הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

במסגרת החג,
    לאלאדה אמינו יש אח ב-NBA די מוצלח, אל- פארוק אמינו,
    https://a.espncdn.com/combiner/i?img=/i/headshots/nba/players/full/4248.Xxx
    אל-פארוק

https://images.one.co.il/images/d/dmain/ms/gg1390690.Xxx
    אלאדה

ואני מצאתי עוד אח בסתר של משפחת אמינו,ג'יקובן בראון, כל המשחק של פורטלנד וOKC חשבתי שהם השאילו מאיתנו את בראון...

https://images.one.co.il/images/one/450_250/gg1365297.Xxx

2. ייא Member

קליין גמר תעונה,טס לטיפולים בחו'ל. אני לא חושב שהדחה בסדרה לנס''צ או ב'ש תהיה הפתעה .
    כבר הערב נפסיד לב''ש לדעתי, בעוד מש אימון. נסיים4 בליגה. יש לקוות שאילתעקוץ אתכם בסדרה ולא מעבר.
    כרגע זה 50 אחוז מגדל אלופ,45 מכבי, 4אילת,1 חולון/נצ/בש או מי שלא תדיח אותנו ברבע...

3. Roma מנהלים

גם קליין גמר את העונה? חשבתי שהוא חוזר.
    בכל מקרה, כיף לשמוע שאנחנו פיבורטיים לזכות באליפות יותר במכבי.

דבר נוסף, אילת לא תוכל לעקוץ אותנו בסדרה, מקסימום לעקוץ אותנו בפיינל פור. מאמין שנראה את מכבי, חולון וירושלים בפיינל פור במנורה. אילת קבוצה נהדרת אבל בשביל פלייאוף צריך סגל וזה יכול להיות העקב אכילס שלהם.
    אני מאמין שהקהל של חולוניה יתעורר במאני טיים וייתן את הערך המוסף בנוסף לוולדן שזה שובר שיויון בליגה.

4. yakov_y YNWA

1. אילת לא תפגוש את י-ם בסדרה, לא חושב שזה אפשרי מתמטית ובלי קשר אין סיכוי שזה יקרה.
    2. דווקא בפלייאוף לא צריך סגל אלא שוברי שיווין, בעונה סדירה צריך סגל.
    3. חולון הביאו עוד שובר שיווין, סקוטי הופסון שיישנה אותם לגמרי.
    אין לו מושג איך גודס וויתר על קולושוב אבל הוא יישלם על זה, הפציעות האלה חיזקו את חולון בצורה לא נורמלית.

י-ם ומכבי ת״א פייבטורית ברורות לעלות ולא משנה מי היריבה, חולון לגמרי לא בטוח עולה, כנ״ל אילת, לא מחזיק מהם.
    לא הייתי מזלזל בהפועל ת״א, אשדוד וב״ש, כל השאר לא מאיימות (גלבוע, ראשון, נס ציונה).

אם הליגה מסתיימת היום אז חולון נגד ב״ש והפועל ת״א נגד אילת, אני הולך עם ב״ש והפועל ת״א בסדרה, נחכה לעוד חודש לדעת.
    דרך אגב, זה השבוע האחרון של העברות לא ? בשעה טובה, מקווה שקבוצות יתפוצצו בשבוע הזה.

גלצ אוהב/ת את זה.
  5. Roma מנהלים

yakov_y,

אתה מדבר איתי על שוברי שיויון ושורה אחרי זה פוסל את נס ציונה, וראשון לציון שמחזיקות את דקוואן קוק ודריל מונרו שהם כבר יותר ממש שיש להפועל, אשדוד ובאר שבע ביחד.
    לפעמים אתה מצחיק אותי, לקבוצות שאתה "לא מזלזל" יש יתרון מסוים והוא בקווים בדמות המאמנים של הקבוצות אבל מבחינת סגל לא הייתי מתלהב יותר מידי ובטח לא מהשחקנים שוברי השויון שלהם.

נחכה לסיום השיעמומון של הסיבוב השלישי ואז ניהיה יותר חכמים לגבי הסדרות וההימורים לפיינלפור.

6. גלצ Member

מסכים לגבי זה. לנס ציונה יש סגל שיכול להתמודד עם כל הקבוצות בארץ, גם בסדרות.

7. Roma מנהלים

ייא
    yakov_y

אני מקווה שנרגעתם.
    קולשוב בבכורה 15 נקודות ב-23 דקות. שחקן נהדר.

8. yakov_y YNWA

היית ציני איתי בנוגע לאיגור קולשוב, נכון ?

דקוואן קוק ודריל מונרו לא שוברי שיווין.

אני יכול לתת לך בקלות 10 שחקנים בליגה טובים מקוק בקו האחורי (עמדות 1-3).
    קלעי אדיר אבל אין לו עוד תכונה שהוא בולט בה, אם אני עם כדור אחרון ולא חייב שלשה לנצח אני נותן את הכדור לכריס דואו או גארי בראון רמירז.

דריל מונרו לא שובר שיווין, שחקן התקפה קטלני, הכל מהכל בחלק ההתקפי, כנראה בטופ של הגבוהים ההתקפים בליגה אבל לא בפער גדול מהאחרים ובנוסף לא שחקן ששומר.
    אני מעדיף את דיימון סימפסון של הקדנציות הקודמות בלי שאלה בכלל, אני לוקח היום את צמד הגבוהים של גלבוע על מונרו כי הם שחקנים שלמים, כנ״ל לגבי ז׳אק לידיי.

לא הייתי מביא אותם למכבי ת״א כל עוד יש הגבלת זרים.

9. ייא Member

קולושוב היום בא בכוח אש גדול, עם המון רצון להוכיח ואנרגיות של משחק בכורה ועוד בבית - אני מקווה שזה מה שנראה ממנו בחודשיים הקרובים ולא את איגור של המשחקים האחרונים.

שתקתי הרבה על דקוואן וחשבתי באמת שהוא יישתפר וייתחבר זה פשוט לא זה. לא מסוגל להסתכל עליו, לראות כמה הוא חסר מחוייבות וזורק, איך הוא פוגע ומזלזל בקבוצה ובאוהדים. סקוטי לפחות מתאמץ אבל גם נותן תפוקה וכשיש לו ביטחון הוא באמת מעולה ולא צפוי, מה גם שהןא נותן תפוקה גדולה יותר מדקוואן.
    חשוב לציין שב״ש היתה חסרה בנוסף לברון, את כריסטון ואת רותבארט.

לפחות הבטחנו היום סופית יתרון הביתיות בפלייאוף.

נשאר להעביר תזמן עד הסדרה. מקווה לא לקבל את נסצ או הפועל.

Roma אוהב/ת את זה.
  10. Roma מנהלים

yakov_y,

מזה החרטא הזאת? אני מביא לך שחקנים 1-3 שיותר טובים מקוק? תביא 10 שחקנים יותר טובים ממנו בעמדה שלו ואל תפתח את העמדה שלו לעוד 2 עמדות שלא קשורות. אני אעשה לך את זה קל אין יותר מ-5 בעמדה שלו ואין לך מה לחפש.
    אתה יכול להעדיף את דואו ורמירז אבל נדב מעדיף את קוק ובצדק, הוא הביא לו כבר ניצחונות.

אתה לא עקבי,
    אובריינט שובר שיויון התקפי שאפשר לשכוח מחוסר ההגנה שלו
    דריל מונרו לא שובר שיויון?
    רשמת על שניהם אותו דבר כמעט.שכחת שגם מונרו יודע למסור בניגוד לאובריינט אהובך.

לא היית מביא למכבי? הייתי מביא למכבי מכל הליגה רק שני שחקנים: קורי וולדן וג'יימס פלדיין במסגרת הזרים. מכבי זאת לא הדוגמא הנכונה, היא מעל הליגה ורוב הזרים שלה הם הטובים בתפקידם ולא נכון להשוות למכבי.
    מונרו וקוק הם בין הזרים הטובים בליגה למעט הזרים של שלושת הקבוצות המובילות.

נערך לאחרונה ב: ‏21/4/19
  11. yakov_y YNWA

@Roma
    1. רוב הזרים בליגה הם בעמדות 1 ו-3.
    דקוואן קוק שחקן מספר 2, בגלל זה הבאתי את הדוגמא הזאת, אין תחרות בליגה בעמדה מספר 2.
    כמה זרים טבעיים יש בעמדה מספר 2 בליגה ?
    ווילבקין עדיף מן הסתם, פלדיין, מייק הנרי עדיף על קוק לדעתי.
    אם אני צריך שלשה אז ברור שהכדור האחרון הולך לקוק, אם אתה צריך סל מה-2, אל מי אתה הולך ?
    אני עם גארי בראון, משחק ההתקפה של קוק בינוני מאוד יחסית לשחקן זר.

2. אני מאוד עקבי, אין ספק שמונרו מוסר מצוין אבל... אוברייאנט שחקן שהיה בסדר באן בי איי מבחינה מספרית + הוכח שהוא שחקן ברמה גבוהה ביורוליג בניגוד לדריל מונרו.
    אני לא אתפלא אם אוברייאנט יעבור לריאל מדריד ויהיה שחקן בלתי ניתן לעצירה, יש לו את הפוטנציאל, אי אפשר להגיד את זה על מונרו.
    אוברייאנט עשה קריירה גדולה יותר ממונרו והפוטנציאל שלו גדול.
    דיימון סימפסון מהקבוצה שלו שחקן טוב ממונרו לפחות לפי הקדנציות הקודמות שלו בארץ, כנראה שמונרו שחקן ההתקפה הגבוה הטוב בליגה מחוץ למכבי ת״א אבל יש עוד פרמטרים.

סתם שאלה, בריימו לא עדיף על מונרו ?
    ההבדל בין הוואל למונרו כל כך גדול לדעתך ?

3. לא הייתי מביא את פלדיין למכבי ת״א, אני מאוהב בקורי וולדן ואכן הייתי מביא אבל זה סיכון מטורף.
    קורי וולדן כרכז בכיר למכבי ת״א זה הימור עצום ותלוי בשאר השחקנים בסגל, ג׳רמי פארגו היום עדיף על וולדן בחלק ההתקפי, מבחינת כל היכולות אז גם אני מעדיף את וולדן.

כריס ג׳ונסון ובריימו מאילת לדעתי השחקנים הראשונים שהייתי מביא למכבי ת״א, אחר כך וולדן.

4. פול סטול אולי שחקן ההתקפה הטוב בליגה מחוץ למכי ת״א.
    הוא שובר שיווין לדעתך ? הוא שחקן למכבי ת״א בהגבלה של 5 זרים ? החיסרונות שלו עם הגובה במשחק ההגנה לא פוגעות בו ?
    לוקח את סטול על מונרו לקבוצה שלי.

@ייא
    סקוטי או דווקאן זה לא רלוונטי, אתה לא יכול לוותר על דקוואן בגלל שאין לך גבוהים, לשחק עם שמחון ב-4 זה מחדל, נשארת עם הופסון ודקוואן וזהו.
    אפשר לחשוב ששון ג׳ונס שחקן שצריך להשאר בשנה הבאה אבל צריך פועלים בצבע שיישמרו.

12. ייא Member

בגלל זה אנחנו לא נדגדג השנה במאניטיים אתכם או את מכ. לנצח מש אימון בליגה לא אומר דבר.

אשתקד באמת הינו פקטורציני על התארים. העונה מקום 3-4 בהיררכיה בליגה. נחמד. אין לי ציםיה להתמודד על תואר כל עונה. לפני 4 שנים ניצלנו מחזור סיום מירידה. לא אהיה גרידי.
    רוכש פעם ב5 שנים תואר כלשהו ולהיות בצמרת עם אירופה. די והותר לאחד שנמרט לבארי ואילות ב2004

13. כינוי כי הכח זהו כח

מה לעזאזל קורה במשחק של אשדוד ראשון?
    רבע שלישי 50 הפרש ראשון

14. גלצ Member

שחקני אשדוד אכלו הרבה מצות.

לא יודע מה הולך פה. רק על המשחק הזה מגיע להם לרדת ליגה.

15. גלצ Member

באר שבע החתימה את רמליאק הקרואטי. לא מכיר אבל שיחק בצדביטה וגם בנבחרת הבוגרת של קרואטיה. נשמע חיזוק נחמד מאוד.

מצב נושא:
הנושא נעול.