מסכימים לאחד מהסעיפים כי גם ככה לדעתי מכבי ת״א וי-ם באו לקראת הליגה, במקומם הייתי עוזב את הליגה, בלי מכבי תל אביב והפועל י-ם הליגה תתרסק.

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הכל יקום ויפול על כמה רחוק הן יהיו מוכנות ללכת.

13. Telkiyski Member

הלוואי שמכבי וירושלים יילכו לשחק באדריאטית או משהו ופה בליגה יישארו כל השאר ונחזור לימים של 2-3 זרים.
    אבל זה לא יקרה כמובן.

בנושא אחר, שמעתי שאוהד גרינוולד הוציא איזה ספר על מכבי כדורסל.
    לא קראתי אבל הבנתי שיש פה את הפרק הראשון

המועדון - מכבי תל אביב

14. Roma מנהלים

אתה גם רוצה שמכבי\באר שבע\חיפה בכדורגל יעזבו את הליגה? תשחרר אותנו מהמירמור שלך. רוצים לראות ספורט איכותי וכרגע השחקן הישראלי בינוני ומטה. יש עוד מטרות חוץ מלפתח ישראלים, רוצים הצלחה באירופה ואת זה הישראלים לא יכולים להביא.

15. Telkiyski Member

אז עכשיו כל הליגה צריכה לשנות את הכללים כדי שמכבי ומכבי וואנאבי יוכלו להצליח במפעלים בפרטיים שלהם באירופה?

אני לא מבין. אתם כאילו חושבים שאם תשתפו פעולה עם מכבי עוד ותלקקו כמה שיותר לשימון אז הוא בסוף ירשה לכם להיות ביורוליג?

מצב נושא:
הנושא נעול.