הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

כל היום אני מחכה למשחק ויש תמורה.
    45-24 לירושלים במחצית על נהריה.
    ירושלים עם שחקני מפתח שבקושי משחקים, רוטצייה אין סופית ואיכותית (גיא הראל והלפרין שיילמדו להבא איך בונים סגל ארוך ואיכותי), הרבה שחקני הגנה טובים, תמיר בלאט גדול, משחק התקפה ממוצע לירושלים.

אין כמעט מאמנים חלשים לטעמי בשוק שלנו אבל מהבודדים שכאן יש את נתי כהן ומיקי גורקה, איזה מאמן רע.
    נתעלם מההגנה הרעה, מבניית סגל שמצדיקה פיטורים, איזה שכונה במשחק ההתקפי, 0/14 לנהריה מהשלוש, למה ? יום רע ?
    לא, זריקות התאבדות, יפתח זיו עם 15 אחוז מהשלוש זורק זריקות קשות, לא סופרים בכלל את המאמן, שכונה כזאת לא ראיתי הרבה זמן.

פלדיין של ירושלים לא סופר את קיין ורול, כנראה שגם את ריי, בקרוב נזכיר אותו באותה שורה עם ברייסי רייט ודונטה סמית׳ (במקרה שלי גם רוברטס שם).

2. Roma מנהלים

עשינו משחק היסטורי, הכל התחבר. יופי לא מעניין, למה? ליגת ווינר בעונה הסדרה. ניצחון מול נהריה החלשה שגם קבוצה נבחרי Asoccer יכולה לנצח.
    הרצליה עם 0 מ-26 ל-3 מביך לגמרי.

פלדין, גרלס וקינזי היו באנקר לפני שהגיעו, שחקנים מוכחים באירופה, בניגוד ל-NBA שדורשת התאמות לאירופה שחקנים שהגיעו אחרי שכיכבו באירופה לרוב יצליחו.
    הסוג השני של השחקנים שמצליחים פה ברוב האחוזים זה זרים שהיו כבר בליגה והצליחו וזה תקף לדנטה סמית' שלא רק היה בליגה אלא שלט ביד רמה.

אני מתחיל להתחבר לבלאט, או יותר נכון לחוסר פחד שלו להעיף שלשות, זה המשחק היום. עדין מפריע לי שכל חדירה שלו מסתיימת בניסיון להקפיץ את ג'וש אוואנס ולא לתקוף את הטבעת.

3. כינוי כי הכח זהו כח

טוב לא ראיתי את המשחק של נהריה נגד ירושלים, אלוהים ישמור 40 הפרש ידעתי שנהריה חלשים, לא ידעתי עד כמה.
    גורקה מאמן חלש זה ידוע, יש לא מעט מאמנים בלאומית שאני מעדיף עליו(רועי חגאי לדוגמה), גם נתי כהן מאמן מאוד חלש.
    עכשיו לשאלה העיקרית איך קבוצה מקצוענית מגיעה למצב של 0/26 זה בטוח שיא שלילי בליגה אני לא זוכר מתי לא ראיתי קבוצה קולעת שלשה אחת במשחק, זאת בדיחה וראיתי קבוצות חלשות בכל שלוש הליגות הראשונות. מי שבנה את הקבוצה הזאת שיכור?
    אין קלעים? אם יש שחקן זר שעל תקן קלעי צריך להעיף לא יכול להיות שאפילו שלשה אחת לא נכנסת, אני שאני משחק כדורסל כמו נכה אני קולע באחוזים יותר טובים. מהשנייה הראשונה ראיתי שהם פח כקבוצה, לדעתי הקבוצות הכי חלשות בליגה הן נהריה והפועל תל אביב והפועל אילת(עד שיחליפו חצי קבוצה כמו כל עונה) ובני הרצליה נותנות להם פייט

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

0-26 לנהריה מהשלוש. 0-26. מדהים!

@yakov_y
    אם אתה רוצה לרדת על שחקני מכבי אז כדאי שתדייק. רול וקיין אמורים להיות שחקנים משלימים. בקבוצה בריאה שבה יש קו אחורי של פארגו וסקוטי ווילבקין. ככה לפחות תכננו את זה. פלדיין בא על תקן זר הרבה יותר בולט. אז במצב הנוכחי של מכבי רול צריך היום לרכז יותר ולקיין אכן אין את היכולת ההתקפית של פלדיין. תוסיף גם שביורוליג מכבי פוגשת קבוצות כמו שתי הענקיות מיוון, את צסק"א שלה יש אולי את הסגל הכי טוב ביבשת. בוא נראה אז את פלדיין שבשיאו גם היה משחק משלים בפאו. בקיצור, אם תחפש מקל כדי להכות אז תמצא מקל טובה...

Roma אוהב/ת את זה.
  5. ייא Member

איך הפסדנו לאשפתות האלה מנהריה?! לו''ז חלומי קיבלנו לפתיחת עונה. עד סוף הסיבוב נפסיד למגדל,גליל,מכבי ועוד 1 מ''הקטנות''.

6. yakov_y YNWA

אני ממש לא רוצה לרדת על שחקני מכבי ת״א רק כי הם משחקים במועדון, אני מסתכל על התועלת של רול, קיין וקנדריק ריי לעומת השכר ולא משתכנע.
    אתה מסתכל עליהם כשחקנים משלימים, אני מסתכל עליהם כעל צמד שחקנים שמרוויחים כמעט מיליון דולר.

אני מצפה שלמכבי ת״א יהיו את הזרים הטובים בליגה בכל עמדה, אתה לא ?
    ג׳קסון, קול, תומאס, בולדן ופרחו׳ ששוחררו היו מהטובים בעמדות שלהם, רול וקיין לא.

לא פוסל את קנדריק ריי, הייתי רוצה לראות אותו יותר אבל זה כנראה לא ייקרה.
    בנוסף, רול/קיין אחד מהם שחקן חמישייה כנראה והשני מחליף ראשון מהספסל, מצפה ליותר מאיכות הזרים ובטח מהשכר.

@Roma
    הליגה כן חשובה לך, יכול להיות ששכחת אבל מקום ראשון קובע איפה נערך הפיינל פור, פיינל פור בהיכל נוקיה או בארנה זה לדעתי בערך 30 אחוז הצלחה יותר בין זכייה להפסד אליפות מבחינת ירושלים.

בנוסף, הסיכוי קלוש אבל אתה רוצה לצאת לסדרה בחולון בלי יתרון ביתיות ?

נערך לאחרונה ב: ‏5/11/18
  7. Love Is Red Member

ואני חשבתי שבאר שבע תהיה מועמדת בטוחה לירידה, כרגע יש קובצות חלשות מבאר שבע.
    ודונלדסון הגבוה מתחיל להכנס לעניינים, ועם רותבארט באמת יחתום הייתי מביא עוד גארד או רכז טוב וסוגר את הסגל לפחות ל3-4 חודשים הקרובים.
    בכל מקרה יש לנו סגל טוב שייתן פייט לקבוצות עד סוף העונה.

8. yakov_y YNWA

אין לך שום סגל טוב, יש לך קו אחורי רע וחסר טכניקה.
    הפועל ב״ש זה העתק של אשדוד עם תקציב גדול יותר אבל מאמן פחות טוב וסגל פחות טוב.
    אשדוד קבוצה סופר גבוהה עם סגנון משחק של קו קדמי, סנטרים הגנתיים, סגנון כדורסל ישן, הגנה מטורפת, זריקות לשלוש בטירוף עם ריבאונד התקפה חזק.
    אני אוהב את הסגנון הזה וב״ש משחקת אותו כי רמי הדר היה עוזר של גרינברג באליפות.

יש לקבוצות האלה מאמנים גדולים שבנויים לסגנון מסוים, רק לא שמאמן אחר לא ישיג יותר אלא מאמן אחר לא יסכים לשחק עם סגל כזה וידרוש שינויים.
    לסיכום, השחקן החשוב ביותר בכל קבוצה למעט רכז בולט הוא המאמן.

מפה לשם ב״ש עם 3 חיזוקים משמעותיים, ידעתי בקיץ שהסגל הזה לא טוב אבל מאז כל רכש תותח.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@yakov_y
    גם בשנים שמכבי "טיילה" לאליפויות היו לקבוצות אחרות זרים טובים ממנה. בקבוצה אתה צריך שחקנים מובילים ומשלימים.
    שחקן כמו רול וקיין צריכים לנגן כינור שני. הראשון בארץ בעיקר להגנה, השני לקליעה. טאריק בלאק מחליף אחלה את פראחוסקי ובראיינט אמור להיות המחליף של תומאס. קולויארו שבא די בזול את בולדן.

אני חוזר על דבריי. פארגו וסקוטי ווילבקין היו צריכים ביחד להוביל את הקבוצה. מה לעשות שהם עכשיו ביחד פצועים? הקבוצה בגלל זה בבעיה רצינית ואתה לא יכול לצפות משחקנים כמו רול וקיין שהם פתאום ביחד יקלעו מינימום כל ערב ארבעים נקודות. במצב שגם טאריק בלאק נפצע המצב בכלל על הפנים. מבחינתי היחיד שממש לא מתפקד הוא אובראיינט, אבל יש סיכוי שהוא מתקשה להתאקלם.

מכבי החתימה עכשיו את סשנס ונראה מה יהיה. ביום חמישי אל תצפה לדברים יפים. ריאל תנצח. אני מקווה שהמערכת לא תכנס לסחרור שלילי, אבל אני בהחלט חושש מזה. יש עוד כל כך הרבה משחקים כדי לתקן דברים ביורוליג. קיבלנו את כל הפייבוריטיות בהתחלה. מבחינתי רק המשחק בברצלונה בעיה.

נראה מה יהיה עם סשנס והפציעות.

10. Jefecito Member

ההגנה של מכבי ת''א זה פשוט זוועה. 70 נק' ב25 דקות.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  11. Jefecito Member

גליל מנצחת גם את ירושלים וגם את מכבי ת''א. שאפו ענק

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי רק את החצי הראשון, אבל הגנה לא ראיתי. ללא פארגו, ווילבקין ובלאק מכבי קבוצה מאד בינונית. אולי הרווחנו בנתיים העונה את הדקות של זוסמן ואבדיה, אבל מבחיה קבוצתית יש בעיות קשות.

13. yakov_y YNWA

מישהי שתאהוב אותי כמו שבראד גרינברג אוהב לפתוח בחמישייה עם 2 סנטרים.

ברצינות, הוא תמיד משחק עם 2 סנטרים גבוהים מאוד, נגרים, כבדים, בלי קליעה וזה מצליח לו, אני מת על זה אבל איך קבוצות לא מנצלות את המאצ אפ ?

אוברייאנט שוב מסורס, 31 נק׳, 11 ריב׳, 2 חס׳, מדד 44 באחוזים מטורפים ב-21 דק׳ בלבד !

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפעם אני לחלוטין מסכים איתך. שחקן עם ערב שכזה צריך לשחק לפחות שלושים דקות. לא מובן.

15. DRORIKO Member

בעונה שעברה הבעיה המרכזית של מכבי היתה ההגנה(הגרועה ביורוליג). לא ראיתי את המשחק נגד גלבוע אבל אם פאקינג טל קרפלס עושה עליך 10 נקודות אז כנראה שלא ממש השתפרת בצד הזה של המגרש.

מצב נושא:
הנושא נעול.