הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

לא מנקה את הפועל מאחריות, אם זה היה קורה עם טיוס/בלאק/כל שחקן אחר הייתי מדבר אחרת.

אני מדבר ככה בגלל דיאנדרה קיין שהוא סרטן לקבוצה שלו, ככה זה שקיין מתפרע פעם אחר פעם ולא נענש, שמח שזה קרה.

2. Telkiyski Member

מצד אחד הפסד מעצבן מצד שני אם היינו מנצחים אז ברור שזה היה שוד.

ריצת 13-0 בסיום ובמקום שזה יילך לכייון ה16-18 הפרש כפינו הארכה.
    זה לא מובן מאליו שהפועל עושה את זה, ועוד למכבי.
    בדרבי הקודם זה היה די הפוך.
    הפסדנו את המשחק נטו בגלל משחק התפקה נוראי. האוול לדעתי עם איזה 1 מ-214 מהשדה.

חבל.

בכל מקרה, הפועל אמורה לסיים 8 ולפגוש את מכבי בסדרה.

הפועל מובילה על אשדוד ב0.5 משחקים.
    להפועל נשאר חולון בחוץ וירושלים בבית.
    לאשדוד נשאר חולון בבית ואז מכבי בחוץ.

ייתכן מאוד שיהיה מצב בו מכבי תדע שהפסד ביתי לאשדוד במחזור הסיום שולח את אשדוד לסדרה מולה, ע"ח הפועל, וככה בעצם יימנע דרבי.

לא הייתי פוסל את זה אבל מזרחי פסיכי. הוא לא יסכים שיפסידו לאשדוד בבית. נראה לי לפחות.

3. גלצ Member

גם אם ינסו להפסיד לאשדוד ויעשו סלים עצמיים הם לא יצליחו

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@yakov_y
    כאוהד מכבי הרשה לי לומר שאני מקווה שקיין יעזוב אחרי העונה. מבחינתי התנועה שהוא עשה ליד הקהל לא מקובל עליי, אבל הגיע הזמן שיעשו חיץ רציני בין אלה שמקומם מחוץ לאולם ושחקני היריב. גם בחולון קרה כבר שאנשים מתקרבים יותר מדי לשחקנים. ניסיון תקיפת פלדין הוא הראייה לכך.

אותי בעיקר מכעיס ההתנהגות של קיין ברגע שהוא עוזב את המקום. מצדי היה הולך לרמי כהן ומראה לו את היריקה על הזרוע. לחזור לחוליגנים האלה זה בלתי נסלח. יותר מזה, מבחינתי מכבי היתה יורדת לחדרי ההלבשה. האלימות הזאת צריכה להגמר. לצערי השחקן חיפש להתקוטט והוא קיבל את מה שרצה. שוב, הגיע הזמן שקיין יעזוב את מכבי ויחפש שקט במקום אחר.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  5. yakov_y YNWA

אני לא אדבר יותר מידי כדי לא להתלהב אבל אציין שיותם חנוכי במשחק השני שלו בקריירה אחרי הפציעה הקשה שעבר והיה בחוץ יותר משנה, קלע 17 נק׳ ב-20 נק׳.
    @כינוי

6. yakov_y YNWA

למה פסלת את גלבוע ?

7. ייא Member

הרצליה ירדה בהפסד לנו, ממש לא היה אכפת לי שנפסיד את זה. חבל. נהריה רחוק.

8. Roma מנהלים

לא היה ולא נברא. מכבי שקרנים.

עריכה: איפה סופו?

idans10, הרצליה עד המוות ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  9. ייא Member

בדיוק ראיתי את זה גם. בושה.
    יש הבדל בין קללות מ3 מטר [כמו בחולון על ספסל האורחת] לבין על האוזן ועוד כאפה.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

שמעתי את כל הלהקה של "מכבי שקרנים".
    נמעניין איך היא תגיב עכשיו.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נראה את רמי כהן אומר עכשיו משהו...ברצינות, עד מתי? המנהלת לא עושה דבר כנגד האלימות. רק לפני שבוע הותקף שחקן ירושלים והנה יש לנו עוד דוגמא מצויינת איך "אוהדים" מתנהגים כמו חיות.

@ייא
    מה שקורה בחולון עובר את גבול הטעם הטוב. גם ביד אליהו כבר קרה שאנשים מתקרבים יותר מדי לספסל היריבה. הדבר הזה חייב להסתיים.

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מכיר לא מעט אוהדי הפועל שיגידו שזה לא נורא. בדרבי של בלגרד רוצחים אנשים אז זה בסדר. כולה איזה כאפה ודחיפה.

הבעיה שלנו שכל פעם שקורה איזה משהו כזה אז מגיעים ואומרים "טוב, בבלגרד\יוון\קרואטיה יורים\רוצחים\מפרקים אנשים, אז אם זה רק זה אצלנו אז לא נורא".

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  13. ייא Member

הוא לא הותקף והוא גם הודה בזה. כמה קללות היום שם וזהו.
    השחקן אפילו העלה סטורי בו הוא טוען שלא נגעו בו.
    שוב, אני לא מצדיק קללות מחרידות ואני לא יושב על הראש של האורחת [10 שורות מעל למען האמת] אבל יש הבדל בין קללות להוציא מריכוז לבין קללות אישיות לתוך האוזן.

גם אתם מגדל עשיתם את זה בחצי גמר מאחורי הספסל שלנו עם פניני השנה ועם שמיר לפני שנתיים. אני מקבל את זה

Roma אוהב/ת את זה.
  14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@ייא
    מבחינתי הרבה יותר חמור שכבר שנים לא עושים דבר כנגד האלימות. זה כבר לא רק הדרבי, האלימות בין חלק מאוהדי הקבוצה שלך לירושלים גם כבר עברה את הקו האדום.

המנהלת פשוט מסרבת להתמודד עם האלימות. זה בדיוק כמו ש"הרצליה עד מוות" אומר. כאילו שאומרים ש"יש מדינות איפה שיש הרבה יותר אלימות אז בוא לא מגזים". ברצינות, איך בן אדם שכבר היה מעורב באלימות כלפי שחקני מכבי ת"א יכול באין מפריע לעשות את מה שעשה אתמול? אי אפשר לחנך אנשים כאלה, אבל אם חוליגן שכזה יכול לעשות מה שבא לו באולם אז יגיע יום שיהיה ארוע עם פצועים. אהה, כבר היה, מאבטח איבד מספר אצבעות....

15. כינוי כי הכח זהו כח

היועץ המשפטי של הפועל ת"א חיים יצחקי אמר בכעס: "הם שקרנים! חבורה של שקרנים! זה לא קרה, אף אחד לא הותקף, שקר מוחלט. אני יכול להגיד שאוהדי מכבי התקיפו אותי במסדרון. מישהו יאמין לי? הם כבר שעה מתאמים גרסאות, מחליטים מי יגיד מה".

יו"ר הפועל רמי כהן אמר: "יש להם קלטות שבהם רואים אוהד תוקף את הפיזיותרפיסט? בבקשה, שיתכבדו ויביאו אותם. מה שקורה כאן זו גניבת דעת ושוב ניסיון שלהם לייצר מציאות".
    ציטוטים מהכתבה באתר ערוץ הספורט
    הקבוצה שאני הכי שונא בכדורסל הישראלי...

מצב נושא:
הנושא נעול.