הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. ייא Member

יהושפט שווה לכל הפצועים שלכם.

אין ספק שכל עוד קטש מאמן אתכם, אפשר לעקוץ, מאמן חלש מאד לטעמי, הוא עלה לכם בגמר אשתקד. 8 דק לא קלענו סל ולא הצלחתם להשוות.

כל הסיפור הוא תעמולת בחירות של דרעי הנבל, י-ם, מצביעים מקומיים. הוא חושב שאם יתן אזרחות אז יקבל עוד 2000 קולות של אוהדי מגדל שיזכרו לו את המהלך שהביא להם גביע ביתי. מדינה כזאת פח.

Roma אוהב/ת את זה.
  2. yakov_y YNWA

לא כל שחקן, בדר״כ אבל כן.
    זה נשמע גזעני אבל אין קשר, זה בגלל המקום שגדלת בו, אם גדלת באירופה או בישראל אז המשחק טקטי, הגנתי, אגרסיבי ומן הסתם מלמדים אותך להיות חכם יותר בעקבות הטקטיקות, בארה״ב זה פחות מרגיש לי ככה.
    כשחקן ששיחק עד גיל 15-16 במחלקות הנוער בישראל הייתי הפוינט גארד של הקבוצה שלי, היו כל כך הרבה תרגילים במשחק ההתקפה שפשוט היה לי קשה לזכור ואני בנאדם עם זיכרון יוצא דופן, ילד בן 13 לומד אין ספור תרגילים, שלא נדבר על ההגנה.
    ליאור אליהו אמר שבספרד היו לו 40-50 תרגילים בקבוצה, טירוף, אגב מטורף שהוא היה האחראי העיקרי לאליפות של באסקוניה, למה לא מעריכים אותו שם ולא מחזירים לעונת פרישה ?

זוסמן לא שונה משחקן ישראלי ממוצע למעט הגיל אולי מבחינה התקפית, הוא לא קרוב ליכולת של שון דוסון אבל... זוסמן שחקן הגנה מפלצתי, ידיים ארוכות, חוסם, ריבאונדר מצוין ויכול לשמור על 3 עמדות הגארד, איך אפשר להתעלם משחקן הגנה כמוהו ?
    עושה לי רושם ש- @Telkiyski לא מעריך שחקני הגנה, הגדולה של ג׳רל מקניל לדוגמא היא ההגנה, הרי שחקני התקפה מעולים כמוהו לא בעיה להביא, בתוספת הגנה, מנהיגות, רוע חיובי, שחקן נשמה כמוהו זה כבר מצרך נדיר.
    רביב לימונד גם שחקן הגנה מצוין, בכלל רביב לימונד שחקן שיש לו הכל מהכל, הגנה - מסירה - קליעה - אחד על אחד - טכניקה - מנהיגות - פשוט הכל, איזה קריירה בינונית רשם לעצמו, הכי לא שחקן ישראלי טיפוסי.

לא חסרים שחקנים ביורוליג או באן בי אי שעושים קריירה על קליעה, אם זוסמן ישפר את הקליעה והוא בדרך לשם אז הקריירה תעוף למעלה ביחד עם ההגנה, הוא גם מוסר מצוין.

נערך לאחרונה ב: ‏30/1/19
  3. yakov_y YNWA

לפני כמה שנים היה בחולון מלך סלים, מלך אסיסטים ומלך הריבאונדים באותה עונה, 3 שחקנים שונים אם אני לא טועה.
    מלך הסלים כרגע הוא טולפסון מאשדוד, מלך החסימות הוא שושי, מלך האס׳, מדד וחטיפות הוא פול סטול, גדול.
    אשכרה פול סטול מכבב, אשדוד בכללי מככבת, גם בחטיפות וגם בחסימות שאלו מדדי הגנה.

4. גלץ Member

בגלל פול סטול אשדוד פיספסו ניצחון ענק על מכבי ):

5. yakov_y YNWA

למעט אלכס טיוס, ג׳רל מקניל הוא שחקן ההגנה הטוב בליגה, וואו.

@Roma
    ראיתי אולי 40 אחוז העונה בכל המסגרות את הפועל י-ם, איך אתם כקבוצת הגנה ?
    מרגיש שזה לא מספיק טוב, את הגבוהים אנחנו מכירים ויודעים מה יש לתת, מה יש לגארדים שלכם ?
    אוחיון כבר לא מה שהיה פעם ? פלדיין ובראון לא שומרים ? איך ג׳ונסון ובאטלר הגנתית ?
    י-ם על הנייר קבוצת ההגנה הטובה בליגה כולל מכבי ת״א, מוזר שזה לא סימן ההיכר שלה.

6. Jefecito Member

51-43 לחולון במחצית.

מדהים כמה מומנטום חשוב בכדורסל, חולון חזרה מפיגור של 14 ומובילה במחצית, גיא פניני מספק כדורים כפי שרק הוא יודע. חולון עם רבע שני פשוט אדיר.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חולון מובילה 51-43 בהפסקה. מכבי עם רבע ראשון שקט מתמוטטת בשני וסופגת 35 נק'. נחמד לראות שהשופטים עוזרים בבירור למארחת, אבל זה לא תירוץ. חולון רוצה עכשיו יותר.

8. גלץ Member

מכבי חזרה להיות אפאטית וגרועה בהגנה כמו בתחילת העונה. כאילו מישהו שם לחץ ריסט אחרי פנא.
    כל הכבוד לחולון. סוף סוף נראים טוב אחרי הרבה זמן.

9. yakov_y YNWA

יש לי הרבה מה להגיד על המשחק אבל זה לא מעניין, נהיה לי אנטי להפועל חולון בגלל השופטים, זה כל משחק קורה עם השריקות הקטנות האלה, גם היום השופטים לגמרי איתם, 2 חסימות נקיות של זוסמן בוטלו ע״י השופטים, ביזיון.
    הסיבה שהשופטים איתם, צריך להגיד ?

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@yakov_y
    אם במשחק שכזה מכבי מפסידה רק 5 הפרש אז אני מרוצה. 32 זריקות עונשין לחולון רק 17 למכבי. גור שלף גם אמר שחולון מרביצה ושורטת (זכות המארחת) אבל כשמצד אחד נותנים לחולון מהלך של ארבע נקודות וכשקאלויארו נזרק באותו סיטואציה לרצפה פתאום אין שריקה. לא בגלל זה מכבי הפסידה, אבל כשנותנים להרביץ אז צריכים לשרוק כמו שצריך.

בכל זאת יש לי גם הרבה טענות למכבי. טיוס שמשחק בגלל שכאילו מכריחים אותו. אובראיינט שמשחק רק שבע דקות ויוצא בחמש עבירות. אלה דברים שגם מאד מרגיזים אותי.

Jefecito אוהב/ת את זה.
  11. yakov_y YNWA

32-17 בזריקות עונשין לחולון ו-26-20 בעבירות לטובת חולון למרות ש... חולון זרקה רק 28 זריקות מהשדה ומכבי ת״א 33 מהשדה, חולון גם זרקה יותר מהשלוש, מי שראה את המשחק מבין לגמרי מה קרה כאן ומי שרואה את הפועל חולון בקביעות כבר כמה שנים יכול להבין הכל.
    אני לא אשכח איך השופטים עזרו לגלן רייס בעונה שעברה לנצח באשדוד.

יש למכבי ת״א בעיה קשה מאוד בקו האחורי, נכון שקיין ו-ווילבקין ואפילו ריי חסרים וזה משמעותי כי הם עונים על הצרכים אבל גם איתם, בעיה קשה מבחינה התקפית כי אין מי שייצר, רק פארגו יכול לייצר, בעיה נוספת שאין שחקנים בקו האחורי ששומרים.
    מכבי ת״א בנתה קבוצה של קלעים, אחלה, סבבה, יש הרבה קלעים וזה מצוין אבל קבוצת הגנה סבירה, קבוצת התקפה אפורה, חסרת טכניקה, אין סייז, סגל לא מאוזן, לליגה הישראלית זה בקושי מספיק אבל ליורוליג ? מזל שהיורוליג חלש השנה.

בנוגע להפועל חולון, הייתי מאוד מודאג במקומם על היכולת של סקוטי, שמחון וג׳ונס, מי שראה אותם בעבר בארץ יכול לזהות שהם לא קרובים ל-50 אחוז מהיכולת שלהם ואנחנו כבר באמצע העונה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@yakov_y
    השיפוט עזר בבירור לחולון, המספרים שלך אומרים הכל. למרות זאת רב הטענות שלך לגבי הקו האחורי גם נכונות. רק שכחת להזכיר את דיברתלומיאו. אגב, גם ג'ייק כהן היה היום חור רציני בהגנה. פניני עשה ממנו כמה פעמים צחוק. לא סתם ספרופולוס הוריד אותו כמה פעמים מיד לספסל.

בסה"כ שום דבר רציני קרה, אבל בסיטואציה אחרת התוצאה הסופית היתה היום אחרת.

13. yakov_y YNWA

דיבר׳ לא יוצר מספיק טוב, בקושי לליגה הישראלית זה מספיק, למעט קליעה אין לו מה להציע מבחינה התקפית ברמות הגבוהות, בגיל 35 אני מעדיף את רביב לימונד על פניו מכל בחינה למעט השלשות.
    דיבר׳ שחקן הגנה מעולה אבל הגובה שלו זה חיסרון רציני ככה שגם השמירה שלו בהגנה מתבלטת.

ג׳ייק כהן לא רק היום נוראי, הוא תמיד היה כזה, פשוט נורא, למזלו יש לו יתרונות אחרים ועדיין בעולם אידיאלי הוא לא צריך להיות כאן.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@yakov_y
    מסכים איתך לגבי דיבר. בשביל הליגה הישראלית הוא אחלה חיזוק. הקטע הוא שלדעתי לימונד אולי עולה עליו בקטע ההתקפי, אבל ביורוליג זה גם לא היה עובד.

כמו עם דיברתלומיאו הקטע עם ג'ייק כהן אותו דבר. שחקן חוק רוסי אמיתי. לא יותר מזה. כבר ציינתי מספיק פעמים בעבר שגם מכבי אשמה במשבר הכדורסל הישראלי. לשמחתי זוסמן עושה עכשיו צעדים גדולים קדימה, אבל גוד אולד ג'ייק הוא גם תוצאה של חוסר הצלחה משוועת בשוק המקומי. זה היה מביך אתמול לראות את פניני מפרפר אותו.

15. yakov_y YNWA

עד שיש שחקן ישראלי ברמה התקפית מאוד גבוהה הוא נפצע ל-8 חודשים, שון דוסון בחוץ.
    איזה באסה, שחקן התקפה ברמה גבוהה מאוד, קבלת החלטת רעה בקריירה וחוסר מוסר, שחקן יוצא מן הכלל, טכניקה ואחד על אחד טובה, ריבאונדר אדיר, אתלט אדיר, קלעי, לא להאמין שאמרתי את כל זה על ישראלי צבר.
    דוסון קלע העונה 12 נק׳ והוריד 4 ריב׳ ב-23 דק׳ בממוצע וזה אחרי שהגיע לליגה חדשה וסופר חזקה (!), פתח את העונה לא טוב להזכיר לכם.
    מתסכל, נקווה לנס, זה פוגע גם בנבחרת.

Jefecito אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.