הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

למה?

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

כי צריך ללמד את הזין הזה להיות ספורטיבי. היה שחקן אגואיסט ומלוכלך כששיחק אצלנו וגם נשאר כזה בחולון.
    Sent from my SM-G610F using Tapatalk

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. Mahranlala Member

מסכן שלמה אייזיק שיצא קירח מפה ומפה.
    מצד אחד יצא הכי גבר בעולם ועשה משהו שהוא לא הכי חייב שזה להעיף את גלן רייס, יכלו להסתפק בוועדת משמעת והשעייה וקנס כבד.
    מצד שני זה הרס לו את הקבוצה, פירק אותה, היא הצליחה להשתקם ובלחץ אוהדים הוא לא רצה להזכר כמי שחירב לחולון דאבל והחזיר את רייס, מעט מידי, מאוחר מידי ולא שווה כלום.
    ואז פתאום ב2 משחקים מכבי מתעוררת וחוזרת להיות מכבי הישנה משום מקום, עם אותם האנרגיות והתוצאות של אז, סוף מוזר לעונת הכדורסל הכי מוזרה שהייתה פה כולל השביתה והפליאופים.

de Middenweg ו-Roma אוהבים את זה.
  4. Roma מנהלים

כבר איבדתי עניין במשחק עוד ברבע הראשון שזיפזפתי לראות את התוצאה.
    לא זכור לי במכבי וגם העונה בחולון שמדובר בשחקן לא ספורטיבי.

מברוק על האליפות. יש צדק לא? מקום ראשון = אליפות.

de Middenweg ו-idans10 אוהבים את זה.
  5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

תודה. באמת הגיע הזמן. הלוואי ונוון לא ימשיך אבל אני פסימי. עונה גרועה שלפחות מסתיימת באליפות*.

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

6. Mahranlala Member

אגב אחרי שזה נגמר לא רוצה שזה ישמע כמו תירוץ או משהו כזה אבל זה נראה כאילו השביתה שינתה את כל המומנטום של העונה הזאת לטובת מכבי.
    לדעתי אם חולון לא הייתה מפסידה הפסד מוזר בחיפה מכבי הולכת לחצי גמר עם ירושלים ולא בהכרח מנצחת שם
    נוסף לכך נראה לי שכל הקבוצות פשוט נפלו מהרגליים ברבע גמר,למעט מכבי ואנחנו, ואנחנו נפלנו מולם בחצי.
    מקווה שאייזיק לא התאכזב מהסיום הרע של העונה הזאת שסך הכל הייתה מעולה לחולון.

ייא אוהב/ת את זה.
  7. Roma מנהלים

שמעתי שדיויד בלאט פנוי ומחפש קבוצת יורוליג...
    לא יודע לגבי נוון, בתחילת העונה דיברנו אחרת. הכל תלוי בשוק המאמנים כי מאז שפארגו השתלט על העסק אני רואה מכבי אחרת, כמובן שהיא נבחנה רק בזירה המקומית וזה לא מדד לאירופה אבל עדיין.

8. DRORIKO Member

התחלתי לראות רק ברבע השלישי(ולא כי ראיתי את רוסיה-ערב הסעודית חחחח) מכבי באמת שחטה את חולון. אני יודע שזה ישמע כמו חכמה בדיעבד אבל השאלה אם ההימור על גלן רייס לא היה טעות? האם לא היה עדיף להמשיך עם הסוסים שניצחו את הפועל ירושלים(לא בצורה מרשימה אבל עדיין עשו את העבודה)? מצד שני יכול להיות שמכבי באמת קבוצה אדירה ולא משנה מי היה למגרש בחולון היתה היתה מקבל בראש. ?
    בכל מקרה ריספקט לחולון וריספקט לדן שמיר על עונה גדולה. שנה הבאה הם ואנחנו בליגת האלופות, יהיה מעניין.

9. Telkiyski Member

חולון נשארו לטקס הנפת הצלחת?

איתי שגב הניף את הצלחת */aaarofl

10. Roma מנהלים

עושה לך לפגוש את יובנטוס בכדורסל ולגלות שהיא בכלל קבוצה ליטאית?
    החלטה אומללה, במקום לפגוש את הצמרת התחתונה של הכדורסל האירופאי פוגשים תורכיות אמצע טבלה\צמרת צרפת(רמה גבוהה בהחלט) והרבה בררה.
    אותי יותר מרגש לנסות לזכות במפעל שייתן לנו משהו.

הפחד הגדול שלי הוא שעכשיו ללא הכסף הגדול והיורוקאפ גם יהיה לנו קשה למשוך שחקנים. הרי אין לנו איזה דן שמיר שמקריץ לפה זרים כמו קלייבורן\המליטון\ג'ורדן בל בשלוף.

idans10 ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני לא יודע מה יותר מביך, זה שג'ונדי לקח איתו את שגב כדי שירגיש טוב עם עצמו או הנאום של סידי הדפקט לפני ההנפה.

12. Telkiyski Member

כל הקיום של קבוצה שזוכה בתארים רק בשביל ההקלה של לא לאבד אותם הוא מביך.

13. Roma מנהלים

כל קפטן שהגיע לפיינר פור היה שולי בתרומה שלו בשביל להרים את הגביע למעט הפועל ת"א. הלפרין?שלומי הרוש? איתי שגב(למרות שהודח)?
    תפקיד הקפטן בכדורסל הוא מיותר בהחלט.

14. Scouser Member

חחחחח אתה ענק. בהחלט עדיף אליפות פעם ב50 שנה.

אני יכול לעשות לך רשימה של המון קבוצות "מביכות" אם ככה. ובאופן די מוזר כל הקבוצות יהיו המועדון ספורט הכי גדול במדינה שלהן.

idans10 ו-Roma אוהבים את זה.
  15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהו, סוף סוף החזרנו את הצלחת. את האמת, אחרי 3 עונות זה רגע משמח. דווקא בגלל זה. מכבי לא צריכה לחזור לשליטה האבסלוטית שלה וכולי תקווה שירושלים תמשיך לאיים עלינו. חולון עם עונה מצויינת, עם גביע ועם מקום שני בפלייאוף. עכשיו נראה אם אייזק יכול להמשיך את הפרוייקט שלו. את המשחק הזה הם צריכים למחוק בחולון. זה היה נראה כמו צסק"א מול מכבי של השנים האחרונות...לא כוחות. כאוהד מכבי אני עכשיו גם שמח שפניני ואוחיון עזבו. עם כל הכבוד לגיא, היום הוא נראה חיוור מאד. מכבי מכוונת ליורוליג, מה היא תעשה שם עם הצמד הזה? כנ"ל אלכסנדר. הוא לא ברמה הנחוצה. לליגה הוא אחלה מתאזרח, אבל יש לנו כבר את ג'ייק כהן...גם לא בדיוק הבנתי את התנועות לכיוון הקהל של מכבי, אבל שיהיה לו לבריאות.

מה יקרה אצלנו בקיץ? פארגו וקול הם צמד נהדר לליגה, אבל ליורוליג? אני באמת לא יודע. רול אחלה שחקן להתקפה, אבל בהגנה? חור מהלך. קיין ימשיך והוא מבחינתי האיש של מכבי בכל העונה. פארגו עשה את השינוי במאני טיים בארץ, אבל קיין היה בסה"כ האיש שלנו. מעריך שגם דשון תומאס יישאר. מכבי תחפש סנטר נוסף ליד טיוס. האחרון גם היה ממצטייני העונה. גם הערב היה מצוין.

אהה, וידידנו ספאחייה? האם שני משחקים בפיינל פור אמורים לכפות על הכשלון שלו ברב העונה? בקיצור, יצאנו לפגרה עם חיוך.

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/18
    Roma אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.