הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

ריצ׳ראד הוואל:
    איתו 7-6 חיובי.
    בלעדיו 2-8 שלילי.

* בשני המשחקים האחרונים הפועל הפסידה עם הוואל כי שיחק ביחד רק 29 דק׳, במשחק אחד נפצע ובשני סיים מוקדם עם 5 עבירות.

2. Jefecito Member

14/15 מהשדה לחולון ברבע השני. איזה מהפך, מכבי זוועה ברבע הזה.
    פניני זה שחקן שמשתבח עם הזמן.

3. yakov_y YNWA

אמרתי כבר ריצ’ארד הוואל ?

קורי וולדן שחקן פסיכי.
    אני תמיד בטוח שמדובר בשחקן מוגבל יחסית התקפית והוא מפתיע כל פעם מחדש.
    וולדן וכריס ג׳ונסון הם השחקנים הכי טובים בליגה בעמדות שלהם לדעתי כולל מכבי ת״א.

עמית שמחון מזעזע, דקוואן ג׳ונס מזעזע, שלומי הרוש ורועי הובר סתם גרועים אבל גם ריינלודס רע, לדעתי יש כאן משהו מעבר, הרבה שחקנים מעולים בעונה רעה מאוד בחולון ועדיין הם בעונת שיא, מוזר.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שכל זר מתאים למכבי (או ירושלים) אבל וולדן בהחלט אופצייה מעניינת. הפסד מעצבן בשביל מכבי, אבל זה מה שיש כרגע.

5. ייא Member

מכבי בלי טיוס הישראלי ועם אבדיה במאני טיים. ביוניזה לא יקרה ונקבל 22.

אם זה לא משחק בסדרה או גביע זה לא רלבנטי. ססארי חצי גמר הרבה יותר רלבנטי. שיככבו שם נראה.
    לא יוצא מדעתי אחרי ניצ בליג ולא גומר תסיפור אחרי מינוס30 בליגה... הליגה הזאת לא רלבנטית. 33 מש' אימון. בסוף מאי זה מאני טיים

6. גלצ Member

ססארי גם ניצחה היום 90:72 את וירטוס בולוניה מליגת האלופות.

7. yakov_y YNWA

חולון לדעתי בדרך למאזן 1-7 שלילי בלי קליין.
    כולם יודעים את איכותו של קליין, מה זה אומר ? למה חולון מתפרקת ככה ? יש קשר לכך שיש רק 3 גבוהים בסגל שמשחק ב-2 מסגרות ועכשיו יש רק 2 גבוהים ? כן !
    דן שמיר אשם שלא הביא גבוה רביעי ומתעקש על הרכבים נמוכים.

גלצ אוהב/ת את זה.
  8. גלצ Member

חולון נראית אבודה בכל פעם שהיא בלי שחקן אחד (פעם וואייט, פעם קליין, פעם וולדן).
    הם בנויים על יום גדול של וולדן או של וואייט בתחילת עונה בעיקרון, הישראלים לא משפיעים. אני די מבין על מה @ייא
    מתלונן.

נערך לאחרונה ב: ‏4/4/19
    de Middenweg אוהב/ת את זה.
  9. כינוי כי הכח זהו כח

נועם דוברת יליד יולי 2002, כבר קיבל דקות בבוגרים של ראשון הוביל אותם לניצחון במשחק הראשון בסדרה שלה נגד מכבי תל אביב(מחוזקת בדני אבדיה) ובמשחק השני שיחק 40 דקות וקלע 40 נקודות!!
    בקיץ האחרון היה שחקן מאוד מוביל בקדטים והשנה הוא אמור להיות בורג משמעותי בנבחרת הנוער, כישרון ששמעתי עליו לא מזמן(מודה שלראות אותו עוד לא יצא) נשמע סופר מעניין.

10. ייא Member

מה שאני אומר מנוב' - קבוצה שקרנית.
    . ריאלי.
    עד כמה אפשר לסמוך על אלילת המזל ולשקר?
    מי שלא עשה התאמות בניצחונות, יאכל את כל החרא במאני טיים.
    עכשיו בליגה זה ממש לא מאני טיים אבל יום ד נקבל 25 בבית ויהיה בלאגן. לא יגיעו יותר מ1500 איש לחצי גמר הזה.
    אם נגיע לפינלפור - הישגדול.

11. Roma מנהלים

ייא,

יש צפי לחזרה של קאליף? לא מבין את כל הסחבת עם ריינולדס, זה לא השחקן מפעם וכרגע הוא לא פוגע.

---

מחר חייבים לנצח את מכבי, מקווה שקטש לשם שינוי ייפתח חזק ולא נצטרך לצמצם הפרשים דו ספרתיים. ניצחון על מכבי והמאבק על המקום הראשון חי וקיים.

12. yakov_y YNWA

חולון עם 2 גבוהים, איך אפשר לשחק ככה כדורסל ?

מכבי ת״א אמורה לדרוס, יש לה 4 שחקני על (פארגו, סקוטי, אוברייאנט ובלאק), רציתי לצרף את טיוס בגלל ההגנה אבל שיהיה.
    כל הפסד של מכבי ת״א עד סיום העונה הוא ביזיון, אם יאניס מפסיד אליפות באותו לילה הוא צריך לעלות על מטוס.

13. Roma מנהלים

בלאק - שחקן על.
    סקוטי וברייאנט שחקנים של צד אחד, יש הרבה מה לעבוד איתם. אתה בתור חובב הגנה בטוח מכיר בזה. בלי קשר אני עדיין לא מתלהב מאוברייאנט, יש פונטציאל להיות כלי התקפי שובר שוויון אבל כרגע הוא רחוק משם ולא רק באשמת חבריו לקבוצה והמאמנים שלו.
    פארגו שחקן על לשעבר.

בגדול אני איתך, אבל בשיטת הפיינל פור האכזרית לא הייתי ממהר לשלוח את היווני לפני שהייתי מוצא תחליף טוב יותר. הוא מאמן טוב ואם אין מישהו אחר אין טעם לצאת שוב להימור, ביורוליג הוא הצליח לשקם את הקבוצה ואני רוצה לראות אותו במשך עונה שלמה במפעל החשוב באמת עבור הצהובים.

14. yakov_y YNWA

הבנאדם מפסיד גביע ואליפות עם מאזן ליגה רע בעונה הסדירה ואתה רוצה להשאיר אותו עם כל הכבוד למאזן טוב ביורוליג ?

אוברייאנט שחקן על בחלק ההתקפי, אין לי ספק בכך ומי שיחלוק עליי אז זה יתפוצץ לו בפרצוף, פשוט שחקן על עם 0 חיסרונות בחלק ההתקפי, שחקן שלם בחלק הקדמי וכן אי אפשר להיות שובר שיווין בהתקפה בלי להיות אגואיסט.

אני באמת צריך להרחיב על ווילבקין בחלק הקדמי ?
    ווילבקין ואוברייאנט אלו שחקנים שזה בסדר שהם חור בהגנה עם היכולת ההתקפית שלהם, ווילבקין לא גאדולוק אבל הכי קרוב לזה.

פארגו בירידה גדולה אבל אני זוכר לו רזומה מרשים + בליגה הוא מאוד מרשים, כמה רכזים בליגה טובים ממנו התקפית ? חצי שובר שיווין במקסימום וזה בלי יכולת המנהיגות שלו שזה פלוס רציני כמו גיא פניני בחדר הלבשה.

הפועל י-ם אין לה שובר שיווין, קצת פלדיין, קצת ג׳ונסון, קצת אמארה, אולי אולי אולי תומאס אבל כאן זה נגמר, שובר שיווין שלם... לא מוצא.

-----

קורי וולדן הפתיע אותי שוב, פאק איזה שחקן, כל הזמן משתפר, לא מסוגל להחטיא מכל טווח, מטורף.
    אני מאמין מאוד ש-2 סופרסטארים לא יכולים לפעמים לשחק ביחד, זה קרה עם וולדן ותומאס בעונה שעברה עם 2 הכוכבים של חולון (רייס והרכז שברח לי שמו) והעונה זה קורה עם דקוואן ג׳ונס שנדחק החוצה בגלל וולדן.

ראסל, הארדן ודוראנט זאת דוגמא מעולה, לפעמים 2 סופרסטארים כמו ראסל וג׳ורג׳ זה מצליח אבל לא לשפוט סופרסטאר בכדורסל אם יש מישהו מעליו, צריך להבין שיש רק כדור אחד בהתקפה.
    מעניין אם סקוטי ריינדולס סובל מ׳זה, הבחור לא מזכיר 10 אחוז ממי שהיה כאן בקדנציה הקודמת.
    @ייא
    מה דעתך על זה ?

נערך לאחרונה ב: ‏8/4/19
  15. ייא Member

חתול בשק סקוטי, לא פלא שהוא בקושי שיחק העונה לפני שבא אלינו. חוסר ביטחון על מצע לחץ. אין לי הסבר אחר.
    הבנתי שבהנהלה מחכים להדחה מאירופה כדי לעשות שינוי בזק עד 28/4, יביאו מחליף לסקוטי ואם יהיה משהו טוב על המדף כמו גורדן אשתקד אז גם דקואן גונס יטוס. קאליף גמר תעונה.
    העונה שלנו עכשיו על מצב שיוט, אנחנו בלי טי גיי שיעדר לדעתי לפחות עוד 2-3 שבועות וזה משמעותי מאד. פרט לפוקס בנוקיה, אנחנו נראים רע מאז הניצ על מגדל.
    אני לא מתרגש מכל המש בליגהזאת. ניצ בנוקיה שקול מבחינתי להפסד אמש. הכל שטויות. גלן רייס בפריז עכשיו, בכיף היתי מביא אותו לשעשע את הקהל בחודשיים שנשארו כי העונה הזאת לא נעשה כלום, מקס' נעלה לפינלפור אבל לא מעבר.
    יום ד רוכש הפסד 5, העיקר לא להתבזות. בקושי קהל יגיע בגלל המצב. לדעתי 1500 איש , לא במנוי ועשו 50 שח אחיד. מחיר נחמד לכזה שלב אבל הקהל שלנו נהיה מפונק מאד מאד מאד.

מצב נושא:
הנושא נעול.